Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38301) ronson válasza SpongyaBob (#38300) üzenetére


ronson
őstag

Vigyázz mert a búza téren van vagy 3 pénzváltó!

Konkrétan ez a hálózat a legolcsóbb.
[link]

Ez azon az üzletsoron van, ahol a mogyoró pc bontó volt régen.

[ Szerkesztve ]

(#38302) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Van-e igény egy ilyen fél konfigra, ha van akkor beárazom, egyben lenne jobb eladni:

Gigabyte P35 DS3
Intel E2160 + gyári cooler
PQI 2x1GB DDR2 800MHz
Gainward 8600GT GS 256MB

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#38303) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Lennének nekem itt egy 2006os konfigból megmaradt alkatrészek. 2010-ben újítottam a gépet, azóta ezek becsomagolva, a szekrényben vannak. Mindegyik működő képes, a procit igény esetén újra is tudom pasztázni.

- MSI K8T-Neo V alaplap (4.000Ft)
- AMD Athlon 3000+ processzor + gyári hűtő (4.000Ft)
- Inno3D 6600GT 128MB DDR3 AGP-s VGA (5.000Ft)
- 1db 512MB DDR RAM (2.000Ft)
- MS Industrials 400W táp (1.500Ft)

Jobb volna őket egybe eladni, így ha mindet (vagy majdnem mindet) viszed, akkor megegyezés szerint olcsóbban is tudom adni őket. Egybe mind: 9900 Ft.

(#38304) cocka válasza lemusz (#38303) üzenetére


cocka
veterán

- 1db 512MB DDR RAM (2.000Ft)

Hát erre annyit tudok mondani, hogy kb. tök mindegy hogy mennyire jó a cucc, nem fogsz találni olyat balekot, aki ennyiért megveszi.

Nekem is van kettő, először ennyiért próbáltam őket eladni, aztán darabonként 500, max. 1000 Ft-okkal akarták kiszúrni a szemem. Ötszázat talán még a bontóban is adnak érte. :D

(#38305) elistvan válasza mycso (#38302) üzenetére


elistvan
senior tag

Nekem dobhatnál egy árat a lap+ram+vga kombóra. Mondjuk elsősorban a vga érdekelne.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38306) kicsitrash válasza cocka (#38304) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én sem adom olcsóbban a 2x512 ddr433-as ramom. Max rajtam rohad, de gombokért nem eladó...

(#38307) #40731136


#40731136
törölt tag

Sziasztok!

Más miskolcinál mennyire sz.rakodik a UPC kábeles net/telefon?
Az elmúlt 2 hétben nem volt olyan nap, hogy ne szakadt volna meg a kapcsolat, hol csak egy fél percre, hol fél órára. Se telefon, se net akkor. A modemet 1 hónapja cseréltettem ki Cisco EPC3208-as modellre , routert használok, de nem az a ludas - teszteltem máshol. Rohadt módon idegesít, nem lehet hosszabb internetet igénylő munkába belekezdeni, mert bármikor megszakadhat a net, se játszani stb. Időjárástól független, most pl. hétágról süt a nap, mégis ma már kétszer ment el a net a délután folyamán. Tegnapelőtt felhívtam a UPC-t, azt mondták, ők onnan a központból azt látják, nálam minden rendben, központi hiba van. Na most vagy így van, vagy csak ezzel a szöveggel koptatják le az embert... Nem létezik, hogy az elmúlt 2 hét alatt nem sikerült orvosolniuk a problémát/nem jelezte más is a problémát. Nem azért fizeti az ember a havidíjat, hogy aztán akkor ne legyen net, amikor éppen kellene.

[ Szerkesztve ]

(#38308) szmolcsi válasza #40731136 (#38307) üzenetére

-Upc-s vagyok nagyon de nagyon régen otthon és a boltban is az van ahol dolgozom de ilyen hiba nálam nincs,néha a boltban kb.2-3-hetente nincs net akkor kihúzom /pihiztetem/ és láss csodát utána megy.
A központi hiba az jó szöveg majdnem mindenre azt mondják vagy hogy rossz a géped erre mondtam én :"-három gép van itthon akkor mind rossz?"küldtek is egy szerelőt,modemcsere,de ennek is van vagy 5-8 éve,sokan köpködik a Upc-t nekem bevált.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#38309) #40731136 válasza szmolcsi (#38308) üzenetére


#40731136
törölt tag

Na ezaz, a modem ki-behúzgálás a régi modemnél segített, 2 éven át könyörögtem nekik, hogy cseréljék ki, mert rossz... Kicserélték egy hónapja erre, eltelt két hét, már éppen megjegyeztem, hogy milyen jó mert egyszer sem ment el a net, mergérte kicseréltetni a modemet stb. stb. de korai volt az öröm. Most, ha elmegy a net, a modem áramtalanítása se ér semmit. Előbb is pl. ukkmukkfukk csak megszakadt, épp telefonáltam a vezetékesen. 5 perc múlva visszajött a jel. Pedig nem töltöttem közben semmit a gépről meg semmi ilyesmi. Nem létezik, hogy nálam lenne a hiba, már többször voltak itt mérni nekem jelszintet meg jelerősséget és mindent rendben találtak. De kezd már a tököm tele lenni. Más alternatíva nincs, digikábel lenne jó, de az itt nem elérhető, T-kábelről nem sok jót hallottam, így marad a UPC.

(#38310) üszök válasza #40731136 (#38309) üzenetére


üszök
őstag

Nekem is szokott szakadozni mostanában.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38311) cocka válasza kicsitrash (#38306) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem teljesen igazad van. A legalja is min. 1500 Ft.

Más miskolcinál mennyire sz.rakodik a UPC kábeles net/telefon?

gempula Nincs gond a nettel mostanában. Az utolsó durvaság az volt, amikor konkrétan tönkrement a modem tápja, aztán kicserélték és azóta jó.

(#38312) SpongyaBob válasza ronson (#38301) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszöntem!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#38313) kicsitrash válasza #40731136 (#38307) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nálunk általában jó :)

Attól, hogy máshol megy a router, még lehet összeférhetetlenségi probléma (a kábelmodem nem szereti pl...).

(#38314) jagada válasza SpongyaBob (#38312) üzenetére


jagada
őstag

Ma délután az Auchanba 293/296 volt az euro árfolyam.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#38315) lemusz válasza cocka (#38304) üzenetére


lemusz
addikt

Azért 2k, mert ha valakinek csak az kell, akkor utána nehezebb lesz eladni a többi részelemet. Ezért is írtam, hogy egybe kompletten 100Ft híján 10K. Már csak egy winyót kell hozzá keríteni, meg amibe bele rakod azt megy is... Igény esetén persze + cd és floppy meghajtó.

(#38316) #40731136 válasza kicsitrash (#38313) üzenetére


#40731136
törölt tag

És akkor az mitől van, hogy nem csak a net megy el, hanem a telefon is? A router úgy megzavarhatja a modemet, hogy a telefonvonalat is eldobja? Egyébként egy TP-Link WR741ND a router.

(#38317) kicsitrash válasza #40731136 (#38316) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ott a pont :)

(#38318) elistvan


elistvan
senior tag

Miskolcon políroznak valamerre gyári DVD lemezt? Ha igen, merre és mennyiért?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38319) #40731136 válasza kicsitrash (#38317) üzenetére


#40731136
törölt tag

Köszi, akkor szerválok egy másik routert és azzal is megpróbálom.

Más: Van itt valaki, akinek van Unix-ba, Bárdiba 40%-os kedvezménykártyája? Szeretnék venni egy terméket és szeretném valaki segítségét kérni ezügyben, természetesen nem ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#38320) scapegt


scapegt
senior tag

Ma megérkezett a Genius DX-7100 egerem és állítom, hogy ilyen jó egerem még sosem volt :) Nagyon tetszik, kényelmes és jó a fogása, pont jó méret a kezemhez, nem az a hangosan kattogós fajta, egyszóval nagyon TETSZIK! :)

(#38321) alufelni válasza elistvan (#38318) üzenetére


alufelni
tag

Erről még nem hallottam..... :F
Van ilyen????

(#38322) Vangelis válasza alufelni (#38321) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nagyon régóta csinálják.

Szerintem mindig is volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38323) NokiaLife válasza SpongyaBob (#38300) üzenetére


NokiaLife
csendes tag

Igen a búza téren.Mondjuk megbízbató magánszemélyeknél a legjobb.Csak azok sajnos kikoptak,tisztelet a kivételnek.

Csak korrekt emberek érdekelnek,csibész vagyok de nem gusztustalan:)

(#38324) ronson válasza NokiaLife (#38323) üzenetére


ronson
őstag

Venni biztos, hogy nem jobb magánszemélynél, mert a búzán van hogy 1-2ft-al az MNB középárfolyam alatt lehet venni eurót. Az meg igencsak nem rossz.

(#38325) jagada


jagada
őstag

Sziasztok!

18V-os akkus fúró, csavarozóhoz hol lehet venni aksikat? 15 db 1,2V 1200mAh aksival volt telepakolva, de a töltést az akkuk már nem veszik fel. Esetleg meg lehet úgy barkácsolni a gépet valahogy, hogy a töltőjéről üzemeljen (DC24V 400mA)?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#38326) elistvan


elistvan
senior tag

core2 e6300 proci 5kért valakinek?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38327) Penndragon


Penndragon
tag

Sziasztok nincs valakinek egy 24V 0.75A adaptere, vagy nem tudjátok hol lehet olcsón beszerezni egyet a városban ?

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#38328) bnorci71 válasza jagada (#38325) üzenetére


bnorci71
addikt

ha találsz valahol olcsón engem is érdekelne 10db

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#38329) Teng válasza bnorci71 (#38328) üzenetére


Teng
aktív tag

Össze kéne fogni és ebay-ről lehet olcsón' rendelni ilyen forrasztható' résszel ellátott elemet, mert a sima elemre nagyon nehéz forrasztani ráadásul az elem-akku is károsodhat...

Nekem is pont 10db elem kellene. Anno Aldi-s Baby 2db tölthető 2000mAh-s 1000Ft, de a Baby sajnos nagyobb mint ami ebbe kell (akkus csavarozónál tapasztaltam)

De azért ilyen árfekvésbe 5000Ft-ot nekem nem érne meg az akku pack, mert annyit nemér a fúróm.

Esetleg még olyat szoktak, hogy kis 12v 7,2Ah-s akkuról üzemeltetik vezetékkel rákötve, nem túl mobil, de tovább bírja :)

(#38330) jagada válasza Teng (#38329) üzenetére


jagada
őstag

A töltőjükről nem lehet ezeket a fúrókat üzemeltetni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#38331) jFox válasza jagada (#38330) üzenetére


jFox
őstag

Nem hiszem, kevés az áram. :(

Teng, mennyiért lehet venni egy garnitúra akksit az ebay-en? Nekem is van egy hulla 18V-os akus fúróm.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#38332) elistvan válasza jFox (#38331) üzenetére


elistvan
senior tag

A Lidl-ben olykor szokott lenni akcióban olykor Tronic márkájú 2000Mah körüli 1000Ft as 4db. És alacsony önkisülésű.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38333) gaben1117 válasza jagada (#38325) üzenetére


gaben1117
senior tag

Milyen markaju? En tudok bosch potakksit a rendes arhoz kepest nagyon olcson.

(#38334) jagada válasza elistvan (#38332) üzenetére


jagada
őstag

Az is 4k-ba kerülne, majdnem annyiért vettem a bótba az egész gépet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#38335) caprine válasza Teng (#38329) üzenetére


caprine
aktív tag

"... mert a sima elemre nagyon nehéz forrasztani ráadásul az elem-akku is károsodhat..." Azt hiszem ezüstözött cin kell hozzá.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#38336) caprine válasza #40731136 (#38307) üzenetére


caprine
aktív tag

Ez régen is gond volt, nekem kb. 8 éve volt utoljára UPC, de hétköznap, nap közben is többször jött a szokásos windows üzenet, hogy "hálózati kábel nincs bedugva!" aztán 5 perc vagy 2 óra mulva visszajött, nem kellett nekem semmit se csinálni hozzá. Diginél még ilyet nem láttam, pedig már lassan 3 éve náluk vagyok.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#38337) caprine válasza Caldera (#38298) üzenetére


caprine
aktív tag

Szia!

Köszi a tippet, tényleg van néhány jó videó a témában, ráadásul felíratozva, leszedem őket. Én már semmin nem lepödök meg, végül is annyi mindenben hazudnak nekünk, miért pont ebben ne?

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#38338) elistvan


elistvan
senior tag

Van valakinek 5670, 5570, 5750 vga-ja eladó?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38339) Teng válasza elistvan (#38332) üzenetére


Teng
aktív tag

Amiről te beszélsz az nem sima cerka vagy kis cerka? mert Baby-t csak 2essével láttam és vettem is.

Mindezt leszámítva sajnos azon a tényen egyik sem változtat, hogy a Baby elem nagyobb mint az ami a mi készülékünkbe kellene....

A töltőjük pedig nagyobb feszt ad és kevesebb A-t mint amennyi kéne legjobb tudomásom szerint.

A garnitúra ára függ a darabszámtól az e-bay-en, de ha összefogunk 3-4-5-en akkor kapásból vehetünk 50+ os kiszerelést, mert az olcsóbb mint 1db-os kiszerelésből 10-12/főt venni.

Véleményem szerint a NiCd-set kerülni kell mert ha nem használod gyakran, akkor hamar megadja magát, tehát NiMH javasolt (és ez a saját tapasztalatom is).

Még annyit érdemes figyelembe venni, hogy pl az én akkus csavarzúzómba' 1000mAh-s akkuk vannak rá van írva a burkolatára, ha esetleg 2000mAh-sat veszel akkor dupla addig kell tölteni.

Itt kéne mindenki számára elfogadhatót találni és valakinek berendelni majd szétosztani'.

[ Szerkesztve ]

(#38340) elistvan válasza Teng (#38339) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen, sima ceruza de 2db/1000-ért van mikro ceruzájuk is. A memória effektus sajna a NiMh-nél is megvan. (Saját tapasztalat.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38341) bnorci71 válasza gaben1117 (#38333) üzenetére


bnorci71
addikt

Bosch PSR 12V-be kellene nekem

Teng

ha leszervezed benne vagyok :C

az a baj, hogy ezek folyamatos használatra vannak kitalálva az önkisülés tönkreteszi :(
nálam is csak hébe-hóba van használva a ház körül szét is ment az aksija
4-5e még megérne nekem kidobni sajnálom a gépet mert amúgy semmi baja
Ha a töltő és az eredeti aksi NiCD akkor csak azt nem lehet NiMh helyette mert a töltő ne jó hozzá

jagada

töltőről? akkor már ott a vezetékes

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#38342) gaben1117 válasza bnorci71 (#38341) üzenetére


gaben1117
senior tag

Sajna csak 18-ashoz tudok. :(

(#38343) mezis válasza caprine (#38335) üzenetére


mezis
nagyúr

Akkura, elemre forrasztás: valóban csak éppen a szükséges ideig szabad melegíteni. Nem az ezüsttartalom kell a gyors "grundoláshoz", hanem megfelelő folyasztószer, mivel vashoz kell forrasztani. Pl "Forrasztóolaj" feliratú a Wolf vegyi KFT-től. Ehhez akár a szokásos gyantás forrasztó ón is jó lesz. Utána szappanos vízzel lemosni mert a szermaradvány korróziót okoz.

mezis

(#38344) mezis válasza jagada (#38325) üzenetére


mezis
nagyúr

Én a 12 V-os szerkezetembe 10 db 2 Aó-ás ceruza akkut szuszakoltam bele, foglalatokkal együtt, hogy később könnyebben tudjam cserélni a gyengébbeket. Aggódtam a teleptartók vékony vezetékei miatt, hogy nagy terhelésnél elégnek, de eddig még nem volt ilyen gondom.

A ritkán használatos akkukkal rossz tapasztalatom van. Hosszú raktározási idő miatt néha az újonnan vett sem izmosabb a cserélni kívántnál.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#38345) zacsiba


zacsiba
újonc

Motorola l7 bilentyűzetet keresek használt vagy róssz készűlékböl is átveszem , ha van valakinek és tud segiteni nekem , köszi elöre is ,Miskolc :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#38346) detroitrw válasza bnorci71 (#38341) üzenetére


detroitrw
addikt

nem olyan régen láttam az ebay-en lifepo4 -es akkupack-ot (3x2*3,2V) külön töltővel $10,5 körül

(#38347) scapegt


scapegt
senior tag

Anno vásároltam egy Samsung Galaxy S3-hoz (i9300) való puha TPU tokot, melynek zárható/nyitható a jack dugónál, ill. a töltőnél lévő része, így nem porosodik a telefon, valamint 3 db vastag fóliát is rá. Biztos, hogy nem veszek S3-ast, így túladnék rajtuk. Akit érdekel, írjon privátot.


(#38348) bnorci71 válasza detroitrw (#38346) üzenetére


bnorci71
addikt

10dolcsi körül max 600mAh láttam
vagy 1800mAh 10dolcsiért 2db-os az 2x már 20dolcsi
a 12db 1,2v subC 2500mAh meg 19dolcsi

ja és hogyan töltöm fel a gép NiCd töltőjével?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#38349) detroitrw válasza bnorci71 (#38348) üzenetére


detroitrw
addikt

meg akartam keresni, de már nem találom (bár az is lehet hogy licites volt :(( )
töltőt is adott

(#38350) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Keresnék AGP nVidia vga-t. 7300-as teljesítménye környékén.
Ajánlatokat pü.-ben! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.