Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- V.Milán: Lapdiffúzor nyomáseloszlása: gondoltad volna?
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasNAXO
aktív tag
válasz
consono
#65702
üzenetére
Nem csúcskártya, de pont az utolsó mondatodban van a lényeg ("(...) jól muzsikál ma is"): ennek a kis kártyának a teljesítmény már / még elég. (Hát még ilyen kis kiszerelésben.)
Egyébként ott az oldalon 2%-kal a 4060 (gondolom stock) fölé helyezi.Nyilván nem ez fogja vinni 4k 120fps mellett a Hogwarts Legacy-t.
#65703 BalageK: Nem tudtam. Mondjuk azt tudtam hogy az A2000 is le van fojtva teljesítményben a fogyasztás miatt - tehát innen nézve logikus hogy ha van hely akkor picit többet bírjon.
Viszont ha jól láttam új Blackwell szériából nincs is már ilyen SFF változat, gondolom majd a következő értelmes architektúra vagy csíkszélesség módosításkor, esetleg. -
sasNAXO
aktív tag
válasz
consono
#65697
üzenetére
2 éve jelent meg, LP, 2 slot, csak alaplapról 70W, ~RTX2080 teljesítménnyel (amennyire lehet hinni ott a teljesítmény listának): NVIDIA RTX 4000 SFF Ada
Persze ez egy arany árú workstation kártya minden földi jóval. Fele ennyi, nem ECC memóriával azért szívesen elfogadnánk szerintem páran ha lenne belőle consumer verzió.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Androidos tablet topic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Emelkedik a korábbi generációs Intel CPU-k ára
- sziku69: Szólánc.
- Autós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- 172 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- iPhone 13 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3963, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3921, 100% Akkumulátor
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

