- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- pr1mzejEE: Viszlát CoD2, CoD4, CS:GO!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hoffman_
nagyúr
válasz
Chaser #50814 üzenetére
jaja, ez egy jó kis móka. a Noctua L12 Ghost kiadás alatt a Ballistix LP kombóval 15mm slim ventivel nagyjából -0.01mm van. mondhatjuk, hogy befér
ui.: a random rebootjaimnak nem ez az oka, ez csak egy hete megy így, sajnos
szerk.: a gyári B9-hez képest hangban és teljesítményben is előrelépés az A12x15 venti, ha esetleg valaki gondolkodik hasonlóban, mindenképp javaslom.
kaptam is hozzá a Noctuától ingyen lefogatót, mikor írásban érdeklődtem, hogy lehet-e venni. a gond csak az, hogy a customer service-es hölgy nem biztos, hogy képben volt, mivel az L12S-hez készült verzió jött, ami nem jó, marad a befőttesgumi
Új hozzászólás Aktív témák
- Új FULL HD webkamera + Számla
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest