- Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Időutazás floppyval: A 486-os visszavág PCem-men
- AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- Az e-sport napistenének ajándéka: Lamzu Inca gamer egér
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
Hirdetés
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
DonDennis
senior tag
Nem rossz és árban azért elég jó, főleg akinek van már mini itx rendszere és csak át kell pakolni a dolgokat.
Viszont azért egy ilyen nagyobb gyártótól mint a Cooler Master azért picit profibb kivitelezést vártam volna. Semmi egyedi nincs a házba ami nem gáz ha jól lopnak, de ha már látott az ember ncase m1-et élőben akkor ez a ház pont annyival nagyobb ami már feltűnő és zavaró tud lenni valamint kamu, de ez a ház úgy se azoknak van akik m1-et akartak venni mert azok valószínűleg már rég megvették. De ennek a háznak a belső kábelrendezés hiánya az valami igazán brutál, tudom sok embert nem zavar mert lecsukja a ház oldalát bekapcsol a ventibe-be nem lóg bele egy kábel se nem cicereg miatta oké zsír megvagyok. De engem szörnyen kiborít ha minden csak így össze vissza van kötegelve és tömködve ide oda.
Én tartom a véleményem ezért is vettem anno NZXT H1-et, hogy aki most szeretett bele az mini itx világba annak az a legjobb alternatíva (minden egy helyen előző hozzászólásaimba kiszámoltam ha semmid nincs egy mini itx házhoz akkor H1-el kb. ingyen kapod a házat), egyedi külső, gyakorlatilag nem látsz kábelt a gépben, jól néz ki és nem tudom ebben még nincs tapasztalatom de asztal hely menedzselés szempontjából a felfelé építkező kis alapterületű ház szerintem sokkal szerencsésebb mint egy alacsonyabb de hosszabb és szélesebb.
Egy biztos nekünk felhasználóknak csak jót tesz ha a nagy gyártók is be szálnak a versenybe.
Új hozzászólás Aktív témák
- Redmi Watch 4 - olcsó hús, sűrű a leve
- Redmi Watch 5 Lite - filléres fitneszfelügyelő
- E-roller topik
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Filmvilág
- Formula-1
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Gaming notebook topik
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- DUNE médialejátszók topicja
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3052, 96% Akkumulátor
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! R9 3900X / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Új Dell 13 XPS 9315 FHD+ IPS i7-1250U 4.7Ghz 10mag 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3009
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest