Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Toomy: FOXPOST régen jó volt, de ma már jobban jársz ha elfelejted.
- potyautas: Aktiviti
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
Mercutio_
#35467
üzenetére
Kettő inkább az az 1 év. Már 2 éves a gyerek.
A HTPC-t már kezelné... ha érintős lenne a TV is. Próbálkozott, de még le vagyok maradva technológiailag. 
@AxBattler
Köszi, nem rossz, de a passzívat nem komálom. Csak lustaságomban jutott szembe.
@Duracellm,
Ez nem a teljesítményről szól, ahogy írtam, hanem a legkisebb közös osztóról.
Tudom, hogy ezek szarok, az is világos, hogy a fentebbi hőcsövesek nem egy kategória egy ilyen kis vacakkal. De mondom: optimumot keresek egy olyan procira, ahova a szemét 80%-a is megtenné, szóval inkább a többi paraméter a döntő ami normál esetben ép embernek eszébe sem jut. Pl. ki akarna direkt pöckös hűtőt rajtam kívül? 
A szar rpm kiírás nem jutott eszembe, ez jó infó, köszi. Bár hang alapján sajna nem halkabb lentebb tolva a vezérlést, szóval vagy mégis 1000rpm vagy csak simán szar a venti. A lényeg ugyanaz: kéne rá saját ventit applikálnom. Múltkor vmiért nem indult el a venti, 1 órát ment a gép, 55 fokos volt a proci. Azért azt hozzáteszem, hogy van egy felső kémény ventivel ami kicsit szellőztet.
@jim bcs
Ezekkel nem sokkal lennék előrébb mint a Big Shurikennel, akkor visszatenném azt inkább. A másik - ez meg elv nálam - hogy k drága hűtőt nem akarok venni. Ekkora procira főleg, de nagyobbra se igazán. Desktopban is realtíve "olcsó" 212 EVO megy i5-6500 alatt, 500rpm-mel keményen belekarcol a 60 fokba IBT alatt. Szóval felesleges az is, még az extra halksági igényeim mellett is. Előtte fix 1000-et pörgött a húzott i5 alatt és az sem hallatszott ki. Ez a proci meg load alatt 15W lehet kb. Totálisan értelmetlen bármi okverkillt rátenni. Ezért ment rá Shuriken helyett is a gyári. Egyedül a szutyok gyári ventit dobnám ki róla, de az meg ugye nem szabványos. Most meg az egyszerűség, olcsóság, barkács- és egyéb időminimalizálás a cél. Erre lenne megoldás egy hasonlóban "bika" cucc, 5Ft-ért, csak rendes ventivel. Erről szól a sztori.Vagy kicsit nagyobb max, de még az is egy harmatos cucc lenne... és akkor lehet 10Ft is.
Jól mondta Mercutio_, azzal tisztában vagyok mi-mire elég csak az 1000 féle hűtőt nem ismerem. Főleg nem ezeket a nem túl népszerű, mondhatni gagyi darabokat. A hűtős topicban sem hiszem, hogy ezeknek nagy forgalma lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Új, felbontott Kingston FURY 32GB (2x16GB) KIT DDR5 5600MHz CL40 Beast Black RGB XMP - 8 év gari! -
- Új, bontatlan Corsair 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Vengeance White XMP - 10 év bolti gari!
- Kingston FURY 64GB (2x32GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black XMP/EXPO - 1 év bolti garival! -
- Lexar Ares RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28 - Élettartam garancia
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3285
- iPhone 17 Pro Max Kozmosznarancs - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- Új, Aktiválatlan iPhone 16 (128 GB) (rendelhető)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3626, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
A HTPC-t már kezelné... ha érintős lenne a TV is. Próbálkozott, de még le vagyok maradva technológiailag.
Tudom, hogy ezek szarok, az is világos, hogy a fentebbi hőcsövesek nem egy kategória egy ilyen kis vacakkal. De mondom: optimumot keresek egy olyan procira, ahova a szemét 80%-a is megtenné, szóval inkább a többi paraméter a döntő ami normál esetben ép embernek eszébe sem jut. Pl. ki akarna direkt pöckös hűtőt rajtam kívül?



