Hirdetés
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- V.Milán: Lapdiffúzor nyomáseloszlása: gondoltad volna?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- Meggyi001: Több tucat Eiffel torony??? Igen, gyere, mutatom, hogy hol...
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
CséZé
őstag
a mostani gépen az adatlapomon található, igazából csak azért játszok vele, hogy ne álljon benne feleslegesen a vga

E5200-as procim van. eddig LGA1156-ban gondolkodtam, viszont: elég drága lenne új procit, ram-ot meg lapot venni egyszerre, ráadásul az rémlik mintha olvastam volna h nem valami hosszú életű lesz ez a foglalat, ezért is átmeneti verziónak jó az LGA775.
lényeg a lényeg: egyáltalán nem játszom szinte semmivel. de a HD filmek lejátszása gond nélküli legyen ez nagyon fontos. jó lenne ha meg lehetne ezt oldani onboard vga-val, így nem kell azt sem vennem (a HD 4830-at eladnám) most sokkal fontosabb az h műveletileg gyorsabb legyen a gép. ezért is akarok egy SSD-t venni. ebből az is következik h nincs szükségem annyi SATA portra. egy az ODD-nek egy a háttértárnak.
így hirtelen ennyit tudok mondani, ami eszembe jutott.házat még nem nagyon néztem. elsőnek a bele legyen meg a gépnek aztán lehet azzal is vacilálni

Új hozzászólás Aktív témák
- Mesterséges intelligencia topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Horgász topik
- LEGO klub
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Projektor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- GYÁRI TÖLTŐK Macbook Magsafe 2 Budapest,/MPL/Foxpost
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z97-K Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Thermaltake VersaH17 ADATA 650W
- Nokia 8 Sirocco / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



