- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Argos: Szeretem az ecetfát
- hdanesz: Hyundai Ioniq 28kWh - Első benyomások - második felvonás
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
nagyarpad #34817 üzenetére
Nekem a Wi-Fi modulmagassága(36mm), pozíciója (57mm) és a hűtő ferdén hátranyúló hőcsőnek a könyöke tűnik problémásnak: ha méretarányos a rajz minden féle pontatlanságot beleszámolva, akár egybe is eshetnek a valóságban. A első rajzon 57mm szerepel a foglalat középvonala és a WiFi modul között, én pedig ~57mm-t számoltam a hűtő rajza, és megadott méretei alapján 36mm-es magasságban, és pont 30-40mm körül lehet a hőcső a foglalat közepétől eltolva.
(#34818) HookR : ez pont az ellenkező tájolás, gondolom nem véletlen.
-
HookR
addikt
válasz
nagyarpad #34817 üzenetére
Igen, elfér rajta. A hűtő amúgy a CPU tetejére megy, ami ~8mm az alaplap nyákjától.
Ellenben ha 25mm vastag ventit szeretnél mögé tenni a ház hátuljára, akkor csak egyféleképp rögzítheted a HR-02-est. Úgy, hogy az aszimmetrikus torony a memóriák fölé 'hajoljon', ami behatárolja a memóriák magasságát.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Gamer Laptop, Gamer Monitor és Konzol Felvásárlás Magas Áron, Gyorsan és Egyszerűen!
- ÁRCSÖKKENTÉS LG 24" full HD LED IPS monitor (HDMI, DSUB, jack) eladó
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest