Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#1) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Nos, a blogomat újra kezdem, mert az életemet is újrakezdtem. :) 8 hónapja belépett az életembe Gábor :B ;) Vele sokkal jobb minden, nagyon szeretem, és ez kölcsönös! :)Igazából, hogy megmondjam az osztálytársam 5. éve, de csak nyáron találtunk egymásra.. De azt hiszem ezzel nincs is semmi baj. Sőt! :) Imádom!!! :K

Szóval a mindennapjaim...
30 akárhány napom van még az érettségiig.. igen, nekem is sikerült eljutnom idáig.. hát nem nagyszerű? :D ezek után ha minden úgy megy ahogy azt én szeretném, akkor a távoli Debrecen felé veszem utam.. háááát kicsit messze van, cirka 200 km :(
mindegy, kipróbálom az életet, önállósodom, Gáborommal összecuccolunk :) hogy ki főz? :D Természetesen Ő, de én mosogatok :P tegnap próbálkoztam bundás kenyérrel, hát nem számitottam én arra, hogy a tojás 3 perc alatt ráég :D na mindegy, valahol el kell kezdeni.. :)
most ennyit írok, mert még tanulnom kell tételeket!! ááááá :W
utána megyek matek tanárhoz, jelenleg a matek érettségitől félek a legjobban... :Y

subidubi (L)

(#2) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Hát ez a mai nap is szépen eltelt, szerencsére a nyelvtan tételekből nem feleltünk, mert nem volt itt a tanár.
A matek dogát meg holnap írjuk... :O semmi kedvem hozzá, főleg h semmit nem tudok!!!!

amúgy ma nem történt semmi extra csak annyi, hogy megsajnáltam a szifót és visszaengedtem... oké, részletezem :))
szóval vannak halaink, de van egy hülye fiú szifó, és ő megölt már egy pár halat, és ott telt be a pohár mikor tegnap egy zebra dániót evett meg majdnem teljesen.. na én gyorsan karanténba zártam. :DD megérdemelte....
de ma annyira szomorú volt, meg amúgy is láttam rajta a megbánás jeleit, szóval visszaengedtem a többi közé. de ez az utolsó esélye. :)

Gábort még mindig nagyon ImádoM!!!! :)) :C

holnap ha minden jól megy, akkor megyünk Kecskemétre, Anya azt mondta h csavargunk :) persze Gábor is jön :) SzeretleK! :)

subidubi (L)

(#3) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Ó, vasárnap van! :(
Holnap kezdődik megint egy hét... :( hülye média fuck, most is egy 7,5 órás filmet akart velünk megnézetni úgy, hogy bent maradunk tovább... na persze.. azt mondja halasszuk el a többi teendőnket. hát nekem konkrétan most az a többi teendőm, hogy tanuljak.. mert persze pont a félévem tök jó lett, de most persze az évvégét kell továbbküldeni, hát mit ne mondjak, rontok... :(
na mindegy...
Tegnap voltunk Vásárhelyen, szokásos volt. :)
Gábor sajnos nem tudott eljönni, mert dolgozott, de este találkoztunk, és a névnapi ajándékát is megkapta.. Örült neki. :)
Ja 6-ra megyek matektanárhoz.... pénteken írtunk dogát, de olyan hülyeségeken rontottam el.. :( emiatt szomorú voltam, de aztán péntek délután Anyuval meg Gabimmal :)) elmentünk Kecskemétre Malomba, és ettől jobb kedvem lett. Vettem egy új pulcsit, meg egy eprecskét... :) (cipőt) de aranyos szerintem... :)
Régóta kerestem már farmert is, ami normális, mert sikerült egy csomó kg-t felszednem az utóbbi időben, és minden cuccomat kihíztam... a Malomban csomót felpróbáltam, de egyik se volt az igazi. Aztán Vásárhelyen szerencsére sikerült megtalálni, azt amit kerestem. :)
Hízással kapcsolatban.. hááát a ballagó felsőm szűkösen jön rám, emiatt kicsit ki vagyok bukva, a fényképezkedésen úgy ültem benne mint egy cölöp... :(
de teszek az ügy érdekében... :) ma voltunk Gabival a gáton görkorizni, jól esett a mozgás, meg amúgy is tök régen koriztam már.. utoljára a befagyott Holt-Tiszán, de persze akkor is jégkorival :DD
na most ennyi, adok egy puszit Gabinak :B ;) szeretem...

subidubi (L)

(#4) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Tegnap nem írtam, mert Gabimnál aludtam. Voltunk korizni a gáton megint, nagyon jó volt, Gabi szerint kb 2-3 km-t is lekoriztunk. Visszafelé már félelmetes volt, mert sötét volt, és a gát nem volt kivilágítva, meg szembe szél is volt, úgyhogy nagyon nehezen jöttünk.. de kibírtuk és megérte.. ;)
na, a mai nap.. hát Gabimnak ma van a névnapja, úgyhogy még az utolsó percekben itt is kívánok Neki boldog névnapot!!!
de egyébként ez a nap is jó volt, kocsit mostunk, persze amelyik rész az enyém volt, az koszos maradt :DD utólag derült persze ki... :)
meg este bohémoztunk, és eddig beszélgettünk, szóval mostmár elég fáradtak vagyunk.. mondjuk holnapra tanulni kellett volna, bioszt meg Gabimnak németet.. :(
gyorsan be is fejezem az írást, mert álmos vagyok.. :o
Jóéjt!

Szeretlek Gabi!!!....<3....

subidubi (L)

(#5) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Jó volt, mert ma nem volt első óránk, és Gabim kint aludt nálunk és elég volt a későbbi busszal bemenni, és alhattunk tovább :) de amúgy unalmas volt a mai nap.
nemsokára, pontosan 4-re megyek a matek tanárhoz, pénteken dogát írunk. :( meg még ebbe az 1 hónapba vagy 4-et.. de ez is azt hiszi, hogy csak az órájára kell tanulni.

ja ma megjöttek a tablóképek.. hááááát :F elég szar minőségűek szerintem.. na mindegy, nem hiszem h én ebből kérek utánrendelést... és most ezzel nem az a bajom hogy nem tetszik rajta a fejem, hanem h az egész olyan sötét, meg ez a koma szerintem nagyon lassan dolgozik meg sztem drágán. most hiába olcsóbb az ő alapcsomagja ha tetű lassú meg az utánrendelése drágább. akkor ugyanott vagyunk, mintha egy drágábbal megcsináltatjuk, de az legalább minőségi meg gyorsabb. ja meg az a tablót is megcsinálná... persze ofő kitalálta h majd mi megcsináljuk a tablónkat... persze.. :W tanuljál érettségire, évvégre, csináld meg a tablódat, ballagjál el, dögöljél meg... kb. ez a felállás..

mondjuk az egyik képet szerintem majd feltöltöm ide, hogy akit érdekel az megcsodálhassa...mondjuk nem hiszem h van ilyen :DD
na lépek is...
GabiCi <3

subidubi (L)

(#6) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Mostanában nem sokat voltam itthon, Gabimnál voltam... tök sokat mozgunk mostanában :) asszem csütörtökön voltunk a gáton sztem kb 3 km-t görkoriztunk. nagyon jól esett a mozgás, kellemesen elfáradtunk. aztán ma voltunk bicajozni, el akartunk menni a vashídig, de szembe szél volt, úgyhogy nekem nem nagyon ment, meg nem is tetszett hogy össze vissza elfújt a szél. de aztán szerencsére Ani hívott, hogy menjünk érte, úgyhogy "sajnos" vissza kellett fordulnunk :)

ja meg ma a média érettségire csináltuk a projektfeladatot.. tegnap az enyémet ma meg a Gabiét. rádiós programajánlót kell egy szalagavatóról..
a miénk elég érdekesre sikerült.. :) de erre már emlékezni se szeretnék, mert nem fikázom le a fantasztikus kompromisszum kötésre képes osztályomat.. :) szerencsére már csak kb 30 nap... vagyis 1 hónap. és félig érettek leszünk!! :)
az írásbelitől nem is félek annyitól inkább a szóbelitől.. de szerencsére arra van még idő.. jún.25-26-27 asszem!!!

Mindjárt kezdődik a Föld órája kapcsold le Te is 1 órára a villanyt!!!!
<3

subidubi (L)

(#7) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Fúúúj már megint vasárnap van! :( utálom ezt a napot. Mert tudom, hogy holnap hétfő és 9 órám lesz :( de nem baj majd utána elmegyünk Gabicimmal görkorizni, persze csak ha jó idő lesz. de remélem az lesz.:)

olvasgattam ilyen szerelmes blogokat, meg írásokat. :) tök jó volt, mert én is ebben az állapotban vagyok, amit úgy hivnak hogy Szerelem :) <3
annál jobb érzést nem is igazán tudok, amikor félálomban összebújunk reggel és még együtt alszunk vissza egy pár órára... vagy amikor ágyba kapom a reggelit :D igen az is nagyon jó... mindig tudja mire vágyom... :)
szeretek Vele élni, lenni, aludni, ébren enni, létezni.... :) minden jó ami Vele kapcsolatos. Azt hiszem ezt a boldogságot semmi sem tudja beárnyékolni. :)
Szeretlek GabiCi! :) <3

subidubi (L)

(#8) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Ez a nap is nagyon jó volt! Csak 4 óránk volt, aztán jöttünk haza, és mentünk be a suliba mert anyu osztálya most fényképezkedett a tablóra és mi is csináltattunk, és hát van különbség a másikkal szemben. az hát sztem tök borzasztó, és nem csak mi mondjuk hanem az is aki ért hozzá. hát ennyit erről.
ja meg csináltattunk közös képeket is és nagyon jók lettek szerintem. na inkább azt töltöm fel mint annak a hülye komának a hülye képeit.

ja tegnap voltunk görkorizni GabiCi szerint megint lekoriztnk van 3.5 km-t nagyon jól esett megint a mozgás, és kellemesen elfáradtunk. na meg persze jól leizzadtunk... :Y de utána olyan jól esett megfürdeni és összebújni a Szerelmemmel és együtt aludni összebújva egymás fülébe szuszogni.... :) de nem részletezem... :)

a holnapi napom rohanós lesz, de csomót kell tanulnom. a nyelvtanból is kéne 10 tételt csütörtökre tudni, de nem hiszem h fogom tudni. annyi mindent kell most csinálni, hogy egyáltalán nincs kedvem. de próbálok arra gondolni, h még 1 hónap aztán vissza lehet venni egy kicsit, de csak június elejéig, mert igaz hogy a végén lesz a szóbeli de azért időben szeretnék neki kezdeni a tanulásnak. na jó, tudom hogy nekem nem fog menni, nem olyan beállítottságú vagyok. :D
sajnos!

37 <3

subidubi (L)

(#9) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Annyira jó idő volt ma, hogy az csak na! :) Ma is görkoriztunk, holnap is tök jó lenne, de holnap megyünk Kecskemétre.. ma a hétvégén fogunk még korizni, ebben a jó időben olyan jó suhanni :) tökre kimelegedtem a végére, de megint nagyon jól esett.

ja meg voltunk ma a nagyrétbe és kb 20 őzit láttunk. :) olyan jó volt!
az egyikhez nagyon közel mentünk, félve bement a tóba:D azért féltem hogy a halálba kergettük, de azért szerintem túlélte.

most a fábryt nézem a tvbe, mellettem nevetgél GabiCi... amúgy vicces meg minden, csak néha már kicsit leéltek a poénjai... hátha meg még tud újulni az öreg :)

holnap megint matek doga.. :( unom már h kétnaponta kell dogát írni, persze örülök, ha kettes lesz..

még valamit akartam írni de elfelejtettem.......

subidubi (L)

(#10) Tüncy


Tüncy
csendes tag

szombat van végre! :) már alig van 1-2-3 mittom én mennyi hét a suliból. :) szerintem nem fog hiányozni :D
nemsokára megyek Gabikához, ő most dolgozik, de reggel még itt volt, csak délelőtt ment el.
szerintem megyünk korizni, és Gabi azt mondta hogy Aniék is lehet, hogy eljönnek velünk. Az meg tök jó, mert Anna olyan cuki, meg persze Bálint is, de ő még nem tud korizni, és csak húzzuk magunk után. :)
Voltam fodrásznál,elvileg göndör lett, gyakorlatilag annyira nem, de majd a következő nekifutásra talán. :) pedig már nincs is annyira hosszú hajam...
na megyek öltözni, mert nemsoká megy a buszom.pá

subidubi (L)

(#11) Tüncy


Tüncy
csendes tag

kicsit elmaradtam az írással, de most sok minden történt. vagyis annyira nem sok, csak tanulnivalók voltak, már csak 2 hét... :( mondjuk lehet, hogy jobb is ha túl leszünk rajta. nem is görcsölök rajta hogy sikerül. a matektól féltem eddig a legjobban, de most többet foglalkozok ezzel is, és talán nem is olyan vészes.. persze 5-ös nem lesz :D
persze tudom, hogy erre most kéne rágyúrni mert majd lehet hogy 30 évesen szidom magam hogy milyen lusta voltam. de remélem nem fog erre sor kerülni :)

most várom Gabikát, hiányzik...

subidubi (L)

(#12) Tüncy


Tüncy
csendes tag

úú már megint jó régen írtam, de mostanában sokat készülök az érettségire... :D haha ez vicces... mert nem is igaz!! pedig már csak 2 hét :Y
voltunk a hétvégén a Balcsin.. <3 annyira jó volt!!! :) nagyon szeretek ott lenni! nagyon jól éreztük magunkat, és vissza akarok menni oda!!!! :)
nemsokára mennem kell matekra, mert még mindig nem érettségiztem le belőle.. a francba.. nem baj, holnaphoz két hétre már igen-. juhéé :)
imádlak Nyuszim, megyek... <3 pá...

subidubi (L)

(#13) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem írok semmi, mert holnap BALLAGOK!

subidubi (L)

(#14) Tüncy


Tüncy
csendes tag

na itt vagyok újra, nem vesztem el! :)
tegnap meg volt az utolsó írásbelim... mostmár a 3 szóbelimre kell gyúrni... matekból szerencsére nem kell szóbeliznem :) és médiából sem, mert ott csak írásbeli volt, meg előtte már meg kellett csinálni ilyen projektfeladatot. maradt szóbelire a magyar, töri, meg a izé... angol :)

amúgy szinte minden nap a körösön vagyunk napozni, olyan jó :)
ettünk lángost, tejfölös-füstölt sajtosat.hmmmm de fincsi volt :P

a hétvégére egyelőre még semmi tervünk sincs, csak pénteken lemegyünk Szandiékkal a borozóba, most újonnan odaköltözött a fahidi. még nem voltam ott, úgyhogy kiváncsi vagyok rá.

azt tudom, hogy holnap is megyünk a körösre!! :):)

Szeretlek Gabika!

subidubi (L)

(#15) Tüncy


Tüncy
csendes tag

na igen ma is voltunk a körösön és tovább barnultunk! :)

holnap meg majd megyek reggel szépítkezni, aztán majd busszal megyek be.
talán ha jó idő lesz, akkor holnap is megyünk a körösre, de usziba mindenképpen tesómékkal. meg majd Bálintka ovijában lesz valamilyen állatsimogató.. oda is elnézünk :)
ja meg este Szandiékkal lemegyünk a borozóba.

amúgy meg tök jó hogy májusban már milyen tök jó idő van meg a part is nagyon fasza.. :)
csak aztán remélem nem a nyáron lesz ennek meg a böjtje.

ja most meg a Királynőt nézzük. hát szegény Gabikám csak kényszerből :)
amúgy sztem a tavalyi lányok szebbek voltak. jó mondjuk könnyen ítélkezek a tv előtt. de akkor is....

subidubi (L)

(#16) Tüncy


Tüncy
csendes tag

a hétvége lassan telt. komolyan mondom mióta nem kell suliba járni, azóta mindennap olyan lassan telik. persze ez csak jó, mert amúgy is ez lesz most a leghosszabb nyarunk. :)
szerintem pedig pont fordítva kéne lennie. amikor suliban vagyunk az hosszú, otthon meg rövid. hát nekem pont fordítva van. de tök jó :)

pénteken voltunk az usziban, tesómmal és a barátnőjével. meg mi ketten. :)
tegnap is elmentünk Gabikával ketten, aztán este lenéztünk a körösre de nem partyzni, csak úgy szétnézni. végülis nem volt semmi extra, de nem vágyom még oda.
lehet, hogy majd ha túl leszünk a szóbelin is(ami egy hónap múlva kezdődik) akkor majd jobban leeresztek.

ja a hétvégén bővítettük az akvárium élővilágát. :) vettünk új növénykét, meg új halakat. neonokat. :) eddig ezek nem váltak be nálunk, nem tudom miért, de soha nem élték még túl. :( pedig hát a többivel nincs baj. de nem baj, még egy próbát megér, aztán ha most is kidöglenek, akkor nem veszünk többet neont.

egyébként ezúton közlöm, hogy 2 tengerimalacnak vennék ketrecet... :) bármelyik kedves blog olvasómnak akad éppen egy eladó, mindenképpen fogadom a privát üzenetét. :)

subidubi (L)

(#17) Tüncy


Tüncy
csendes tag

kivételesen délelőtt írok. :)
Anya tegnap jött haza osztálykirándulásról, és elmondjam mit hozott? egy kiskutyát :)
olyan aranyos. nagyon örültem neki.. a fajtája puli. olyan mint Bendzsi... :) szegény Beni már öreg is meg beteges is. biztos azért is hozta Anya, hogy ne legyek olyan szomorú, ha Beni itt hagy minket. bár erre nem akarok gondolni, mert bár igaz, h 15 éves de attól még nem adom fel. csomót élhet még. :)
Pamacs lett a neve. :) egyelőre még a garázsban van, mert igaz, h Beni elfogadta, de Gömbi, a másik kutyánk eléggé utálatos ilyen szempontból. szerintem nagyon el lett kényeztetve, és most nem akarja elfogadni Pamacsot. pedig olyan aranyos :)
amúgy délután Gabikával meg Apával megcsináljuk az új helyét. van egy elkerített rész az udvarban, odahozzuk a kutyaházat, és nem fogja bántani Gömbike sem.
hallom ahogy most is sír :( olyan rossz hallgatni, de tudom, hogy nemsokára nagyon jó lesz neki az új helyén :) már alig várom, hogy megcsináljuk..

amúgy Gabika is mindjárt itt lesz.. orvoshoz ment el, mert megfázott... túl hamar nyitotta ki estére az ablakot...

SzeretleK :)

subidubi (L)

(#18) Tüncy


Tüncy
csendes tag

most vettem csak észre, hogy a tegnapi "délelőtti" írásom igencsak már du. 1 óra után született... :D így nem mondhatom délelőttinek, de nem baj. :)

nos, a Gömbinek nevezett kutyaálruhába öltözött egy marék undok szőrgombócnál tegnap csak megtört a jég, és már nem piszkálta Pamacsot. na jó, nem mondom, hogy nem morog rá, de ugyanígy Benire is mindig rámorog. pedig hát nem nagyobb egy macskánál, de akkor is azt hiszi, h ő a főnök. :)
szerencsére így nem kellett száműznünk Pamacsot az elkerített részbe. előrehoztuk a kutyaházat, kapott egy plüssállatkát, és szépen aludtak ott kettesben. :)
bár azt még nehezen dolgozza fel, hogy nem jöhet be a házba. :) igen, szegénykének meg volt engedve tegnap délután, és szerintem nagyon jól érezte bent magát. most kicsit rossz neki, hogy mindig kicsukjuk. pedig most már nem a sötét garázsban van, az egész udvar az övé.. hát majd megszokja. :) amúgy meg tök ari, mert Anya azt mondta, h Pamacs szülei úgy néztek ki, mint Beni. így sokszor azt gondolja, hogy Beni az apukája. de szerintem ez tök jó, mert legalább nem hiányoznak neki a szülei, mert azt hiszi vele vannak.

holnap meg be kéne menni a suliba, magyarra. sok kedvem nincs hozzá, meg konkrét kérdésem sincs, de legalább ott vagyok, aztán hátha valamit megjegyzek abból amit ott beszélnek.
a töriről meg le késtem, vagyis tudtam mikor van, csak az egyik ilyen fakt vagy hogy mondjam nem sokkal az angol érettségi után volt, akkor még nem volt kedvem bemenni, a 2. a média érettségi napján, akkor megint csak nem volt kedvem mert "tanultam" :) a következő meg június 4-én lesz, szerintem arra majd benézünk...

Szeretlek, puszi

subidubi (L)

(#19) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nos, ketrecet már nem keresek, egy netes aukciós oldalon sikeresen megtaláltam remélem a legjobbat :) a bolti árakhoz képest jól jártam szerintem, mert nagyobb, mint azok és még olcsóbb is.. ma vettem fel a kapcsolatot az eladóval, jó lenne minél hamarabb megkapni!

Gabika szerencsére meggyógyultnak mondható, de a sok puszitól :B lehet hogy elkaptam. ma reggelre nagyon fájt a mandulám, és a mostani percig is fáj :(

holnapra nem tudok semmi programot. ha jó idő lesz, akkor borozó, ha esik, akkor maradunk otthon. leginkább egy vicces filmet van kedvem megnézni, pizzával vagy sültkrumplival és üccsivel :) (szóval végülis tök mind1, h egész nap puffasztott búzát eszek kenyér helyett, meg kétszersültet vagy miaz nem is tudom.... ha este meg bevágok egy "kis" pizzát :) )

nem baj ha most ennyit írok? fáj a torkom. :(

[ Szerkesztve ]

subidubi (L)

(#20) Tüncy


Tüncy
csendes tag

voltunk borozóban, szerencsére nem esett az eső, de nem volt valami meleg. sőt hát elég hideg volt. de azért jól elvoltunk, dumáltunk.
tegnap Gabika dolgozott, és én addig gépeltem a töri tételeket. még van egy csomó, de már tökre megfájdult a fejem. de asszem ha most végeztem a blog írással, akkor megcsinálok még 1et. :)

ja amúgy, Gabika elolvasta a blogomat, és látta, h mit szeretnék. és mielőtt még lementünk volna a borozóba, rendeltünk egy pizzát, vettünk üccsit, és megnéztünk egy vicces filmet! :) nagyon jó volt :)
úgy szeretem Gabikát :) <3

holnap után lehet megnézni az írásbeliket, úgyh megyünk majd a suliba. igaz az eredményeket már tudom nagyjából, de azért kiváncsi vagyok ja meg hát a médiát most fogom megtudni. remélem :)

subidubi (L)

(#21) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem írtam már egy pár napja, nem is tudom miért. de amúgy tényleg nem tudom. mondjuk ha gép közelbe voltam az utóbbi időben, akkor a tételeket gépeltem. már tökre ki vagyok tőlük. és már csak 2,5 hét. :S és jóformán még alig tanultam. :( na mind1
hétfőn, a névnapomon, volt egy kis szalonna sütés. :) Szandiék, Vikiék, Tesómék meg mi ketten voltunk. szóval 8-an, de tök jó volt. :)
most mást nem írok... ja menjetek holnap ti is szavazni. :) én most megyek először!!! :)

Gabika<3

subidubi (L)

(#22) Tüncy


Tüncy
csendes tag

végeztem a tételekkel, és már tudok a töriből 6-ot.. :) az azt jelenti, hogy mr csak 54-et kell megtanulnom jún. 24-ére ..... áááá :W
de amúgy meg olyan jó lesz, ha vége lesz. megyünk nyaralni is, hú de szupi lesz.. :)

voltam először szavazni, de nem mondom meg h kire :) de rájöttem, hogy nincs is benne semmi extra, ja meg nagyon ritkán van... nekem tök mind1.

be kellene menni a suliba valamelyik nap. pl a bizonyítványt vissza vinni, meg a kishalakat is megígértük a biosz tanárnak... már úgyis elég nagyok...

Gabika <3

subidubi (L)

(#23) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hát tegnap elég szuper nap volt! :)
mivel tegnap a mi környékünkön, de szerintem országszerte, hatalmas vihar volt, Gabika mondta, hogy menjünk el fényképezni a vihart. hát jó, mondtam. tényleg tök szép felhőket láttunk, meg szép volt a messzibe látni a vihart, meg a villámokat... és nagyon érdekes, hogy egy villámnak mekkora hangja van és hogy milyen későn ér oda.
aztán mikor már mentünk haza, találtunk egy kis őzit :) hát szegény teljesen át volt ázva meg remegett, mondjuk attól is biztos, hogy félt. de biztos fázott is :( én meg felkaptam és megszeretgettem :) ahhoz képest, hogy végülis vadállat, nem tiltakozott annyira. persze nem tűrte folyamatosan, de nagyon cuki volt. meg láttunk aztán két nyuszit is, azok se voltak tőlünk túl messze.amúgy az őzivel kapcsolatban: nem tudom helyes lett volna-e elhozni onnan, és elvinni meleg és biztonságos helyre? :U mert amúgy meg a természetben biztos sokszor fordul ilyen elő, de nem láttuk sehol sem a szüleit, és lehet h azok már elmenekültek. vagy okosabbak és elbújtak... vagy lehet h ő magára maradt teljesen, és segíteni kellett volna neki... sajnos nem tudom. végülis otthagytuk, reménykedve abban, hogy megtalálja a szüleit...

Gabika <3

subidubi (L)

(#24) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hihi :) nem történt szerintem ma semmi. csak tanultam a töri tételeket. meg próbáltam egy pár osztálytársamtól elkérni az irodalom tételeket, de senki nem dolgozta ki őket. na igaz is... ki fogja azt szóról szóra megtanulni, hogy melyik költő mit gondol erről meg arról a sorról. majd mondok vmit, amit éppen akkor gondolok arról. megpróbálom úgy mondani, mintha azt ő is úgy gondolta volna... mert úgyis csak az a jó...na mindegy. a nyelvtant még el se kezdtem, pedig abból is jó sok van. csak annyi, mint a többiből. (20) kivéve angol, mert abból "csak" 10 van. mindegy, nem baj, túlleszünk rajta 10 kerek nap múlva. te jó ég.... 2 hét múlva valahogy boldogabb leszek, amikor blogolok :) kezdődik a felhőtlen nyár, utolsó napok Csongrád megyében... :( na jó, nem a világ másik oldalára megyek, csak éppen az ország másik felére....
Csongrád, az hiányozni fog... Tisza, Körös-torok, gát... stb. na de ennek még nincs itt a helye, hiszen még van 2,5-3 hónapunk, amit itt tölthetünk, és utána is persze, havonta egy pár nap..... :) :(
na ennyit a szomorúságról, most pedig jöhetne már a boldogság... (Gabika=boldogság) már nagyon várom, nemsokára jön... :)
hékás, szeretlek <3 :)

subidubi (L)

(#25) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hát tegnap voltunk 11 hónaposak! <3 igazából nagyon el se hiszem, hogy a jövő hónapban, már 1 évesek leszünk! :) nagyon gyorsan elszállt ez az idő. de tök jó volt, én nagyon boldog vagyok. azt hiszem megtaláltam a lelki békémet! :) (bocsi Tomi elcsórtam a szlogened :D )

tegnap amúgy a hónapforduló alkalmából is, lementünk Szegedre... jól éreztük magunkat, és szerencsére egyikőnk se idegeskedett a forgalom miatt. mert ez nálunk úgy szokott kinézni, hogy Gábor vezet, nekem meg a térkép alapján kellene mondanom az irányt. mondjuk szerencsére ez legtöbbször elmarad, mert megismeri a helyeket, és be tudja magát tájolni. na de ha ez nem így van, akkor én vagyok a térképes. aminek nagyon nem szoktam örülni, mert rohadtul nem vágom ezt a hülyeséget. lehet h vicces, de akkor se :) sokszor nekem egyszerűbb, ha fejjel lefelé tartom :D igen ez már poénos, de akkor is így van. mondtam is Gábornak, hogy én azt a felállást szeretem, hogyha Pepe ül a kormánynál, mellette Ő, és akkor ő is lesz a térképes, hátul meg én csöndben el vagyok :)

amúgy meg voltunk a mekiben...hát elég világtalanok ott is a kiszolgálók néha. na mindegy. happy meal-t vettem... mondjuk ha lányok ajándékok vannak, azok néha szoktak tetszeni :D de most amúgy ilyen fiús volt, de majd Bálintka örülni fog neki. úgyis Annának most volt az 1. szülinapja :) tegnap, ő kap egy nyári virágos kalapot, biztos nagyon cuki lesz benne. Bálintka meg megkapja a játékot az Einstein figurát.. így ő sem marad kapatlan. :)

érettségi: olyan jó annak, aki már túl van rajta, ejjjj :W már én is túl akarok. és mostmár csak 8 nap... a tanulással pedig ugyanaz a helyzet... kb a semmi... :S mondtam is anyának, hogy hiába ülök fölötte, a nyelvtan nem megy bele a fejembe... :( mindegy, a 4es már megvan, ha éppen nem is lesz 5ös, nem baj, az erős 4es megvan :) persze jobb lenne az 5ös, de ha nem, nem baj. én már ígyis elégedett vagyok magammal... inkább az angolra gyúrok, mert azon kéne erősíteni, meg a törin.. maxos szóbeli kéne... :( :N
nos, mára ennyi, ez ígyis tök hosszú lett.....

na szeretlek :):):):):)

subidubi (L)

(#26) Tüncy


Tüncy
csendes tag

már csak 5 nap... wááá :(:( nem tudom a magyart!!!! :(:(:(

subidubi (L)

(#27) Tüncy


Tüncy
csendes tag

mivel Gabika sérelmezte, hogy nem említettem meg az utolsó bejegyzésben :D ezért közkívánatra:

Szeretlek Gabika!!!!! :):):):):)

amúgy megyünk Csongrádra, és holnap már csak 4 nap................ :(

[ Szerkesztve ]

subidubi (L)

(#28) Tüncy


Tüncy
csendes tag

na, kiderült a beosztás... csütörtökön leszek. jaj de jó... még az a szerencse, hogy délelőtt, és nem kell végig izgulnom az egész napot...így is elég lesz.. áá :(

subidubi (L)

(#29) Tüncy


Tüncy
csendes tag

sajnos Gabika elment :( mert úgy volt, h Ildi jött reggel az én fodrászomhoz, és úgy volt, h ha végez, akkor együtt 3-an megyünk vissza Csongrádra.. na, de én rájöttem, hogy nagyon kellene tanulnom, meg angolozni is kéne. holnap megint nem lesz rá időm, mert fél 12-re megyek Csongrádra fodrászhoz, és délután már semmi értelme ide visszajönni, mert szerdán reggel akkor is be kell mennem a suliba ha én nem is akkor leszek.. szerdán meg megint csak felesleges mert tök idegbe leszek. úgyhogy reggel jött az isteni szikra, hogy maradok itthon és majd Gabika jön vissza este. de azért hiányzik.meg reggel is ideges voltam és lehet, hogy rosszul esett neki :( de nem akartam megbántani, csak tudom, hogy végülis a semmiért vagyok tiszta ideg, mert én még olyat komolyan nem hallottam, hogy valaki meghalt volna a szóbeli alatt. a jellemző meg az, hogy már a tanárok is úgy vannak vele, hogy na jólvan csak menjen már... remélem nálam is ezt mondják majd és nem kell végig mondanom a tételt :D lehet, hogy nem is tudnám :)

siess Gabika, nagyon szeretlek!!! <3

subidubi (L)

(#30) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nos, ezt a pillanatot vártam eddig a legjobban :D

leérettségiztem!!!!!! :):):):)

és mondhatom, elég jól sikerült, bár az eredményt csak holnap fogok megtudni. :) nagyon megkönnyebbült és boldog vagyok, hogy végre vége... nos, én most megyek is, csak annyit mondok, hogy nagyon szeretlek Gabika, és Te is nagyon ügyes voltál.

büszke vagyok Rád! :) <3

subidubi (L)

(#31) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem vesztem ám el a nagy boldogságban :) itt vagyok.
megtudtam az eredményt :) nagyon jó lett. boldog vagyok.. péntek este volt a bankett. hát mondhatom. megint minden nagyon meg volt beszélve. anno a szalagavató után mondtuk ofőnek, hogy ne ide menjünk megint mert annyi pénzért elég keveset kaptunk. na és hova mentünk? hát jó nem ugyanoda, de a étteremlánc tagjába. hát nem fantasztikus? a szalagavató után olyan tálakat rendeltünk, amin volt rántott sajt, mert nem eszek húst. ofőt nem érdekli semmi megrendelte a 4 személyes tálakat ami tele volt húsokkal. na mondom fasza. aztán csak megkóstoltam ez egyik faját. addig nem volt baj, amíg vékony volt a hús de ilyen töltött volt, szóval az össze volt hajtva, és a hajtásnál nagyon vastag volt, hát majdnem kihánytam... mert amúgy nem azért nem eszek húst mert finnyás vagyok, hanem azért mert ha beveszem a számba egyszerűen rám jön a hányinger és ki kell köpnöm. hát ilyen vagyok, nem tudok mit csinálni....
aztán a helyzeten nem változtatott hogy utolsó alkalom így együtt. többet vártam volna ettől az egésztől. de nem... persze voltak nagy berugások, nagy kivetkőzések önmagukból :D várható volt. én meg csak 1 fél sör és kis pezsgő utána röhögtem rajta h milyen szánalmas :D
később mikor meguntuk a bájvigyort, átmentünk a borozóba, mert az meg ott van az étterem mellett. ott már jobb volt, csak kis idő múlva már fáztunk meg minden bajunk volt. úgyhogy nem sokkal utána hazamentünk. nagyjából fél2-re hazaértünk, 2-ig beszélgettünk és aztán aludtunk. :)
a hétvége nyugis volt, voltunk Vásárhelyen, Gabika dolgozott. ma meg majd megyünk hozzájuk, szedjük a cseresznyét :) ja és remélem jó idő lesz, mert közben barnulni szeretnék :) és a héten a körösön is, úgyhogy legyen part!!!! :)

szeretlek :)

subidubi (L)

(#32) Tüncy


Tüncy
csendes tag

megvettem ma a legszuperebb görkorcsolyát a világon :) nagyon szuper, és tök jó vele suhanni. a baj csak az volt, h pont délben, a legmelegebb időben indultunk el, és a vége már elég húzósra sikerült. pedig annyira messze nem mentünk, csak vizet meg nem vittünk, és a kúthoz siettünk mindig :)
egyébként meg délután jót aludtam. na jó, ez lehet nem is érdekelt senkit. :) csak nagyon meleg volt most is... de az eső miatt meg be kell csukni az ablakot.. a légkondit meg még mindig nem hozták, pedig már évek óta várok rá :D
ja, kaptam anyáéktól egy bőröndöt szülinapomra :) nagyon örültem neki, jól is jött most a nagy elköltözés idején.
holnap küldjük el az érettségi eredményt az om-be, és utána már csak az eredményt várjuk :)
de amúgy meg Orfűre is megyünk, úgyhogy külön örülök. hogy nem soká ki is próbálhatom...

na már megint nagyon késő van, és holnap se fogok tudni sokáig aludni a meleg miatt :(
de azért aludj jól, szeretlek :) (itt leszek melletted)

subidubi (L)

(#33) Tüncy


Tüncy
csendes tag

na, meg volt a 19. szülinapom!!! :):):) jóóóóó volt :) Cserkeszőlőn voltunk, ott ünnepeltünk Gabikával :) nagyon jól éreztem magam.... :)
egyébként most nem tudok semmit se írni, mert kicsit fáradt vagyok... holnap megyünk Mártélyra, 3 napra a nyaralóba.. várom :) aztán szombaton meg irány Orfű :) azt is várom...

szeretlek

subidubi (L)

(#34) Tüncy


Tüncy
csendes tag

meg volt Mártély, szuper volt, jól éreztük magunkat ;) holnap meg megyünk Orfűre... már várom, de még mindig nem vagyok 100%-osan összepakolva :D sztem majd még reggel eszembe jut hogy mit kellene elrakni, aztán majd bepakolom. mostmár se erőm se energiám. mondjuk a kettő talán egy :D na mindegy... szóval legközelebb csütörtökön jelentkezem, ha lesz erőm, ha meg nem, akkor majd pénteken vagy utána... :) bár ha lesz net ott, akkor talán írok 1-2 sort, hogy élek még :D

na pá és szeretlek Gabikám! :)

subidubi (L)

(#35) Tüncy


Tüncy
csendes tag

megérkeztünk!!! :) telis-tele új élményekkel.. :)
boldog vagyok, mert végre itthon, de szomorú is, mert nagyon aranyos volt a csapat és sajnáltam, hogy el kellett váli tőlük. bár korántsem az én korosztályom, de annyira édesek voltak, gyorsan megtaláltuk egymással a közös hangot és remekül segítettük egymást, de legfőképpen ők egymást.. jó volt látni, hogy a nagyobbak hogyan segítenek a kisebbeken és fordítva!! :) hát jó volt egy szóval. :)

07.15-én ünnepeltük az 1 éves évfordulónkat!!! :) a programba nem volt arra a napra beiktatva Pécs, de sebaj járatos buszra pattantunk és irány a lakatok fővárosa! :) hát mondhatom más nem is lett volna jobb ennél a pillanatnál. :) 1 évesen csoda jó érzés volt összelakatolni az életünket! :) nagyon boldog vagyok, hogy együtt csináltuk :) és hogy együtt lehettünk részesei a nemtom hány éves hagyománynak!!!! :) tesómék is csatlakoztak, és ők is lakatoltak... :) aranyosak voltak....mint mi!!! :D

hát mást most nem tudok írni, szerintem nagyjából összefoglaltam azt, amitől boldog vagyok és hogy mi tett azzá... holnap után irány Siófok :D hát elég pörgős nyarunk, jobban mondva júliusunk van, de ez csak egy napos kirándulás lesz. reggel indulunk, este jövünk, napközben fürdünk és barnulunk! :)

imádlak, örökre!!!! <3

subidubi (L)

(#36) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hát ez a siófoki kiruccanás nem egészen olyan lett, mint amire számítottunk. nagyon hosszú volt az út. nem tudom 200 km-t, hogy tettünk meg 5,5 óra alatt, de nekünk sikerült.. nagyon fárasztó volt az oda-vissza út, és ráadásul még a vihar is elkapott minket, úgyhogy a tervezett esti 8-as indulásból délután 3 órási lett. de így visszagondolva jobb is, hogy el kellett jönnünk, mert még most is a buszon ülnénk... annyira nem éreztem magam jól, de Gábor se. szerintem persze a nagy idő volt a baj, meg persze az is, hogy amint odaértünk már nagyon fújt a szél, és csak kis időt sütött a nap. szóval szerintem ha legközelebb megyünk, akkor mindenképpen autóval. kiszámoltuk, hogy nem sokkal drágább ha autóval megyünk. de így legalább nem lennénk senkihez se kötve, meg talán nem lenne 5 óra az út.

nagyon fáradt vagyok, asszem lassan aludni is kéne, mert elég mozgalmas volt a mai.. vagy a 10 óra buszozás inkább csak fárasztó? :)
mindegy, asszem megyek... :)

szeretlek Gabika, gyere aludni :)

subidubi (L)

(#37) Tüncy


Tüncy
csendes tag

enyhén szarul ébredtem, mert két idióta kölök mint valami hülye ordítva söpört végig az utcán. jaj de jó, hogy nyitva az ablak, és pont olyan érzés mintha az én fülembe ordítanának. erre rátesz még Gömbi egy lapáttal, mert megugatja őket és azóta sem hagyja abba. na a fene megeszi ezt a kutyát.... :(( Gabika még alszik, de lehet hogy ő is felébredt erre a nagy hangzavarra, de akkor is próbál még visszaaludni... vagy csak teteti :) még az is lehet hogy a billentyű pötyögésem is zavarja.. persze úgyis azt mondja majd, hogy nem zavarta. :)

este megyünk a fürdőbe, mert ma van Zsuzsi szülinapja!!! :) Happy Birthday! :)
bár ilyen ratyi időben már nem sok kedvem van, de nagyjából én találtam ki, úgyhogy megyünk! :)

ébredj!!!! :)

[ Szerkesztve ]

subidubi (L)

(#38) Tüncy


Tüncy
csendes tag

tegnap este elmentünk a moziba, végülis csak biliárdoztunk egyet, nem mi nyertünk sajnos, mert nekem jobban tetszettek a másik csapat golyói :D na nem direkt, csak valahogy mindig azok mentek le :( :D

amúgy ma még nem történt semmi extra, voltam körmösnél, szép szívecskés lett :) nekem nagyon tetszik és szerencsére és Gábornak is :) neki nagyon!!! :)

nemsokára megyünk vissza Csongrádra, aztán még nem tudom mit csinálunk. bár most hívott tesóm, hogy menjünk majd le a körösre értük. úgyhogy valószínű oda lenézünk. :)

nagyon szeretlek :)

subidubi (L)

(#39) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már napok óta küzdök a rettenetes fejfájással :( nagyon fáj a fejem a rohadt meleg front miatt. persze örülök, hogy jön a meleg, de előre láthatólag 37 fok lesz :Y borzalmas.. mondjuk a -10 is az. :( hát nem tudom, annyira szélsőséges az időjárás, ne lehet ezt kibírni. egyszer majd megőrülök annyira meleg van, máskor meg szétfagyok mert lassan olyan hideg lesz itt is, mint Szibériában. szóval nem tudom én, csak azt, hogy most a front miatt nagyon fáj a fejem és talán nyűgösebb is vagyok a kelleténél. bár azt hiszem Gabika meg van most elégedve velem mert az utóbbi két napokban megleptem őt egy kis aprósággal :) nem nagy dolog, de azt hiszem ő nagyon jól tudta értékelni!!!! :) hát persze, hogy kitüntetem a szerelmemmel, hiszen Ő az, akit a világon mindennél jobban imádok, és soha nem szeretném megbántani és elhagyni. Vele képzelem el az életem :) tudom, hogy csak 19 éves vagyok, és még bármi lehetne, de én irányítom az életem és azt hiszem tavaly, azaz, 2008. 07.15-én megtaláltam a helyes utat :)

kicsit érzelgős, lelkis lett ez az írásom, de kellett már egy ilyen is a sok hülyeség után... na és hogy lássátok mennyire szeretem, rakok fel egy közös képet!!! :)

subidubi (L)

(#40) Tüncy


Tüncy
csendes tag

ez az orfűi tónál készült :) és tudod ugye? hogy nagyon de nagyon szeretlek!!!??? :)

subidubi (L)

(#41) Tüncy


Tüncy
csendes tag

felvettek! :) főiskolás lettem!!! :) jupíííííí :)

subidubi (L)

(#42) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem írtam már pár napja, nem sokat voltam itthon. igaz, szombaton volt a falunap. arra kimentünk, szerintem nagyon színvonalas volt, tetszett. tegnap meg volt Csongrádon a II. Tánc és Zene Nemzetközi Fesztivál. (asszem ez a neve) voltak orosz táncosok, görög néptáncosok, montenegrói mazsorettesek és fellépett persze a csongrádi ifjúsági fúvószenekar. nekem mindegyik műsor nagyon tetszett, de a legjobban a fúvósok és a mazsorettesek. 2.5 órás műsor volt, és nekem ez is nagyon tetszett. kint volt megrendezve a városháza előtt. voltak székek, ahova le lehetett ülni, meg egy csomó állóhely is volt. azért az továbbra is pofátlanság szerintem, hogy vagy 20 széket lefoglal 1 valaki, és aztán a műsor végéig nem ülnek le. szóval azért szerintem mindennek van határa. mindig utáltam ezt a foglalós szarságot. üljön le aki akar, akinek meg nem jutott hely, az lassú volt. ennyi... na mindegy

2 napja már a belvárosi házban alszunk, amúgy tök jó, nincs vele baj csak ilyen hülye bogarak jönnek be. nagyon hasonlítanak a csótányra, de állítólag nem azok. mondjuk nekem mindegy is, hogy mi a nevük, csak rondák...

na ennyi, este megyek vissza Csongrádra..

szeretlek :)

subidubi (L)

(#43) Tüncy


Tüncy
csendes tag

volt ma horgászverseny, 14. lettem a 17-ből :D hát nem valami nagy teljesítmény, de szerintem már vagy 5 éve nem horgásztam :( 4 halat fogtam, abból az egyik egy kisebb méretű de nem túl apró ponty volt. és vittem volna megmutatni Gábor apukájának de egy koma meg odajött, hogy milyen halam van. mondtam h nem tudom, erre mondta h egy ponty, leszedte és visszadobta :O valószínűleg mivel tényleg kicsi volt, magamtól is visszadobtam volna, csak szerettem volna megmutatni Gábor apukájának... na mindegy.

megkaptam a levelet a fősulitól. 15 ezer a gólyatábor... :Y szerintem kicsit sok, de benne van a kaja is meg a szállás is... ja, és csak 3 nap. szóval ezért sokallom, de hát ez ezzel jár. :(

ma kezdődnek a körös-toroki napok, úgyhogy ma megyünk le a belvárosi házba. mondjuk eddig is ott voltunk Gabival, de mostmár mások is jönnek! :)

puszi, jó munkát, szeretlek :)

subidubi (L)

(#44) Tüncy


Tüncy
csendes tag

vége van a körös napoknak. összességében szerintem nem volt annyira rossz, de nagyon sok ember volt lent, és annyira nem bírtam, hogy minden második ember oldalba vág a nagy furakodásban. első nap nagyot jót buliztunk, akkor még nem volt akkora tömeg... a többi napon is lenéztünk mindig, de aztán hazamentünk inkább. a társaság többi fele jól el volt. de én nem bírtam sajna. de szerintem jobb is :) most ennyi.

puszi, szeretlek

subidubi (L)

(#45) Tüncy


Tüncy
csendes tag

most keltem fel nem olyan régen. :) viszonylag jól aludtam, de nagyon meleg van a szobámban, és ezért elég rossz volt. a reggelt fürdéssel kezdtem, hogy felfrissüljek. jól esett, tényleg frissebb lettem :)
amúgy meg itt esik az eső. nem árt szerintem, legalább frissül a levegő is. vagyis remélem. mert hiába van nyitva az ablak, nem mozog a levegőő :(

na mindegy..... csütörtöktől motoros találkozóóóó :)

puszikaaa

subidubi (L)

(#46) Tüncy


Tüncy
csendes tag

itt vagyok :) élek még, attól, hogy nem írtam egy pár napja. mondjuk most sincs sok időm írni, mert megyek Csongrádra. csak gondoltam már olyan régen írtam, hogy gyorsan kreatívkodom egy pár mondatot.
ma feladtam a koliba a jelentkezési lapot, állítólag 15-ig elbírálják, hogy felvesznek-e. a gólyatábor meg 21-24 lesz, Tokajon. Már várom azért :) utána meg még hazajövünk, és csak szeptember 4-5 körülre terveztem a költözést... mert 7-én kezdődik a suli. hátja :):(

na, most ennyire volt időm ;)
puszi, szeretlek

subidubi (L)

(#47) Tüncy


Tüncy
csendes tag

kimentünk hullócsillagot nézni. hát kint voltunk vagy 5 percig :D de akkor se láttunk egyet sem. mondjuk Gabika azt mondta, h kb hajnali 2 körül lehet látni őket.. majd talán holnap megnézzük őket, mert holnap Borfesztivál és Jamie Winchester (L) koncert lesz. úgyhogy tovább fent leszünk és remélem fogunk is látni valamit :)

most nagyon fáradt vagyok, mondjuk ismét nem csináltam semmit egész nap, se szerintem abban is el lehet szépen fáradni :) Gabika viszont nagyon szorgos volt ma, mert kitakarította a kocsit, és nagyon csilli-villi lett :) nekem tetszik. sokat nem segítettem neki, de hát láb alatt lettem volna amúgyis :D néhány kisebb feladatot rám sózott, de ki is merültem :P

jóéjt, szeretlek

subidubi (L)

(#48) Tüncy


Tüncy
csendes tag

jesszusom :) olyan jó volt a Jamie Winchester koncert (L) :) és van közös képünk is!!! :) fel is töltöm,hogy lássátok h nem hazudok :D olyan leszek már mint Kiszel Tünde, az se az aláírásokra megy már, hanem a közös fotókra :D amúgy tök kedves arc, csak mondjuk én magasabbnak képzeltem :) sajnos a kedvenc számaimat nem játszották, de mondta h azért nem, mert azt még egy másik koma írta, és miután szétváltak azokat nem játssza. de az új lemezről játszottak egy csomó zenét, és nekem azok is nagyon tetszettek.. úgyh marad Jamie abszolút kedvenc :)

ja, láttunk hullócsillagot :)
Vásárhelyen vagyunk, mamánál... :)

szeretlek

és a kép :)

subidubi (L)

(#49) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hű de mennyire reggel van még. :) hát amúgy megy arra ébredtem, h valami nagyon feszíti a pocimban a piercingemet.. hát a pólóm cérnája beleakadt és feszítette felfelé.. áá nagyon fájt :( :( de aztán kiszabadítottam és múlik a fájdalom.

holnap megyünk a Mátrába, Gábor tesójáékkal és szüleivel. onnan meg megyünk Tokajba a gólyatáborba. utána meg megyünk haza, és aztán majd valamikor pedig költözés Debrecenbe :( nem várom. nem várom, mert messze leszek az itthontól. tudom, hogy én választottam de azért még lehet rossz, nem? :)

valamit reggelizni kéne, kikukkantok mit találok :)

jóreggeltébredjszívem :)

subidubi (L)

(#50) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hejhó, hazatértem :) nagyon jó volt a gólyatábor, furcsi volt az elején de nagon gyorsan összeszokott a kis zöld társaságunk :) Hajrá Zöldek!!! :) hatalmas buli volt az egész, 100 %-osan megérte... :)

2-án kell költözni Debrecenbe, a koliba, lesz valami gólyhét. ismerkedés sulival, kolival, mindennel.. hát jó, nekem mindegy :D

most vizes a hajam... hűűű biztos sok mindenkit érdekel. csak most mostam hajat :)
na ennyi kicsit összepakolok a szobámba, és utána megyünk Csongrádra. :)

puszi, szeretlek :)

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.