Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#29) Tüncy


Tüncy
csendes tag

sajnos Gabika elment :( mert úgy volt, h Ildi jött reggel az én fodrászomhoz, és úgy volt, h ha végez, akkor együtt 3-an megyünk vissza Csongrádra.. na, de én rájöttem, hogy nagyon kellene tanulnom, meg angolozni is kéne. holnap megint nem lesz rá időm, mert fél 12-re megyek Csongrádra fodrászhoz, és délután már semmi értelme ide visszajönni, mert szerdán reggel akkor is be kell mennem a suliba ha én nem is akkor leszek.. szerdán meg megint csak felesleges mert tök idegbe leszek. úgyhogy reggel jött az isteni szikra, hogy maradok itthon és majd Gabika jön vissza este. de azért hiányzik.meg reggel is ideges voltam és lehet, hogy rosszul esett neki :( de nem akartam megbántani, csak tudom, hogy végülis a semmiért vagyok tiszta ideg, mert én még olyat komolyan nem hallottam, hogy valaki meghalt volna a szóbeli alatt. a jellemző meg az, hogy már a tanárok is úgy vannak vele, hogy na jólvan csak menjen már... remélem nálam is ezt mondják majd és nem kell végig mondanom a tételt :D lehet, hogy nem is tudnám :)

siess Gabika, nagyon szeretlek!!! <3

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.