Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#5) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Jó volt, mert ma nem volt első óránk, és Gabim kint aludt nálunk és elég volt a későbbi busszal bemenni, és alhattunk tovább :) de amúgy unalmas volt a mai nap.
nemsokára, pontosan 4-re megyek a matek tanárhoz, pénteken dogát írunk. :( meg még ebbe az 1 hónapba vagy 4-et.. de ez is azt hiszi, hogy csak az órájára kell tanulni.

ja ma megjöttek a tablóképek.. hááááát :F elég szar minőségűek szerintem.. na mindegy, nem hiszem h én ebből kérek utánrendelést... és most ezzel nem az a bajom hogy nem tetszik rajta a fejem, hanem h az egész olyan sötét, meg ez a koma szerintem nagyon lassan dolgozik meg sztem drágán. most hiába olcsóbb az ő alapcsomagja ha tetű lassú meg az utánrendelése drágább. akkor ugyanott vagyunk, mintha egy drágábbal megcsináltatjuk, de az legalább minőségi meg gyorsabb. ja meg az a tablót is megcsinálná... persze ofő kitalálta h majd mi megcsináljuk a tablónkat... persze.. :W tanuljál érettségire, évvégre, csináld meg a tablódat, ballagjál el, dögöljél meg... kb. ez a felállás..

mondjuk az egyik képet szerintem majd feltöltöm ide, hogy akit érdekel az megcsodálhassa...mondjuk nem hiszem h van ilyen :DD
na lépek is...
GabiCi <3

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.