Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#42) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem írtam már pár napja, nem sokat voltam itthon. igaz, szombaton volt a falunap. arra kimentünk, szerintem nagyon színvonalas volt, tetszett. tegnap meg volt Csongrádon a II. Tánc és Zene Nemzetközi Fesztivál. (asszem ez a neve) voltak orosz táncosok, görög néptáncosok, montenegrói mazsorettesek és fellépett persze a csongrádi ifjúsági fúvószenekar. nekem mindegyik műsor nagyon tetszett, de a legjobban a fúvósok és a mazsorettesek. 2.5 órás műsor volt, és nekem ez is nagyon tetszett. kint volt megrendezve a városháza előtt. voltak székek, ahova le lehetett ülni, meg egy csomó állóhely is volt. azért az továbbra is pofátlanság szerintem, hogy vagy 20 széket lefoglal 1 valaki, és aztán a műsor végéig nem ülnek le. szóval azért szerintem mindennek van határa. mindig utáltam ezt a foglalós szarságot. üljön le aki akar, akinek meg nem jutott hely, az lassú volt. ennyi... na mindegy

2 napja már a belvárosi házban alszunk, amúgy tök jó, nincs vele baj csak ilyen hülye bogarak jönnek be. nagyon hasonlítanak a csótányra, de állítólag nem azok. mondjuk nekem mindegy is, hogy mi a nevük, csak rondák...

na ennyi, este megyek vissza Csongrádra..

szeretlek :)

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.