Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#3) Tüncy


Tüncy
csendes tag

Ó, vasárnap van! :(
Holnap kezdődik megint egy hét... :( hülye média fuck, most is egy 7,5 órás filmet akart velünk megnézetni úgy, hogy bent maradunk tovább... na persze.. azt mondja halasszuk el a többi teendőnket. hát nekem konkrétan most az a többi teendőm, hogy tanuljak.. mert persze pont a félévem tök jó lett, de most persze az évvégét kell továbbküldeni, hát mit ne mondjak, rontok... :(
na mindegy...
Tegnap voltunk Vásárhelyen, szokásos volt. :)
Gábor sajnos nem tudott eljönni, mert dolgozott, de este találkoztunk, és a névnapi ajándékát is megkapta.. Örült neki. :)
Ja 6-ra megyek matektanárhoz.... pénteken írtunk dogát, de olyan hülyeségeken rontottam el.. :( emiatt szomorú voltam, de aztán péntek délután Anyuval meg Gabimmal :)) elmentünk Kecskemétre Malomba, és ettől jobb kedvem lett. Vettem egy új pulcsit, meg egy eprecskét... :) (cipőt) de aranyos szerintem... :)
Régóta kerestem már farmert is, ami normális, mert sikerült egy csomó kg-t felszednem az utóbbi időben, és minden cuccomat kihíztam... a Malomban csomót felpróbáltam, de egyik se volt az igazi. Aztán Vásárhelyen szerencsére sikerült megtalálni, azt amit kerestem. :)
Hízással kapcsolatban.. hááát a ballagó felsőm szűkösen jön rám, emiatt kicsit ki vagyok bukva, a fényképezkedésen úgy ültem benne mint egy cölöp... :(
de teszek az ügy érdekében... :) ma voltunk Gabival a gáton görkorizni, jól esett a mozgás, meg amúgy is tök régen koriztam már.. utoljára a befagyott Holt-Tiszán, de persze akkor is jégkorival :DD
na most ennyi, adok egy puszit Gabinak :B ;) szeretem...

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.