Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#39) Tüncy


Tüncy
csendes tag

nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már napok óta küzdök a rettenetes fejfájással :( nagyon fáj a fejem a rohadt meleg front miatt. persze örülök, hogy jön a meleg, de előre láthatólag 37 fok lesz :Y borzalmas.. mondjuk a -10 is az. :( hát nem tudom, annyira szélsőséges az időjárás, ne lehet ezt kibírni. egyszer majd megőrülök annyira meleg van, máskor meg szétfagyok mert lassan olyan hideg lesz itt is, mint Szibériában. szóval nem tudom én, csak azt, hogy most a front miatt nagyon fáj a fejem és talán nyűgösebb is vagyok a kelleténél. bár azt hiszem Gabika meg van most elégedve velem mert az utóbbi két napokban megleptem őt egy kis aprósággal :) nem nagy dolog, de azt hiszem ő nagyon jól tudta értékelni!!!! :) hát persze, hogy kitüntetem a szerelmemmel, hiszen Ő az, akit a világon mindennél jobban imádok, és soha nem szeretném megbántani és elhagyni. Vele képzelem el az életem :) tudom, hogy csak 19 éves vagyok, és még bármi lehetne, de én irányítom az életem és azt hiszem tavaly, azaz, 2008. 07.15-én megtaláltam a helyes utat :)

kicsit érzelgős, lelkis lett ez az írásom, de kellett már egy ilyen is a sok hülyeség után... na és hogy lássátok mennyire szeretem, rakok fel egy közös képet!!! :)

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.