Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...

Hozzászólások

(#24) Tüncy


Tüncy
csendes tag

hihi :) nem történt szerintem ma semmi. csak tanultam a töri tételeket. meg próbáltam egy pár osztálytársamtól elkérni az irodalom tételeket, de senki nem dolgozta ki őket. na igaz is... ki fogja azt szóról szóra megtanulni, hogy melyik költő mit gondol erről meg arról a sorról. majd mondok vmit, amit éppen akkor gondolok arról. megpróbálom úgy mondani, mintha azt ő is úgy gondolta volna... mert úgyis csak az a jó...na mindegy. a nyelvtant még el se kezdtem, pedig abból is jó sok van. csak annyi, mint a többiből. (20) kivéve angol, mert abból "csak" 10 van. mindegy, nem baj, túlleszünk rajta 10 kerek nap múlva. te jó ég.... 2 hét múlva valahogy boldogabb leszek, amikor blogolok :) kezdődik a felhőtlen nyár, utolsó napok Csongrád megyében... :( na jó, nem a világ másik oldalára megyek, csak éppen az ország másik felére....
Csongrád, az hiányozni fog... Tisza, Körös-torok, gát... stb. na de ennek még nincs itt a helye, hiszen még van 2,5-3 hónapunk, amit itt tölthetünk, és utána is persze, havonta egy pár nap..... :) :(
na ennyit a szomorúságról, most pedig jöhetne már a boldogság... (Gabika=boldogság) már nagyon várom, nemsokára jön... :)
hékás, szeretlek <3 :)

subidubi (L)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.