- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- bacsis: Gyere el a 10. BRSZK-ra!
- Sundesz: 20 éve a PH!-n
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Meggyi001: Hogyan legyek író? Ha érzem magamban az írói vénát.....
-
LOGOUT
Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
ablack
senior tag
válasz
ablack #45614 üzenetére
Na végül sikerült visszacserélni egy ASUS-ra. Szinte nem is halalni hogy megy, sokkal halkabb.
Viszont amit kaptam ,,elvieg" új kártyát látszik hogy nem új. A csomagolása és a DVI adapter is fel volt már bontva és belül rá volt írva a nejlonra hogy ,,3. nap visszahozva, csíkoz, szétesik". Gondolom garanciálisan vitte vissza valaki. Most tényleg egy javított kártyát kaptam? Lehet egyáltalán egy kártyát javítani? Vagy csak a régi rossz kártya csomagolásába gariba raktak egy újat?
-
ablack
senior tag
Sziasztok,
Összeraktam egy konfigot. Videókártyának egy Gigabyte R9 270 2GB DDR5 OC GV-R927OC-2GD típust választottam, de alapjáraton is nagyon hangos a gyári beállításokkal. A ventillátorát visszaszabályozva halkabb lesz, de az én gépemben lévő ASUS 7850-hez képest így se valami halk. Attól félek hogy idővel még hangosabb lesz. Csak ez a példány hibás vagy ez ilyen?
Még benne vagyok a 8 munkanapba. Esetleg érdemes lenne visszacserélni egy másik típusra? Pl. én ezeket nézetem: Asus R9 270 2GB DDR5 R9270-DC2OC-2GD5 vagy SAPPHIRE 11220-00-20G R9 270 2GB
-
ablack
senior tag
válasz
kalozhun100 #31830 üzenetére
Milyen konfighoz kellene?
-
ablack
senior tag
válasz
terencehIII #22822 üzenetére
Ja nem tudtam hogy FHD-ra kell.
Akkor szerintem vegyél egy GT620-at, az már el fogja vinni.
-
ablack
senior tag
válasz
terencehIII #22811 üzenetére
-
ablack
senior tag
Sziasztok,
Ez a kártya ennyiért jó vétel lenne? Szerintetek a 16500Ft-nyi kupont + AC3-at mennyiért lehetne eladni?
Vagy esetleg néztem hogy AMD oldalon van ez a Never Settle Reloaded program. Ez működik Magyarországon vagy tényleg csak az AMD oldalán felsorolt néhány boltban, főleg nagykerben van? Nincs benne a kártyák gyári csomagolásában? A boltnak kéne hozzá adnia?
-
ablack
senior tag
Az iPon-nál minden héten van szuperszerda, illetve mindig videókártya az akció tárgya?
-
ablack
senior tag
Ma az iPonból minden mellől eltűnt az ajándék AC3. Már tényleg nem adnak hozzá? Valami más lesz helyette?
-
ablack
senior tag
Ma akciós Aqua-ban, hátha valakit érdekel:
-
ablack
senior tag
Megtaláltam a gyártó oldalán:
Amit belinkeltem az a FX-775A-CGF4 változat, ez 2GB-os és DDR3-as
Ezen kívül még ez van:
FX-775A-ZNJ4
Ez 1GB DDR5-ös csak az a baja hogy ilyen csatlakozók vannak rajta: VGA, DVI, HDMI -
ablack
senior tag
Sziasztok,
Olyan problémám van hogy a képernyőm láthatóan csíkozódik, a csíkok vizszintesen lefelé mennek, főleg szürke képnél.
A probléma forrása szerintem az lehet hogy a vezérlőpultban a monitorbeállításoknál csak 60Hz-et tudok választani [link], de az AMD Control Centerben 75Hz van kiválasztva [link]. A videókártyához a Sapphire drivereit raktam fel, nem tudom hogy ez számít-e valamit. Hogy lehetne azt megoldani hogy az AMD Control Centerben beállított dolgok valóban érvénybe lépjenek?Monitor: Samsung B2230
Videókártya: SAPPHIRE HD 5670 1GB GDDR5
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Techpowerup VGA /GPU kiadások időrendben, valamint teljesítmény összehasonlítására alkalmas/
Játék tesztek és GPU vs GPU tesztek (Angol) Link 1 - Link 2
A GPU-k grafikus egységeinek listája: AMD, Nvidia, Intel ARC.
- Projektor topic
- Autós topik
- Nintendo Switch 2
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Bemutatkozott a Moto G32 4G
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Könyvajánló
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...
- ASUS Radeon RX 7600 V2 Dual OC 8Gb - Aqua gari 26.12.12 ig
- Billentyűzet magyarosítás magyarítás lézerrel is! 10-15ezer közötti áron! Óriási betűkészeletünk van
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Felsőkategóriás számítógép PC Játékra! I9 13900KF / RTX 4080 / 32GB RAM / 1TB SSD
- Realme C30 32GB, Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged