Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39244) Mate válasza ST05 (#39241) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

MSI-től én is ódzkodom, mint írtam. Rossz tapasztalatok vannak, bár már jó pár évről. Számomra az, hogy ennyien nem tudjátok egyértelműen ajánlani csak tovább erősít abban, hogy ne azt vegyek.

Palit: Nem írtatok róla rosszat, viszont ahogy kivettem a szavaitokból nektek se volt vele nagyon kapcsolatotok. Sajnos ez az egy ami miatt félek belevágni, hogy nincs róla nagyon hosszútávú tapasztalat. Több nagy számtechbolt nem is árulja külföldön.
Kép alapján tudom csak megítélni, de messze ez tűnik a legjobban összerakottnak. Ez persze nem jelent semmit.

GAINWARD: Hűtője régi MSI kártyámra emlékeztet. Kis túlzással egy nagyobb szellő elgörbítette a hűtő lamelláit.

Olcsóbbik MSI: XFX kártyámnak volt ilyen zárt hűtése. Gondolom nem véletlenül vált meg tőle a legtöbb gyártó. Nem néztem róla tesztet, de szerintem hangos és rossz hatásfokú.

GIGABYTE: Azokkal az átlátszó légkavarókkal nem tudom komolyan venni. Ennek ellenére nincs vele bajom, ti is inkább ajánlottátok, mint szidtátok.

Ezen felül van még két kártya.

Gainward Phantom: Ennek van talán a legérdekesebb hűtője. Első ránézésre úgy tűnt, hogy passzív, de jobban megnézve mintha lenne rajta egy légkavaró.

Illetve GIGABYTE GV-N770WF3-2GD GTX770: Nem igazán tudom, hogy mi a különbség közte és a másik giga között.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz választani. Azt hittem írok ide és kapok 3 embertől egy típust és már rendelhetem is meg :D

Szeretném közben megköszönni még egyszer a segítségeket és bocsánat a sok hsz-ért. Csak ha már ennyiért veszek VGA-t, akkor olyat akarok venni, ami hosszú évekig kiszolgál.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.