Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131575) VZT


VZT
tag

Sziasztok!
VGA bővítésen töröm a fejem egy ideje, de gondoltam csak megkérdem az okosabbakat is.
AMD R5 1600X mellé kellene amit még ki tud hajtani (jelenleg RX 580). Asrock B350 Pro4 lap van hozzá, 2x8 GB DDR4 2666 MHz Kingston Predator CL13!, valamint egy Bitfenix 450 Formula Gold. Procit nem szándékoztam húzni, bár van rajta rendes toronyhűtő illetve az alaplap is hűtőbordás 6+3 kiépítésű.
Én úgy saccoltam, hogy RTX 2060 Super-t még el kellene bírnia. Cél FHD 144 hz játék. Kicsit mostanában olyan tapasztalatokat látok, hogy ezzel a konfiggal a mai játékok nem is nagyon tudják a cél elvárást. Emiatt a bővítés kérdése inog picit.
Másik aggódásom a táp. Tesztek rendre jót írnak róla 450W-ból 450W-t lead, meg ilyenek. A 2060 Superekből is van húzott verzió ami erősebb hűtéssel de 8+6 áramigénnyel szaladgálnak. Vajon ezeket is elbírná? Erősebb kártyáknál meg alap a magasabb fogyasztás.
A next gen konzolokba érkező natív RTX nagyon kiheréli a meglévő termékeket FPS-k tekintetében, azaz a 144 FPS elérhetetlen. Ti ezt hogy látjátok?

mindig más

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.