Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103786) De4d


De4d
őstag

Üdv.

Úgy néz ki nem tudom, megúszni a vga vásárlást, egy komplett gépfejlesztésig.
Nagyon úgy néz ki elszállt a vga-m, még azon vagyok hogy kinyomozzam valóban az szállt e el, és nem e esetleg a táp hanyatlik, elfáradt, ahhoz hogy meghajtsa, vagy esetleg még az alaplap chipje.
Nem is tudom mi lenne a jó megoldás, egy évig még kiakartam volna tolni a fejlesztést.
Szóval nem is tudom mit lenne érdemes meglépni, illetve van e értelme annak amit kigondoltam
Ha valóban vga a gond, és menthetetlen (r9 280x giga windforce 3) helyére mi lenne a jó?
I5 4570 proc
2x4 giga 1600as corsair vengeance ram.
Cooler Master gx lite 700w-s táp
Nagyon szemeztem egy 1060 gtx 6 gigással, lenne e értelme ebbe a konfigba betenni? ki tudná hajtani a proci?
Illetve egy ilyen használt 700as táp elég lenne alá biztosan? Egy ilyen vga mellé nem ártaná már 16 giga meg egy erősebb proci. De most még teljes gép fejlesztésre nincs keret, viszont az se lenne megoldás hogy még egy évig csak integrált vga-val netezgetek, ugyanis azzal működik a konfig. (Ha valakinek lenne ötlete, a hardver gondra ne habozzon megosztani, illetve leírom mi is történt külön mivel az már más topikba való-bár már leírtam, de több szem többet lát alapon megosztom ha valaki tudna még tippet adni)

Minden jó, ha a vége jó!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.