Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75957) Źşë' válasza Zafir78 (#75954) üzenetére


Źşë'
addikt

ha abból indulok ki hogy a 4ről 6 magra váltás intel mainstream vonalon mennyi időbe telt, azt mondanám hogy a 8 vagy annál több mag (szintén mainstream vonalon intelnél) sztem még minimum 1,5-2 év

ez a mostani felhozatal szerintem egyáltalán nem rossz, ha munkára veszed ha játékra, mivel a jelenlegi gpu-kban is (1080 és Ti) elég sok kakaó van, és ezeket simán ki tudják hajtani, sőt - ezek már 4K gamingre vannak
tehát a teljesítmény az megvan bőven, ( legalábbis fullhd-re nekem egyenlőre nem is kell ennél több )
amd ugye elvileg jövő év elejére upgradeli (vagy éppen down :D ) a ryzen cpu-it 10nm-re, de a magok száma az marad, annyi hogy magasabb alapórajelek - jobban tudod majd húzni (reméljük), meg kevésbé melegszik

én (is) tervezem a váltást 2500Król, és úgy néz ki a februári ryzenek ill ezek a coffe cpu-k remek teljesítménnyel fognak bírni, és számomra érdemes lesz a csere

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.