Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Roland8622 válasza King Unique (#9950) üzenetére


Roland8622
aktív tag

(#9949) jim bcs : friss driver van fent

Gépem adatai a profilomban. OS win10 64bit
SSD-ről (ADATA sx930 240Gb) másoltam most kíváncsiságból Western Digital My Passport Ultra 2.5" 1TB USB 3.0-ás külső vinyóra és a sebesség 80-90MB/s volt :Y

WD CAVIAR BLUE WD10EZEX 1TB ról Western Digital My Passport Ultra 2.5" 1TB USB 3.0 -ra dettó ua. a sebesség mint SSD-ről

SSD-ről 790K-ra 10-27MB/s között ingadozik :W

Minden másoláskor a pendrive és a külső vinyó is usb3-as porton volt
Szóval itt valami nem kerek

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9952) G@ben válasza jim bcs (#9949) üzenetére


G@ben
addikt

Értem, köszi. Bár a Vendor-nál a Kingston nem annyira bizalomgerjesztő. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9953) zooole válasza cuebler (#9916) üzenetére


zooole
senior tag

USB-C-re lenne szükségem, így csak az jöhet számításba.

(#9954) Roland8622 válasza Roland8622 (#9951) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Még egy apró érdekesség. TC-ben ha másolok pl az SSD-ről a pendrive-ra, akkor 50MB/s-el elmegy 30%-ig és utána vissza lassít 20MB/s-re pár mp alatt és azzal tartja a sebességet.
Ha sajátgépben másolok akkor a fentebbi adatok jönnek 10-27MB/s között

Ohh tudom mit felejtettem le: gyárilag FAT32 volt, ott nem mértem semmit/nem másoltam hanem leformáztam NTFS-re. Számít a Lemezfoglalás egység mérete?

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9955) Roland8622 válasza Roland8622 (#9954) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Fene ebbe a szerkesztési időbe :(
USB2.0-ás porton teszteltem a MyPassportot és stabil 32MB/s-es értéket mutatott végig míg másoltam rá SSD-ről vagy a belső vinyóról.
Valahogy fura számomra, hogy akármilyen porton akármilyen adathordozóról másolok erre a pendrive-ra, nem megy stabilan 27MB/s fölé, sőt inkább maradjunk a 20-nál, mert TC-nél az legalább stabil volt.
USB2.0-ás porton 10-20MB/s ugrál, ami szintén messze várakozáson alul teljesít.
Szóval ez egy átlagos pendrive a 20Mb/s-es írással vagy csak én fogtam ki valami különleges darabot.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9956) King Unique válasza Roland8622 (#9951) üzenetére


King Unique
titán

A Win10-ben már natív USB 3.0 támogatás van, illetve ha más eszközzel ok a sebesség, akkor működik az USB 3.0 mód. Az egyes fájlrendszerek között lehetnek a sebesség terén apróbb különbségek, de azért akkora nem, hogy pl. USB 2.0 szintre redukálja. Egyébként az újabb Windowsok általában már 4K-s szektormérettel formáznak pl. a fájlkezelőben is, ami ok.

Elhangzott itt többször a fájlmásolás, de a szintetikus teszteknél mi a helyzet? Jó lenne ide / másik topikba betenni pl. egy USB 3.0 porton mért CDM, vagy más tesztet. Ha annál szintén ilyen gyatra, akkor van a gond. Illetve lehetőség szerint érdemes lenne másik gépen is kipróbálni és / vagy azon gépen pl. egy Live Linux alatt letesztelni. Ha utóbbi 2 esetben is csak ennyit tud USB 3.0-n, akkor lehet egy gyengébb darabot fogtál ki...

[ Szerkesztve ]

(#9957) Roland8622 válasza King Unique (#9956) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Próbáltam mind a 2 usb3.0-ás porton (sőt usb3.0-ás hosszabbítóval is), usb2.0-ás porton, ez utóbbit kipróbáltam laptopon is mert azon nincs 3.0-ás. És ezek az eredmények jöttek:

2.0 első mérés:

2.0 2. mérés:

3.0 első mérés:

3.0 2.mérés usb3.0-ás hosszabbítóval:

3.0 3.mérés szimpla másolás (pont nem sikerült 20MB/s-el elkapni) ami mutatja, hogy nem a teszt a lényeg:

Ja és a másolás forráshelye SSD volt mindig.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9958) King Unique válasza Roland8622 (#9957) üzenetére


King Unique
titán

A szintetikus tesztek alapján egyértelműen látszik, hogy pl. a szekvenciális értékeknél hozza USB 3.0-n az elvárhatót. A többiek is hasonló eredményeket kaptak a 32 GB-os változatnál.

Valamint a gyártók megadnak bizonyos névleges értékeket, de az egyes teszteknél lehet ezektől lefele / felfele is némi eltérés. Az említett pendrive esetében pl. 25 MB/s írási sebesség van megadva. Tehát innen nézve másolásnál a most és korábban mért 1x - 27 MB/s érték megint nem mondható abnormálisnak. Például a 64 GB-os is a névleges (28-30 MB/s) értékhez közelítő eredményt produkált másolásnál. Továbbá az említve volt, hogy a fájlmásolás sebességét több paraméter is befolyásolhatja, illetve az jobban ingadozhat.

Tehát összességében nem feltétlen van gond a fenti eredményekkel, illetve lehet ez a pendrive másolásnál tényleg csak ennyit tud. De persze lehet tesztelni másik gépen, másik OS alatt, másik fájlrendszerrel is stb., viszont nem biztos, hogy annyival gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9959) Roland8622 válasza King Unique (#9958) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Igen a dobozra is 100/25 van írva. Szóval ez ennyit tud és kész, így kell elfogadnom.
Köszönöm a segítségedet és a türelmedet ;)
Boldog, békés, szeretettben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok!

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9960) King Unique válasza Roland8622 (#9959) üzenetére


King Unique
titán

Hát igen, úgy néz ki másolásnál a gyártó által megadott értékek a mérvadók. Ha ennél gyorsabb kell, akkor majd legközelebb vásárlás előtt jobban utána kellene nézni a sebességnek.

Köszönöm és viszont kívánom! :R

(#9961) korn


korn
aktív tag

Hi!
Valakinek van tapasztalata pendrive-ra rakott rendszerekről (pl win7)? Mennyire veszi igénybe ezeket, hamar elpuszutulnak ilyesmitől? Megmondom őszintén meglepett milyen gyorsasággal megy a win7 egy legolcsóbb sandisk ultra fit kütyün. Sima 2.5-es hdd-nél érezhetően pörgősebb, azt nem mondom, hogy ssd érzés, de tényleg jól megy. Szóval ez életképes ötlet?

(#9962) jim bcs válasza korn (#9961) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Erősen igénybe veszi, nem életbiztosítás.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9963) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Van egy 32 GB-os pendrive-m. Szerettem volna rá másolni, de most veszem észre, hogy írásvédett lett magától. Ez mitől lehet?
Fel lehet valahogy oldani?

Másolni nem tudok rá semmit. Van rajta 2file, azokat viszont le tudom játszani. De törölni nem lehet őket, csak lejátszani.
Ha formázni akarom azt írja ki, hogy nem lehetséges írásvédett.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#9964) King Unique válasza korn (#9961) üzenetére


King Unique
titán

Én szoktam különféle USB-meghajtókra Windowst & Linuxot telepíteni, illetve onnan futtatni.

Utóbbinál le vannak írva a pendrive igénybevételére vonatkozó dolgok, ahogyan pl. az is, hogy rövidebb távú használatnál én nem tapasztaltam emiatt problémát. De hosszabb távon már előfordulhat, főleg egy átlag pendrive-nál. Viszont a komolyabb pendrive-okban már SSD technológia is van, ezért jobban bírják akár az ilyesfajta igénybevételt is. Vannak pl. hivatalos WTG pendrive-ok, mint mondjuk ezek. Az ilyenek az átlagnál nagyobb sebességértékek mellett nyilván strapabíróság terén is kitűnnek, hiszen direkt ilyen használatra készültek.

Tehát egy komolyabb pendrive-val már elvileg ok lehet a WTG. Vagy egy külső HDD még jobb ilyen téren, mert az eleve bírja a sok és folyamatos írást. Viszont annál meg a sebesség nem feltétlen az igazi. Én mondjuk manapság már inkább külső SSD-t használok ilyen célra, ami egyszerre gyors és strapabíró is egyben. Viszont azoknál is van némi kontra, mert pl. USB 3.0-n általában nem működik a TRIM...Bár már több mint egy éve nyúzom és eddig nem tapasztaltam emiatt problémát. Viszont nyilván az lenne az igazi, ha működne rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#9965) jim bcs válasza King Unique (#9964) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

A WTG pendrive-okal egy gond van az áruk, ezért sem ajánlottam, ~48-50k környékén kezdődnek a kisebb példányok, így abból az árból már bőven futja egy 500GB-os Sata 3 SSD-re is, vagy esetleg egy 256GB-os M.2-re.

Esetleg amik tovább bírhatják a simáknál win.-re:
Corsair Flash Voyager GTX / GT / GS
Mushkin Ventura Plus / Pro / Ultra
Patriot Supersonic Magnum
Sandisk Extreme / Extreme Pro

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9966) King Unique válasza jim bcs (#9965) üzenetére


King Unique
titán

Igen, azt nézegettem én is, hogy egyik-másik típusnak valóban megkérik az árát. Viszont, aki ilyen célra akarja használni, annak úgyis valami nagyobb tárkapacitású és komolyabb modellt kell vennie, ami megint nem feltétlen filléres kategória. A felsoroltak sebességben nyilván jók, illetve mivel általában ezekben is már SSD technológia van, ezért talán a strapabíróságuk is rendben lehet.

Amúgy, ha már említve volt az SSD és pendrive topikban vagyunk, akkor pl. az alábbi M.2 megoldások egész tetszetősek:

Sintech ST-M2U3-U Review (SATA3 to USB3 Bridge)
JEYI X6 Review (SATA3 to USB3 Bridge)
Generic ASM1153E Based M.2 SATA3 to USB3 Bridge

[ Szerkesztve ]

(#9967) King Unique válasza mayday00 (#9963) üzenetére


King Unique
titán

Ha egy pendrive csak úgy magától írásvédett lesz, az lehet akár a tönkremenetel egyik jele is. Illetve nem ártott volna megadni a pontos típusát, mert lehet valami gyártói tool még helyre tudná állítani. Ha az nincsen hozzá, akkor Windows alatt pl. a diskpart módszer jut szembe az újraparticionáláshoz. Aminél ilyenkor közbe lehet iktatni a readonly attribútum törlését, sőt egy külső cikkben is ezt javasolják.

Valamint, ha már formázni akarod, akkor gondolom nincsen rajta semmilyen fontos adat és nyugodtan lehet gyalulni.

[ Szerkesztve ]

(#9968) jim bcs válasza King Unique (#9966) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

TRIM ide vagy oda, én inkább egy belső vagy külső ssd-re szavaznék.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9969) andaman


andaman
tag

Sziasztok.
DataTraveler Ultimate3.0 G3 32GB
W7 újratelepítése óta, felismeri nem ismeri-t csinálja.
A régebbi USB verziókat felismeri minden port.
Volt, hogy újraindította - csökkentett üzemmód felajánlása - a PC-t, lefagyott, vagy kikapcsolta.
A fejhallgató bedugása, volt, hogy azonnal kikapcsolta a gépet...
Azon kívül, hogy többször kell bedugni az USB-t a felismeréshez, jelenleg működik a gép...
Előre is köszönöm.

The man is a snowflake on the river.

(#9970) pavicevic


pavicevic
tag

sziasztok!

erről a pendrive-ról mi a véleményetek? ár/érték arányban találok ennél jobbat?

http://www.ebay.com/itm/TOSHIBA-MINI-MIKAWA-USB-32GB-32G-USB-FLASH-DRIVE-NEW-st-/371540167400?hash=item5681850ae8

(#9971) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok.
Gyors írási sebességű, megbízható, 32 GB-os pendrive-ot keresek. Tudnátok márkát és típust javasolni?

(#9972) nikkor


nikkor
aktív tag

Ha van személyes tapasztalat, azt külön megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9973) Roland8622 válasza pavicevic (#9970) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. USB2.0. Hozzáteszel még vagy 800Ft-ot és kapsz 32Gb-os usb3.0-ás pendrive-ot ;)
Lap tetején van egy összefoglaló rész, ott találsz igényeidnek megfelelőt ;) :

Nekem nem rég jött egy Transcend JetFlash 32GB-os verzió / usb3.1:
Olvasás: 100MB/s
Írás: 25MB/s van ráírva, de nekem stabil 20MB/s

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9974) nikkor válasza Roland8622 (#9973) üzenetére


nikkor
aktív tag

Olvastam az összefoglalót. Ott nem láttam konkrét ajánlatokat. 3.0-sat keresek. 20 Mbit/s-nál gyorsabbat.

Bocs. Megnéztem még egyszer. Vannak ajánlatok.

[ Szerkesztve ]

(#9975) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Hali

ADATA DashDrive UV150 16GB 10MB/s írás az normális?
Köszi!

Üdv,
Dave

(#9976) Roland8622 válasza ThePoweR (#9975) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Nem írtad, hogy usb2.0 v. usb3.0-ás porton.

De ezt találtam: usb2.0

Usb3.0-án 20MB/s-et írnak legtöbb helyen írási sebességre.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9977) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok. Próbálta már valaki ezt: Sandisk 64GB Cruzer Extreme USB3.0, vagy valamelyik másik extreme változatot? Tényleg tudják a névleges írási sebességet (itt 190 Mbit/s-ot)? Illetve a Sandisk milyen megbízható a gyári adatokat illetően?

[ Szerkesztve ]

(#9978) Roland8622


Roland8622
aktív tag

(#9977) nikkor
Szia. Pont ez után érdeklődnék én is :D

[Sandisk Cruzer Extreme 64GB usb3.0]

_________________________________________________________________________________________
A 790K-val befürödtem, mert sebesség terén jó nagy pofára esés volt (köszönhetően annak, hogy nem néztem 100%-ig utána, bár így is volt aki nagyobb sebességet mért írásnál, mint a megadott 25MB/s, nekem csak 20 :( )
Szóval a lényeg, 2nap olvasás és utána járás után arra jutottam, ha sebesség kell akkor ez:
SanDisk Extreme 64GB USB3.0

Találtam 64GB-os verzióból párat, de nem tudom melyiket vegyem. A 3 eladó közül csak a 3.-at ismerem, mert a 790K onnan van. Szivem szerint az Amazonról venném, mert a legjobb ár ott van, de semmi Amazonos tapasztalatom nincs :(
Meg a másik, hogy ez már nem 20dollár mint a 32GB-os verzió, szóval jönne-e rendesen v. fennakad?

1. VERSENYZŐ:
[Amazon 64GB Read Up To 245MB/s; Write Up To 190MB/s]

2. VERSENYZŐ:
[Ebay 64GB Read Up To 245MB/s; Write Up To 190MB/s]
[prohardver27 ajánlotta]

3. VERSENYZŐ:
[Ebay 64GB Read Up To 245MB/s; Write Up To 100MB/s - innen már vásároltam]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9979) Roland8622 válasza Roland8622 (#9978) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Na meguntam a keresgélést és a 3. versenyző lett a nyerő, mert innen már rendeltem.
Bár hogy a 100MB/s írást honnan szedtem passz, mert itt nincs ilyen írva :F

Remélem nem szívom meg és tényleg a gyártó által megadott kiszerelés jön: gyártó
De lehet csak a 32Gb-os verziónál volt 2 fajta csomagolással ? 100 ill. 190MB/s-es írás az olvasás meg 245MB/s mind a 2 verziónál.

9559Ft-ról jött az sms, remélem ezen felül más költség nem lesz.

Áhh de hülye vagyok :W , nem is attól rendeltem múltkor, de végül is mindegy, mert ez a 2 van az ajánlóban
pendrive rendelés

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9980) nikkor válasza Roland8622 (#9979) üzenetére


nikkor
aktív tag

Itt tudsz tájékozódni: https: https://www.sandisk.com/home/usb-flash/extreme-usb

[ Szerkesztve ]

(#9981) Roland8622 válasza nikkor (#9980) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Köszi ;) Igen, ezt néztem én is, hogy itt 190MB/s az írási sebesség a 64GB-os verziónál.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#9982) nikkor


nikkor
aktív tag

És megéri az ártöbbletet a 32 GB-oshoz képest, még ha most nincs szükséged a plusz tárhelyre.

(#9983) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Én ezen gondolkozom [link] de ha valaki tud jobbat azt megköszönném. Lényegében ami fontos hogy ami filmet letöltök a gépre azt gyorsan áttudjam tenni pendrive. Vagy érdemesebb volna a nagyobbat venni? [link] Vagy még ez[link]

[ Szerkesztve ]

(#9984) nikkor válasza nokia123 (#9983) üzenetére


nikkor
aktív tag

Mind a három jó lehet.
Azt döntsd el, kell-e a nagyobb tárhely, ill. mennyire fontos a nagy írási sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#9985) jim bcs válasza nokia123 (#9983) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az adata szerintem drága, akkor már ssd külső házban, a másik 2 nem ajánlott, ha kingston kell akkor sz összefoglalóban lévő 2 ami ajánlott.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9986) ratcache


ratcache
aktív tag

sziasztok!

dec.03-án rendeltem az ajánlóban szereplő megbízható eladótól (courtesytrading) egy SanDisk 64GB Extreme USB3.0 pendrive-ot, amit elvileg 5-én postáztak is.

a várható szállítási határidőt Dec 16, 2016 - Jan 11, 2017 közé lőtték be, de az itteni fórum tapasztalatok alapján 2-3 hét alatt azért meg szokott érkezni - oké, hogy karácsonyi időszak meg posta összeomlás, ilyesmi, de mikortól lehet kb. aggódni? :B (bár ha jól tudom, akkor az eBay Money Back Guarantee szerint Jan.11 után van még 30 napom bejelenteni, hogy nem érkezett meg)

a postázás "Standard Int'l Shipping", szóval nincs tracking number stb. és gyanakszom erősen a magyar királyi posta elkeverésére, vagy "elkeverésére"...

jár esetleg valaki hasonló cipőben épp?

köszi!

(#9987) nokia123 válasza jim bcs (#9985) üzenetére


nokia123
aktív tag

És ez a kingston helyet [link] Amúgy mi a baj a kingston pendrivel?

[ Szerkesztve ]

(#9988) K Norbi válasza jim bcs (#9985) üzenetére


K Norbi
addikt

A másik 2 nem ajánlott.

Miért is nem ajánlott a Hyper X savage? :U
Itt van pár embernek mindenki elégedett nagyon is vele, köztük én is.

(#9987) nokia123 A hyper x savage vel semmi, más szintet képvisel.

[ Szerkesztve ]

(#9989) nokia123 válasza K Norbi (#9988) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ezért nem értetem én sem, és várom a magyarázatot hogy miért ne. De még ezzel is szemezgetek nagyon jónak tünik. Szerinted? [link]

(#9990) K Norbi válasza nokia123 (#9989) üzenetére


K Norbi
addikt

Ajánlottak között van akkor rossz nem lehet. Szerintem elég drága.

Én erről tudok nyilatkozni:.

Kingston hyper x savage 256Gb
Mikor leveszem a kupakját és rádugom a végére, az a kis kupak átlátszó!
Azt hittem ha rajta van nem fog látszani a Led, de látszik. Nagyon jó megoldás! :R
X benne valódi alumínium. Ami nincs kizárva hűtés szerepét is betöltheti. Mert izzik a pendrvie ha dolgozik.
Minőségi a fogása, gumírozott a fekete felület. Még rendesen súlya van.
Minőségi érzetet kelt. 256Gb logó hologramos védelemmel van ellátva.

Össz 4 embereknek van ilyen pendrive a fórumról akikről én tudok, szeretik piszok gyors.
Persze ha SSD van a gépbe :D

[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#9991) jim bcs válasza ratcache (#9986) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#9986) ratcache
Majd jövő évben megérkezik, most minden csúszik.

(#9987) nokia123
mehet

(#9988) K Norbi
Kivéve akiknél ideje korán megfőtt.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9992) nokia123


nokia123
aktív tag

Szerintetek melyik a jobb választás? Ez [link] vagy [link]

(#9993) jim bcs válasza nokia123 (#9992) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Corsair Voyager GTX

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9994) nokia123 válasza jim bcs (#9993) üzenetére


nokia123
aktív tag

És azért mert a Corsair Voyager GTX gyorsabb?

(#9995) jim bcs válasza nokia123 (#9994) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

S mert strapabíróbb.

Adatokban és sikerekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9996) K Norbi válasza nokia123 (#9994) üzenetére


K Norbi
addikt

(#9991) jim bcs
Nagy általánosságban lehet így van, de azok nem HyperX egy se. ;)
Nekem van 1 ősrégi Kingston még mindig jó.

(#9994) nokia123
Nem kéne, nem lehet a kupakot a végére rátenni, tv be bedugom a led barmi erősen tud villogni.

Én nem bántam meg hogy nem külső HDD/SSD-t vettem.
Barmi jó imádom, pénztárcába vagy farmerzsebbe bedobom és go! Minden szó szerint a seggembe van. :D SSD vel nagyon gyors.. pikk pakk átlök mindent.

[ Szerkesztve ]

(#9997) jim bcs válasza K Norbi (#9996) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Arra az adott konkrét típusra írtam, van 2 az összefoglalóban, azok garantáltan jók.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#9998) K Norbi válasza jim bcs (#9997) üzenetére


K Norbi
addikt

De ha itthon veszi nincs nagy jelentősége ha lefekszik, 5 év garancia rajta :K kérdeztem az Ipont azt mondták bármi van cserélik vagy utalják a pénzt.

(#9999) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Üdv!

Ez a Pen Drive 16GB Kingston DataTraveler R3.0 G2 USB 3.0 még mindig ajánlott?

Tévéhez kellene.
Bármi pro, vagy kontra?

Per aspera ad astra.

(#10000) SteadyMan válasza Oryctolagus (#9999) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Barátomnak ilyen van, nincs vele gondja tudtommal...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.