Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) blueMerle válasza Prymus X. (#400) üzenetére


blueMerle
veterán

Ebben az árkategóriában nem fogsz sok funckiót találni:
Motorola L6: 37 900 Ft
Motorola ROKR E1: 38 900 Ft
Nokia 6020: 35 000 Ft

(#402) Prymus X. válasza blueMerle (#401) üzenetére


Prymus X.
tag

Kamera, mp3 lejátszó nem játszik nálam, mert az meg van külön. Inkább a netes dolgok, jó kijelző na meg a tartós aksi. Így sem jöhet más szóba?
A sagem myv76 az nem egy tartós mobil? Vagy miért nem írtad?(tökre nem vagyok járatos a mobil dolgokban mert rég cseréltem.)

(#403) blueMerle válasza Prymus X. (#402) üzenetére


blueMerle
veterán

A Sagem nem rossz, de nem minöségi telefon. Árához képest sokat tud, de én sagemet biztos hogy nem vennék. Sok rossz tapasztalatom volt velük /myx6, myx8/ és ezek után nem tudom jó szívvel ajánlani.

(#404) Prymus X. válasza blueMerle (#403) üzenetére


Prymus X.
tag

tudnál néhány problémát írni. Úgy olvastam a myv-76-ról, hogy javítottak rajta valamit és visszamenőle a myx8-on is. Azt hiszem ez az a tipus. Nem tudom én is kicsit visszafogottan kozeledek felé.

(#405) blueMerle válasza Prymus X. (#404) üzenetére


blueMerle
veterán

myx8-on memoriakari kezeleset javitottak, masrol nem tudok. sagemet nem a tudasa miatt, hanem inkabb a minoseg miatt nem ajanlom.

(#406) Prymus X. válasza blueMerle (#405) üzenetére


Prymus X.
tag

Értem. Ez mennyiben befolyásolja az élettartamot? Kb 3 évre venném.

(#407) blueMerle válasza Prymus X. (#406) üzenetére


blueMerle
veterán

hát 3 évre ne sagemet vegyél :D

(#408) Prymus X. válasza blueMerle (#407) üzenetére


Prymus X.
tag

És hol tudok mondjuk motorola rokr e1-et venni. Nem emlékszem listában láttam volna a szlgáltatóknál.

(#409) RedWing válasza s1ru2 (#394) üzenetére


RedWing
aktív tag

Üdv!
Nekem egy D500-as van már vagy 1.5 éve (és még egy ideig meg is lesz!!!)... tökéletesen meg vagyok vele elégedve, csak 1 hátrányt tudok említeni, nincs memóriabővítésre lehetőség... :O Szerintem egyértelműen a D600 a jobb, bár egy kicsit ugye elfogult vagyok!!! :C A kijelző képe viszont szerintem veri bármelyikét!!! :DD ráadásul jó fényviszonyok között meglepően SZÉP képeket lehet csinálni vele, ha mondjuk pont nincs kéznél a digit... :))

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#410) DTF válasza Zoltanfi (#399) üzenetére


DTF
aktív tag

Köszönöm. Melyik éri meg jobban? (Nokia 6270 v 6280) Nekem nem fontos a 3G, és úgy látom, hogy a 6270-es alapból jobbnak tűnik mint a 6280-as (a videofelvételt kivéve), + a 6280-anak úgy láttam, hogy az Akkucserélhez az egész hátlapot le kell venni (6230 stb) és hát ezáltal belül rendesen porosodik.

[Szerkesztve]

DTF

(#411) Prymus X.


Prymus X.
tag

Használt mobilok közöl 35-40k környékén mi az amit meg szabad venni és max mennyi idős lehet az amit érdemes megvenni???

(#412) DTF válasza Prymus X. (#408) üzenetére


DTF
aktív tag

Függetlenül a legtöbb GSM-boltban lehet kapni. Nézz utána!

DTF

(#413) Prymus X.


Prymus X.
tag

Siemens s65-ről vannak tapasztalatok?

(#414) Zoltanfi válasza Prymus X. (#413) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Tegnap volt a kezembe egy s65:
-Vodás változaton sincs semmiféle live meg matrica
-A kijelző pixeles, de a színei egész jók (TFT)
-Kamera is egész türhető szobában is
-Van egy gyári skin, ami nagyon barón néz ki (a fekete)
-A csengettyűje szörnyen szól, torzit mint állat.
-Gyors a menü (Siemens mércével)





(#415) bosco89


bosco89
tag

hát én a helyedben egy 7610wennék ezzel foglalkozom.megbizhato és jo is.

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#416) bosco89


bosco89
tag

hamár a d500 at xoba hoztad a kijelzőjét bármikor hozzáhasonlithatod bármelyik sharp telojához.és megwáltozik a wéleményed.csalodni fogsz

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#417) bosco89


bosco89
tag

a siemens s65.már nagyon sokan hozták jawitani.én nem ajánlom.

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#418) bosco89


bosco89
tag

wixont elismerem a sagem jo minőségü mobilokat gyárt.megbizhato,megfizethető

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#419) melli


melli
csendes tag

Sziasztok!

Találtam a neted egy tök tuti oldalt!
www.gsmtakacs.hu -nagyon frankó!

(#420) melli


melli
csendes tag

a gsm takacson meg tudod venni..

(#421) Ricardo válasza bosco89 (#418) üzenetére


Ricardo
félisten

A Sagemek jó minőségéről lehetne vitázni. Szerintem az anyagok amiket használnak katasztrófálisak :(

(#422) s1ru2


s1ru2
senior tag

Na most én 1 fontos különbséget kiemelnék még 6280 és 6270 között. A 6280 kézbevéve nekem nem nyújtott túl biztonságos érzést...ismét csak műanyag... a 6270 viszont finom fémes!! :)

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#423) DTF válasza s1ru2 (#422) üzenetére


DTF
aktív tag

Tahát akkor a 6270-es jobb abban az esetben, ha nem fontos a 3G?

DTF

(#424) s1ru2 válasza DTF (#423) üzenetére


s1ru2
senior tag

Fényévekkel !! De sztem a 3g kishazánkban eléggé kihasználatlan ;) meg mondjuk én értelmét sem letám de ez szubjektív. Bevallom MMS-t is cask egyszer küldtem életemben :)

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#425) DTF válasza s1ru2 (#424) üzenetére


DTF
aktív tag

A 3G nem nagyon érdekel, mivel videotelefonálásra szinte lehetetlen lenne használni, max csak netezésre + letöltésekre, és a tarifák is még elég magasak.
Akkor ezel szerint 6270. Majd még gondolkodom rajta. Benzek a fórumába.

Egyébként MMS-t és sem küldtem 10-nél töbször az biztos. :DDD

DTF

(#426) Viktor0610 válasza DTF (#425) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 6270/6280 párosból előbbi a jobb választás akkor, ha nem fontos a 3G.
Minőségibb burkolatú például.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#427) bosco89


bosco89
tag

az anyagok olcsoak ha walami olcso az olcso.

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#428) Zoltanfi válasza Zoltanfi (#414) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ja! Én az sL65-ről írtam :B

(#429) Balaena


Balaena
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáértő véleményre lenne szükségem: SE Z300i vagy Samsung X480?

Lány vagyok és egy alaptelót szeretnék, szempont a minél jobb kezelhetőség.

Köszi a válaszokat!

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#430) blueMerle válasza Balaena (#429) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha fontos a külsö kijelzö akkor SE, ha nem, akkor Samsung, tekintve hogy tudásban erösen veri az SE-t. Szubjektív véleményem szerint az X480 ráadásul szebb is :D Kezelhetöség....háááát...mindent meg lehet szokni, szerintem nincs olyan hogy bonyolult, minden csak szokás kérdése.

(#431) Balaena válasza blueMerle (#430) üzenetére


Balaena
csendes tag

''mindent meg lehet szokni, szerintem nincs olyan hogy bonyolult, minden csak szokás kérdése''

Ezt a Samsung menüjére értetted vajon?
Engem picikét bizonytalanná tett, hogy oldalra kell mozogni benne, vagy mi... Most egy szimpla Nokia 3510i-m van, nagy változás lenne...
Ki szeretném próbálni, mielőtt megveszem, csak nem tudom, hol lehetne.

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#432) Viktor0610 válasza Balaena (#431) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkettő menüje ikonos elrendezésű...
Mindkettő megszokható...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#433) Balaena válasza Balaena (#431) üzenetére


Balaena
csendes tag

Még az X460-on gondolkodtam, de annak kevésbé szimpatikus a billentyűzete, és nincs benne dallamszerkesztő (régi vágyam egy dallamszerkesztős mobil...)
VISZONT van külső kijelzője...

Igazán ötvözhették volna a kettőt. :))

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#434) blueMerle válasza Balaena (#433) üzenetére


blueMerle
veterán

Vagy vegyél valami komolyabbat :)

(#435) Balaena válasza blueMerle (#434) üzenetére


Balaena
csendes tag

Vennék én, szívesen, pl. egy SE Z520i-t, csak túl szűkösek a pénzügyi kereteim. :(

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#436) Balaena válasza Balaena (#435) üzenetére


Balaena
csendes tag

Te mit ajánlanál?

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#437) blueMerle válasza Balaena (#436) üzenetére


blueMerle
veterán

elöször is, hogy próbálj meg 1 mondatnál többet írni egy hozzászólásodba, ne nyiss minden mondatodnak, kérdésednek egy új hsz.-t.ha pedig valami elfelejtettél, akkor ott a mod lehetöség! :)

Én inkább egy V550-es vagy V300-as Motot ajánlanék, mivel árban manapság ugyanott járnak mint az általad említett modellek, a baj csak az, hogy szinte már nem lehet ezekböl újakat kapni, vagyis inkább nehéz. Tudásban viszont porrá verik mind a Z300-at mind a X480-at :)

[Szerkesztve]

(#438) Balaena válasza blueMerle (#437) üzenetére


Balaena
csendes tag

Bocsi, kicsit tapasztalatlan vagyok még ezen a kezelőfelületen...

A Motorolák nem nyerték el a tetszésemet, sem kinézetben, sem fórumon olvasott tapasztalatok alapján. És ha tényleg ilyen nehéz őket újonnan beszerezni, akkor inkább maradok a Sam X480-nál. Ezt már 23-tól árulják, és a 2 év garis is csak 26...

Köszi a gyors válaszokat, sokat segítettél!

[Szerkesztve]

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#439) evR válasza Balaena (#438) üzenetére


evR
aktív tag

volt már két samsungom.. mindkettő meghalt... :O és volt már 3 SE is a birtokomban, ebből kettőt tökéletres állapotban adtam el, a harmadikat most is használom! ha nem fontos a kamera, akkor én a Nokia 6060-at is megnézném... :))
na! milyen jó! beszélek itt az SE mellett, aztán meg ajánlok egy Nokiát... :B ;) :C

''...trend a lelke mindennek...''

(#440) Balaena válasza evR (#439) üzenetére


Balaena
csendes tag

Néztem már a Nokia 6060-at, élőben is megtapogattam, nagyon jó volt kezelni, de nekem nem tetszik a kinézete. Túl szögletes...

Tudom, hogy SE nagyon jó telókat csinál, de a Samsungot is sokan dícsérik. Szóval nem könnyű a választás. :U

Az is lehet, hogy elnapolom nyárig a dolgot, gyűjtök még pízt, azt' veszek télleg valami komolyabbat...

Kutya nélkül lehet élni, csak nem érdemes!

(#441) evR válasza Balaena (#440) üzenetére


evR
aktív tag

szerintem megéri várn! ;) :) :))

''...trend a lelke mindennek...''

(#442) DTF


DTF
aktív tag

Sziasztok!

Új telefont szeretnék venni, és ebben szeretném a segítségeteket kérni. Több telefont nézegettem és a következő szempontok a fontosak nekem:
- 2Mpixeles kamera (lehet 1,3 is de nagyon jó minőségű)
- egy jó minőségű kijelző
- MP3 a háttrérben működjön
- bővíthetőség
- anyagfelhasználás kíváló legyen
- 3G nem kell
- nem szükséges op rendszert futtató telefonnak lennie

Milyen telefont ajánlotok? Én néztem a Samsung D600-at de az sajnos kiesik, mivel az MP3 nem fut a háttérben. Talán jó választásnak tűnhet a Nokia 6270.
Most SE W800i-m van, de nagyon zavar és idegesít a telefon recsegése, főleg amikor telefonálás közben a kezemben tartom.

DTF

(#443) Bári


Bári
tag

Szerintetek melyik a jobb:
-SE z530: memorístick-kel, vga kamerával, monchrome külső kijelzővel
-Benq-Siemens CF61: microSD hellyel(!) 1,3MP kamerával, és színes külső kijelzővel.

UI: a mobile-review szerint a SE jó 20 Euróval drágább lesz.

(#444) Zoltanfi válasza DTF (#442) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nokia 6280
Minden kritériumnak tökéletesen megfelel..

(#445) DTF válasza Zoltanfi (#444) üzenetére


DTF
aktív tag

Azt biztos nem, mivel úgy tudom, hogy az anyagminősége nem vmi jó és a 3G nekem nem szükséges + kicsi mem. kártya van hozzá (64MB)

DTF

(#446) bosco89


bosco89
tag

balanea inkább a sony ericson

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#447) bosco89


bosco89
tag

a cf61 nem igazán csucs mobil! a soni ericsonál nem a mncrom kijelző a főbb jelemző.én a sonyericsont ajánlo.de probáld ki mindkettőt és dőnts el.xerintem a siemens mindig is le wolt maradva a tőbbiektől.

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#448) bosco89


bosco89
tag

bári egyébként az a kérdés fontos e számodra a benne léwő kamera képének minősége.mindenesetre a simens álltal kéxitett képek éretlen xinüek

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#449) bosco89


bosco89
tag

dtf nézd meg a sharp 3g mobiljait.3mp kamerát használnak jo az anyagminőség és a kijelzője werhetetlen.nem állitom hogy olcso lenne ,de miwel most w800ad wan gondolom futja rá!

Az igaz barát nem áll az utadba,csak akkor ha lefelé tartasz a lejtőn!!!

(#450) DTF válasza bosco89 (#449) üzenetére


DTF
aktív tag

Sharpot nem, azt asszem nem is lehet kapni.

DTF

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.