Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) eddie17


eddie17
addikt

Hello mindenki! 27ezerért milyen telefont érdemes venni ami nagyából megbizható és nem 1 napos a készenlét és van benne egy csöpnyi multimédia? Az mindegy hogy kinyitható vagy nem!

(#702) kaller1 válasza eddie17 (#701) üzenetére


kaller1
veterán

Használtan Moto V360...:D

.::> <::.

(#703) RAM válasza kaller1 (#660) üzenetére


RAM
őstag

Kicst hasonlít a nagyobb nevek típusaihoz...
Nem? :D
(Van nektek Sagem?)


[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#704) RAM válasza IkszIpszilon (#656) üzenetére


RAM
őstag

vaan benne BT?

Csak tisztán

(#705) Viktor0610 válasza RAM (#704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#706) RAM válasza kaller1 (#678) üzenetére


RAM
őstag

gx25

3 MB sem lehet sok . Hány perc movie?
100 kb a BT, infra küldés/fogadási határ? :Y

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#708) RAM válasza DTF (#410) üzenetére


RAM
őstag

Videókból melyik készülékek a jók?
N70, E720 (352*288 féleséget) melyikek tudnak még. Úgy, hogy a D720, K750i már elfogadhatatlan.
Van még 60ezer maxig?

Jól megkeverik a dolgokat, a szám jelzések között kiigazodni ... :U

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#709) kaller1 válasza RAM (#706) üzenetére


kaller1
veterán

Majdnem...2 mega mem,és 100kbyte múvi... :DDD

.::> <::.

(#710) mdk01


mdk01
addikt

Azt mondták itt érdeklődjem.:))

szóval...
Voltam tegnap az MM-ben és megsaskodtam a SEK750i-t, mert arra voltam kíváncsi ,de megláttam egy Samsung SGH-E760-t . Gyönyörű képe volt és itthon meg azt látom, hogy 65k színt tud míg a SEK750i meg 262k-t.
Én alapjaiban nem sok különbésgetl láttam a két telefon között, még így utána nézve se sokra jöttem rá, de ha vki volna aki jobban ismeri a telcsiket és összefoglalná miben különbözik egymástóla a két telefon azt megköszönném.


Köszönöm

[Szerkesztve]

(#711) Viktor0610 válasza mdk01 (#710) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Azt mondták itt érdeklődjem.''
Csak ennyi maradt meg benned abból, amit mondtak? :D
Az, amit ezen kívül mondtak, nem?
Kíváncsi leszek, más mit fog írni... :U

Ne válaszolj, költői kérdések voltak... ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#712) b.bone


b.bone
senior tag

van nekem egy 6610-em de kb 1 napot ha kibír készenlétben kicsit már zavar..
néztem új telefonokat, de mindegyik tele van fényképező meg multimédia blah-blah idióta funkciókkal. nincs valami hasonló ami nincs kitömve ilyen felesleges gagyi dolgokkal?

vagy lehet egyszerűbb ha veszek egy új aksit meg elő/hát lapot?.. :U

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#713) kaller1 válasza b.bone (#712) üzenetére


kaller1
veterán

Ha nincs szükséged ilyen ''idióta'' funkciókra,akkor a 6021 a Te telód...:)

.::> <::.

(#714) Viktor0610 válasza kaller1 (#713) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ami még Nokiában alternatíva lehet, az a 6030.
Bár a 6021 elegánsabb, okosabb (pl. BT) teló.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#715) mdk01 válasza Viktor0610 (#711) üzenetére


mdk01
addikt

Bocs, de muszáj válaszolnom mielött azt hiszed, hogy a Te szavad nekem semmit se ér!

Sokat segítettél de mivel ''azt mondták'':DDD hogy itt kérdezzek, ezért itt kérdezek...semmi más nem fordultmeg a fejembe, de tényleg.

(#716) Tomiee


Tomiee
csendes tag

Helló.

Milyen telefont vegyek max. 40 ezer ft. ért, aminek van legalább 10mb memóriája, mp3-at kezel /csak csengőhangnak/, megbízható, jó az összeszerelése, és ha lehet még egy kicsit átlagon felüli a kinézete is :)
Válogatnom vodafone-os előfizetéses és független készülékek közül kellene.
Motorola V3/L7 a kiindulási pontom, de a V3-memóriája kicsi, az L7 meg nem annyira tetszik :(
A segítséget előre is köszönöm...

köszii :R

u.i. JA! Lehet régebbi modell is, csak ne legyen elavult...

[Szerkesztve]

"Doing nothing is surprisingly difficult ... you never know when you're finished." Leslie Nielsen

(#717) Viktor0610 válasza Tomiee (#716) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodánál hasonló árban vannak (~40 k HUF):
- Motorola U6,
- Sony Ericsson K750i,
- Nokia 6230i.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#718) Bári válasza Tomiee (#716) üzenetére


Bári
tag

Lehet:
-SE z520i, k750i,
-moto v3, U6, v360
-samsung x660
-nokia 6230
Most hirtelen ennyi jött össze.

[Szerkesztve]

(#719) Viktor0610 válasza Bári (#718) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfizetéssel nem, kollégának pedig -nagyon okosan- azzal kell...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#720) Tomiee


Tomiee
csendes tag

Köszönöm a tanácsokat.

"Doing nothing is surprisingly difficult ... you never know when you're finished." Leslie Nielsen

(#721) zsoltee1212


zsoltee1212
csendes tag

elado egy 3 honapos fekete motorola v3 karcmentes fuggetlen állapotu még 6 honap gari ha érdekel irj email:zsoltee@citromail.hu vagy cserélném egy motorola e1 ár:34000 HUF

(#722) Viktor0610 válasza zsoltee1212 (#721) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbálkozz az Apróhirdetés szekcióban, vagy a Mobilpiac részen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#723) as_Rock


as_Rock
őstag

Sziasztok!
Az alábbi 2 készülék közül timelyiket választanátok: Nokia 6230i, SonyEricson K608i
Szempont: Jól kezelhető, értékálló, kábel nélkül kikódolható:)
Dilemma: az SE mellett szól a 3G ugyan, de már most is egy 10-essel olcsóbb mint a Nokia, és lehet, hogy jövőre a nokiát eladva egy SE-nél fejlettebb 3G-s telót kapok, mert az még tarja az árát, a SE meg kevésbé...hümm

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#724) kaller1 válasza as_Rock (#723) üzenetére


kaller1
veterán

A 3.szempont mindkettőnél felejtős.... :D

.::> <::.

(#725) as_Rock válasza kaller1 (#724) üzenetére


as_Rock
őstag

Az csak 3. -nak látszik, valójában sokadrendő, mert szolgáltatót biztos nem cserélek:)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#726) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Viktor. Nemtudom..mire kéne szerinted? miben jobb a fényképezője a mcron kivül? csinál a w800i olyan videot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#727) Viktor0610 válasza Sirandrish (#726) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ok, a videót mindig elfelejtem, abban a D600 jobb.
Még mindig kérdés, miért szeretnéd lecserélni? Mi nem tetszik benne?
Ezt ismerve könnyebb telefont ajánlani...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#728) Sirandrish válasza Viktor0610 (#727) üzenetére


Sirandrish
legenda

minden tetszik benne csak én egy telot sose használok 4-5hónapnál tovább..annyi elvárásom van hogy ennél rosszabb ne legyen ugyanis mindig próbálok jobbat találni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#729) Viktor0610 válasza Sirandrish (#728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. Sharp 903...
Egyedüli negatívum, h. hiába a D600-zal azonos tudású videórögzítő, az fps kicsivel kevesebb a Sharpnál...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#730) Sirandrish válasza Viktor0610 (#729) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát igen...gondolkodtam már rajta énis de nem az én pénztárcámnak van kitalálva:( valami olyasmi kéne ami ezzel kb egy árba van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#731) Viktor0610 válasza Sirandrish (#730) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyival nem jobbak a vele azonos árban lévő telefonok, h. megérje a csere.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#732) Sirandrish válasza Viktor0610 (#731) üzenetére


Sirandrish
legenda

és a Shapr 903 kb mennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#733) Viktor0610 válasza Sirandrish (#732) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

90 (nagyon baráti ár) és 120 (ez inkább a reális)...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#734) Sirandrish válasza Viktor0610 (#733) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah pont az a baj..ha az enyémet nagyon nagyon jóáron eltudnám adni akkor is minimum 40-50K-t kéne rádobni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#735) Stimpy96


Stimpy96
csendes tag

Sziasztok!
Én most vettem egy Nokia 6230i-t, és szerintem full királyos! :)
Mellesleg eladom másfél éves Samsung X-450-es telcsimet, töltővel!
Ár: 9k
ha valaki érdekel hivjon: 06-20-250-2381

Élsz, vagy csak létezel?

(#736) Stimpy96


Stimpy96
csendes tag

Ja bocsi! T-mobilos a drága!
Zsir aksival, kisebb karcolásokkal! :)

Élsz, vagy csak létezel?

(#737) Viktor0610 válasza Stimpy96 (#736) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefon eladással fáradj az Apróhirdetés részre vagy a Mobilpiacra.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#738) Sirandrish válasza Stimpy96 (#735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szia. ha megkérlek raknál fel a 6230I-vel készült képeket...vga felbontásba és full felbontásba is kéne...ide mehet-->[link]
előre is köszi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#739) Sirandrish válasza Sirandrish (#738) üzenetére


Sirandrish
legenda

N91...megéri az árát(160K)? tudom hogy miket tud meg utánnaolvastam egy két dolognak de 160K nem sok egy kicsit? az ára menni fog lefelé? jó ez mondjuk egyértelmü de rohamos árváltozás(20-30-50K) várható?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#740) Viktor0610 válasza Sirandrish (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, milyen forrásból szeretnéd beszerezni...
Használtan biztos, pár hónap alatt jelentős mértékben esni fog az ára -ez tuti...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#741) Sirandrish válasza Viktor0610 (#740) üzenetére


Sirandrish
legenda

ettől félek én is...most 160K...ujonnan gondolom még 4 hónap mulva is 15 körül lessz viszont hamost megveszem akkor négy hónap ulva én max 110K-ért tudom eladni..szerintem:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#742) Viktor0610 válasza Sirandrish (#741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezzel nincs mit tenni, a mobilok rettentő gyorsan veszítenek értékükből...
A technikai feljődés és a fogyasztói társadalom áldása/átka -döntse el ki-ki maga....

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#743) ragazzo válasza Sirandrish (#741) üzenetére


ragazzo
őstag

Hát ezért nem érdemes venni semmit sem, mert akkor nem veszít az árából. ;]

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#744) Sirandrish válasza Viktor0610 (#742) üzenetére


Sirandrish
legenda

De szerintem a nokia nem veszit annyit az árából..azért d600 120K-n indult és a megjelenés után vettem egy honappal...75K-ért,,,a nokia 6680 meg nagyon tartja az árát...vagy a 7710...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#745) Sirandrish válasza ragazzo (#743) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebben van valami...látod erre nem is godoltam:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#746) Ricardo válasza Sirandrish (#741) üzenetére


Ricardo
félisten

A műszaki cikkek ilyenek. Nem jó befektetési forma ;)

(#747) Sirandrish válasza Ricardo (#746) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajnos vannak személyes tapasztalataim is ezen a téren:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#748) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Nokia telefon kéne maximax 40ezer forintig! Cél: minőség, elegancia, kis méret, szép hang! Nem fontos se mp3, se kamera! thx

(#749) [Anduriel] válasza (Bundás) (#748) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

6020 vagy 6170 :F Mondjuk a második 5-6 ezerrel drágább, de szerintem elegánsabb is.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#750) joshua7


joshua7
veterán

3G és 2 vagy 3 megapixel.
Milyen jelenleg is kapható teló felel meg ennek? Moto V3x egyrészt, de arról letettem már, másrészt Nokia 6280. Na, ezeken kívül valami?
Samsung z710 tetszik, csakhát ki tudja mikor jön.

Semper Fi

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.