Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) blueMerle válasza KillDon (#4000) üzenetére


blueMerle
veterán

V3x de csakis szurkében :) Kék színben valami iszonyatosan néz ki. LG fantasztikus teló, jó is meg szép is, de tudom miböl készul, szal olyat nem vennék sosem. Sem csokit, sem sunshinet, semmit. Viszont van egy frankó LG mosógépem, digitális és nagyon pöpec, azt tudom ajánlani a gyártótól. :D

(#4002) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#3999) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mondjuk a sony-e menükön se lehet sokat pofozni... mármint a struktúráján...
ha egy év óta használod, akkor meg úgy is a legegyszerűbb témát fogod beállítani... :C
a d900-asnál a beállított hátteret félig átlátszóan be lehet állítani menü háttérnek is, így kvázi témát kapsz..
(a samsungban viszont nagy előny hogy számozva vannak az almenük, így gyorsabban tudsz lépkedni... )

egyszerű a döntés a k800 és a d900 között...
kell jobb kamera?
kell kisebb méret?
kell jobb videó?
ha igen akkor d900!!!

kell rádió?
kell egy kicsit jobb mp3?
kell joystick?
ha igen akkor k800

vicces amit mondok, de k800-ban nekem egyedül a joystick tetszik... egy évig használtam k750i-t, és soha semmi bajom nem volt a joystickkal, viszont nagyon jó vele navigálni... komolyan, 1 nap után zsírul megy ;)
most meg a d900-asommal annyit szenvedek, elzsibbad az ujjam.... :C
de tényleg...
annyira vágyom vissza a joystickra...

(#4003) blueMerle válasza Dr.Anonymus (#4002) üzenetére


blueMerle
veterán

annyira vágyom vissza a joystickra...
Jólvan, akkor felhajtom neked az 1 hónapos K750i-met amit eladtam, mivel a felfele irány kvázi nem ment vele. :D

(#4004) Dr.Anonymus válasza KillDon (#4000) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nos ha megszoktad moto jellegű menüt, kezelő felületet, és tetszik, akkor minek vennél egy gyengébb tudású LG-t?
ha mindenképpen pengét szeretnél, de szakítani akarsz a motoval, akkor samsungot ajánlom, nekik sok jó pengéjük van/lesz... :))
de ha több szempontot mondasz, tudunk alaposabb tanácsot is adni...

(#4005) Dr.Anonymus válasza blueMerle (#4003) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igaz, hallottam már én is hibákról... :(
de akkor én mázlis vagyok, megúsztam...bibibíííí :DDD ;]

(#4006) dragonfx válasza blueMerle (#4003) üzenetére


dragonfx
veterán

Ja mennyi időbe tellett megszokni azta joyt nekem is :B

Amugy valaki próbálta már a K1et motorolát????
Kajakra a T-nél 10x megpróbáltam, de 1xűen nem sikerült a menübelépés után jobbra lépdelni mert kilépett mert közbe más gomb is megnyomódott mindig, pedig nem vagyok egy annyira nagykezű 2m-es 130kgos ember :U
Amugy a V3mal ugyanígy jártam :O

Viszont haver mutatta az x660as samut és igencsak szimnpi telefonnak tűnik nekem :B ...csak ugye a memó, de az már a x680ba megfelelő. :U
Kéne valami überakció a Tnél már.Mér csak mindig vodánál vannak ár/teljesítményben ütős telefonok folymatosan Tnél meg kb 2-3 havonta van ilyen csak :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4007) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#4005) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes de most nekem meg reggelre jó lett a joy a w800i-be! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4008) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#4007) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyik barátomnak 1,5 éve van k750i-je és a 3. joystickja van benne... :W

[Szerkesztve]

(#4009) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#4008) üzenetére


AMD Power
titán

Az gáz! Remélem addig nem szarik be míg nem adom el! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4010) trinnmarton


trinnmarton
csendes tag

Hi!
A w800i-met cserélném le, de nem tudom mire:S
A pannon kínálatából kell választanom mert ottvan durva kedvezményem...
a w850i és a d900 között őrlődök, a d900felé hajlok abban az esetben ha nyújtja azt a hangminőséget amit a w850i, mert leginkább zenére kell a telefon... de ha a d900is szépen szól akkor inkább az....

eladó: Abit NF7, Athlon 2500+ (Barton), Abit Fx5600 256RAm, 2*256DDR, Azona ház 400w táppal 3plussz ventivel, 2 Mobilrack, Toshiba DVD olvasó, és Lg Cdíró 52*32*52

(#4011) djtoomi válasza trinnmarton (#4010) üzenetére


djtoomi
addikt

a w850i sokkal jobb zenére meg mindnre.1 gigás kari van hozzá nagyon jó headset nagyon jó zenére.fényképezője is viszoylagf jó.a d900 egy elegáns,nagyon jó fényképezővel megáldott teló.én egész nap hallgatok zenét nagyon szeretem a jó minőséget de én a kettő közül a d900-at választanám.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4012) C4mp3r válasza djtoomi (#4011) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én meg a w850i-t, mert zenére szerintem jobb mint a d900. A W850i fényképezője elmarad ugyan a D900-étől de a zene minősége kárpótol. Akárhogy is választ mindegyikkel jól jár.

(#4013) Viktor0610 válasza trinnmarton (#4010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel a zene fontos neked, a W850i-t ajánlanám, bár a kijelzőn és a 3G-n kívül semmivel sem jobb, mint a W800i.
Bocs, nincs benne joy... ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4014) Dr.Anonymus válasza trinnmarton (#4010) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hali!
minek cseréled le a w800i-t?
a w850-esben csak a 3G jobb?
nagyobb, és még rosszabb is a kamerája?
most ez kell neked?

d900 szerintem csak max sztereo bluetooth fülessel tudja beérni a walkman telkokat...
azt meg külön kell hozzá venned...
az alap füles ugyanis elég gyengén szól, szerintem...

(korábban k750i-m volt (ami majdnem w800i) most meg d900-at használok, nem bántam meg a cserét, a jó kamera és a minőségi külső miatt, viszont a zene lejátszóban (a gyári fülessel) nem éri el a k750i/w800i minőséget, de én ezt elnézem neki, úgyis ritkán hallgatok zenét)

(#4015) C4mp3r válasza Dr.Anonymus (#4014) üzenetére


C4mp3r
addikt

Azért azt ne felejtsük el, hogy a W850i-ben jobb a kijelző mint a W800i-ben.

(#4016) Dr.Anonymus válasza C4mp3r (#4015) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igaz, de szerintem mégsem egy szerencsés darab a w850i.. :(

(#4017) 3psilon


3psilon
aktív tag

Szerintetek a Sony fülbenyomós füles amit a W300-hoz és a fölött adnak az van olyan jó mint egy Sennheiser CX300? :F

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4018) koko88 válasza trinnmarton (#4010) üzenetére


koko88
senior tag

a d900 nem zenélésre lett kitalálva de nagyon jól szól sztem!!én tudom ajánlani!!

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#4019) Mac! válasza 3psilon (#4017) üzenetére


Mac!
aktív tag

Nincs.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4020) trinnmarton


trinnmarton
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget, igazság szerint még mindíg fingom sincs melyik legyen, esetleg ha ajánlanátok vmi jót a Pannon kínálatából azt is megköszönném, az ár az max 80-90k ...

eladó: Abit NF7, Athlon 2500+ (Barton), Abit Fx5600 256RAm, 2*256DDR, Azona ház 400w táppal 3plussz ventivel, 2 Mobilrack, Toshiba DVD olvasó, és Lg Cdíró 52*32*52

(#4021) 3psilon válasza Mac! (#4019) üzenetére


3psilon
aktív tag

Sh!t :D
Mert eredetileg egy W300i-ben gondolkodtam, hogy az ugye van 25-30k alighasználtan.
De akkor lehet hogy iAudio U1/F2 30k + akciós CX300 2k-ért lásd Prohardver újdonságok cikk.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4022) C4mp3r válasza Dr.Anonymus (#4016) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nekem pár hónapja már olyanom van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt nyújtja amit vártam, persze ebben is vannak kisebb-nagyobb hibák, de alapjában véve egy jó telefon.

(#4023) trinnmarton


trinnmarton
csendes tag

A mai napon köbö 5órát töltöttem fórum olvasással és még mindíg képtelen vagyok dönteni hogy mien telót vegyek... nagyon jól jönne a továbbí segítség: pannonnál kell telót vennem, az ár szinte mind1, de csak ha nagyon muszály akkor adok érte 80nál többet, d900 és w850i amikre gondoltam de lehet nokia n80is ami fontos h szépen szóljon rajta a zene de sokrétűen lehessen azért használni, pl filmnézés, world dok megnyitás, stb. illetve hogy egy év mulva is eltuggyam adni....

eladó: Abit NF7, Athlon 2500+ (Barton), Abit Fx5600 256RAm, 2*256DDR, Azona ház 400w táppal 3plussz ventivel, 2 Mobilrack, Toshiba DVD olvasó, és Lg Cdíró 52*32*52

(#4024) Viktor0610 válasza trinnmarton (#4023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a baj, h. ezen kritériumoknak egyik telefon sem felel meg maradéktalanul.
A W850i zenehallgatásra ideális, viszont a másik két versenyző (főleg a Nokia) jobban tartja az árát, illetve az N80 sokrétűbben használható.
Ezeket figyelembe véve lehet az N80 a befutó.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4025) Dr.Anonymus válasza Viktor0610 (#4024) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a d900asnak meg a kamerája és a mérete jó...
míg ez utóbbi kettő paraméter az n80-nál nem éppen csúcs...

szóval nehéz választás lesz, kompromisszumokat kell kötnöd...
- n80 akkor nagy méret, és lassú symbiant kapsz, no meg gyengus kamerát

- ha w850-et akkor AF mentes kamerát, meg nagyobb súlyt mint a w800-asod

- ha d900-at akkor meg gyengébb zenehallgatást (ha csak nem veszel hozzá stereo bluetooth fülest), meg a szokásos samsungos néha idegesítő jellemvonásokat (pl. középső gomb nem a menübe, hanem a wapra visz)

sok sikert a választáshoz...

(#4026) kocsonya


kocsonya
tag

Köszi azt a néhány választ, amit kaptam a kérdésemre (3969)!
Szóval azt mondjátok, hogy nagy valószínűséggel csak a Symbian oprendszeres telefonok tudják a korlátlan hosszúságú naptár, illetve feljegyzés bejegyzéseket. (Szép magyar megfogalmazás :B
Valszeg az E50 kinézetre is megfelelne a srcának, de attól félek, hogy ő is lassúnak fogja találni a menüjét. Mindegyik S60-as mobil ilyen lassú?

Szar az élet, mégis éled!

(#4027) Jégkokó válasza kocsonya (#4026) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én inkább azt mondanám, hogy csak addig lassú amig bekapcsolod és betöltődik a telefon, onnantól kezdve már normális sebességel működik

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4028) Viktor0610 válasza Jégkokó (#4027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ez nem ilyen egyszerű...
Egy vásárlónak mutattam az E50-et és azt mondta pár perc használat után, h. a készülék külsőre kiváló, viszont az egészet ''megöli'' a lassú reakció...
Ez az összes op.rendszeres telefon velejárója.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4029) Dr.Anonymus válasza Jégkokó (#4027) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ennek a vitás kérdésnek az eldöntésére egy megoldás van:
sétáljon el az vásárló egy nagy áruházba... fogdossa végig próbálja ki, hogy neki lassú-e, aztán ha tetszik vegye meg egy kisboltban... :C

(#4030) Wolf_David


Wolf_David
csendes tag

Üdv! Szerintetek milyen telót vegyek; Nokia N70, Samsung Z400, vagy Samsung D900? Előre kössz a segítséget... :R

(#4031) blueMerle válasza Wolf_David (#4030) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor most neked is felteszem azt a kérdést, amit ilyenkor, mindig megkérdezünk: a mester úr mire szeretné használni a telefont? internet? fényképezés? zene? navigáció? ésatöbbi...

Mert a Z400 és a D900 közel egy kategória, tekintve hogy a D900-asban sokkal jobb fényképezögép van, viszont az nem 3G-s a Z400-al ellentétben.

Viszont az N70 az egy nagyon más tészta. Nokia, Symbian = rengeteg fantasztikus program, és lassú telefon.

(#4032) Viktor0610 válasza Wolf_David (#4030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az N70-et akkor vedd meg, ha meg tudsz barátkozni a Symbiannal és/vagy jelenleg is op.rendszeres telefonod van.

Z400-at vegyél akkor, ha szeretnél 3G-zni. Tudom, az N70 is 3G-s, de az inkább a Symbian miatt lehet jó, tehát jobban személyreszabható, mint a másik kettő.

D900-at pedig akkor, ha jó képeket szeretnél készíteni egy exkluzív mobillal.

Ennyi. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4033) Dr.Anonymus válasza Wolf_David (#4030) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyértelmű!

kell a 3G?
ha igen akkor a D900-as ki van ütve...(''csak'' EDGE van benne)

kell a symbian operációs rendszer?
ha igen akkor a Z400as és D900as van kiütve...

kell egy normális méretű telefon?
ha igen akkor az n70-es van kiütve...

kell egy jó kamera?
akkor az n70 és z400t felejtsd el...
(a D900 a legjobb fényképezős mobil jelenleg, bizonyíték: [link] )

folytassam??? :DD


MOD:
huh fiúk szinte egyszerre válaszoltunk a kérdezőnek... :C

[Szerkesztve]

(#4034) koko88 válasza Wolf_David (#4030) üzenetére


koko88
senior tag

D900 -ra egy szavazat :R a best buy phone sztem okos,szép,elegáns kell ennél több??? :R

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#4035) AMD Power válasza koko88 (#4034) üzenetére


AMD Power
titán

Ha valakinek Symbianos telcsi kell akor igen! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4036) dragonfx


dragonfx
veterán

Valaki meg tudja mondnai mi a különbség tudásban és kinézetben az SE w300 és z530i között???
netán szoftver csak? :U

A pannon 5e beszámítós témához mit kell tudnia a telónak amit beviszel??Aki esetleg így vett síkítson.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4037) Viktor0610 válasza dragonfx (#4036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudásban lényegében semmi különbség nincs a kettő telefon között, csak a hozzáadott tartozékokban. (Persze, lehet, a W300i hangja szebb ;] , nem hallgattam őket.)

A beszámítási akcióról a Nagy Pannon topikban (is) olvashatsz bővebben. Röviden, a telefon egyben legyen, nem kell semmilyen tartozék, elég csak a telefon maga, illetve fontos még, h. az IMEI olvasható legyen a hátulján. Nem kell működőképes legyen a készülék, nem érdekes, milyen függő, nem kell semmilyen papírral igazolnod az eredetét, a helyszínen teszel egy nyilatkozatot, stb., stb., stb...

(Sikíthatok, ha én adtam el így készüléket? ;) )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4038) dragonfx válasza Viktor0610 (#4037) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem van 1 ericsson 2628 :Y :DDD ...nem müxik 5 óra töltés után megjelenika töltötségi szint, lejárt parktikumos kártya van benne.
Vajon bevennék 5eért??
mert akkro 22e a z530(w300) és ynertme már csak függe........

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4039) Szólista válasza dragonfx (#4036) üzenetére


Szólista
senior tag

Itt összehasonlitják a 2 telefont: [link]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#4040) koko88 válasza dragonfx (#4036) üzenetére


koko88
senior tag

a w300 walkamen telefon és memoria kártya van hozzá és speckó füles!!

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#4041) Viktor0610 válasza dragonfx (#4038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell működjön a készülék, tehát igen, bevennék ötezerért.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4042) maru válasza dragonfx (#4036) üzenetére


maru
aktív tag

Van egy hatalmas különbség : A kijelző
Z530 (65e szín)– pocsék
W300 (256 szín) – tűrhető talán még jó is.

A W300-ban EDGE és Rádió, Röviden ennyi.

(#4043) dragonfx válasza Viktor0610 (#4041) üzenetére


dragonfx
veterán

kira :B

vajona w300 szoft rámegy? :U
Mem.kari ára húzós de ez legyen a legnagyobb......
Hangzásba gondolom gyengébb de ugyanannyit tud kb? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4044) Viktor0610 válasza dragonfx (#4043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:W Hagyjátok már ezt a ráteszem a másik szoftvert!!!! :O

Minek?

A mai telefonoknál nagyon fontos a garancia, nem éri meg eljátszani a wókmen fílingért...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4045) koko88 válasza Viktor0610 (#4044) üzenetére


koko88
senior tag

teljes mértékbe egyetértek :R

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#4046) dragonfx válasza Viktor0610 (#4044) üzenetére


dragonfx
veterán

áhh 65e kijelő miatt kiesett nem szóltam, a gqari úgyis veszne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4047) Dr.Anonymus válasza koko88 (#4045) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én meg teljes mértékben nem,
kettő lehetőség van:
vagy a szoft szar, de azt az első 3 napban úgyis észre veszed
vagy mechanikai hibája lesz a telefonnak, akkor meg rádkenik, hogy nem rendeltetés-szerűen használtad, és ugrott a garid...
én már jártam így nokiával...
szóval szart sem ér a gari, akár gyári, akár boltos...

(#4048) Viktor0610 válasza Dr.Anonymus (#4047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szoftverhiba nem feltétlen derül ki 3 nap alatt -pl. egyes Nokiák ''hirtelen'' elhalkulása, ami két-három hónap után jön elő.
Mechanikai hiba: ez már más tészta, de amennyiben minimális mértékben vigyázol a készülékedre, ilyennel nem találkozol. (Nem szeretnék ebbe a témába mélyebben belemenni, viszont privátban szívesen olvasnék erről a mechanikai hibáról egy típus megjelöléssel együtt.)

Tehát én azt mondom, a garancia igen is sokat számít!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4049) XMtd


XMtd
csendes tag

Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy most veszek voda előfizuval Nokia 6131-et, de a gyenge akksija miatt inkább elcserélném 6270-re, a sztereó hangszórója miatt...Érdemes, vagy inkább gyűjtsek egy 6233-ra? Vagy az első kettő közül melyik inkább?? :F

(#4050) Ricardo válasza Dr.Anonymus (#4047) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem nem egyszer jött jól a garancia.
Egy példa:
Készülékem eldobálta a beszélgetéseket, visszavittem.
Mint kiderült alaplapi volt a probléma (ami egyértelműen nem az én hibám , és nem is szoftveres gond :U )
Szó nélkül cserélték.
Egy 100.000 körüli készüléknél ez igazán nem mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.