Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) .::cHeKkk::.


.::cHeKkk::.
tag

Na elérkeztem én is...

Namost kérlek segítsetek a döntésben. Főbb funkciók amik dominálnak. (amik megtalálhatóak mindenhol azt nem sorolnám fel)
Viszonylag hosszú távra tervezek tehát akár 2-3 év is.

- Bővíthető memória
- Mp3 lejátszás
- Viszonlag sok telefonszámot kezeljen
- Banki információkat lehessen belevinni kóddal levédve ( mint Nokiáknál a Mobiltárca)
- Kamera (nem ez lenne a lényeg)
- gyors szotver, terhelt memóriával is
- Szép kijelző

(- 3G (igaz még nincs nagy befutottsága, de talán később...))

Igazából ennyi. tehát a főbb elvárás, hogy valamilyen szinten üzleti telefon is legyen, de ne kelljen még egy mp3 lejátszót is a zsebemben hordanom :)
Csusztatható, kinyitható minden jöhet...
Igazából samsung felé húz a szívem, mert úgy érzem nokiák kicsit drágák.. SonyE.ok töltőjével szenvedtem igaz de az új sorozat se nyerte el teccésemet... ( W800 stb..)
Amiket én kinéztem:
Samsung: Z300, Z510, D820 (ez igaz nem 3G)

Más gyártóktól is szívesen fogadok ajánlásokat. Ezen árkategórában szeretnék maradni.

Előre is köszönöm! CheK

A teve egy olyan ló amit a Microsoft tervezett.

(#1002) kovsol válasza k_zsolt (#999) üzenetére


kovsol
titán

ez teljesen olyan mint amire gondoltam
kinézete is tetszik

merre fele van ez 38k ért ? és új vagy használtan enyi ?

May the Force be with you!

(#1003) Atomgeszi válasza kovsol (#1002) üzenetére


Atomgeszi
veterán

GsmDepo-nál 42, XXXL gsmnél 40 ( [link] )

(#1004) kovsol válasza Atomgeszi (#1003) üzenetére


kovsol
titán

ez jó vételnek tűnik tetszik a telefon
kár hogy én Pécs és Kaposváron mozgok így az említett boltokban nem igazán tudok vásárolni
na csak paszoljam el a mostani mobilom aztán ráállok erre a dologra

May the Force be with you!

(#1005) Viktor0610 válasza kovsol (#1004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem mindkettőnél van házhozszállítás.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1006) k_zsolt válasza kovsol (#1002) üzenetére


k_zsolt
tag

[link]
itt 38 ezerert kinaljak

(#1007) k_zsolt válasza kovsol (#1002) üzenetére


k_zsolt
tag

Jobb arai vannak a GSM deponal, habar nem ismerem oket, a neten talaltam rajuk. Ugy tunik ennel jobb arakat nem talalsz. Termeszetesen uj telefon ennyi. Pannonnal 2 ev husegnyilatkozattal ennyi, nevetseges :U

(#1008) eddie17 válasza k_zsolt (#1006) üzenetére


eddie17
addikt

:Y most én nem értek a telefonokhoz vagy ez a telefon szar és azért kerül ennyibe!
Esküszöm én is ilyet veszek az tuti! :C

(#1009) kovsol válasza k_zsolt (#1006) üzenetére


kovsol
titán

ezek is válalnak házhozszálítást
na majd azért körülnézek itt felénk mi a helyzet

esetleg várok tapasztalatokat

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#1010) k_zsolt válasza eddie17 (#1008) üzenetére


k_zsolt
tag

En is ilyent tervezek venni, csak kicsit még varok :DDD Szerintem ar/teljesitmenyben az egyik legjobb keszulek mostansag. Most neztem a Tonlanynal is 38 ezer 2 ev husegnyilatkozattal. Ezek nem neznek GSM bolt arlistakat? :Y

(#1011) Viktor0610 válasza k_zsolt (#1007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a Pannon egy kicsit sokért adja, ez tény.
Egyet azonban ne felejts el. A Pannon gyári garanciával adja, nem trükközik az ÁFÁ-val, stb...
Én sokkal inkább veszek telefont szolgáltatónál, mint mobilboltban...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1012) kovsol válasza Viktor0610 (#1011) üzenetére


kovsol
titán

majd ismerőst megkérdezem a telóról, aki t-mobil szervizben van, hogy mi a tapasztalata

May the Force be with you!

(#1013) k_zsolt válasza Viktor0610 (#1011) üzenetére


k_zsolt
tag

Ezt lattam en is hogy nincs Afa ezekben a boltokban.. De az egy ev garancia, az egy ev garancia, nem?

(#1014) eddie17 válasza k_zsolt (#1013) üzenetére


eddie17
addikt

Engem az ilyen dolgok nem érdekelnek hogy ők mit trükköznek csak legyen garancia és hogy olcsó legyen :))
Csak azt nem értem hogy esett le ennyire az ára?

(#1015) Viktor0610 válasza k_zsolt (#1013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A boltok sokszor ''játszanak'' a garanciával.
Az egy év bolti garancia nem feltétlenegyenlő az egy év gyári garanciával.
Előfordulhatnak megkötések, mint pl. 3 hónap szervízgarancia és egy év szoftver garancia
Ez is egy év, mégsem u.az, mint a gyári egy év.
Én azt mondom, lehet vásárolni GSM-boltban is, de mielőtt kiadjuk a pénzt, alaposan járjuk körbe a garancia-kérdést és az esetleges lehetőségeinket meghibásodás esetén.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1016) kovsol válasza Viktor0610 (#1015) üzenetére


kovsol
titán

hát igen ezzel egyetértek
fő az elővigyázatosság, bár nekem rengeteg mobilom volt és eddig egyik se hibásodott még meg
lehet csak nekem van ilyen szerencsém

May the Force be with you!

(#1017) birno


birno
addikt

Sziasztok!
Nem igazán értek a készülékekhez, ezért a ti javaslaitokat várnám.
Édesanyám szeretne telefont venni.
Annyi lenne neki a lényeg, hogy egyszerűen lehessen kezelni, rezgős legyen(olyan amit érezni is, valami normálisabb rezgő aksis), lapos én ne túl nagy(értsd. nem összecsukhatós, kb akkora mint egy 3310 vagy Sony Ericsson K508i).
Ennyi, lehessen telefonálni és sms-t is küldeni. :D MMS, kamera stb. luxus szolgáltatás nem szükséges.
Nem nagy elvárások csak tényleg táskából is meg lehessen hallani ha cseng vagy a rezgést megérezni, némelyiknek nagyon gyenge a hangereje is.
Az egyszerű kezelés miatt én egy Nokiara gondoltam, de a többit mondjuk nem is nagyon ismerem.
Természetesen fontos, hogy minél olcsóbban megússza.

(#1018) Zoli bácsi válasza birno (#1017) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Függetlenül: Nokia 1100, vagy 1101. Olyan 16 ezer ft körül van (Pl. Euronics)
Szolgáltatónál, kártyásan: Nokia 6030, esetleg 3120. T-mobilnál 1600 is van.

(#1019) birno válasza Zoli bácsi (#1018) üzenetére


birno
addikt

Kártya van hozzá.
Előrebocsájtom, hogy nem néztem az árakat, de 16e így elsőre nagyon soknak tűnik.

(#1020) kovsol válasza birno (#1019) üzenetére


kovsol
titán

szerintem is sok egy ilyen telóért 16k

May the Force be with you!

(#1021) K123456


K123456
tag

Szerintetek melyiket érdemes megvenni? SE Z530i vagy Nokia 6101 esetleg Samsung x660
SE Z530i ről azt olvastam, hogy elég fura képeket készít, túl sok a szín túl intenzív a szín benne.

(#1022) [Anduriel] válasza K123456 (#1021) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

x660: [link] Tehát szerintem vedd a Nokiát.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#1023) DaveNo1 válasza K123456 (#1021) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem SE z530. Tudásban jobb mint a nokia 6101, igaz ''rondább is''...persze ha a billentyűk kinézete nem zavar akkor z530at ajánlom.

You are not prepared.

(#1024) Sirandrish válasza K123456 (#1021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezek közül a NOkia...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1025) K123456


K123456
tag

Tényleg a Samsung eléggé fura a 100 kbyte korlát miatt....
Nokia szimpi nagyon, csak a Samsunghoz képest kevesebbet tud.
SE 530 meg a fura gombjai hááááát...... bár biztos megszokható
meg azok a tesztben látható képek túl élénk színesek, bár tudom, hogy van digit.fényképező, de azért ha már van benne fotó lehetőség akkor ..... :)

(#1026) Rehno


Rehno
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Mivel szerencsére lehetőségem van,bármilyen sony ericsson telefont megvenne a bolti ár felén,valószínű lecserélném a mostani telóm! Olyan 35-40e ft értékben vennék! Tehát 80e ft-ig ha boltba van!

A Kérdés: Meiket vegyem??

Előre is köszi a válaszokat!

Ádám

(#1027) Zoltanfi válasza K123456 (#1021) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Rakjál még hozzá és vedd meg a 6131-et!!
Úgy jársz a legjobban..

(#1028) EmThor


EmThor
addikt

üdv, mc60-am cserélném, szemezek w800-al, de van 2 gigás aksis mp3 lejáccóm... akkor meg minek mp3-as teló nem? S88 elgondlokodtatott de nem tudom, kicsit fapados, oled, de semmi extra.... symbianos telót nem hiszem hogy kihasználnék... kijelző + kamera minősége szempont viszont... nyárra tervezem. tippek?

60k körül, k750-el kíméljetek plz, thx, nokia, se, samsung, benq, mind1, de legyn pimpolható (=piszkálható a menü, stb) w810 még drága, meg nem tom nyár elején mik jönnek... samsung z510 nem bővíthető meg csak 1.3as kamera...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1029) .::cHeKkk::. válasza .::cHeKkk::. (#1001) üzenetére


.::cHeKkk::.
tag

#1001 ? :B

A teve egy olyan ló amit a Microsoft tervezett.

(#1030) Zoltanfi válasza Rehno (#1026) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Most a W810i legjobb, vagy megvárod a K800-at..

(#1031) Viktor0610 válasza .::cHeKkk::. (#1001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia 6280? :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1032) kovasz válasza Zoltanfi (#985) üzenetére


kovasz
senior tag

az a baj, hogy nincs benne bluetooth megy hangvezerles. csak a nokiakban meg az aerccson-okban.

(#1033) birno válasza kovsol (#1020) üzenetére


birno
addikt

Olyan 10k körül gondolnám korrektnek,ezen elvárások mellett, de akkor te mit tudnál ajánlani?

(#1034) Sirandrish válasza birno (#1033) üzenetére


Sirandrish
legenda

10K körül szerintem a legjobb választás egy használt k300i....fénykép/videó mp3 stb...12m belső mem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1035) birno válasza Sirandrish (#1034) üzenetére


birno
addikt

És újonnan?
Amint említettem nem kell bele semmi luxus szolgáltatás.

(#1036) Cicero


Cicero
őstag

Motorola V360: Vélemény?

(#1037) SPF válasza birno (#1035) üzenetére


SPF
senior tag

10k körül újonnan szerintem nem kapsz semmit, 15k-tól kezdődnek az újak.

(#1038) Sirandrish válasza birno (#1035) üzenetére


Sirandrish
legenda

ujonnan szerntem max előfizuval kapsz..de a k300i elég jó kis telo és 6-8 hónap garival lehet találni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1039) Miller9


Miller9
csendes tag

Segítség! K700im van ! Le szeretném cserélni! kérlek mondjatok olyan telókat ami:
-20-35000 Ft. között van
-használt
-többet tudjon mint a K700i vagy szép legyen
-alap : videó, f.képezőg., 5MB (ha a teló szép), 32MBtől vagy bővíthető, legalább 65000 sz. kij....
-ne Sagem, LG, Alcatel, Siemens legyen
-Ja és ha LIVE! os akkorne legyen lekorlátozva (nagyon)
-főleg kinyithatós , széthajthatós


PLS SEGÍTSETEK!!!

(#1040) Sirandrish válasza Miller9 (#1039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nokia 6101
Nokia 6230
Vagy sony S700 mondjuk...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1041) Miller9 válasza Sirandrish (#1040) üzenetére


Miller9
csendes tag

Nokia 6101 4,4 MB memó az semmire se elég. Akkor inkább 6170.Pedig szép. Nokia 6230 ismimnek olyan van HÁÁÁT a kamerája elég rossz sztem+ a navi.gombot nem érzed merre nyomod! S700 jó csak még nem találtam 40000 alatt ! V.mi jó oldalt a Vaterán + a teszveszen kívül? De még keresek (próbálkozok)!
Más tipp v.kinek ??? De eddig id köszi a Válaszokat üdv.

[Szerkesztve]

(#1042) kavicssli


kavicssli
addikt

szisztok lenne 1 kérdésem ! A siemens SX-1 ről tudnátok valami pro és kontrát mondani!? Előre is köszönöm!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1043) Vapor válasza kavicssli (#1042) üzenetére


Vapor
aktív tag

Nekem amikor volt nem nagyon nyerte el a teszésemet.
Nem sokáig volt ilyen telóm, de nagyon gyakran lefagyott és ilyenkor még ki se lehetett kapcsolni.
Ettől eltekintve a menüben gyorsan és könnyen lehetett mozogni, a kamera vga-hoz képest szerintem jó volt. Az mp3-ak is szépen szoltak rajta (nem w800i hangzás,de azért nem rossz). Viszont a rádió nagyon rosszra sikerült benne volt amikor városban (Bp.) sem talált jelet...

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#1044) kavicssli válasza Vapor (#1043) üzenetére


kavicssli
addikt

szerinted 25k megéri megvenni ja és adnak hozzá egy 512 karit is!
Nekem volt már 6230i azt lecseréltem egy k700i re ami nagyon gáz!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1045) Sirandrish válasza Miller9 (#1041) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát persze ezek nem csucstelok de 35K-ért hirtelen nem jutott eszembe más...akkor vegyél d500at..ha szerencséd van azt már találsz 35K-ért..vagy 37ért

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1046) Sirandrish válasza kavicssli (#1044) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát egy 6230i kicsit jobb mint egy sx1...az sx1 egy k700 csak siemensbe és csunyáb kivitelbe..az az oprendszer ami rajta van meg elég labilis..persze ha neked megéri akkor hajrá...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1047) Flashback


Flashback
addikt

Mobil vásárlás előtt állok és hát... A kínálat öli meg a világot... Megpróbáltam követni a mobilpiacot, de ő gyorsabb volt. Ezért inkább az igényeimet fogalmazom meg és ti akik remélhetőleg otthonosabban mozogtok a témában mondtok egy pár típust.

Kinézet: Lehet átlagos, összecsukható, de mostanság a slideres mobilok nagyon bejönnek, meg a vékonyak. Az előlapja ne kopjon könnyedén, strapabíró váz előny!

Soft: Symbian előny, de régebben csak a Nokia gyártott ilyeneket ezért nem tudom mennyire favorizálja a többi gyártó. Tudjon egyszerre rezegni és csörögni Naptár legyen benne, mp3, és gyors legyen a softja. Képeknél lehessen zoomolni.

Kamera: Fontos lenne a jó minőségű kamera (lehetőleg vakus) mert a fényképező azért nincs mindíg az embernél. (>=1,3Mpx) Videó felvevése mindegy milyen csak legyen kivehető!

Ár: Max olyan 70K körül.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1048) Flashback


Flashback
addikt

W850i mikortól lesz kapható?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1049) Flashback válasza Flashback (#1047) üzenetére


Flashback
addikt

up

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1050) Ricardo válasza Flashback (#1048) üzenetére


Ricardo
félisten

A W850 több lesz mint 70k.
Használtan vagy újan akarod, szolgáltatótól (2évre) vagy függetlenül?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.