Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) Viktor0610 válasza dnb (#3000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. alkalmi vétellel vehetsz annyiért 6131-et.
Választanod pedig nem kell a két készülék között, de ez a kettő jó lehetőség lehet.

Xiaomi 13T

(#3002) djtoomi válasza dnb (#3000) üzenetére


djtoomi
addikt

attól függ mire használnád?ha zenére inkább akkor egyértelmű a w300i ha videotelefonálás zene nem olyan fontos fényképezés annál inkább akkor a sharp.kamerába meg még pár dologba jobb a sharp zenébe jobb a w300i.a 3g,kamera,videotelefonálás,és fotos a jobb kijelző sharp.ha zene a fontosabb meg hogy design teleefon a kkor a csiki csuki miatt a w300i

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3003) ZR92 válasza Viktor0610 (#2999) üzenetére


ZR92
tag

Az eggyik ismerosomnek olyan volt es az egész izgett-mozgott meg kopott mindenhol.De én csak az övét láttam,lehet hogy ugy is bánt vele.

(#3004) Gebriel válasza dnb (#3000) üzenetére


Gebriel
veterán

Elöfizuval megkapod a N6131 40.000ft-t

(#3005) Bog.


Bog.
csendes tag

Sziasztok.
Uj telefont szeretnek vasarolni mert a regi(6600)-am elhasznalodott.
Csak annyit szeretnek,hogy lehetoleg Symbianos 3G és kameras legyen amivel elfogadhato kepet lehet kesziteni.A Nokia N-seriajat neztem csak nem tudom mienek.

(#3006) bobace válasza Bog. (#3005) üzenetére


bobace
őstag

Az N széria, most a legjobb széria a Nokiák közül szerintem. De itt a Mobilarénán is meggyőződhetsz a topicokban hogy jó-e vagy nem. Szerintem egy-két apróbb hibátol eltekintve elég jók lettek. N7x, az a sorozat amit én ajánlanék.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3007) kicsiatus


kicsiatus
csendes tag

Nekem a samsung d-600-om van,de le szeretném cserélni a d-840-re. De gondolkoztam még a Z-510-n is.
Én samsung függő vagyok más telefonom nem is volt, csak samsung.
Én ezt favorizálom :R

Az élet szép csak kicsit nehéz !

(#3008) Bog. válasza bobace (#3006) üzenetére


Bog.
csendes tag

Koszonom a segitseget.Meg is nezem a teszteket.

Udv.

(#3009) bobace válasza kicsiatus (#3007) üzenetére


bobace
őstag

Nem tudok neked segiteni a választásban, de azért ajánlanám hogy más gyártók termékeit is megekintésre. Irod hogy csak ilyen telód volt, szerintem próbálj ki másokat is,amik hasonlo tudásuak a tiedhez viszonyítva, és lehet lesz amelyik jobban tetszik kezelhetőségre példul, kinézetre általánosságban Samsung a legszebb. Pl MediaMarktban lehet nyomogatni a többit is.
Z510 csak 1,3mp-es, igaz 3G-s, meg ''penge'' style, a D840 ugye slider, meg 2MP, de nincs 3G. Hát ember legyen a talpán aki eldönti,szerintem a D600 ezek alapján nem érett meg a lecserélésre.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3010) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

A kövi telefonok vannak nagyjából egy árban (előfizu), ezek között vacillálok:

Nokia 2610
- telefonkönyv milyen mérvű, van ismétlődő beállítás, akár évente is, találkozó...
- dinamikus memória, de ez kb. mit jelent, mondjuk 300név/150sms?
- hangrögzítés milyen hosszú lehet kb., vagy ha az is dunamukus akkor mennyire elegendő

Nokia 6030
- van FM, de ez sztereó?
- naptár ügyben ugyan az a kérdés mint felntebb

Samsung SGH-c130 de gondolom ez felejtős kategória.

Aki tud az segítsen, előre is köszi! :)

free your mind

(#3011) bandita001 válasza Jazz (#3010) üzenetére


bandita001
tag

Hali!
Én csak a 6030-ról tudok egy picit,Muternek van ilyen tecsilye. Alap teló, de a célnak nagyon is megfelel, rádiót szokttam hallgatni vele, egészen jó. A naptárt azt nem vágom :DDD

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#3012) RumiTT


RumiTT
tag

A nokia 2610 az kb 3MB körül mozog, vagyis tehetsz rá 1000nevet vagy 200smst amig a memória benem tellik, ugyan így hangrögités is.Ebben van mp3 lejátszás, 6030ban nincs (nincs infra/bluetooth egyikbe se).

(#3013) Zoli bácsi válasza Jazz (#3010) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

A 6030 rádiója mono. Esetleg nem gondolkodtál egy SE K310i-n? Infra, adatkábel lehetőség, mp3..... és nem sokkal drágább. Ja, és a kijelzője is jobb.

(#3014) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#3013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet, h. csak a vétel volt rossz? :F
Nehezen tudom elképzelni, h. tényleg csak mono volna...

Xiaomi 13T

(#3015) Ricardo válasza Viktor0610 (#3014) üzenetére


Ricardo
félisten

Az érdekes lenne. Már a 6610-ben is stereo volt.

Zoli bácsi: Nem lehet hogy a beállításoknál monora van állítva?

(#3016) Roooger válasza Jazz (#3010) üzenetére


Roooger
tag

Szevasz! szerintem 2610 a nyerő pár hónapja van még csak forgalomban és állati jó a menüje, egyszerüen kezelhető és állati jol néz ki!!

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#3017) bandita001


bandita001
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy 30k környékén milyen telót ajáltok?
1:Új teló
2:Használt


[Szerkesztve]

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#3018) Viktor0610 válasza bandita001 (#3017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Nokia 6070
2. Nem vennék... ;]

Xiaomi 13T

(#3019) bandita001 válasza Viktor0610 (#3018) üzenetére


bandita001
tag

1. Megfontolandó
2. Lehet hogy igazad van :DDD

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#3020) dnb


dnb
csendes tag

Még mindig tart a dilemmám a Sharp 550 és az SE W300i között.Van pár kérdésem, amelyekre ha választ kapok az talán segít a döntésem meghozatalában.
-A Sharphoz sztereo headset jár?
-Mekkora a hangfelvevő kapacitása a két telefonban?Működnek beszélgetés közben?
-A Sharpon is lehet a háttérben futtatni az mp3at?
A sugárzási adat(w/kg) pontosan mit jelent?(A Sharpé kisebb)Milyen határértékek vannak?

(#3021) Viktor0610 válasza dnb (#3020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sharp 550SH:
- kérdezz rá a topikjában ([link]) is, de én úgy tudom, csak mono headset jár hozzá,
- a hangfelvevő a mem.kártya kapacitásáig képes rögzíteni, beszélgetés közben nem elérhető,
- a sugárzási adat véleményem szerint csak egy újabb adat, amivel rémisztgetni lehet az embereket, természetesen az alacsonyabb érték a jobb.

Xiaomi 13T

(#3022) djtoomi válasza dnb (#3020) üzenetére


djtoomi
addikt

stereo headset jár hozzá.elég jól szól.monduk meg sem közelíti a w sorozatét de elég jól szól.a sharpban alapból a telefon kapacitásábig tudod rögzíteni de be tudod állítani a mem kártyára is.és egy óra kb a sharpon 20kb.szal egy mega is több mint egy napra elég.a sugárzási adatokat meg nem tom.de ahogy gy kiveszem a szavaidból neked a hang a lényeges.akkor meg ne habozz irány a w300i

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3023) Zoli bácsi válasza Ricardo (#3015) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Bár már eladtam a 6030-ast, de biztos vagyok benne, hogy csak mono a rádiója. Volt 6610i-m is, annak a rádiója minőségben, hangerőben messze überelte a 6030-ast.

(#3024) Ricardo válasza Zoli bácsi (#3023) üzenetére


Ricardo
félisten

:( Nem értem mire jó a visszalépés, főleg hogy nem egy két hónap van a két telefon között.

(#3025) djtoomi válasza Zoli bácsi (#3023) üzenetére


djtoomi
addikt

lehet hogy csak hibás verzió volt nálad.haveromnak olyan van és sztereo a rádiója és sztereo headset-et is adtak hozzá.tuti hogy sztreó én is dirket ma elkértem tőle és belehallgattam.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3026) Zoli bácsi válasza djtoomi (#3025) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Rákerestem guglival: ''Nekem is 6030-m van. A rádiója sajnos nem sztereo, csak pszeudosztereo, azaz mono a két fülesen. Ha szétszeded a mikrofonos kis dobozt, meglátod. De a hangzás szerintem is javulna, ha egy jobb minőségű fülest forrasztanál a jelenlegi helyett.''

[link]
Bocs hogy másik fórumomból linkelek, hirtelen ezt dobta ki a kereső.

(#3027) djtoomi válasza Zoli bácsi (#3026) üzenetére


djtoomi
addikt

akko lehet azért mert más fülese van?mert használtba vette elv és lehet hogy nem a 6030 rádiós fülesét adták hozzá de ez csak tipp.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3028) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Szerintem hagyjuk a témát, ne offoljuk szét a topikot. Nekem a gyárilag hozzáadott headsettel biztos, hogy csak monoban szólt. Hogy valami jót is írjak a 6030-ról: Hiányzik a jó kis hangereje, és minősége telefonálás közben. Eladtam, és egy Motorolaj V360-ast vettem. Utcán alig hallani a másik felet, pedig maxon van a hangerő. Nokia jóval hangosabb, és tisztább volt.

(#3029) Jazz válasza Zoli bácsi (#3013) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi mindenkinek, de nem láttam értelmét lecserlni 6 éves telóm (7110 [link], 1000név + 250sms, üzleti szintű naptár, meigymás....), említett telók mindegyike le van butítva hozzá képest. De akkor minek? Kár.:( (k750i lenne jó, de az nem is 5000ft)
Nem is értem. Eltelt 6 év, és a mai 30ezres telók (független) nem tudnak annyit mint ezek a old's mobilok? (azon felül hogy színesek)

free your mind

(#3030) Viktor0610 válasza Jazz (#3029) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A mai üzleti mobilok megfelel(né)nek neked, de azok nem 5000 Ft-ba kerülnek, ahogy a 7110 sem volt annyi, mikor aktuális volt.
Egyébként, tudtommal a középkategóriás Samsungok és Sony Ericssonok is 1000 férőhelyesek névjegyzékkel bírnak.

Xiaomi 13T

(#3031) Greg.


Greg.
csendes tag

Sziasztok!

Nokia 6288-al kapcsolatos gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi! Ami nekem fontos lenne az, hogy stabil legyen a telefon és sokáig bírja az akksija (sok telefonálás)! Csak kicsit félek ettől a telcsitől, mert az egész ház magasfényű és gondolom baromira kényes...
Egyelőre még csak MM-ban láttam. Érdemes ilyen áruházakban telefon vásárolni?
Tudtok valamit arról, hogy hol lehet még kapni (vagy lesz szolgáltatónál?)?

(#3032) Ricardo válasza Jazz (#3029) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem 5000Ft az tény, de a 7110 sem annyi volt amikor az volt új tipus. Tehát az összehasonlítás nem helytálló.

(#3033) Jazz válasza Viktor0610 (#3030) üzenetére


Jazz
veterán

Hát nem tudom, szerintem rosszul tudod. K750i=60000Ft, és még abban is csak 500 férőhely van.
(no meg ez 1000név, alatta kb.5-6 bejegyzés....)
Továbbá ami elvette a kedvemet: Nagyon megszoktam ezt az üzletszintű naptárat, roppant hasznos, de mint nézegettem a lentebb említett telókat, mindegyikről csak úgy nyilatkoztak hogy hát eccerű, alap....:(
Igaza volt egy haveromnak: ''Ez örök telefon.'' :)

Azért az jó nézni hogy mennyire vissza van fogva a fejlődés, milyen szépen működik a gyártók közötti megegyezés.
6 év eltelt, sokkal kölstéghatékonyabb lett a gyártási technológia, memórai sokkal olcsóbb sokkal kisebb....de még mindig ugyan ott tartunk ahol akkor, és azon kívül hogy színes, zenél, html, 3g, semmi mást nem kaptunk.
A kijelző költsége is potom ár, de az is olyan mint a név+sms kapacitás, valamivel meg kell fogni az embereket....:(

free your mind

(#3034) blueMerle válasza Jazz (#3033) üzenetére


blueMerle
veterán

No nem tudom...én is üzletember vagyok, iszonyatosan sok, rengeteg telefonszámom van, nekem mégis megfelel a 6131-es Nokiám. Van benne bluetooth,infra,1.3mpx-es fényképezögép, memóriakártya-bövíthetöség, stb...szóval a tudása rendben van. A naptára fényévekkel többet tud és jobb mint a muzeális 7110-es Nokiáé, bárhogy is hadakozol. Nem egyszerü és nem is alap.

A telefonkönyvébe 1000 telefonszám fér bele + a simre még 250, szóval összesen 1250 telefonszámot lehet bele pakolni.

A telefon ára legfeljebb 50K, én kártyafuggetlenul 45K-ért vettem.

Nagyon masszív, nagyon egyben van és megbízhatónak bizonyul nálam. Az akksi simán 3 nap, mindenesetre ott figyel azért az autóban egy töltö :))

Szerintem nézd meg, minden igényednek megfelel.

[Szerkesztve]

(#3035) Jazz válasza blueMerle (#3034) üzenetére


Jazz
veterán

Hohóóó! 6131? Hát igen. Azzal nem is hasolítanám össze, de nem is 5K-ba kerül hűségnyillel....Nem is hadakoztam ellene, nem tudom honnan veszed. Pont azt mondtam, hogy ami jobb vagy ezt tudja az ~50K.
Itt most a 6030, c130 30ezres kategóriákról volt szó, amik amúgy 5K körül vannak hűséggel.
Tehát az, hogy egy teló ami most 20k, közelébe sincs annak amit egy 6évvel ezelőtti 100000-es teló tud, ami most 5ezerbe kerül így használtan.
(amúgy tuti j lenne ez a 6131, 320x240 király, meg minden /amúgy aksi nekem is 5+nap, Li-polymer aksival-6310-hez való/, csak ez a szétnyithatóság az egyik félelmem :) )

De érted mit mondok. Ez a teló 5K, és 20k-ért nem lehet kapni, csak olyat ami töredékét tudja. 50ért mát olyat ami ugyan azt tudja, sőt übereli sok tekintetben (ami használható).
Hát ja. (szerintem így 6 év eltelével már lézer/hologram telefonokkal kellene hogy játszadozzunk, de hát kinek az érdeke a gyors fejlődés? Gyártóé biztos nem.:) )

free your mind

(#3036) dnb


dnb
csendes tag

W300at veszek, mert barátnőm is olyat szeretne.Használom egy darabig és, ha nem jön be Neki adom és veszek egy Sharpot :)) Ennél jobbat nem tudtam kitalálni.

(#3037) Jazz


Jazz
veterán

Nekem egy olyan teló kell mint a w810i, csak 3G-vel, 320x240 TFT-vel, 640x480 videóval, meg iAudio5 szerű mp3 alkalmazással (fm-ről felvétel, időzített felvétel, támogassa m3u-t, finomságok apróságok....) Persze, Pistikének meg bakancs kéne.:)
(jó de akkor mit raknának a következő generációba, amiért érdemes lenne +xezrest kiadni....jajj de undorító ez az üzletpolitka dolog:D )

free your mind

(#3038) Rehno


Rehno
tag

Üdv!
Tudna nekem ajánlani valaki 60E Ft-ért telefont?
Fontos: Jó minőségű kép,videó... szép kijelző.... mp3 lejátszás,bővíthető!

Ádám

(#3039) Viktor0610 válasza Rehno (#3038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

K750i

Xiaomi 13T

(#3040) Jégkokó válasza Rehno (#3038) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nokia 6233

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3041) Cyberslider válasza Rehno (#3038) üzenetére


Cyberslider
őstag

Amennyiben a videó 'annyira' nem lényeges, MINDENKÉPP SE K750i, vagy esetleg W810, EW-ben most van a kettő 5x ill 60e Ft-ért. Nem fogod megbánni :)

2mpixel autofokuszos(!) kamera mobilfénnyel,bővíthetőek akár 4Gb Memorystick-el,260e TFT kijelző,RDS rádió+eq-s mp3 lejátszó,ami nagyon jól szól.

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#3042) blueMerle válasza Rehno (#3038) üzenetére


blueMerle
veterán

6131 :) gyárilag én egy 256-os karit kaptam hozzá. És nagyon szép képeket készít, sokkal szebbeket, mint ami a mobilaréna 6131-es tesztjében vannak (azok vagy kamu képek vagy egy igencsak kezdetleges atombéta soft,mert 100x élesebb, tisztább, teltebb fotókat készít)

(#3043) Ricardo válasza Rehno (#3038) üzenetére


Ricardo
félisten

K750 / W800

(#3044) Enjoy


Enjoy
addikt

90-100 ezerből melyik tellát érdemes megvenni? D900 vs K800 vs N73(lehet ennyiért kapni?)

jólenne, ha feltudnátok sorolni a felsorolt telók hibáit, mert azt tudom, h melyik miben a legjobb!
természetesen más telók is szóbajöhetnek!

► més que un club ◄

(#3045) dannn


dannn
csendes tag

HElló!Azt kérdezném hogy vennék használt telefont 35-ezer környékén és nemtudom mijen legyen.VAgy inen a mobilarenaról vagy a apronetről venék.Lehetőleg csúsztatós kellene pl: nokia 6270, samsung d600, meg mondjuk sony ericsson d750ivagy sony ericsson k750i, vagy valami ijesmi de nem tudom mi jó!A helyesírásér bocs!Előre is kösz!

Keresek nokia n70-et---Vagy nokia 3250-et---Sürgös---!

(#3046) Viktor0610 válasza dannn (#3045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az általad említett telefonokat nem fogod megkapni 35 környékén. Annyira nem régiek még.

Xiaomi 13T

(#3047) dannn


dannn
csendes tag

Nem azért de megkapom a k750i-t is meg a d750i-t is a 6270(plusz d600)-et meg 38-ér!Ami most nagyon tetszik az a sony ericsson v630i!Mijen telefon szerintetek?

Keresek nokia n70-et---Vagy nokia 3250-et---Sürgös---!

(#3048) Jégkokó válasza Viktor0610 (#3046) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tévedsz, már szinte mindet meg lehet annyiért kapni használtan.Csak utánna kell nézni az áraknak a neten

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3049) Viktor0610 válasza Jégkokó (#3048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazatok van, használtan lehet.
Én újra gondoltam -magamból kiindulva. :D

Xiaomi 13T

(#3050) morzsika válasza Jégkokó (#3048) üzenetére


morzsika
tag

lehet, de ilyen telóknál ilyen alacsony ár, az a gyanús kategriákba esik :F

miért akar valaki megválni tőlük, ha jóval több pénzt is kaphatna érte, senki sem ellensége a pénzének, hacsak nincs valami gond a telóval

ámbátor ne legyek túl gyanakvó :)

[Szerkesztve]

Ha arra a pillanatra vársz, amikor minden kész, akkor soha nem fogsz semmit elkezdeni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.