Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) Mihaly


Mihaly
csendes tag

Hellosztok
Nekem most egy D600-am van de szeretnék helyette egy nokiát de nem nagyon ismerem egyiket se mit ajánlanátok közel hasonló tudással? én N70,3250 és 6280 között gondolkodtam eddig :F

[Szerkesztve]

(#752) [Anduriel] válasza Mihaly (#751) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Az N70 és a 3250 ''okostelefonok'' tehát tudásban sokkal többet nyújtanak a D600-nál. N70 szerintem jobb választás, ha nem zenefont akarsz, különben 3250.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#753) Sirandrish válasza joshua7 (#750) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nokia n90
Nokia n91
Nokia n70
D600 (bár ebbe nincs 3g)
Sony w900
Szerintem ezek amik megfelenek neked...vagy esetleg ha mondassz más gyártót akkor ott is körbenézek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#754) Sirandrish válasza Mihaly (#751) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ne válts..de ha mindenképp Nokia kell és ugy pénzed is van akkor N91...ha nincs rá akkor gyüjts...megéri...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#755) RAM válasza Sirandrish (#753) üzenetére


RAM
őstag

Samsung, esetleg Siemensben 3G-s?
LG, Sagem, Alcatelt le sem merem írni. :DD

Csak tisztán

(#756) joshua7 válasza Sirandrish (#753) üzenetére


joshua7
veterán

n90, n91, n92, n93 - mind baromi nagy, ormótlan telefon, ráadásul aranyárban vannak/lesznek
n70, n71, n80 - 1 fokkal jobbak, az n71/n80 kifejezetten teszik, csak az áruk, illetve n71 még nincs is :(
n72, n73 - csúnyák, nincsenek még sehol :)
Benq Siemens EF81/91 - drága (lesz), csúnya
SE k800/w900 - szvsz szintén ronda féltégla.
A Nokia okostelefonoknál olyan érzésem is van, h baromi jók, csak éppen a képességük 10%-át használnám ki, ami egy sima telóban is benne van, de fizetnék értük egy vagon pénzt.
A keretem max 85k lenne.
A mostani favorit a Samsung z710, de megincsak még nem kapható és az ára is húzós lesz. Viszont nagyon szép a formája és amúgy is tetszenek a kagylóformájú telók. Most egy Moto v525-öt nyúzok.
Hmm, jelenleg nincs számomra elfogadható teló. :)

Semper Fi

(#757) Sirandrish válasza RAM (#755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát Samsungban amit igy hirtelen találtam az amit az előbb irtak a z710..más is van természetesen de magyarországraszerintem sose fog eljutni:)
Siemens-ből már nem találtam....viszont BenQ-Siemens-böl igen..pl:BenQ-Siemens S81,BenQ-Siemens EF91
Lg:LG U880,LG U8360,LG U8200
Sagemet hagyjuk:DDD
Alcatel.:3g-set hirtelen nem találtam de a Alcatel OT-S853 az nagyon ott van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#758) Sirandrish válasza joshua7 (#756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem most jelenleg D600am van..én próbáltam olyan telokat irni amit már lehet kapni és olyat ami magyarországra el is fog jutni..mert ennyi erővel.:
NOKIA: Nokia E70, Nokia N80, Nokia N93, Nokia N73, Nokia N92, Nokia N71
SAMSUNG: Samsung Z400, Samsung Z550, Samsung Z560, Samsung Z600, Samsung Z520, Samsung Z700,
MOTOROLA: Motorola E1120
SONYERICSSON: Sony Ericsson P990,
Ugyhogy van éppen választék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#759) Mihaly


Mihaly
csendes tag

Szeretném kiprobálni a Nokiát mert még sosem volt másrészt meg azok jobban tartják az árukat ezért gondoltam arra, sztem is az N70-el járok a legjobban, a 3250 zenében mivel jobb nála? D600-am mellé van egy 512-es kártyám meg 10eFt-om azért talán kapok egy használtat :C

(#760) Sirandrish válasza Mihaly (#759) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha az értéktartára mész akkor inkább a sonyericssont próbáld..az is elég jól tartja az árát...ráadásul nem recseg ropog össze vissza...és jobb ár/érték aránnyal büszkélkedhet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#761) joshua7 válasza Sirandrish (#758) üzenetére


joshua7
veterán

Samsung, z710 alatt nem játszik. P990 drága lesz.
Nyárig várok valszeg.
:R

Semper Fi

(#762) Sirandrish válasza joshua7 (#761) üzenetére


Sirandrish
legenda

van felette is jónáhány mobil...pl B600...koreán kivül sehol se fog megjelenni de azért a 10mpx-es kam emlitésre méltó.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#763) joshua7 válasza Sirandrish (#762) üzenetére


joshua7
veterán

Z-szériára gondoltam, 3g miatt.

Semper Fi

(#764) Sirandrish válasza joshua7 (#763) üzenetére


Sirandrish
legenda

te hol laksz egyébként?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#765) Mihaly


Mihaly
csendes tag

Sztem majd nyár után bejön biztos vmi jó készülék vagy a most bejött nokiák ára lemegy de addig egy ÉRTÉKÁLLÓ készülék kellene :R

(#766) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tudna valaki ajánlani 2000-2002 környékérôl mobilokat? Monokróm kijelzôj, a nagy multimédiás forradalom elôtti, de már egy-két extrát tudó mobilok érdekelnek.
Most pl. rákattantam a Nokia 8310-esre.
Megbízható, mai napig is mködô telókat keresek. Márka most nem számít, az összes gyártó 2000 környéki terméke számításba jöhet.
Tippek jöhetnek, aztán utána megyek a kiszemelt készüléknek. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#767) jani0625 válasza Algieba (#766) üzenetére


jani0625
aktív tag

nokia 6310(i)

(#768) joshua7 válasza Sirandrish (#764) üzenetére


joshua7
veterán

Többnyire BP, amúgy Salgótarján környéke.
A 3g sem most kéne, hanem az elkövetkezendő 2-3 évre. Ezért akarok már olyan telót venni.

Semper Fi

(#769) RAM válasza Mihaly (#765) üzenetére


RAM
őstag

Aranyozd be, kövezd ki és értékálló lesz. :DD

Csak tisztán

(#770) Sirandrish válasza joshua7 (#768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah jó csak azért mert most még nemnagyon lehet használi sehol...amugy ha 2év mulva kell akkor miért nem érsz rá megvenni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#771) Sirandrish válasza Algieba (#766) üzenetére


Sirandrish
legenda

6310
6310i
8210
8310
6510
ezek amik elég korrektek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#772) Sirandrish válasza Mihaly (#765) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sony...a nokia nem valami jó ár/érték aránnyal büszkélkedhet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#773) Algieba válasza Sirandrish (#771) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A 8310-es megtetszett. Remélem, tudok ép, használható példányt szerezni!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#774) belacold


belacold
csendes tag

OFF
pannonos nokia 2600-asom szeretnem kikodolni, de meg nem jott ossze.
Kerem segitsen valaki aki tud.
Type: RH-59
Code: 0521123
IME I: 35537900/908097/8

koszonom

/OFF

(#775) RAM válasza belacold (#774) üzenetére


RAM
őstag

Komolyan gondolod így? :F :DDD

Csak tisztán

(#776) kaller1 válasza belacold (#774) üzenetére


kaller1
veterán

Hehehehe.... :DDD :C

.::> <::.

(#777) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hogy nevezik azt a funkciót, amelyben a freemailes leveleimet le tudom tölteni a telómra, és a telómról nagyon praktikusan intézhetô a levelezésem? Mivel sokszor küldök a telómból emailben file-okat, egy ilyen funkció a többi mobilban is felkeltené a figyelmemet.
Van olyan monokróm mobil, amiben ez benne van, plusz van benne rádió is? Vagy a gyártók ilyen mobilt nem készítettek?
Kicsit unom, hogy imádott P800-asomat naponta kell töltôre raknom, mert pompás kijelzôje falja az energiát.
Szeretem a P800-ast, de vonzanak a retro készülékek. A T100-ast is annyira jó kézbe venni. :)
Az lenne az ideális, ha az öreg mobilon lenne infra és azon át tudnék file-okat küldözgetni. Jó lenne tehermentesíteni az okostelót és egy kisebb, de klasszikus telót nyüstölni.
Létezik megoldás?
A 8310-es a szempontjaim tekintetében jó választás lenne?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#778) kaller1 válasza Algieba (#777) üzenetére


kaller1
veterán

Mail kliens amire gondolsz.A 8310-ben sztem nincs ilyen.A p800-on milyen net csomagot használsz?

.::> <::.

(#779) Sirandrish válasza Algieba (#773) üzenetére


Sirandrish
legenda

nézz körbe a vatera.hu-n vagy az apronet.hu-n

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#780) Sirandrish válasza belacold (#774) üzenetére


Sirandrish
legenda

ment pü...de pszzt:D

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#781) Sirandrish válasza Algieba (#777) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 8310ben nincs mailkliens..sőt..semelyik ilyen régebbi teloba nincs..a moncrom kijelzős teloknak meg amugyis az infraja max névjegyzéket tud fogadni...a megfelelő választás a k300,k500,k700 lenne neked..abba van infra..fájlokat is tud fogadni küldeni és mailkliens is van benne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#782) Algieba válasza Sirandrish (#781) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

T-Mobile Dominó kártya van benne, és ezzel a net300 megás csomagot használom, de májustól lemondom, mert lesz a házban kábelnet. Persze lehet, hogy egy kisebb csomagot mégis csak veszek, de az már nem biztos, hogy a T-Mobilnál lesz, mert ott 50 megás a legkisebb, ha jól emlékszem, havi 1990Ft-ért. A net300-as csomag 6000-be fájt havonta eddig. Ez sok, és ráadásul a gprs netezés álmosítóan lassú. Persze jobb a semminél, de akkor is drága és csiga.

A retro készülék nem is igazán a tudása miatt kell. A 8310-es inkább a kinézetével fogott meg (megnéztem a Nokia honlapján a cserélhetô elôlapokat).

Ami még tetszik a Nokiától, csak éppen fiatalabb készülék, a 6220-as.

Joy-os készüléket nem veszek! A K508-assal mehetek a külterületen lévô, messzi Dominós szervízbe. :( Na, nekem olyan mobil nem kell, amiben joy van! Ezek kizárva, bárki is gyártotta ôket.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#783) Sirandrish válasza Algieba (#782) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát te neked most végüli milyen neted van?
jah és ha ilyen ''ujabb'' telekis érdekelnek akkor 6610 vagy 6100..szerintem ezek korrekt telók:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#784) joshua7 válasza Sirandrish (#770) üzenetére


joshua7
veterán

2-3 hónapon belül akarok telót venni, aminek 2-3 évig ki kell tartania. Ezért. A mostanim is 2.5 éves lassan.

Semper Fi

(#785) Algieba válasza Sirandrish (#783) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

T-Mobilos gprs netem van, amihez 300mega ''ajándék'' adatforgalom jár. Ami ''csak'' havi 5990Ft be fáj nekem. Havi 6000 pénzért már vehetnék egy-egy retro készüléket.

A Nokiának nagy a készülék kínálata, már keverednek bennem a Nokiák és szériák.
Megnéztem a két telót, de továbbra is a 8310-es és a 6220-as között libikókázok. A 3. helyen egyébként a 6610-es áll.
Persze a titkos favorit a modernek között a 6230i. De ez oly sok mindent tud, hogy talán valamilye bizonyosan nem mködik tökéletesen, illetve nem tudom kihasználni a sok funkcióját.
Egyszer egy 15 éves fruska kezében láttam 6230i-t, a vállalkozó papája adta neki. Egy tini egyáltalán értékelni tudja az ilyen szint technikát?
Én össze vissza voltam a boldogságtól, most meg a bosszúságtól, mikor tavaly a fizumból megvettem életem elsô multimédiás telóját, a K508-ast. És szinte daloltam az örömtôl, amikor megvettem a P800-ast, amivel most is a hálón lógok. És mivel mindig is vonzott a technika, rákattantam a mobilokra. Azok a telefonok vonzanak, amiket 2000-ben nem tudtam megvenni az elképesztô áruk miatt. És persze vonzanak a ''mindent bele'' kütyük. Gyerekként sokat álmodtam egy tenyérnyi eszközrôl, amivel lehet rádiót vagy zenét hallgatni, tévét nézni, jegyzetelni, stb. Fura, hogy a gyerekkori álomkészülék majdnem valóság már. A P800-as közel van hozzá.
Tuti, hogy óriási déjavu érzésem lesz, amikor egyszer kezembe kerül az a mobileszköz, amit álmomban láttam. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#786) Sirandrish válasza joshua7 (#784) üzenetére


Sirandrish
legenda

az jó...én egy telót 4-5 hónapig használok...a hihetetlen magas árvesztés elkerülése érdekében..lassan megérik ...bár lehet hogy most lessz vagy 6-7hónap mert egyenlőre n91et néztem ki:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#787) Sirandrish válasza Algieba (#785) üzenetére


Sirandrish
legenda

de te most ezzel a T-mobile.s gprs nettel vagy ph-n is?
egyébként meg...nah...6610i..van benne egy nem tul erős cif kamera...és rádió is..jegyzetelni viszont csak sms-be tudsz..a 6220ba szintén csak sms-be tudsz jegyzetelni abba is egy cif kam van viszont ha jól tudom abba nincs rádió....tehát az már két dologbol iskilőve..szerintem..aztán ami ilyesmi kategória..az az 5140...ütés por és cseppálló..van benne egy VGA kamera...és rádió is...jegyzet ebben sem a legjobb...tehát el kell döntened hogy mi a fontosabb..hogy egy jó kis szövegszerkesztő legyen a telódon vagy rádió...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#788) SPF válasza Sirandrish (#787) üzenetére


SPF
senior tag

6220-ban is van rádió!

(#789) Algieba válasza Sirandrish (#787) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A P800-as van a tenyeremben, és a kijelzôjén pötyögöm a hsz-eimet.

Jegyzetelésre a P800 ideális. A tudásával semmi gond nincs! Csak a rádió hiányzik a legjobban belôle. Ugyan vehetnék hozzá 6e-ért egy rádiós headsetet, de ennyi pénzért 2db normális zsebrádiót kapok.
Sóhaj.
Egy ideig még biztosan az enyém marad. Csak most hogy jön a nyár, a nyári ruháimon nincs zseb, így a P800 elszállásolása kicsit nehézkesebb. Szeretem a súlyát, mindig tudom, hogy nálam van. :) Ezért nem szeretem a válltáskába rakni, mert ott nem érzékelem ôt. Nyakba akasztása viszont több mint extrém viselet lenne.

Még gondolkozom, hogy rádiós headsetet vagy retro mobilt vegyek. Szép az a 8310-es. De már így is 5 mobil van a háztartásunkban, meg egy 6. egy nagyon öreg, akkubajos Nokia. Az asztalomon fekszik a T100-as, a K508-as a dobozában várakozik, hogy elvigyem a szervízbe, húgomnál egy J300-as, apámnál Nokia 3510i van.
Egyik felem azt mondja, hogy ôrült vagyok, ha még veszek mobilokat, a másik meg mobilokra vadászik és apróhirdetésekre válaszol.
Egyszeren vonzanak a technikai mütyürök.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#790) Sirandrish válasza SPF (#788) üzenetére


Sirandrish
legenda

bocs..ezt nem tudtam..de azthiszem irtam is hogy nem tudom pontosan.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#791) Sirandrish válasza Algieba (#789) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jegyzetre tuti hogy a symbian a fasza mert azon ha nincs is gyárilag de progival megoldható a office meg sok más szövegszerkesztő.
amugy nekem van egy sagemem...az 1 es gomb nem jo meg elő hátlap is kell rámert az nagyon csunya...szines meg minen:) nem kell?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#792) Algieba válasza Sirandrish (#791) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mostanra kialakult bennem, hogy mit akarok, vagy headsetet vagy Nokia 8310-est, esetleg 6220-ast veszek, vagy mindegyiket, ha nagyon megôrültem. :) Ha a 6220-ast veszem, azt inkább az apámnak adom, mert igen csak csuvi a 3510i, a 6220-as sokkal szebb. Ha 8310-et találok szépet, akkor az enyém lesz és a nyári szezonban a P800-ast pihenôre küldöm, és ôsszel veszem meg a headsetet. Vagy, azt is megtehetem, hogy elkobzom a kisl.húgomtól a K508-ast és ehhez veszem a fülest. Amúgy is megjavíttatom. Persze az elkobzás szemétség lenne és ennek van a legkisebb esélye. Igaz, a K508-asra is rátölthetô az Opera mini, és van benne email fiók is. Erre csak akkor döbbentem rá, amikor több hónapi P800-as netezés után a húgom megmutatta a J300-asán a freemailes fiókját és az Opera minit. Jó, az állam leszakadt. Persze a P800 legfôbb érdemét a gyors jegyzetelést ezek a kicsi, hagyományos mobilok nem tudják. ;)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#793) Sirandrish válasza Algieba (#792) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a symbian telok tudásával nem is versenghet a javas telok többsége....amugy vegyél 6220-t...az szép tel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#794) Algieba válasza Sirandrish (#793) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tetszik, és sokat tud.
Na, két hét múlva, mikor a pénz is meglesz, akkor dôl el, hogy melyik lesz.

Ui.: Vettél egy 8310-est vagy csak téged is érdekel a telefon?

Az aproneten két eladó példányt találtam, itt meg egyet. Szerencsére van eladó darab.
Nehéz dönteni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#795) Sirandrish válasza Algieba (#794) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem régen volt...csak kiváncsiskodok...amugy vatera.hu-n is körbenézhetsz...vagy ahol tuti van a hasznaltgsm.hu

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#796) Bári


Bári
tag

Helló!
Bár lehet, hogy nem néztek teljesen normálisnak, de szerintetek melyik telefont érdemes megvenni? A lehetőségek:
- samsung X700
- motorola V3x (az i-nél a kártyacsre nagyon körülményes)
- nokia 6230i
- SEw300i (na ez meg olyan pöttöm! Pedig amúgy jó lenne)
- nokia 6125 (bár ez még meg sem jelent!)[link]

Bármilyenfajta véleményt örömmel fogadok!

(#797) Sirandrish válasza Bári (#796) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én ezek kötül kapásból a V3xet venném meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#798) Bári válasza Sirandrish (#797) üzenetére


Bári
tag

Alpvetően tetszik az ötlet, de ennyire jó lenne (mármint a v3x)? Jó 15.000 Ft-tal drágább, mint az összes többi, és ráadásul ott van a motorolás menü is. Azért lehet, hogy annyira méegsem jó választás?

(#799) Viktor0610 válasza Bári (#796) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én az X700-at, vagy a 6125-öt venném meg.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#800) Ricardo válasza Bári (#798) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól is függ mire kell.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.