Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) Ricardo válasza joshua7 (#350) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor hajrá.

(#352) nnivan válasza Ricardo (#351) üzenetére


nnivan
tag

Mondom, hogy a moto a nyerő!!!!!!!!


A v3xxx-hez hasonlót nem tudnak alkotni más gyárak!!!!!!!


Lehet, hogy k750 paramétereiben, összességében jobb, de sok olyan dolog szól a 635 melett, ami nem paraméterezhető és szerintem a legnagyobb hiba paraméterek alapján telefont venni! Az ember csak vesz egy tárgyat, aminek jók a paraméterei, de semmi köze nincs ahhoz a tárgyhoz!

(#353) Ricardo válasza nnivan (#352) üzenetére


Ricardo
félisten

Én pont nem csak a paraméterei alapján választok. ha nem tetszik tudhat akármit, de fordítva is igaz. Nem veszek meg valamit mert jól néz ki, vagy csak azért mert SE, Moto, Samsung, Nokia Ha nem tudja ami nekem kell, nem veszem meg. A kinyitható telefonok nem az én világom.

(#354) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Up!!!

Xiaomi 13T

(#355) justaboy


justaboy
tag

Hello mindenki!
Pár ''szakértői'' véleményre lenne szükségem...
se w800i vs. Nokia 6230i
ki melyik mellett érvel,s mivel?
Nagyon szimpatikus mindkét telefon,s érdekelne ki melyikre szavazna,s miért!
Köszi a válaszokat előre is!
Bye

Fu-Si M1437G 15.4'',Pentium M750,1GBDDR,80GbHdd,X700/128Mb

(#356) ragazzo válasza justaboy (#355) üzenetére


ragazzo
őstag

Talán a SE mellet döntenék a lényegesen nagyobb tudás miatt.De fontos kérdés hogy mit használsz ki belőle.Ha csak a szokásos telefon,sms,wap,mms akkor tökre mindegy.Kijelző és hangminőségre jobb a SE.Esetleg kérdezz konkrétabb dolgokat is, és megpróbálok válaszolni.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#357) AS


AS
félisten

Kapható a T-mobilnál elég jó áron a Samsung X700.
Elég sokat tud és szép is :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#358) justaboy válasza ragazzo (#356) üzenetére


justaboy
tag

mit takar az a lényegesen nagyobb tudás?
Nekem fontos lenne a jó hangzás, mert nem akarok külön mp3 lejátszót venni!:)
Menü kezelhetősége?
Azt tudom,h a nokia az elég jól kezelhető,de se w800i még nem volt a kezemben..

Fu-Si M1437G 15.4'',Pentium M750,1GBDDR,80GbHdd,X700/128Mb

(#359) ragazzo válasza justaboy (#358) üzenetére


ragazzo
őstag

Nyugodj meg nekem sem.A jó hangzás biztos hogy megvan a Sonynál, és a menü kezelhetősége sem marad el a Nokiától.Azt szoktam mondani, hogy a Nokia után a Samsung és a SE következik kezelhetőségben.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#360) kp78 válasza justaboy (#358) üzenetére


kp78
addikt

Egyértelműen SE! Én is nokia fan voltam, most K750-en van, és anno vaciláltam én is a 6230i és K750 között.
Sógoromnak 6230i-je van, nem rossz azt nem mondom, de SE sokkal jobb.
Már csak a kijelzőt nézni mennyivel jobb.
SE annyi játékot találsz, amennyit akarsz, Nokiára meg csak elvétve, meg a felrakása is bonyolultabb mint a SE-ra.(legalábbis nem csak ráküldöd BT-n és kész)
Hosszan leheten sorolni még érveket, de úgyis Te döntesz szimpátia alapján.
Dönts okosan :))

[Szerkesztve]

(#361) justaboy válasza kp78 (#360) üzenetére


justaboy
tag

Eddig nekem is nokia-m volt...
Ki voltam velük békülve,de teccik a w800i!:)
Jah,s a w800i-ből könnyebb kiszedni a memóriakárytát,nem?! Ugyanis nokia-nal az akksi alatt van, de SE-nél szerencsére nem kell kiszedni azért azz akksit.. az sem egy uccsó dolog..
A héten jól áttapogatom a telefonokat... :)

Fu-Si M1437G 15.4'',Pentium M750,1GBDDR,80GbHdd,X700/128Mb

(#362) Jégkokó válasza justaboy (#361) üzenetére


Jégkokó
veterán

És minek szeretnéd percenkét kicibálni a telefonból a kártyát?Mert sztem az ott jó helyen van ahol van, és nem kell percenként kiszedni belőle.Ezért jó, hogy ösze lehet a telefont kötni adatkábellel géppel.Sokkal egyszerűbb mint a kártyaolvasó, merft ahhoz állandóan ki kell ráncigálni belőle.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#363) Jégkokó válasza kp78 (#360) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de én valahogy több játékot láttam eddig nokiára, kb olyan mértékbe hogy nokiára vlt 4000 játék és alkalmazás és a többire meg csak 100 200 darab.Meg a programok felrakása nokiáknál se egy nagy ördőngőség, nem hiszem, hogy ez bárkinek is hatalmas problémát okozna.Csak rákatintok a játék ikonjára és máris bejön az alkalmazás telepítő és felrakja a rácsatlakozott telefonra.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#364) kp78 válasza Jégkokó (#363) üzenetére


kp78
addikt

Tény hogy régebben több játék volt nokiára, de mára tuti hogy megfordult a helyzet.
Alkalmazástelepítő? A telefon egyéb mappájából simán átküldöm egy másik telóra bármelyik játékom, vagy alkalmazásom.
Pc-ről meg jobb klikk, küldés BT-n, és kész is.
Ne mond hogy nem egyszerűbb.
Nokia nem is fogad BT-n semmi java-t.
Szerintem akkor is jobb.

(#365) Jégkokó válasza kp78 (#364) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na megnéztem a kedvedért a [link] oldalt és kb 8000 alkalmazás volt nokiához, de azon belűl mindenfél program amit csak el tudsz képzelni.Egyébbként meg a nokiáknál a symbian os telefonok is tudják küldeni egymásnak a programokat, csak a javásoknál nem működik.De igazából ez nem akkora hátrány sztem.Nem vagyok annyira elkényelmesedve, hogy egy játékot ne tudjak a netről leszedni és feltenni a telefonomra

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#366) Viktor0610 válasza Jégkokó (#365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyjátok abba, legyetek szívesek, ezt a gyerekes, ''kinek nagyobb a ...'' játékot!!!
Kinek ez jön be, kinek az!!!

Xiaomi 13T

(#367) kp78 válasza Jégkokó (#365) üzenetére


kp78
addikt

Zárójelben megjegyzem, hogy arra az oldalra rengeteg olyan játék kerül fel, ami SE oldalakról lettek leszedve.[link]
Ezt onnan is megtudhatod, hogy meg vannak jelölve a játékok, betöltésnél látható, hol voltak eredetileg, stb.
Persze ez nem jelenti azt, hogy Te a nokiádra nem szedhetsz le SE-os oldalról játékot, ha elindul rajt, hát menjen. Én is mindig nézem az általad linkelt oldalt is.
De nem vitatkozok Veled, mert szerintem sosem lenne vége a vitánknak.
Én befejeztem Viktor :))

(#368) justaboy


justaboy
tag

amúgy tényleg felesleges volt ezen a játékos dolgon ''vitázni''...
nem tudom ti hogy vagytok vele,de nem játékra venném a telefont.. :P

Fu-Si M1437G 15.4'',Pentium M750,1GBDDR,80GbHdd,X700/128Mb

(#369) Vapor


Vapor
aktív tag

Hellosztok!
A közeljövőben telefont szándékozok váltani. Jelenleg egy Nokia 6670-em van, csak most rámjött valahogy a telefoncsere.
Szerintetek mit érdemsebb venni: egy olcsóbb telefont és egy mp3 lejátszót, vagy egy Se W800i-t?
Segítségeteket előre is köszönöm.

[Szerkesztve]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#370) blueMerle válasza Vapor (#369) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát azért egy 6670-est lecserélni egy W800-ra :F
Ezt az 5letedet nagyon gyorsan hesegesd el a fejedböl, mert igen nagy butaság!
A 6670-böl egy teljes értékü mp3 lejátszót lehet csiholni egy Sennheiser fülessel, ami lesz olyan jó mint a W800.

Ha pedig cserélni akarsz, akkor mondjuk már egy Moto E1000-es az már legalább 3G-s, és mp3-ra is tökéletes, valamint szebb/jobb/nagyobb a kijelzöje mint a W800-asnak.

(#371) Vapor válasza blueMerle (#370) üzenetére


Vapor
aktív tag

6670-ből érdekesen fogok kicsiszolni teljes értékű mp3 lejátszót mivel mono chip van benne :D
Node majd utánanézek...

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#372) blueMerle válasza Vapor (#371) üzenetére


blueMerle
veterán

óóóó.....ezt nem tudtam...
Nokia rulez :D még az én L7-esemben is stereo cucc nyomja a mjúzikot :)

(#373) Viktor0610 válasza Vapor (#371) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem kellenek a Symbian előnyei, sz.tem nyugodtan válts W800i-re.

(Ez az első hsz.-om moderátorként... Fura a sok gomb... :D )

Xiaomi 13T

(#374) Vapor válasza Viktor0610 (#373) üzenetére


Vapor
aktív tag

Á gratulálok a modáratori élet kezdetéhez :C


Köszi. :R
Viktor0610

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#375) evR válasza blueMerle (#370) üzenetére


evR
aktív tag

szerintem jó az a w800i!!!! jó a kamerája is 512-es kártya, zsíír füles megér szerintem 60-70-et!! nekem... de többet nem! :( :DDD
úgy érzem nagyon SE ellen beszéltél... :U :F

[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#376) Pál András


Pál András
csendes tag

Olyan készüléket keresek aminek lementhető a telefonkönyve, legalább 1000 nevet lehet beleírni és nincs rajta kamera...Van ilyen?

(#377) DTF


DTF
aktív tag

Az EW-ben a SonyEricsson W900i pénteken csak 89.990 FT!!!!!!!

DTF

(#378) K123456


K123456
tag

Tetszik a Nokia6101, de azt olvastam róla mindenhol, hogy az aktív flip lassú. Vagyis, ha aktív flipre van állítva, akkor ha kinyitom még csörög pár másodpercig. Ezt meg lehet változtatni? Mennyire zavaró?
Néztem még a samsung x660-at, de azt olvastam hogy nem tud egyszerre csörögni és rezegni bár álítólag vannak rezgő csengőhangok amivel meg lehet oldani, én már hozzászoktam ehhez a funkcióhoz....
Vagy esetleg az Lg f2400?
Melyiket érdemes megvenni?

(#379) Viktor0610 válasza K123456 (#378) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 6101 esetében nem valószínű, h. lehetne változtatni a kései hívásfogadáson.
Az X660 kapcsán egy [link]et adnék, az első és az utolsó hsz. a lényeges. (Nekem GX25-tel működik.)
LG-t ne vegyél... Akkor már inkább GX25-öt -abban nncs lekorlátozva a BT csak névjegyek továbbítására+ headsetre...

Xiaomi 13T

(#380) student


student
őstag

nekem oan mobil kéne hogy:
5-6MP nem gagyi optikával
a videó 640*480asba tudja.
min 10gb memókárd v. vinyó
~99 gr legyen.
1.van most ilyen? :D
2.vagy mikorra várható? :Y

(#381) K123456 válasza Viktor0610 (#379) üzenetére


K123456
tag

Köszi a segítséget!

(#382) Viktor0610 válasza student (#380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már van ehhez hasonló, egyedül a mem.kártya nem ekkora kapacitású.
A gond az optikával (annak méretéből fakadóan) van, általában jóval elmarad a hasonló kategóriájú normál fényképezőktől.
Ja, és kb. aranyárban van...

Xiaomi 13T

(#383) student válasza Viktor0610 (#382) üzenetére


student
őstag

és melyik lenne ez a gép?
van magyarországon?

[Szerkesztve]

(#384) Viktor0610 válasza student (#383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Többek között a Samsungnak vannak nagy megapixelszámú fényképezős telefonjai, ezek nem igazán találhatóak meg itthon...
Van v.mi 6 MP-es telefon is, ennek a típusát nem tudom, de ez sem tömegtelefon Mo.-n...

Xiaomi 13T

(#385) Bog válasza Viktor0610 (#384) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, XCute néven fut, valóban 6 megapixeles, de interpolált módon ennyi. És vehetsz ilyet itthon is, csak a szervízháttér...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#386) Viktor0610 válasza Bog (#385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, a neve nem ugrott be... :D

Xiaomi 13T

(#387) blueMerle válasza student (#380) üzenetére


blueMerle
veterán

de azt remélem nem gondolod hogy olyan lesz mint mondjuk egy többszázezres digitális fotómasina? :F

(#388) student válasza blueMerle (#387) üzenetére


student
őstag

nekem oan kell hogy, mint ahogy laikus mondaná csak ennyit hogy ''szép'' csináljon és hogy a z ipari kémkedés :D során jo minőségű képeket tudjak csinálni a dokumentumokrol.

Tehát semmi professional felhasználás csak naon jó minőségü képek.
ilyet a mostani 2MPesek nem tudnak.


[Szerkesztve]

(#389) Viktor0610 válasza student (#388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tulzottan sok jót ne várj az XCute nevű géptől, mert ahogy Bog is írta, a 3 MP-t interrpolálja 6 MP-re.

Xiaomi 13T

(#390) student


student
őstag

áh kinai szutykot nem veszek.

(#391) SLi


SLi
tag

halihó tud nekem valaki segíteni: mijen progi van amivel ki lehete sütni a teelfont? assszem van egy olyan is amibe beírod a teelfon gyártási kódját a szolgáltatót tíupust vayg országot és ö kiadja hogy mit irj be a tfonba és akkor kisüti :) please segítsetek köcce:)

(#392) Viktor0610 válasza SLi (#391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyemire az egyetlen legális megoldás, ha beviszed szolgáltatóhoz, és kiszedeted velük a hálózatfüggőséget.
A többi ezen a fórumon felejtős...

ragazzo:
;]

Xiaomi 13T

(#393) ragazzo válasza SLi (#391) üzenetére


ragazzo
őstag

Szerintem a mikrón egy 5 perces program megteszi. ;]

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#394) s1ru2


s1ru2
senior tag

hi!

Végre megvan a cash. Már csak 1 kérdésem van. Szerintetek D600 vagy Nokia 6270. Fő szempont a tartósság lenne. A videófelvétel abszolút nem érdekel arra van digitkamerám :)
Ugye elolvasgattam a topikokat a telókról, de ott azért elég kemény viták mennek :) Szóval szerintetek ? Így általános tapasztalatok alapján...

[Szerkesztve]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#395) Viktor0610 válasza s1ru2 (#394) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Nokiát venném...
Nem vagyok sem Nokia fan, sem Samsung ellendrukker.

Xiaomi 13T

(#396) DTF válasza s1ru2 (#394) üzenetére


DTF
aktív tag

Én is Nokiát vennék a helyedben. Nekem soha semmi gondom nem volt a Nokiákkal, viszont a Samsunggal már igen (de ez lehet, hogy az én pechem).Egyébként én is gondolkozom rajta, hogy lecserélem a W800-amat egy 6270-esre. Vhogy nekem a D600 nem jön be, szerintem egy kicsit nőiesebb (bár szerintem az összecsúsztathatóság önmagában is nőies (Siemenes SL 55 pl )

[Szerkesztve]

DTF

(#397) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Én 6280-at vennék, nemsokára megjelenik a szolgáltatóknál..

[Szerkesztve]

(#398) DTF


DTF
aktív tag

Egyébként a Nokia 6280-es miben különbözik a Nokia 6270-astól a 3G-n és a kisebb méreten kívül?

DTF

(#399) Zoltanfi válasza DTF (#398) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

6280..................................6270

640×480 videófelvétel........176×144
1külső hangszóró.............sztereó hangszóró
64 Mb mini sd alapból.......128 Mb
műanyag ház....................fém ház(azért nem teljesen)
nagy hívókép.....................kis hívókép bejövő hívásnál
lesz a szolgáltatóknál is.....nem lesz hivatalosan

(#400) Prymus X.


Prymus X.
tag

Hi.
35-40k-ért milyen mobilt érdemes megvenni?
Lényeg: sok funkció és mondjuk 1 hétig bírja az aksija, bár ez lehet túlzás. De ti mondjátok meg.
Please valami tippet.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.