Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) Nimrod válasza Jégkokó (#300) üzenetére


Nimrod
addikt

Erről beszélek. ;)

(#302) Sczor


Sczor
tag

figy szerintem a w900i ben nagyon jó hogy már alapbol akkora a memoria mert van 1 k750i-m és nagyon sok gondom van memoriával és én nekem a w900i-nek a külseje is nagyon tetszik mert ezen kivül csak a sony ericson W550-nél láttam ojan szétcsusztatást de az sajna nem bővithető és nem 2megapixeles.meg én néztem a menüjét és az tetszik hogy a képeknél két fül van külön a memory stick és a telefon memoria mert a k750i-men 200 kép van és igy át kell válogatnom mindet :O mert 1 video kliphez csak ugy van meg a hej hógy 15mg a telefon memorián 28mg a memori stick-en.meg a w900i-ben a 3G nagyon vonzo mert igy nem kell vennem uj telot amikor nyiregyházán lesz 3G igaz a tudásához képest elég drága :((( de szerencsére van annyi pénzem :)) meg a w900i-nek jo a fülhalgatoja is :))



és mer csak pár nap választ el tőle :DD

\Feel | The | p0w3r/

(#303) Jégkokó válasza Sczor (#302) üzenetére


Jégkokó
veterán

Örülj neki, és hidd el fél év mulva már a felét se fogja érni :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#304) Ricardo


Ricardo
félisten

Természetesen én sem tárolok többszáz képet a telefonomon, de zenét sokat hallgatok.
tartom magam a véleményemhez, hogy a memória olyan mint a szabadidő. Soha sincs elég ;)

(#305) Jégkokó válasza Ricardo (#304) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az én 512 es mmc kártyámon még van kb 150 mega hely, de ha akarnám akkor simán feltölthetném az egészet mp3 al.De nem teszem, mert ha van egy jó szám akkor azt fel tudom tenni és a kevésbé jót, vagy amit meguntam azt pedig lecserélhetem vele :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#306) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

3g-s telefont szeretnék (ami modemként is megy),lehetőség szerint samsungot,vagy nokiát.
ha van benne rádió,memóriabővithetőség az előny.kinyithatós is legyen.
symbian nem muszály,elég volt belőle az elmúlt 2 évben.

lehetne lista,mi jöhet szóba?nagyjából 60-70 rugót szánok rá,akár használtan is jó.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#307) róland válasza bajnokpityu (#306) üzenetére


róland
veterán

Samsung ZM60. 59.900,- forint a magenta színűnél, előfizetéssel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#308) Moyder


Moyder
aktív tag

nemtudom melyiket vegyem k750i vagy k600i? Segítsen vki dönteni, meg jöhet egy két érv is

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#309) Jégkokó válasza Moyder (#308) üzenetére


Jégkokó
veterán

Végülis mindkét telefon jónak mondható, de én a helyedbe nem cserélném le a 6230i t egy SE ra.Hiszen aki híve a nokiának, és az álltala képviselt irányvonalnak, az nme vesz egy másik gyártótol telefont.Ez olyan mint a kocsiknál a márkahűség, hogy a mercedest sem cserélném le egy suzukira.Hiszen a kettő teljesen más kategóriába tartozik :D

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#310) Moyder válasza Jégkokó (#309) üzenetére


Moyder
aktív tag

lassan 7-8 éve van mobilom, az első egy 3210-es volt és utána jöttek össze vissza a mobilok. Mmindegyik teló a nokia vagy anno az ericcson most sonyericcson cégek termékei voltak, volt t630-am és azzal nagyon nagyon meg voltam elégedve, most ismét rámjött a váltás ideje, és ebben közrejátszott az is hogy a pannon küldött egy sms-t hogy vehetek egy telót partnerprogramra jó áron. Számomra a Nokia és az SE a favoritok, és én nem látok akkor különbséget a két márka színvonala vagyis inkább kategóriája között. Ha autokhoz viszonyítom azt mondanám az SE egy volvo, a Nokia pedig egy Saab. Szerintem k750i lesz, mivel kicsit most utánaolvastam és a K600i-ról nem írnak vmi fényes dolgokat.

[Szerkesztve]

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#311) Jégkokó válasza Moyder (#310) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát az első sonyericcsonok nem vltak szerintem annyira a topoon, mert volt t 610 a kezembe és hát majdnem hánytam a csodálatos 4 szinű live menűjétől, de kezelhetőség szempontjából sehol se volt a 6230i m hez képest.De egy telefont se tudnék mondani a maiak közül ami ennyire könnyen kezelhető lenne

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#312) Moyder válasza Jégkokó (#311) üzenetére


Moyder
aktív tag

izlések és pofonok, nekem mindkettő bejön

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#313) Sczor


Sczor
tag

meg vettem a w900i-t de nem tudom hogy vigyem e viszz vagy nem azért mert most mit látok 1 Sharp 903 és jó nagyon hasonlo tudásu mint a w900i na most mondjátok meg mit tegyek mind a kettő nagyon tetszik nem udok tönteni a w900i:szép,de drága vagy Sharp 903:nem nagyon szép de 3,4megapixeles olcsobb :F na most mit tegyek :F

\Feel | The | p0w3r/

(#314) Sczor


Sczor
tag

itt 1 oldal nézzétek meg itt van mindkettő:[link]

[Szerkesztve]

\Feel | The | p0w3r/

(#315) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A mi családunk tele mobilokkal. Akit érdekel, elmondom, hogy mik a tapasztalatok.

Siemens C45: Nagyon jó a mérete, a fogása. A legkisebb húgom suliba járó telefonjává lépett elő. Ő a legidősebb telefonunk. Nálam is megfordult, és kedveltem. Ezért a családban és használatban marad.

Nokia 3510: Szintén öreg készülék, az egyik gombja kilazult, nem működik, a formája koporsó, az akkuja végleg elöregedett, állandóan a töltőn lóg. Nálam volt. Azonnal lepasszoltam otthoni telefonnak, amint rádöbbentem, hogy mire hasonlít szemből nézve.
Hamarosan végleg dobozba kerül, többé senki sem veszi elő.

Nokia 3510i: 1 éves elmúlt. Annyi a különbség az előzőhöz képest, hogy színes és még bírja az akkuja, de attól még neki is koporsó alakja van.

Sony Ericsson J300: Fiatal, 3 hetes. A középső húgom első multimédiás telefonja, és hamar megkedvelte. Tapasztalatai pozitívak. Nekem is volt egy a kezemben, és tetszik.

Sony Ericsson K508: Idén májusban vettem. Életem első multimédiás telefonja.
Hamarosan a család otthoni, szórakoztató telefonja lesz. Most a szervízben van, mert a pöcke kiakadt. Sajnos, tényleg baj lehet a SE telók joystick-jával. Egyébként nekem nagyon bejött. Valóban jók a szórakoztató funkció. Pozitív, hogy 12mega a memóriája. Hiába csak egérvideót tud, de az is több a semminél, és mivel a felhasználható memóriág tud videót rögzíteni, azért egy 15 perces egérvideó már pöpec. :) A fotói Photoshoppal feljavítva jók-közepesek. A képtáramban néhány kép még vele készült. Már sok java-book van hozzá, én 4 Robin Cook regényt olvastam el vele. A játékok is jók. A sok témával, az mp3 csengőhanggal együtt ideális szórakoztató telefon. Aki sokat akar játszani vele, vegyen hozzá játékpadot, hogy ne a joy terhelődjön! Egy szónak is száz a vége, nekem még most is tetszik. :)

Sony Ericsson P800: Márciusban lesz 2 éves. Használtan vettem, kiváló állapotban. Az állapota most is kiváló, mert tokban hordom, és a kijelzőjén fólia van. Életem első okostelefonja, és gond nélkül üzemel. Az operációs rendszer a mobilban számomra újdonság volt, és még most is meglep, amikor ránézek a sok szoftver ikonjára a kijelzőjén. Nagyon kedvelem, tetszik a külseje, szép kék-ezüst színű. A nagy kijelző külön jó pontja a telefonnak. Imádom a kis cerkával böködni. :) A memória kártya 128 megája nekem elég. Csak időnként használom, mint mp3 lejátszót, mert az akkuja gyorsan lemerül. Lehet, hogy az a fő baja, hogy sokat használt akku. Jövőre veszek újat. De lehet, hogy még így is az akku gyors lemerülése lesz a legnagyobb hátránya. Ennek ellenére imádom, és remek mobilnak tartom.

Nokia 6680: Alig 2 hónapos. A bátyám vette magának. Még nem volt alkalmam kikérdezni a tapasztalatairól.

És mivel mostanában retro hangulatban vagyok, egy Sony Ericsson T100 is érkezik, ami az enyém lesz. Volt egy a kezemben, és elnyerte a tetszésemet. Kellenek ilyen klasszikus mobilok is a családba.

Szerintem, mindenki mondja el a tapasztalait a telefonjairól, mert így tudunk a legjobban segíteni az első telefonjukat keresőknek, vagy éppen az első öreg készüléküket leváltóknak.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#316) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Na akkor én is leírhatok egy rövid mobilos történetet.
Az első telefonom egy alcatel ot302 volt, de hamar beadta az unalmas, mivel alig fél év után folyamatosan lefagyott bekapcsolás után és a soft frisítés se tudta megoldani a problémát.
Aztán váltottam egy nokia 3330 ra, ezzel végülis nem volt semmi baj, jól működött amig használtam.Néha egy kis wap meg játék azért volt, meg csengőhangok meg ilyenek.
Majd ezt követte egy 3510i , amivel meg voltam elégeve a magam módján, erre is sok csengőhangot meg játékot töltöttem.De akkor nem vettem észre hogy a kijelzője milyen szar.
Azután jött egy 3100 ,ami elég sokáig meg volt közel 1 évig, erre már jobban lehett dolgokat telepíteni, mint az előzőre, mert ehhez már volt adatkábelem.
Majd ezeket mindet a sárba tiporta a mostani telefonom egy nokia 6230i, minden fontosabb tulajdonságát kihasználom pl: mp3 lejátszót, kameráját is sokat használom.És ha az előző mobiljaimhoz viszonytom akkor nagyságrendekkel jobb a kijelzője.És minden egyébb funkciója

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#317) Ricardo válasza Jégkokó (#316) üzenetére


Ricardo
félisten

Én most nem írom végig a telefonjaim történetét.
Nem biztos hogy mindenki szeret oldalakat olvasni :U
A mostani telefonommal SE K750i maximálisan elégedett vagyok.

(#318) Jégkokó válasza Ricardo (#317) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ez mondjuk igaz lehet, hoggy nem mindenki szeret oldalakat olvasni.De monsjuk én speciel szeretek

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#319) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Szasztok...

Szeretnék venni egy mobilt,ami kamerás,de mégis az egyszerűbb szegmensbe tartozik,alacsony(abb) árkategóriában.
Nekem már millió éve van mobilom,de már nem tudom követni esküszöm...
Karácsonyra kéne,nem nekem,és már kevés az idő,ezért visítok segítségért.

A lényeg,hogy szines kijelzős kamerás legyen (ez nyilván kapcsolódik egymáshoz :) ) NOKIA előnyben, és használt is érdekel. Tehát nem gáz,ha a telefonnak nem itt lenne az első gazdája. Talán így még előnyösebben juthatok készülékhez.

Olyan 20K körül gondoltam,de passz... Ki mit ajánl? (Persze más gyártó is érdekelne,ha jó :D )

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#320) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én is most állok teló vásárlás előtt idáig ezek voltak: Siemens C45, SE T310, SE T610, NEC E616V. K750I-t nézegettem és tetszik is szerintem az lesz, vagy még a Nokia 6680.

(#321) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Motorola V220 [link]
Siemens C75 [link]
Sony-Ericsson K300i [link]

Szerintetek? :F

Motorola felé hajlok. Tetszik.. Képen..:)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#322) Viktor0610 válasza Cyberslider (#321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A három közül tényleg a Moto lehet a legjobb választás, ha eltekintünk a telefon néhol nem igazán egyértelmű menüjétől -ld. 6270 topik.
A Siemenssel az a baj, h. már majdnem elhittem, h. a C75 jó telefon, mikor az egyik kezembe került példánynak ferdén volt beszerelve a kijelzője.
A SE-ben az infra és a -többihez képest- nagy memória (MP3-csengőhang miatt) előny.
A V220-hoz még annyit, h. tapasztalataim szerint a fekete kivitelnél nem csak a színt cserélték le a szürkéhez képest (azzal tavaly karácsony környékén sok gond volt).

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#323) Görgőőő


Görgőőő
tag

Hali!

Nah szóval igaz még nincs itt az ideje de azér (nem bírom ki :) ) megszeretném kérdezni, hogy nokia 6230i mellé még mit ajánlanátok (ne értsetek félre a 6230i-t csak kinéztem 6020-m van :) az előtte léve modelt csak kinéztem) szóval nekem 1 olyasmi kéne ami 6230i csak még1 i-vel és symbian van benne :B szóval tidnátok ajánlani valamit? Őőő mondjuk fél év múlva fogok majd venni de azér is :D

(#324) Viktor0610 válasza Görgőőő (#323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia E60: [link] - Most nézem, ebben nincs kamera.
Amennyiben az is fontos: N70.

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#325) Görgőőő válasza Viktor0610 (#324) üzenetére


Görgőőő
tag

Köszi ezt láttam énis. Mind1 reméljük Nokia majd elkezd gyártani... Fél évem van addig csak lesz vmi ha nem akkor marad 6230i :)

(#326) jani0625 válasza Görgőőő (#325) üzenetére


jani0625
aktív tag

nokia 6270/80, tudom nem olyan forma de sztem nagyon jók

(#327) joshua7


joshua7
veterán

Lassan lecserélném a Motorola v525 telómat és a tanácsotok kellene: olyan mobil kéne, amiben van

- zenelejátszó+stereo headset
- bővíthető memória
- jó kijelző
-Bluetooth

Kb ebben a sorrendben. 3G nem kell, árban max 80-ig mennék.
Az SE 750 az egyik jelöltem. A Moto v635 a másik, de csak mert Moto. Azért gyengébb itt-ott... :)
:R

[Szerkesztve]

Semper Fi

(#328) einstein


einstein
senior tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy a Simens C75-ös Vodánál nincs az eredeti színváltozatban ?
Csak ebben a világosban?

(#329) Viktor0610 válasza joshua7 (#327) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

joshua7:
Én inkább a K750i-t javasolnám, minden paraméterében jobb, mint a Moto.

einstein:
Val.sz.leg csak egy színben van.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#330) einstein válasza Viktor0610 (#329) üzenetére


einstein
senior tag

Kár, pedig az ezüst - feketés színben sokkal jobban néz ki, sztem..

(#331) Ricardo válasza joshua7 (#327) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is a k750-et ajánlom.

(#332) joshua7


joshua7
veterán

Viktor, Ricardo: én is így gondolom. Bár a szívem a Moto felé húz. :) Lehet, h inkább megvárom a v3x-et. Néztem a w800-at is, de ez a narancssárga szín...

Semper Fi

(#333) Ricardo válasza joshua7 (#332) üzenetére


Ricardo
félisten

Jelenleg az Se az egyik legjobb vétel, de ha tudsz várni és mindenképp moto kell akkor várj. Engem a motorolák töltése riaszt el a márkától. :(

(#334) nnivan válasza joshua7 (#332) üzenetére


nnivan
tag

Joshua!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne hallgass senkire, CSAK MOTOT VEGYÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CSAK, CSAK, CSAK KIRÁLY SZTÁR CSILLAG LEGJOBB!!!!!!
MOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTOMOTO

(#335) nnivan válasza joshua7 (#327) üzenetére


nnivan
tag

És a v3i?

(#336) Ricardo válasza nnivan (#334) üzenetére


Ricardo
félisten

Mit üvöltözöl?

(#337) nnivan válasza joshua7 (#332) üzenetére


nnivan
tag

Viccen kívül mondom, mert nekem is volt 525-ösöm, bár nem sokáig, hogy az nem a legjobb moto választás volt. Én utána egy 600-ast vettem és akkor tapasztaltam a a külömbségeket, um. jóval hosszabb használati idő, frankó OK gomb stb.
Csak azért mondom, mert neked még az van és ez eltéríthet a moto-tól

(#338) nnivan válasza Ricardo (#336) üzenetére


nnivan
tag

Unatkozok!

(#339) nnivan válasza Ricardo (#336) üzenetére


nnivan
tag

Hagos volt? Zengett a házad?

(#340) nnivan válasza joshua7 (#332) üzenetére


nnivan
tag

Viccen kívűl Joshua!!!

Nekem a moto kb. 50x esett le 3 méterről és semmi baja nem lett, eszerüen ütésálló és a menürendszere jóval egyszerübb, mint a SE-é, vagy a nokiájé! MENÜ+szám és már ott is vagy ahol csak akarsz! És a cellainfo is a helyén az üzeneteknél van és nem a beállításokba, mint a nokiáknál!

(#341) Ricardo válasza nnivan (#340) üzenetére


Ricardo
félisten

A menü logikáján lehetne vitatkozni. Az egyéni megítélés kérdése.pl az e398-ban voltak dolgok amiket érdekes helyen lehetett megtalálni, ill a magyar fordítás néhol logikátlan és helytelen volt.Itt nem a márkákról hanem két adott telefonról van szó És a kettő közül mindenben az se a nyerő. Kijelző, kamera, hang, memória...

(#342) nnivan válasza Ricardo (#341) üzenetére


nnivan
tag

A menüről én csak azt tudom mondani, hogy én ha kezembe veszek egy nokiát nem találok benne semmit!!!!!
A kijelzője jobb? Ez érdekes!!! Mitől jobb?
A kamerája jobb valóban, de véleményem szerint feleslegesen jobb!
A hangja jobb, hááát nem tudom!? Talán a 635-ösnél, de ROKR nál nem hiszem!
A memóriája lehet, hogy nagyobb, de ha az kell, hogy minél nagyobb legyen, akkor talán nem is a k750 a legjobb választás. De inkább mondom azt, hogy elég lehet 512+7 mega!


(#343) Ricardo válasza nnivan (#342) üzenetére


Ricardo
félisten

Jelenleg legnagyobb az512 es kártya bele.+7mega? nem rossz de közel sincs az 1giga+37 hez ugye?
A kijelzője pl láthatóságban is jobb. nézd meg a mototha egy kicsit elfordítod a kijelzőt.aze 398-ra ha nem szemből nézel akkor már romlik a láthatóság :( A v3nál ugyan ezt tapasztaltam, gyönyörű színek, de csak ha szemből nézed.
Azt te is elismerted, hogy a 635 nél jobb, és ez volt az alap kérdés.
pl a w800 hoz alapból 512-es kártyát adnak, így memória szempontjából tényleg nem a k750 a legjobb , de ismét utalnék az alap felvetésre Moto V635vs SEK750.
tehát összefoglalva: Jobb kijelző , jobb bővíthetőség,jobb kamera.

(#344) nnivan válasza Ricardo (#343) üzenetére


nnivan
tag

Tegyük fel, hogy így van, de nem értem, mert én pl. csak akkor használom a tellát, ha a kezemben van és akkor miért fordítanám el a kijelzőt? Vagy ez miért érdekes?
A w800-nak biztos jobb a hangja a 635-nél de a k750, nek nem hiszem, hogy jobb lenne, főleg tekintve, hogy a 635 22KHz -es hangoklat szólaltat meg!
A kemarára most is azt mondom, hogy jobb a k , de feleslegesen jobb!
A memória nagyobb a k-ban, de ez olyan kérdés, hogy mennyi elég!
Viszont más is nyomhat neki alatba. PL. szerintem a k nak picik a billentyüi és egybetelefon pl. jobban megsérülhet a kijelzője, karcolódik stb. És még lehetne folytatni!


Végső soron talán nem is lehet eggyértelmáen külömbséget vonni, hogy melyiket vegye, mert pl. ha neki a moto jobban tetszik, nem fogja csak azért megvenni, mert 1 gigás a k.
Csak nehogy már mindenki megdumálja a fejét a gyereknek az SE-re meg a nokiára, ahog y itt magyarországon 15 éve teszik!

(#345) Ricardo válasza nnivan (#344) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem én írtam le 47 szer nagy betűkkel hogy motot vegyen. (Ki is akar rábeszélni?)
Nem elforgatásra gondoltam a kijelzőnél, de mindegy úgy sem tudom elmagyarázni.Én annyit írtam hogy a kettő közül az se-t ajánlom.
Ő kérdezett én válaszoltam.
Ha neki a moto tetszik akkor nincs kérdés, ha a kinyitható tetszik jobban akkor nem kell gondolkodni.ha az ''egybe telefon'' szintén egyértelmű, tehát valószínűleg nem ez a döntő hanem a tudás. Vitázni nem fogok veled mert nem vagy objektív.
Én a tudás alapján írom le a véleményem, te moto fan vagy ami nem baj , de nem várható hogy a moton kívül bármiben lehetőséget láss mégha az jó, esetleg jobb is.

(#346) nnivan válasza Ricardo (#343) üzenetére


nnivan
tag

Egyébként sztem ez a memória kérdés is sántít, mert miért ne cserélhetne kártyát a gyerek akár út közben is, talán nem vihetne magával 10 tf kártyát a gyerek. éS akko innentől sztem kár is erről beszélni. Csak mert úgy néz ki, mintha az 512 lenne a max memória. Nem azt lehet cserélni menet közben is! Tehát annyi memóriád van, amennyi pénzed!

(#347) Ricardo válasza nnivan (#346) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze hogy lehet cserélgetni, de ezzel az erővel hamár kártyákat hordozgatsz plusszban magadnál miért nem hordozol egy mp3 lejátszót? És akkor felesleges a memória.

(#348) joshua7


joshua7
veterán

Mi volt ez itt? :) Szvsz sem kétséges h a k750 a jobb, csak a szétnyitható Moto telefonok nekem nagyon tetszenek. Ennyi.

Semper Fi

(#349) Ricardo válasza joshua7 (#348) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor azt vedd.

(#350) joshua7 válasza Ricardo (#349) üzenetére


joshua7
veterán

Mint írtam valszeg azt sem, hanem megvárom a Moto v3x-et. :)

Semper Fi

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.