Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5965) goamantra


goamantra
tag

köszi a válaszokat
azért gondoltam hogy maradok az optikainál mert problémásnak tartom a hdd-n tárolást

hdd valahogy sérülékenynek és megbízhatatlannak tűnik számomra (hiába olcsóbb), volt vele szívásom: pl 1. nem egyszer leejtettem azt kattogva elszált, dvd lemezt földhöz is vághatod és megtaposhatod, bírja a strapát 2. alaplappal együtt lefüstölt a HDD egy mentés közben (sajnos hitvány kínai tápom volt akkoriban) 3. régi win 7 es mentést képtelen voltam megnyitni win 10 alatt, úgy összekuszálódott a 'jogosultság' vagy mi , hogy egyes alkönytárakhoz nem fért hozzá, az hittem hülyét kapok.. 4 ssd-kbe egyáltalán nem bízok, volt hogy 10 romlott el egyszerre pár héten belül, amit kivittünk egy iskolába stb.... persze optikaival is lehet szívás : nem tudja visszaolvasni mert kezd lebomlani a lemez (2000 óta így tervezik -pár évre- ,főleg az ócskább lemezeket), vagy már íráskor elcseszi maga az író , azt később veszed észre hogy rossz lett (mikor már késő), vagy nem jól tárolod a lemezt, az lesz a baja stb.. nem beszélve arról hogy nekem vagy 1,5 terrát kéne tárolni (filmek, zene wavba rengeteg), sok többrétegű lemez kellene (100gbos kéne), ami drága.. stb nemtom mit kéne :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.