Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149021) kerlac válasza SyMbioTe (#149001) üzenetére


kerlac
senior tag

Nagyon köszi, hogy foglalkozol kérdéseimmel és ötleteket adsz, válaszolok részletesen alább. Előzményként tudni kell, hogy az adatlapomon látható gépet 2011 végén raktam össze, azóta memoria és vga fejlesztés (+SSD, HDD) volt csak benne és meglepően jól muzsikál manapság is mint gamer gép, a kis keretei között persze.

szóval:

No, és mindenképp Intel kell?
Igen, intel kell. tutira.

Ill. tuningolnád is? Milyen monitorra lesz rákötve?
tuning nem lesz, nem értek hozzá, monitor pedig egy új LG34UC79G-B 34"-oas ívelt gamer.
AMD-vel sokkal olcsóbbra tudsz kijönni, és telejítményben se leszel lejjebb.
nem szeretem. régi motoros vagyok, kétszer volt amd gépen, mindig beszívtam vele, hagyjuk.
Ha intenél maradnél, de tuning nem lesz, akkor bőven elég egy B365 lap is.
ok, meglesem, így semmit nem mond a típus, 6 éve nem figyelem a gép fejlődéskete és nehéz vissza rázódni...


Ha a monitor FHD, akkor RTX 2070 oda sok. Még a 2060 is.
34UC79G 21:9 UltraWide, 144hz. Ehhez sem kell? Ha nem, akkor milyet válasszak?

Ramból is kérdéses, hogy valóban szükséges-e a 32Gb. Játékra teljesen felesleges.
jaja, jogos, induljunk 16-al aztán pár év múlva duplázás. erre tanács?

1Tb M.2 SSD is hatalmas pénzkidobás, főleg úgy, hogy csak M.2 Sata, nem is M.2 PCIe. Sima Sata3 1tb bővven elég. Esetleg rendszernek egy kisebb M.2 PCIe
hoppp, jogos, oylat akarok ami az alapba kötöm, de min 512 kellene, ebből milyet?
Házon is lehetne azér fogni egy 10-20k-t.
Lehetne, lehetne, de vagy 8 évig lesz a kis irodámban, hobbi szobámban és sokat fogom nézni, legyen nagy, szép, csilivili és férjen bele majd 5 év múlva egy új VGA rendben. itt a méret és a külső a léyneg. ezen nem akarok annyit spórolni.
Bluray írót tényleg kihasználod? Az is egy 20-as azért.
fene tudja, sosem volt, gonoltam legyen és kiírok minden szart, meg biztonsági mentés ilyesmi... de ez mondjuk bármikor beszerezhető, nem kell rögtön, tehát ezen lehet spórolni most.

Illetve még nem tudom hol érdemes megvenni, Oázisban vettem legutóbb, most is ott tervezem, de nem nagyon válaszolnak, Ipont nézem, passz. mindenkinek BP belváros és bolt, ahova tudok menni gariztatni és nyűgömmel bajommal. és összerakják frankon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.