Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149003) Intelligencs

Sziasztok,

Anyósnak kell upgrade-elnem a gépét, mert a régi vas nem támogatja a Win10-et, aztán már a nyakunkon van a Win7 kivezetése. Teljesen átlagos nyugdíjas használat, filmnézés, skype-olás, netezés. A régi levedlett roncshalmaz is elég lenne teljesítményben, csak hát a fránya Win7. No szóval, a következő karácsonyi ajándékkal készülnék:

Processzor: Intel Pentium Gold G5400 Processor - 19.390
Alaplap: Asus PRIME H310M-A R2.0 (mATX, LGA 1151, Intel H310) - 24.740
Memória: 8 GB DDR4 2400 MHz Kingston HyperX Fury Black CL15 kit (2x4 GB) - 15.950
SSD: 250GB Samsung 860 EVO SSD (2,5", SATA3) - 17.750
Táp: be quiet! System Power 9 500 W 80+ Bronze - 18.730
Mindösszesen: 96.560

Ami alkatrész itt nincs felsorolva, az vagy a régiből lesz átrakva, vagy nem kell. Kérdésem, mehet-e a móka, vagy van valami értelmes pici upgrade, esetleg olcsósítási lehetőség. Például a tápot magam is picit overkillnek érzem, de bármi olcsóbbat kinéztem, arról mindig találtam kompromittáló kommenteket a 'milyen tápot vegyek' topikban.

Mint családi IT-s természetesen én nyújtok ingyenes és sírig tartó szupportot minden családtagomnak, rokonomnak és közeli barátomnak, így anyósomnak is, ezért két dologhoz ragaszkodom: processzor csakis Intel, és alaplap csakis Asus. ;)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.