Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
-
LOGOUT
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bacus
őstag
válasz
Reggie0
#16177
üzenetére
Pont a ros erőforrás igénytelensége miatt szeretném, egy rendes linuxhoz több memória, háttértár kell, ezért a havi díja is jóval magasabb.
Kizárólag a fix IP cím a fontos, új ügyfeleknek szeretnék elérési pontot csinálni (új vpn, web szerver, pl), amit azután beforwardolok a meglévő szervereimre. Nem szeretném ha ütközés lenne a mostani portokkal. A havi 1500 Ft sokkal olcsóbb, mint ha az internet szolgáltatómtól tudnék még egy fix IP címet kérni. (amit szerintem nem is lehet - telekom vagy digi optika)
15 éve ajánlgatták, hogy megvehetnék egy 256 címből álló tartományt, nem is volt megfizethetetlenül drága, csak akkoriban nem tudtam elképzelni sem, minek kellene ez nekem, mit kezdjek vele. Ejj, ha vissza tekerhetném az idő kerekét..
Audience: egyszer már ajánlotta valaki - tesztként nekifutottam, de elakadtam valahol, még a saját magánfiókomban próbáltam, azóta is küldi a 0 EUR-ról a számlát, meg az egyéb leveleit, hogy pl lejárt a hozzá csatolt bankkártyám, stb. Nekem az azure bonyolult volt és a 10 dollár meg drágább is (pont 2x annyi jelenleg), mint a megrendelt (de még nem működő) szolgáltatás. Ha ez beindulna, nyilván utána már nem kell állandóan telepítgetni, csak fizetni a díjat, vélhetőleg elég lenne, de az indulás itt sem megy simán.

A cégemnek nincs bankkártyája és nem is szeretném hogy legyen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- ZEN.com
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Mesterséges intelligencia topik
- Olcsó vs. drága egér: melyiknél érzed meg igazán a különbséget?
- Anime filmek és sorozatok
- Kuponkunyeráló
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
- Új Dobozos ASUS VivoBook Go 15 Laptop 15,6" -30% Ryzen 5 7520U 16/512 Radeon Graphics FHD OLED
- PowerColor RX 7900 XTX RED DEVIL 24G videokártya garanciával
- Dobozos Új Lenovo ThinkBook 16 G7 Szépséges Laptop 16" -45% Intel Ultra 7 165U 12 Mag 16/512 FHD+
- LG 55QNED80T3A 2024 - 4K Ultra HD, QNED okos TV 23 hó garanciával.
- Samsung 27" 2K 2560x1440 monitor Pivot is, állítható magasság S27A850D PLS panel, picit gyenge talp
- HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 512GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
- Nuki Smart KeyPad 1 okos zár kiegészítő
- Apple iPhone 13 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 1TB Nvme SSD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

ekkold
