Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#773) #86564352 válasza TRob1 (#771) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha nem tetszik uninstall és nem fog gondot okozni. Nem olyan mint egy AV még külön spéci remover szedi csak le hiba nélkül.
Nekem azért tetszik, mert minimalista kinézet, semmi csicsás grafika. A blogon rendszeres cikkek mit miért hogyan csinálnak, állítólag a support is segítőkész. Már írtam a fő előny, hogy ez előre szűr, az ingyenes kiegészítők csak oldaltöltés közben. Az ublock originnal és sima adguarddal is elégedett voltam, de ez nekem még gyorsabb. Úgy döntöttem el a vásárlást: theverge.com ami azért nem egy kis darab honlap, érezhetően gyorsabban bejött pöccre. Egy pizza ára volt akcióban a lifetime kód, már nem emlékszem pontosan hogy Paypalban dollár helyett rubelben kellett fizetni, mert honfitársaiknak olcsóbban adják.
A böngészőn kívüli programokat is szűri több kevesebb sikerrel, engem ez annyira nem érint mert nem használok reklámmal telecseszett utorrentet, hanem qbittorrent, MPC-HC portable módban, a Skype-ból az új Win10-eset használom, Spotify-ból is van már áruházi és előfizetőként ott sincs reklám. Nem vagyok olyan típus aki 200 programot feltelepít, csak ennyi: [kép]
És innen is kilőve a felesleg: [kép]
Automatikus indításban ezek: [kép]

4 filtert használok: [kép]
Popup blokkoló és malware védelem is be van kapcsolva. Amit nem használok: van benne még szülői felügyelet, sütiket hogyan kezelje, böngészőbe asszisztens ha kell.
Mivel rendszer szintjén szűr, amikor kipróbálnál másik böngészőt hogy áll éppen a Vivaldi, új Firefox akkor nem kell egyenként beállítgatni a böngészős kiegészítőket. Illetve pl. Edge inkognitó módban nem is enged kiegészítőket, de nekem így ott sincs reklám. Fizethetnének már nekem, hogy ennyit írtam róla. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.