Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#41) perge666 válasza .LnB (#40) üzenetére


perge666
veterán

Jaja tudom,emlékszek rá.:)
Bizony az jó ötlet volt nagyon. :K

(#42) oriic válasza .LnB (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na én ott röhögtem egy sort, mekkora királyság volt már... Aztán később ugyanazt a helyszínt látni a MGS4 motorjával...Wow.

Live-Die-Respawn

(#43) Gebriel válasza oriic (#42) üzenetére


Gebriel
veterán

:K

(#44) .LnB


.LnB
titán

Van egy jó youtube csatorna a SneakingFox ahol sok egyedi készítésű trailer található MGS témában. Nekem ez a MGS3-as az egyik kedvencem.
Nézzétek meg ha van kedvetek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) perge666


perge666
veterán

Na meg van az első rész,feltelepítettem,kipróbáltam,de kicsit pihentetem mert tegnap kezdtem el a Far Cry 3-at.

(#46) .LnB válasza perge666 (#45) üzenetére


.LnB
titán

Ez elég nagy bűn! Far Cry 3 -ra cserélni a MGS-ot :)
Én nem akarok spoilerezni nem is fogok de ez a Peace Walker kezd kikészíteni. Gyüjtögenti kell valamit benne, amit nem könnyű megszerezni és random mód adja a gép. Szerintem el leszek még vele pár hétig :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#47) .LnB


.LnB
titán

Kikerült a metalgearsolid.com-ra egy kérdőív a MGRising-el kapcsolatban, gondolom a folytatás miatt tették ki. Igaz nem jelenti azt, hogy valóban készítenék a következő részt. Elkezdtem kitölteni, majd mikor az a kérdés jött, hogy pipáljam be melyik MetalGear játékkal játszottam, kipipáltam mindet a PortableOps kivételével. Majd közölte velem a gép, hogy köszönik a válaszokat, de nem felelek meg a követelményeknek :D Ezmi? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Gebriel válasza .LnB (#47) üzenetére


Gebriel
veterán

:D

(#49) perge666


perge666
veterán

Képregény hír

[ Szerkesztve ]

(#50) .LnB válasza perge666 (#49) üzenetére


.LnB
titán

Ez nem új dolog. Japánul már nagyon rég elérhető. Például a Fearka által készített magyar feliratos videókban is szerepel sok részlet belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#51) .LnB


.LnB
titán

Most olvastam el a PC Guru-ban, a MGS V bemutatót, negatívumnak említik benne a gyerekes buta sztorit.. Azért ez kemény. Hova süllyed a színvonal?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) .LnB


.LnB
titán

Egy kis fejlesztői napló a készülő játékról.

Videó

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) oriic válasza .LnB (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyerekes sztori. Lolwtf? :DDD

Live-Die-Respawn

(#54) .LnB válasza oriic (#53) üzenetére


.LnB
titán

Munkatársam veszi minden hónapba, én pénzt nem adok ilyenért.
Ennél a pontnál becsuktam szépen az újságot <nevettem egyet>, visszaadtam neki, és mondtam, hogy kitörölheted vele a p......-dat :D mert annyit ér :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hát ez tényleg nem tisztult ki........ .LnB...és Ori tudja :DD

MGS2 ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#56) oriic válasza CocooN-z (#55) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#57) .LnB válasza CocooN-z (#55) üzenetére


.LnB
titán

Végeztél?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) CocooN-z válasza .LnB (#57) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, a 2. vel, a 3. ba meg belelestem, de ki is léptem, most sajnos akad dolgom, és nem merem elkezdeni :)

vicces lesz vissza olvasni az ilyen hszt: Nem értek viszont valamit, bár gondolom a 4. ben lesz esedékes, h mikor is lesz Raiden oly megtépázott és h Snake mitől lesz GrandPa...de majd a 4. ben gondolom :))

Az első is tetszett bár PC-n az irányíthatóság nagyon durva volt....überhendikepp :DD
Természetesen mikor utolsó fightnál voltam -mint kiderült- jöttem rá h Remakelték ezt Gamecube-ra TWIN SNAKE's néven...Természetesen VAN szinte perfect Gamecube emu PC -re :)

Egyszó mint 10000001 igen végeztem vele, de a végén már idegesített Rose, h a "f@szé pofáz bele mindig" de végül csak kibökte h cickánykodott velünk :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#59) .LnB válasza CocooN-z (#58) üzenetére


.LnB
titán

Raiden háttértörténete, majd egy dialógusból fog kiderülni. Szerintem az is simán megérne egy külön játékot. Annyit elárulok, hogy Olga lányával kapcsolatos.
Mást nem árulok el. A 4. részben majd összeállnak a dolgok.
De nagyon fontos a 3. rész ismerete!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) CocooN-z válasza .LnB (#59) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én úgy szoktam a már megjelent sorozatokat, film és játék részeket megtekinteni / végig vinni, ahogyan megjelentek anno sorban, tehát hiába van meg a HD collection, és a Peace Walker benne, a 4. rész mivel 2008-as azután jön majd, mivel az 2010 es :) . H megmaradjon az izgalom, de ismerek olyanokat akik rögtön a vég kifejlettre vágynak és meglesik azt a részt, azt a jelenetet...

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.