Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) maximus4


maximus4
csendes tag

Az utóbbi időben rendszerint összeomlik a flash,már jó pár dolgot kipróbáltam.Azt a bizonyos dll fájlt is töröltem többek közt,természetesen frissítettem a flash és shockwave playert is.Olvastam még valamit,hogy próbáljam meg retro mode-ban használni az adott oldalakat,viszont retro-ban azt írja,hogy nincs flash telepítve.Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#852) GG888 válasza maximus4 (#851) üzenetére


GG888
senior tag

flash legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#853) maximus4 válasza GG888 (#852) üzenetére


maximus4
csendes tag

Több féle flash verzióval is próbálkoztam és persze a legújabbal is.De a fő kérdésem,hogy retro módba miért írja ki,hogy nincs flash telepítve?Persze ha lenne megoldás a flash összeomlásra is az jó lenne.Esetleg az adobe honlapján kell beállítani valamit?

(#854) AtHoS válasza maximus4 (#853) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én gyalulnám a flasht [link], majd tisztán újraraknám.

read-only mode on the forum

(#855) maximus4 válasza AtHoS (#854) üzenetére


maximus4
csendes tag

Igazság szerint az egész rendszerem is csak pár hetes,ahogy a flash is.Az számít valamit,hogy ez kifejezetten a 12.0.0.44-es verzió uninstallere?Mert én eddig csak egy sima adobe uninstallert használtam.
Máshogy kérdezem akkor.Valakinél van retro módban flash?Ja és azt elfelejtettem,hogy böngészős játoknál van a hiba.

(#856) AtHoS válasza maximus4 (#855) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Átraktam retró-ba és van flash, bár nem böngészős játék ahol néztem.
Dobj linket meglesem neked azt is ami nálad nem megy

Mondjuk nem indítottam újra a böngészőt a váltást követően, ha ez számít

Szerk.

Gondoltam legfrissebb flash van neked feltéve, így ahhoz linkeltem leszedőt. Egyébként nem tudom van-e jelentősége a leszedő verziójának

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#857) maximus4 válasza AtHoS (#856) üzenetére


maximus4
csendes tag

Ezzel csak az a gond,hogy a játékok kezdőoldalai mennek mind a két módban.Viszont ha be akarok lépni retróban,akkor írja ki,hogy nincs flash telepítve.De itt van 2 link,hátha valaki játszik valamelyikkel esetleg és rá tudna nézni.Első,második.

[ Szerkesztve ]

(#858) GG888 válasza maximus4 (#857) üzenetére


GG888
senior tag

Maxthon letöröl, fórumból legfrissebb béta felrak...
ha előtte beállítassz egy cloud profilt és leszinkronizálod mindened, akkor törlés és újratelepítés után visszajön minden...mentett jelszavak, minden.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#859) maximus4 válasza GG888 (#858) üzenetére


maximus4
csendes tag

Akkor ezek szerint ez a legújabb verzió hibája lenne?

(#860) GG888 válasza maximus4 (#859) üzenetére


GG888
senior tag

nem tudom pontosan, csak ötletelek, időben nem sok, egy próbát megér.
én még nem találkoztam ilyennel :)

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#861) maximus4 válasza GG888 (#860) üzenetére


maximus4
csendes tag

Semmi nem változott :(

(#862) Dluinet válasza maximus4 (#861) üzenetére


Dluinet
nagyúr

videokártya gond lehet, a hardvereres gyorsítás miatt bekavar
vagy a kártya vagy a drivere hibás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#863) maximus4 válasza Dluinet (#862) üzenetére


maximus4
csendes tag

És ezt,hogy lehetne kideríteni?

(#864) Dluinet válasza maximus4 (#863) üzenetére


Dluinet
nagyúr

először:chromban omlik a fash?
ha igen akkor videokártya hiba

esetleg feltelepíted a flasht az IE-hez is, hogy retro módban lehessen használni

úgy is omlik, akkor 100% kártya

felrakod a kártyához való WHQL-es drivert

ha úgy is omlik minden böngészőnél, akkor videokártya csere

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#865) maximus4 válasza Dluinet (#864) üzenetére


maximus4
csendes tag

Anno azért váltottam a maxthonra,mert azt a tippet kaptam,hogy ennél stabilabb a flash és elég régóta ezt használom.Három böngészős játékkal játszom egyszerre és addig nem is volt gond,amíg az egyiknél követelmény nem lett a 11.5-ös verzió.Frissítettem és azóta sz@rakszik.Előtte hónapokig semmi.Amúgy egy 4850-es kártyám van és a 13.9-es catalyst driver van fönnt.

(#866) Dluinet válasza maximus4 (#865) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sajnos nem vagyok járatos a videokártyák és játékok terén,
minek a verziója a 11.5-ös?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#867) maximus4 válasza Dluinet (#866) üzenetére


maximus4
csendes tag

A flash verzióé :)
De most már a legfrissebb van fönnt.De már fölraktam az explorerhez valót is és így megy retróban a flash,de ma már produkált egy lassulást és összeomlást sajna.

(#868) Dluinet válasza maximus4 (#867) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rakjál fel régebbi maxhton-t
például a 4.2.0.4000-et

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#869) maximus4 válasza Dluinet (#868) üzenetére


maximus4
csendes tag

Rengeteget olvastam utána ennek a flash dolognak,és nem én vagyok az egyedüli,akinél ez a jelenség fenáll.MIndegy,feladom,majd mindíg frissítgetem ha összeomlik,ezért nem fogok új kártyát venni.
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséget és türelmet :R

(#870) AtHoS válasza maximus4 (#869) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha flash-ben kikapcsolod a hardveres gyorsítást, akkor mi a helyzet?

read-only mode on the forum

(#871) maximus4 válasza AtHoS (#870) üzenetére


maximus4
csendes tag

Ma éppen azt tesztelem:)

(#872) arch7nGel


arch7nGel
csendes tag

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a Maxthonba mekkora méretű a felhős tárhely? Amit letöltök ugye azt feltudom tölteni a saját felhőmbe, de gondolom ennek is van korlátja. Meg használnak titkosítást a felhőre nézve, ha igen milyet? Csak a jegyzetek miatt érdekel, mert azt előszeretettel használom. :)

(#873) Dluinet válasza arch7nGel (#872) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 GB-re saccolják a maxthon fórumon

vicces, hogy még ott sem tudják

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#874) arch7nGel válasza Dluinet (#873) üzenetére


arch7nGel
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Akkor nincs gond, számomra elég lesz a könyvjelzőknek meg a jegyzeteknek. :DD

(#875) sChess válasza arch7nGel (#872) üzenetére


sChess
csendes tag

Én ezt olvastam egy 2013 augusztus 27-i Maxthon sajtóközleményben:

"Személyes biztonsági mentést, és a szinkronizálás: A felhasználók szinkronizálhatják a helyi fájlokat
az ingyenes, biztonságos Android eszközzel a felhőszolgáltatás figyelembe vételével, és onnan a többi
Windows, Mac, iOS eszközökön futó Maxthon felhőböngészővel. Az ingyenes tárhely korlátlan.
- See more at: http://forum.maxthon.com/thread-4078-1-1.html#sthash.TBZDg2lf.dpuf

(#876) sChess válasza arch7nGel (#872) üzenetére


sChess
csendes tag

Ja és a titkosítással kapcsolatban itt találsz választ (angolul):
[link]

(#877) sChess válasza arch7nGel (#874) üzenetére


sChess
csendes tag

Bocs. Ez a helyes link:
[link]

(#878) RawrRr


RawrRr
tag

Miért nem tudom bekapcsolni a reklám blokkolást?

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#879) arch7nGel válasza sChess (#875) üzenetére


arch7nGel
csendes tag

Kicsit kérkedve olvasom a korlátlan felhőt ingyen, de ha valóban így van, akkor le a kalappal. :C
AES 256 meg a többlépcsős titkosítás pedig kecsegtetően hangzik. Köszönöm neked is az infokat. :R

(#880) sChess válasza RawrRr (#878) üzenetére


sChess
csendes tag

Mert a gyorshívóban nem lehet bekapcsolni, ott mindig kikapcsolt állapotot mutat. Menj akármilyen címre és ott kapcsold be.

(#881) sChess


sChess
csendes tag

Új verzió: 4.2.2.1000

[link]

(#882) Dluinet válasza sChess (#881) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köfi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#883) sChess


sChess
csendes tag

Van másik !!!! 4.3.0.1000 végleges

[link]

(#884) AtHoS válasza sChess (#883) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na bakker. Ezeket párhuzamosan fejlesztik?

read-only mode on the forum

(#885) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Reklámszűrésnél oldalakat hogyan lehet kivételbe tenni? Ami szerint a globális szűrés bizonyos sorai ne érvényesüljenek.

pl. freemail-nál nem jelent meg a bejelentkezéshez szükséges mező csak egy sima fehér lap. ki kellett kapcsolnom a reklámszűrést, ekkor újratöltődött az oldal, majd belépve ki lehetett ismét kapcsolni. Mondjuk a 2 linkelt friss build-dal már rendben van a bejelentkezési képernyő, de azért érdekelne későbbiekre ilyen lehetőség

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#886) AtHoS válasza AtHoS (#885) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Mondjuk a 2 linkelt friss build-dal már rendben van a bejelentkezési képernyő"

Ehh...elhamarkodtam, mert ma ismét csak fehér képernyőt kapok freemail esetén bekapcsolt reklámszűréssel :F

Nem a bemásolt hufilter okozza, azt már megnéztem, hanem a feliratkozott szűrő lista

read-only mode on the forum

(#887) arch7nGel válasza AtHoS (#886) üzenetére


arch7nGel
csendes tag


Jobb alsó sarokban a "Reklámszűrő engedélyezése ezen az oldalon" menü pont kikapcsolása se segit?

(#888) sChess válasza AtHoS (#886) üzenetére


sChess
csendes tag

Kipróbáltam az általad is használt reklámszűrökkel. Nálam minden rendben van. Amikor az üres képernyőd van a freemailnál nézz bele a blokkolási szabályok szerkesztése menüpontba. Lehet, hogy véletlen oda került valami.

(#889) AtHoS válasza arch7nGel (#887) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pontosan ott "szoktam" kikapcsolni a reklámszűrést, hogy megjelenjenek a belépéshez szükséges név/jelszó mezők. Kikapcsolva bejönnek a mezők, viszont ilyenkor belépve nyomja orrba-szájba a reklámokat, így belépés után ugyanott engedélyezem is. De ezt már írtam :B

Egyébként ez van a naplóban freemail megnyitásakor engedélyeztt reklámszűrés esetén

sChess

Hmmm.. az viszont érdekes, hogy nálad meg jó
Ezt tartalmazza a freemail-hez tartozó mező

Kitöröltem a saját/globális-hoz korábban bemásolt hufilter-t, így is jelentkezett a probléma. Tehát a felvett szabályoknál van beépülve.

Ehhe.. beírtam a keresőmezőbe freemail-t és a felvett szabályoknál is van neki külön szabály ezzel a szöveggel : @@|http://ad.adverticum.net/z*

Viszont ezt nem engedi szerkeszteni

Szerk.
Lekapcsoltam a "Feliratkozás szűrőszabályokra" pontot, így megjelenik a belépési mező és nincsenek belépés után reklámok. Egyelőre így használom. Freemail esetén ez a megoldás jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#890) sChess válasza AtHoS (#889) üzenetére


sChess
csendes tag

Ez most érdekes. Nekem a blokkolási naplóban a szabály: *.adverticum.*
Blokkolt elemek száma 9.
Valamennyi elem http://imgs.adverticum.net/ vagy http://forrest.adverticum.net/alatti ....js filekre utal.

Azt kéne kitalálnod, hogy a valószinüleg hibás http://ad.* szabály honnan jött. Szerintem az AdHunterből nem, mert akkor nálam is érvényesülne. A hufilter bemásolása előtt kiürítetted a helyét ?

(#891) AtHoS válasza sChess (#890) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én a hufiltert a saját/globális -ba raktam, de az teljesen üres volt előtte.

Viszont ugye korábban bekapcsoltam a feliratkozást szűrőszabályokra és csak ezt követően olvastam a hufilter megoldásról itt a topikban

Megpróbálom "nullázni" a szűrőlistát, hátha alakul valami

read-only mode on the forum

(#892) AtHoS válasza AtHoS (#891) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Fájl törléssel megoldottam a "nullázást", majd biztos ami ziher alapon ismét telepítettem a 4.3.0.1000 verziót.
Bekapcsolgattam a reklámszűrésnél amit kell (pl. feliratkoztam szabályokra) és beraktam hufiltert saját/globál-ba.

A felvett/globál azóta üres

Milyen időközönként szed hozzá adatot?

read-only mode on the forum

(#893) sChess válasza AtHoS (#892) üzenetére


sChess
csendes tag

Most akkor működik a freemail ablak vagy nem reklámok nélkül ?

Egyébként most már a Maxhton szűrő a gyanús. Sikerült előidéznem az általad leírt jelenséget. Ezt úgy értem el, hogy kiürítettem a saját globális szabályokat Aztán visszatöltöttem a legfrissebb hufilter.txt-t és mindent bekapcsoltam, de továbbra sem volt freemail bejelentkezési ablakom. Ezután visszaállítottam az eredeti állapotot és a hufilter után még bemásoltam a régi Operások által összeállított urlfilter.ini file vonatkozó részletét is és most ismét működik a freemail. A felvett globális szabályok (Maxthon) kelte 2014.02.19. Ezt nem bántottam. Hogy mi miért van ne kérdezd mert ez most már kicsit magas nekem mint nyuszinak a farzseb. Íme a magyar opera reklámszűrője, amit bemásoltam.

*.adocean.*
*.etargetnet.*
*.googlesyndication.*
*.identads.*
*.openads.*
*.yieldmanager.*
*/ad/*
*/adserver/*
*/reklam/*
*adserver.*
*advert.*
*adverticum.*
*advertisement.*
*advertising.*
*keymedia*
*rehs.*.hu*
*sher.*.hu*
http://ad.*
http://ads.*
http://adserving.*
http://www.xbitlabs.com/images/banners/*

(#894) AtHoS válasza sChess (#893) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most működik, de ugye a felvett/globál részen nincs maxthon szabály, hiába iratkoztam fel a szűrőszabályokra.

Biztos azt kavart be, hogy mivel a szűrőszerkesztő felületen nem lehet törölni (lényegében semmit nem lehet csinálni a felvett részen lévő szabályokkal) maxthon-ból kilépés után kézzel kitöröltem két fájlt ami adfilter mappákban volt public és user mappákon belül az XP Document and settings részén található maxthon profil struktúrájában (csak elmozgattam a fájlokat, szóval vissza tudom rakni)

De a lényeg, mikor még volt a felvett/globál részen szabály, akkor is működött, ha kikapcsoltam a feliratkozást a szűrőszabályokra.

Na, majd hétfőn ha eszemben lesz megnézem amit írtál (melóban nyüstölöm a maxthon-t), de kedden és szerdán kiküldetésben leszek, így csak csütörtökön leszek hétfő után megint a melós gépnél.

read-only mode on the forum

(#895) AtHoS válasza AtHoS (#894) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ma már van Felvett/Globális szabály (!Maxthon List<2014-02-22 21:47>) és hufilterrel megspékelve működik a freemail beléptető oldal.

Úgy látszik jót tett neki a meglévő szűrők kézi törlése :DDD

read-only mode on the forum

(#896) sChess válasza AtHoS (#895) üzenetére


sChess
csendes tag

Igen, most II. 22-i a Maxthon szűrőjének a dátuma. Úgy látszik automatikusan frissíti magát. Most akkor mindkettőnknél működik a freemail, de hogy mi okozta a hiba jelenséget igazából nem tudtuk meg. Már nem használom a freemailt, így kevésbé izgat a dolog.

(#897) RpPRO


RpPRO
őstag

Imádom, mikor teljesen váratlanul és kiszámíthatatlanul fogja magát a böngésző és újratölti az összes megnyitott ablakot. Ez különösen akkor vicces, ha pl. 5 ablakban van megnyitott youtube oldal és az összes videó elkezd egyszerre szólni az elejéről.

Más is találkozott már ilyen tünettel?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#898) Dluinet válasza RpPRO (#897) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen találkoztam már vele, ilyenkor omlik össze a flash

hogy mitől azt nem tudom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#899) #27441408 válasza sChess (#883) üzenetére


#27441408
törölt tag

A maxthon azt jelzi, nincs új:)

(#900) sChess


sChess
csendes tag

Van, sőt még újabb is van. Íme a 4.3.1.1000-es verzió.

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.