Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) motacilo válasza csákány. (#150) üzenetére


motacilo
aktív tag

Valahogy így néz ki teljesen kinyitott állapotban, egyébként alig észrevehető.

(#152) M3oH


M3oH
addikt

Nagyom jo kis bongeszo. Gyors, okos es eroforraskimelo. Egy banatom van vele, hogy Lastpass nincs hozza, anelkul pedig nekem nem bongeszo a bongeszo. Igy nem lett nalam elsodleges, de asszony laptopjan most igen, o hasznalja.

(#153) csákány. válasza M3oH (#152) üzenetére


csákány.
aktív tag

Ha szabad tudnom mi a gond a Maxthon beépített jelszókezelőjével - űrlapkitöltőjével, hogy neked mindenképp a Lastpass kell?!

(#154) M3oH válasza csákány. (#153) üzenetére


M3oH
addikt

Nem hiszem, hogy gond lenne vele :) CSak itthon 2gep, cegnel pedig 3 gep is van,amit hasznalok, kulonbozo bongeszovel. Persze itthon nem lenne gond, hisz en vagyok a gazda, de cegnel, csak 1gep konkretan "sajat", masik ketto nem. Ezert jo a lastpass, mert csak bejelentkezem, es ott van bongeszotol fuggetlenul. Es jobban is szeretem igy tarolni, mert bongeszovaltasnal nincs gond a jelszavakkal (megha, nemis olyan biztonsagos).

(#155) csákány. válasza M3oH (#154) üzenetére


csákány.
aktív tag

Így már érthető! Az egységességre is törekszel - ez jó!
Amúgy a Maxthont is tud valami hasonlót - létrehozol egy Maxthon fiókot(ha még nincs), és szinkronizálod az összes dolgodat, akkor az összes gépen ahol telepítve van, rendelkezésre állnak majd a kedvenceid, jelszavaid, beállításaid stb.

(#156) #27441408 válasza csákány. (#153) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az, hogy a lastpassba beteszel 20+ jelszót akkor azt nem szeretnéd átmásolgatni ha nem muszáj... és pl évekig nem használtam operát mertt nem volt jó hozzá a lastpass. Bár a maxthonba elég 1szer beírni a jelszókat, ha csinálsz profilt magadnak azt is felszinkronizálja

M3oH

Valóban ott a kis emberszerű báburakattintva csinálsz 1 profilt és felszinkronizálhatod a kedvenceket bármit. Amit értelemszerűen akár kínába is elérsz 1 maxthonon. :)

Más. Most akkor a maxthon Knai-Izraeli vegyesvállalkozás vagy csak kínai??? A google-nek úgy tudtam részesedése van benne de a wikipédia szerint csak kínai és nincs részesedése a guglinaK. most akkor hogy van ez? Ezt valahol olvastam, hogy izraeli kinai vegyesvállalat nem csak kínai.

[ Szerkesztve ]

(#157) #27441408 válasza M3oH (#154) üzenetére


#27441408
törölt tag

lejárt a változtatás időm...

Azt akartam még, hogy nagyon jó a mobilos böngészőjük is. Ha van profilod azon is elérheted a kedvenceidet ha belépsz.

(#158) csákány. válasza #27441408 (#157) üzenetére


csákány.
aktív tag

Próbáltam az androidos Maxthont - nem rosz, de valahogy jobban bejön a Dolphin Browser :K Az király ha ott is el tudom érni a kedvenceimet - na ezt anno elfelejtettem kipróbálni :DD

[ Szerkesztve ]

(#159) #27441408 válasza csákány. (#158) üzenetére


#27441408
törölt tag

A jelszókat nem hozza be, de a kedvenceket behozza ha belépsz a fiokba és szinkronizálva van. Még a gyorshívót is behozza. Bár ezt a az opera mobil is tudja, szóval azért nem kel hanyatt esni :) De ha a gépen is maxthont használ az ember akkor prtaktikus, természetesen a mobil mathonba ha teszel új kedvencet és frisíted a szinkronizációt, az asztalin is ott lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#160) M3oH


M3oH
addikt

Tudom, hogy lehet sajat maxthon fiokot csinalni. De 2ceges gepen, csak Vendeg-fiokom van, telepiteni nem tudok. Persze portable valtozattal megoldhato lenne, de annyira azert nem fontos. Es inkabb hasznalok kulso alkalmazast jelszo mentesre, nem akarok bongeszotol fuggni. Maxthon jo kis bongeszo, de vannak szamomra hianyos dolgok, ezert nem eroltettem.

(#161) #27441408 válasza M3oH (#160) üzenetére


#27441408
törölt tag

Te tudod.

(#162) #27441408


#27441408
törölt tag

Maxthon Echoes Google’s Commitment to an Open Web: Four Key Principles to Safeguard Users and Transform Technology
Posted: April 18, 2012 at 10:04 pm | by: lewis_wp
San Francisco, CA, April 17, 2012 – Maxthon, a global software and web services company, applauds Google co-founder Sergey Brin for reiterating a commitment to open web for all consumers. In comments reported by the Washington Post on April 16, 2012, Brin said that he’s worried that governments and Internet companies will erode open and universal access to the web, calling them “very powerful forces that have lined up against the open Internet on all sides and around the world.”

“It’s good to hear Google make a fresh commitment to a consumer-centered definition of openness and accessibility. It’s an issue we have long promoted: the importance of empowering users without restrictions or invasions of privacy,” says Jeff Chen, CEO of Maxthon.

“The whole concept of a walled garden is anathema to the founding principles and architecture of the web. For Maxthon, we’ve reduced our commitment to this to 4 guiding principles.”

Privacy: Our commitment to user-defined privacy is a core company value. Though nascent, we now support “Do Not Track” by default in our flagship browser, Maxthon 3.
Open Standards: Open standards are the ‘commons’ of the web. As a software provider we support open standards like HTML5 in our products and also by committing resources to support the communities and projects developing these standards.
Portability: The browser is the common denominator of a multi-device web. We believe customers should receive a seamless a web from one device to the next – now and in the future.
Performance: Maxthon is committed to doing all of the above without sacrificing speed and performance.
“We’re glad to see a fresh reiteration on ‘Don’t Be Evil,’” says Karl Mattson, GM of Maxthon International/Chief of Product Development. “In our own way, Maxthon has consistently been giving added protection to our users with convenience and reliability. We stand shoulder to should with Google to support their commitment to this openness in global markets like Russia and China. And certainly in the Android ecosystem, too.”

About Maxthon
Headquartered in Beijing, Maxthon Ltd. is an innovative software company and developer of superior web browsers which continue to set new standards for simplicity, speed and security. Each month more than 130,000,000 people use Maxthon’s web browser in 120 countries across the world. Maxthon also brings its best-of-breed browsing to the Android platform for mobile devices and tablet computers. For more information about Maxthon please visit www.maxthon.com.

Download Maxthon Mobile for Android phones here
Want to supercharge that desktop? Try Maxthon 3 for Windows PCs today.
Download Maxthon Mobile for 10″ Android tablets here

Maxthon Mobile Adds App Center » « Maxthon Labs Partners with Intel to Optimize GPU Browsing Technology for Intel’s Next Generation of CPUs

(#163) motacilo


motacilo
aktív tag

Tényleg nagyon gyorsan - gyakran frissítik: már a 3.3.7.2000 verziónál tart. Így már érthető az ilyen hosszú és részletes verziószám!

(#164) #27441408 válasza motacilo (#163) üzenetére


#27441408
törölt tag

És jó a mobilos cuccuk is :) Egyébként a hivatalos fórumukon van magyar szekció ! :)

(#165) M3oH


M3oH
addikt

Maxthon Browser 3.3.8.1000 Released!

Dears,

Today we have Maxthon Browser 3.3.8.1000 with some improvements and bug fixes.

Download:

http://dl.maxthon.com/mx3/mx3.3.8.1000.exe

MD5=5457ac8f0a8fe52d1e68bcce6fcdcb29

Portable Version:

http://dl.maxthon.com/mx3/maxthon_portable_3.3.8.1000.7z

MD5=cba1ed96a63e2fd7e3752070ac2627bd

Changelog as follows,

3.3.8.1000 [2012-05-10]

Improvements:
* Optimize Image Rendering

Fixes:
[Webkit Core]
* Reader Mode didn’t work when reading some txt files.
* Some links couldn’t be clicked in Ad Hunter rules in certain cases.
* Browser received incorrect Screen Attribute value.
* Message boxes failed to prompt in Skydrive page.
* Wrong displays in Maxthon Control Board.
* Youtube.com/html5 didn’t support H.264.

[IE Core]
* Played Pop-up videos on top in Retro Mode.

[Maxthon Downloader]
* Exited without clearing downloading history automatically
* Download task display problem in Download Dialogue.

[Extensions Platform]
* Optimize System Service implementation

(#166) motacilo válasza M3oH (#165) üzenetére


motacilo
aktív tag

Érdekes, hogy maga a program nem érzékeli a frissítést. A 3.3.7.1000 verziót találja a legfrissebbnek.

(#167) M3oH válasza motacilo (#166) üzenetére


M3oH
addikt

En mindig manualisan frissitem. Vhogy az autoupdate nalam nem mukodik. Se az en laptopomon, se az asszonyen... De ma ejjel adtak ki az uj verziot, lehet kicsit varni kell. Mikor beszurtam, meg a fooldalon is a regebbi verzio volt kint, forumban tettek csak ki.

(#168) #27441408


#27441408
törölt tag

Egy ideje sajnos a Maxthon nem érzékeli az új verziókat...idönként ellenőrizni kell a főoldalon van e új verzió. .. a gépiről van szó az androidos rendben frissíti magát magátol.

(#169) motacilo válasza #27441408 (#168) üzenetére


motacilo
aktív tag

Hát ezt én is észrevettem sajnos. :O

(#170) csákány. válasza motacilo (#169) üzenetére


csákány.
aktív tag

A Maxthon frissítések mindig rendszeresen jönnek - néha van csak eltérés ettől az ütemtervtől!
Ezen a héten csütörtökön jön az új béta, jövő héten csütörtökön az új végleges - majd utána minden kezdődik előről! Szóval csütörtökönként déltájban már lehet keresni az új verziót a weboldalán, vagy a fórumban!

(#171) Sharkweb


Sharkweb
aktív tag

Új verzió jelent meg

3.3.8.2000

Változások listája:
3.3.8.2000 [2012-05-16]
Fixes:
[Webkit Core]
* Crash problem related to right-click menu.
* Opening png images would popup the download dialog.
* Image zooming did not work well.* Some extensions still ran even after being disabled.

[Maxthon Downloader]
* Improved download directory checking.

(#172) csákány. válasza Sharkweb (#171) üzenetére


csákány.
aktív tag

A kommentem után egyből kihoznak egy ütemterrvtől eltérő főverziót, hogy hiteltelenítsenek :D
De ahogy mondtam, holnap újabb béta jelenik meg ;) :
"Maxthon 3.3.8.3000 released! Mainly, this version is for a serious bug related to crash problem. Tomorrow we may have another new beta version."

(#173) korobi


korobi
aktív tag

üdvözletem.

tényleg a legjobb böngészö, de hiányolom, hogy mobilra ( android ) csak a kedvenceket tudja szinkronizálni. elég nagy hiányosság...

(#174) #27441408 válasza korobi (#173) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mér még mit kéne? :)

Az opera is csak a kedvenceket szinkronizálja a telóra.

(#175) korobi válasza #27441408 (#174) üzenetére


korobi
aktív tag

gyorsindítók, jelszavak...
ha már szinkronizálnak, nem hiszem hogy olyan bonyolult lenne a megoldása. :)

(#176) #27441408 válasza korobi (#175) üzenetére


#27441408
törölt tag

Jelszót biztonsági okokból nem szinkronizál mobilra az opera topikba mondták a nálam szakértőbbek, tehát gyanítokm a Maxthon is ezért nem szinkronizálja a pass-aidat, igen a gyorshívót szinkronizálhatná, de számomra nem katasztrófa hogy nem teszi.

(#177) korobi válasza #27441408 (#176) üzenetére


korobi
aktív tag

végül is jogos a dolog. a gyorshívót meg remélem pótolják egyszer...
nem katasztrófa, de megkönnyítené a dolgot. ezektől a felhős módszerektől mi lusta lesz az ember :DDD

(#178) mayurihu


mayurihu
csendes tag

Régen én is próbáltam Maxthon 1,2 és korai 3-mast, de azok annyira nem jöttek be, most újra felraktam és azt kell mondjam baromi jó böngésző lett, jelenleg csak ezt használom eddig semmi gondom vele, nem úgy mint a többi "nagy nevű" böngészőkkel. :C

[ Szerkesztve ]

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#179) csákány. válasza mayurihu (#178) üzenetére


csákány.
aktív tag

Hát igen......aki egyszer kipróbálta, és nincsenek olyan nagyon extra igényei, az könnyen "beleszerethet", mert tényleg nagyon jó böngésző! Csak azért nem használják még annyian, mert kevesen tudnak róla, de ez előbb utóbb változni fog ;)

(#180) motacilo válasza csákány. (#179) üzenetére


motacilo
aktív tag

Ponntosan! Én sem ismertem 2 hónappal ezelőttig, de azóta csak ezt használom, bár alapból IE9 is van a gépen de teljesen fölösleges. Terjeszteni kellene, mint az influenzát! :D

(#181) csákány. válasza motacilo (#180) üzenetére


csákány.
aktív tag

Felcsapunk fizetett Maxthon reklámembernek :D
Az nem baj, ha van IE9 a gépeden, mert retro módban a feltelepített IE "motorját" használja a Maxthon :K

(#182) M3oH válasza mayurihu (#178) üzenetére


M3oH
addikt

Bizony jo cucc, csak az addon tamogatas szinte zero. Sajna meg a legelterjedtebb addonok sincsenek, igy nalam ez felejtos. Asszony laptopjan ezt hasznalja, semmi gondja vele.

(#183) csákány. válasza M3oH (#182) üzenetére


csákány.
aktív tag

Amúgy milyen nélkülözhetetlen addonokra vágynál? :)

(#184) M3oH válasza csákány. (#183) üzenetére


M3oH
addikt

Legfobbkep Lastpass. Meg nem tudom, hogy a userstyles es userscripts dolgokat kezeli-e rendesen.

(#185) csákány. válasza M3oH (#184) üzenetére


csákány.
aktív tag

Ha többféle böngivel nyomod több gépen, akkor tényleg jó a Lastpass - de sajnos még nem támogatott!

(#186) M3oH válasza csákány. (#185) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, tobb gep es tobb bongeszo. Persze, a gyakori oldalakat ezert tudom fejbol. De igy egyszerubb, egy helyen, konnyen elerheto.

(#187) motacilo


motacilo
aktív tag

Nekem a Bitdefender nagyon szépen beépül (semmilyen más AV nem). Ajánlom mindenkinek aki ezt a böngészőt használja.

(#188) #27441408


#27441408
törölt tag

Szép csendben magától frissülét a Maxthon :) :C

(#189) #27441408 válasza csákány. (#179) üzenetére


#27441408
törölt tag

Meg mert kínai..... és nem vicc meghalják a népek hogy kínában fejlersztik és egyből nem akarják használni, pedig a Maxthonnak amerikában is van 1 irodája, gondolom nem csak úgy... :)

M3oH

Egyszer beleírkálod a jelszókat megjegyezteteted, majd csinálsz maxthon profilt és kész bárhol eléred a pass--aidat ahol maxthon van

[ Szerkesztve ]

(#190) motacilo


motacilo
aktív tag

Egyébként portable változata is van, ha jól tudom. Nem kell olyan gép amin fel van téve. Viheted és bármilyen gépen eléred a profilodat.

(#191) #27441408 válasza motacilo (#190) üzenetére


#27441408
törölt tag

plussz még felszinkronizálja a könyvjelzőket beállitásokat stb. :)

(#192) M3oH válasza #27441408 (#188) üzenetére


M3oH
addikt

Es mukodik az update, nem kellett manualisan telepiteni :) Jelszavakrol pedig annyit, igen az is egy lehetoseg. De a legtobb gepen van olyan bongeszo, ami tamogatja a LAstpasst, egyszerubb azt felrakni, mint egy uj bongeszot telepiteni. Ill. mas dolgokat is hianyolok a maxthonbol. Jo bongeszo, akinek eleg az alap, de akinek nagyobbak az igenyei, annak keves, mert a meszokott kiegek nincsenek, sajan ez van. Ha mar belemasztak a chromium alapba, akkor a kieg tamogatast at kellett volna venni. Nagyon sokat dobott volna rajta.

(#193) #27441408 válasza M3oH (#192) üzenetére


#27441408
törölt tag

Neked, nekem nem, és szerintem az átlagnak bőven elég funkció gazdag :)

Egyébként a fontosabb passaim lastpass-ba is vannak ilyen 1szerű.

klikk és bárholl eléred a dolgaidat. még egyéb problem? :)

(#194) Totya_77


Totya_77
csendes tag

Sziasztok Maxthon guruk!

Hevenyészetten olvastam át az utolsó hsz-eket, szóval bocs ha már kérdezték.
Az én kérdésem csak annyi lenne, h megoldható-e vhogy, h külső szűrőket (listákat) lehessen hozzáadni a 3-as Maxthonhoz reklámblokkolás ügyileg? (ajnasz, hufilter, easylist)
Köszi.

(#195) csákány. válasza Totya_77 (#194) üzenetére


csákány.
aktív tag

Sajnos jelenleg nem szerkeszthető a szűrő lista, de a fórumban már régóta kérik, szóval szerintem előbb utóbb megoldják :K Kézzel azonban még tudsz szűrni!

(#196) Totya_77


Totya_77
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Hát azért ez így elég macerás minden egyes oldalt kézileg szerkeszteni.
Végülis jobb, mint a semmi.

(#197) #27441408 válasza Totya_77 (#196) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egyáltalán nem macerás, könnyen tanul a Maxrhon :)

a szűrő, szabályok szerkesztésére kattintasz 1 reklám képen és minden elemét bepakolod a filternbe majd bepipálod a feliratkozéást 1 idő után hozzá se kell nyulni a blokkolóhoz. :)

(#198) csákány. válasza Totya_77 (#196) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nem kell minden oldalt kézileg szerkeszteni, mert a Maxton tartalmaz több, elég bő szűrő listát-amit gondolom mindig frissítgetnek, a gond csak annyi, hogy te nem tudsz a készbe beleszerkeszteni, vagy egy új listát hozzáadni!
Egész jó a szűrőlistájuk, mert nem nagyon látok reklámot vagy csak keveset! És ha mégis marad reklám egy oldalon amire rendszeresen látogatsz és zavar, akkor azt kézzel is kitilthatod egy kattintással!
Szóval nem olyan rossz ez a rendszer, és reméljük, hogy hamarosan szerkeszthetőek és hozzáadhatóak is lesznek a listák ;) :R

(#199) csákány.


csákány.
aktív tag

Néhány teszteredmény a teljesség igénye nélkül a Maxthon 3.3.9.800 beta-val tesztelve:

[HTML5] : 457 + 13 bonus points
[Peacekeeper] : 2698
[V8] : 10537
[SunSpider] : 337ms

Ezekkel az eredményekkel, azt hiszem hogy a SunSpider teszten kívül mindenhol vezető helyen van, és ráadásul még a "böngészési élmény" sem rosz! :K :C

[ Szerkesztve ]

(#200) mayurihu válasza csákány. (#199) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Jó lesz ez, már csak valami reklám kéne neki. Az a baj nagyon kevesen ismerik, pedig baromi jó böngésző lett.

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.