Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) #27441408 válasza picimako (#500) üzenetére


#27441408
törölt tag

Játékoknál is van ilyen, szerintem hasznos. és jó.

Amúgy kinek az ötlete volt ott Pekingbe ez a lehangoló Skin? Na de most télleg hosszu ideig nézi az ember és.... a kék legalább vidám volt, jó volt ránézni.

Bocsi de mi az a Q1- nem vagyok informatikus :) csak használom.

Amúgy mennyire megy a biznisz? Azt olvastam, hogy Ázsia 1ik legnépszerűbb böngészője és a Maxthon feje Jeff Chan (remélem jól írtam) már csakis ezzel foglalkozik, hogy fejleszti a Maxthont és már ez a munkája.

[ Szerkesztve ]

(#502) picimako válasza #27441408 (#501) üzenetére


picimako
csendes tag

A szürke nem tudom kinek volt az ötlete, de a kék nekem is jobban bejött.
A Q1 pedig az első negyedévet jelöli. ;)

Nem tudom, hogy mennyi bevételük van, de én is úgy tudom, hogy csak ezzel foglalkozik, ha már a cégnek a vezérigazgatója. :)

Egyébként egy viszonylag új dolog: a custom.maxthon.com egy rövid ideje már elérhető magyarul is. Itt az Androidos verzió bizonyos részeit lehet testreszabni.

[ Szerkesztve ]

(#503) #27441408 válasza picimako (#502) üzenetére


#27441408
törölt tag

hm.... megkukuccs, köszi :)

Már azzal, hogy maxthont használsz kitűnsz a többiek közül .. :)))) Egyenlőre még.

Én nem tudok angolul a maxthon honlapján van egy rólunk című rész vagy mi, onnét bogarásztam ezt ki gugli fordítóval, ezt ott írják hogy már rendes irodája van a fejlesztőnek stb és hogy tényleg ez a tényleges munkája.

Én mint írtam nem értek hozzá, de egy böngésző fejlesztése tényleg kitesz napi 8-10 óra mubkaidőt minden nap? Nem csak megcsinálja néha javítgatja és ennyi? nem értek hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#504) picimako válasza #27441408 (#503) üzenetére


picimako
csendes tag

Szerintem Jeff már nem fejleszt. Külön csapatok vannak az egyes projektekre (PC, Android, iOS, webes dolgok), persze simán lehetnek átfedések a csapatok között.
Hidd el, nagyon is el lehet rajta dolgozni napi 8-10 órát. Sőt még annál is többet. :) Mindig jönnek új dolgok, ötletek, hibák mindig is lesznek, amiket javítani kell, és persze a technológiai fejlődésekhez is alkalmazkodni kell.

(#505) #27441408 válasza picimako (#504) üzenetére


#27441408
törölt tag

Na igen lehet neki már az a munkája, hogy napi 8 órába számolja a pénzt :)

köszi a választ.

(#506) kchryss válasza picimako (#500) üzenetére


kchryss
addikt

Köszi. Nem működik mindenhol a leválasztás, de ahol igen ott pont olyan lett mint amilyet akartam. Ahol meg nem működik ott teljes képernyősre raktam és úgy eltűnnek a zavaró menük meg a többi fül sem látszik, gyakorlati megoldásnak jó :)

(#507) kchryss válasza M3oH (#497) üzenetére


kchryss
addikt

Persze hogy nem lehet átláthatóan, már annak is örülök ha átláthatatlanül lehet kezelni :D
Most fedeztem fel, hogy Maxthonban lehet exportálni a könyvjelzőket egy mappába úgy hogy a fájlrendszerben minden könyvjelző külön fájlként jelenik meg. Total Commanderrel megszámoltattam és 24626 könyvjelzőm van :Y
Eddig nem tudtam megszámolni, de rendesen alábecsültem. Fájlrendszerben egyszerűbb áttekinteni, keresni, rendszerezni, törölni, stb és importálni is lehet onnan, úgyhogy most megtizedelem őket :DD

(#508) #27441408 válasza kchryss (#507) üzenetére


#27441408
törölt tag

jó ez a kis kínai cucc, csak idegesítő ez a szűrke fílingje, jöhetne már 1 aero skin.

(#509) #27441408


#27441408
törölt tag

új verzio van.

(#510) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
lehet valahogy növelni a gyorshívók számát ? vagyis a kedvenceket, vagy nem tudom, mi a nevük pontosan ?

(#511) picimako válasza Sterilzona (#510) üzenetére


picimako
csendes tag

Nem lehet változtatni. Fixen 3*4-es elrendezésű.

[ Szerkesztve ]

(#512) Sterilzona válasza picimako (#511) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ez részemről elkeserítő dolog.
Am, köszönöm :-)

(#513) csákány. válasza Sterilzona (#512) üzenetére


csákány.
aktív tag

Több gyorshívó lap van, és az egérgörgővel vagy a nyilakkal lapozhatsz is köztük. Minden egyes lapon ha már van egy lementett kedvenc, akkor egy újabb gyorshívó lap generálódik automatikusan. Szóval soxor 3*4 gyorshívód lehet ;) Ja, és nevet is adhatsz a gyorshívó lapjaidnak, mert alapban csak sorszámot kapnak.

(#514) #27441408


#27441408
törölt tag

bakker nekem nagyon hiányzik a sevenre az aero skin oldják már meg, tökre elüt a géptől a szürke maxthon, ezért nem is használom mert ez idegesít....

(#515) Sterilzona válasza csákány. (#513) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Köszi :)
Ezt tudtam, úgy ahogy. Pl. operába egy halom gyors hívó van, gyakorlatilag a húgom már telerakta a képernyőt kedvencekkel. Talán könnyebb, nem kell még lapozgatni se, nincs holt tér, mint maxthonba.

(#516) csákány.


csákány.
aktív tag

Kijött egy új végleges verzió!

4.0.3.6000 [2013-02-25]
Fixes:
* “Forget password” in login panel did not work
* Developer Tool crash problem
* Switch Browser Core Button did not work well
* Sync problem of SkyNote
* Lots of crash problems
---------------------------------------------------------
Previously on 4.0.3:

4.0.3.1000_RC [2013-1-8]
New Feature:
+ Added sharing web content or files with friends in ‘Cloud Push’
Fixes:
* Some crash problems
* Could not open some pages
* Invalidation of ‘Export’ and ‘Import’ in RSS Reader
* Could not send web content to SkyNote
* Could not import files into SkyNote

4.0.3.2000 [2013-01-24]
New Features:
+ Tab list when there were too many tabs
+ Print Preview
+ ‘Go’ and ‘Show Address Bar History’ buttons in Address Bar
+ ‘Search’ button in Search Bar
+ Added ‘Check for Updates’ in ‘About’
Improvements:
* Improved Cloud Push
UI Improvements:
* Improved the interaction of Download Manager
* Added ‘History Button’ option in ‘Cutomize UI'
Fixes:
* Some crash problems
* Could not play HTML5 videos sometimes
* Swedish and Slovak spell check dictionary installation package confusion

4.0.3.3000_RC [2013-02-01]
Fixes:
* Improved lots of places and fixed lots of bugs.
* Some crash problems
* The browser would close if opened Print Preview and then exited immediately during the page loading
* One handle resource leak problem

4.0.3.5000_RC[2013-2-20]
Improvements:
* UI improvement
Fixs:
* Maxthon Download Manager could not recognize Thunder Downloader
* Tab Bar displayed incorrectly with many tabs when the window maximized
* Some crash problems
* Other bugs

[ Szerkesztve ]

(#517) M3oH


M3oH
addikt

Es a nagyon hianyolt LAstPass mellett, mar van userstyle es userscript kieg. is hozza. Ezek is oromteli valtozasok :)

(#518) picimako válasza M3oH (#517) üzenetére


picimako
csendes tag

Be tudnád linkelni a userstyle és userscript kiegészítéseket, mert nem találom őket?

(#519) M3oH válasza picimako (#518) üzenetére


M3oH
addikt

Tessek:
Userscripts: Violentmonkey
Userstyle: Stylish

(#520) picimako válasza M3oH (#519) üzenetére


picimako
csendes tag

Köszi szépen. :)

(#521) #27441408


#27441408
törölt tag

(#522) kchryss


kchryss
addikt

Gyorshívóknak a képét le lehet cserélni egy általam szerkesztett képre illetve szintén gyorshívóknál amit nevet ad neki azt át lehet nevezni?

(#523) picimako válasza kchryss (#522) üzenetére


picimako
csendes tag

Sajnos egyik se lehetséges.

(#524) picimako


picimako
csendes tag

Új béta verzió (4.0.4.600): [link]

(#525) #27441408 válasza picimako (#524) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ebbe semmi újdonság nem lesz?

(#526) #27441408 válasza picimako (#524) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egész jó lesz.

(#527) #27441408 válasza #27441408 (#526) üzenetére


#27441408
törölt tag

Boccs az offért nem az a szándék, de félórája nyomkodom a bétát, nekem határozottan tetszik simábban működik mint az előző, TÖLTSÉTEK bátran :)

(#528) picimako


picimako
csendes tag

Új béta verzió érhető: [link]
Plusz elindult az új Maxthon fórum. A régi az oldforum.maxthon.com címen érhető el.

(#529) #27441408 válasza picimako (#528) üzenetére


#27441408
törölt tag

nem estek túlzásba az újjítással

(#530) RpPRO


RpPRO
őstag

Ha adhunter ON, akkor youtube 15 mp-ig fekete képet ad, ha OFF-re teszem, akkor reklám még a videóban is. Ha szerkeszteném blokkolási szabályokat, akkor bekapocsol. Van erre valami megoldás?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#531) #27441408 válasza RpPRO (#530) üzenetére


#27441408
törölt tag

hozzájárulsz ahhoz, hogy ingyen videózhatsz azzal hogy ott hagyod a reklámot. :DDD

(#532) RpPRO válasza #27441408 (#531) üzenetére


RpPRO
őstag

Igencsak haladó ez a böngésző, mégis a reklámblokkolója igencsak kezdetleges, túlbonyolított és nehezen szerkeszthető. Ez bizony ellentmondás.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#533) #27441408 válasza RpPRO (#532) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csak mert a yutubon nem blokkol? na ne röhögtess. :C :DDD

Bár kétségtelen a 3xxx-ekbe hatásosabb volt a blokker.

[ Szerkesztve ]

(#534) RpPRO válasza #27441408 (#533) üzenetére


RpPRO
őstag

Vegyél vissza.

Youtube-ozni nem tudok ezzel a böngészővel, 15 mp fekete kép vagy reklámok. Többi böngészőn rugalmasabbak a reklámblokkolók.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#535) #27441408 válasza RpPRO (#534) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem nem kell vissza vennem, nekem simán megy a YT. és reklám sincs, ha nem hiszed el rajkok be képet.

legújabb béta.

(#536) picimako válasza RpPRO (#534) üzenetére


picimako
csendes tag

A reklámszűrő menüben a "Feliratkozás szűrőszabályokra" opció engedélyezve van nálad?
Azt vettem észre, hogy ha az be van kapcsolva, akkor a Youtube-on a videók csak 10-20 másodperc elteltével kezdenek el betölteni.

(#537) Dluinet válasza picimako (#536) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a reklámot nem látod, de átugorni nem tudod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#538) picimako válasza Dluinet (#537) üzenetére


picimako
csendes tag

Mondasz valamit. :)

(#539) RpPRO válasza picimako (#536) üzenetére


RpPRO
őstag

Természetesen. Ami jó lenne az az, hogy szabadon szerkeszthessem a szabályokat, amelyek az összes oldalra érvényesek, mint pl. adblock. Kb. 5 szabállyal a reklámok 95%-át meg lehet szűrni.

Ahogy elnézem, itt vannak globális szabályok (ezekre iratkozol) és sajátok, amelyeket minden oldalra beállítasz.

A globális szabályok 80%-a meg elb****ott távol-keleti oldalakat szűr, ahova az életben nem látogatnék, még a karakterkészlet sincs telepítve.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#540) picimako válasza RpPRO (#539) üzenetére


picimako
csendes tag

Azt, hogy legyenek minden oldalra vonatkozó szabályok, sokan kérték már, és szerintem kérik mostanság is, de még nem történt semmi változás.

(#541) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Tapasztalt olyat valaki, hogy minden lapot új ablakban nyit meg a böngésző, ha a kedvencek közül kattintok valamire? "Kedvencek megnyitása új fülön" természetesen kikapcsolva és mégis.

Ha van ötlet szivesen veszem. 4.0.3.6000 a verzió Win 8 pro 64bit

(#542) Dluinet válasza kaszaf (#541) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen, csak akkor nem nyit új lapot nekem ha a kezdőlap van megnyitva, akkor arra nyitja rá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#543) #27441408 válasza kaszaf (#541) üzenetére


#27441408
törölt tag

a legujjabb béta nekem, normálisan az adottablakba nyitja,

(#544) kaszaf válasza #27441408 (#543) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Nekem beta-val sem jó sajnos.

Ezt a hibát leszámítva viszont elég jó kis böngésző. Egy dolog lenne még jó ha működne. A kedvenceket rendezhetné úgy mint az IE. Mappákat rakná előre és a sima linkeket hátulra ha névsorba rendezem. De ez lehet csak nekem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#545) picimako válasza kaszaf (#544) üzenetére


picimako
csendes tag

Úgy nézem, hogy az az opció csak a Kedvencek sorra vonatkozik, az about:favorites-re nem.

(#546) #27441408


#27441408
törölt tag

Valahogy nem lehet elmagyarázni a maxthonnak, hogy 100 százaléknál muinden oldalt nagyobba nyísson és ne kerljen mindig állítghatni? operának meg lehet mondani, hogy élből mit tegyen, ennek nem? köszi

(#547) #27441408 válasza #27441408 (#546) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért fontos hogy 100-nál nagyobb legyen az oldal pl 110, mert íígy jobban látom, és sajnos az olvasó mód sok oldalon nem működik. (mieéőtt beírjátok hogy van benne :) )

(#548) picimako válasza #27441408 (#547) üzenetére


picimako
csendes tag

Meg lehet azt mondani neki.
Beállítások -> Oldal beállítások -> Oldal nagyítása. Itt meg tudod adni az alapértelmezett zoom értéket.

[ Szerkesztve ]

(#549) #27441408 válasza picimako (#548) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszönöm, :) opcsit ezért szeretem, de akkor szerencsére itt is van :)

mondjuk ezt magamtol is megtlelhettem volna :C

Magyar helyesírás ellenőrző nincs már hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#550) picimako válasza #27441408 (#549) üzenetére


picimako
csendes tag

Szintén az Oldal beállításoknál találod. A Továbbiak gomb most rossz oldalra visz, de innen le tudod tölteni: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.