Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) tibi72


tibi72
aktív tag

Sziasztok!
Újra húztam a gépet ,de a régi Maxthon-t használom nekem az 5-ös nem jön be. Pontosban a 4.4.8.1000 használom. Csak hogy a helyes írási Helyesírás-ellenőrző nyelv választásnál nem tudom letölteni a bővítményt.regisztráciot kér meg mindent addig ment is de semmit nem dobot fel. Nincs valakinek meg a hozzá való bővítmény ,fájl?? Köszönöm előre is!!

(#1352) Botigta


Botigta
aktív tag

Ááá, szerintem felejtős ez az egész.
Ha díjat osztanának abból, hogy hogyan lehet valami jót folyamatosan elbaszni, aranyérmas lenne a fejlesztő...
Ez az 5 egy nagy szar. Áttekinthetetlen, nincs magyar nyelv, nem szinkronizál a 4-gyel, stb, stb.
A 4-essel is van baj. Otthoni gépen pl. nem tudom megnézni a jelszókat, mert a jelszó beírás utáni enterre nem történik semmi...

(#1353) tibi72 válasza Botigta (#1352) üzenetére


tibi72
aktív tag

Egyet értek!!! Ami jó basszuk el!!

(#1354) Botigta válasza tibi72 (#1353) üzenetére


Botigta
aktív tag

Na, én rábukkantam egy 4.4.8.2000 verziójú exe-re, ezt visszatettem, abban minden jó, ez marad

(#1355) GG888 válasza Botigta (#1354) üzenetére


GG888
senior tag

Nekem már csak és kizárólag azért van fent, mert automatikusan indul és leköltözik az értesítési területre, hogy tudjak Ctrl+F1-ezni ha valamit gyorsba be kell fotóznom....

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#1356) Igazmondó1


Igazmondó1
újonc

A 4.4.8 verziót használom, ha nem javul az 5-ös verzió, helyette milyen böngésző jöhetne szóba ?

(#1357) GG888 válasza Igazmondó1 (#1356) üzenetére


GG888
senior tag

én visszatértem az operához

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#1358) Botigta válasza Igazmondó1 (#1356) üzenetére


Botigta
aktív tag

Nekem jó, ez a 4.4.8

(#1359) sosi50


sosi50
újonc

s.o.s Maxthon böngésző 4.9.4 3000 használom most,,, de mindig maxthont használtam eddig,, csipem nagyon.
A problémám az, h tökéletesen tölti a web oldalakat kivéve a facebook-ot.
Próbáltam már az ultra mód retró mód-ban a beállításoknál a böngészőn a proxin állítani
de eddig semmi,,,
buborékban ki irja, h helytelenül betöltött web oldal nyomja meg a ctrl F5-öt,,,, nyomom mint süket a csengőt de semmi hatás,,,,
Tudna valaki valami okosságot mondani?
köszönöm,,,

(#1360) csákány. válasza sosi50 (#1359) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nálam a facebook videók egy részét nem tudta megfelelően lejátszani anno, amikor a 4-es Maxthont használtam. Bármivel próbálkoztam, nem sikerült megoldanom. Most az 5-össel nincs gondom.

(#1362) sosi50 válasza csákány. (#1360) üzenetére


sosi50
újonc

Köszi a válaszod,,,,
Nálam eddig soha nem volt gond, a maxthon-nal ment mint az óra.
Múlt héten letöltöttem az 5-öst de mivel nincs magyarositva töröltem,,, na azóta sz@rakodik.
Most már van facebook betölti rendesen,, a többi web oldal spéci nincs semmi gond.
De megint van egy prüci mert a fész oldalon a videóknál nem ad hangot,
Vagyis jó ha 10 videóból 1-2 nél van hang,,,,
Végül is nem idegelem magam mert fent van az opera és a chrom is azon minden okés.

(#1363) tibi72


tibi72
aktív tag

Az új Maxthon v5.1.0.3000 frissítés már magyar és nagyon rendben van!!

(#1364) Dluinet válasza tibi72 (#1363) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi
nézem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1365) Daemos


Daemos
tag

En is nézem! Köszönöm.

(#1366) Botigta válasza tibi72 (#1363) üzenetére


Botigta
aktív tag

Ez? Az MX5? Hát ez egy nagy retek fos, szar okádé hulladék...
Miért?
Áttekinthetetlen, zagyvaság. De ez még hagyján...

Viszont:
- a Maxnote (a jegyzet) valami ősrégi fél éves mentést tölt be ismét, és az úristennek nem akarja az aktuálissal (amit az MX4-nél nap mint nap használok) összeszinkronizálni.(Pár hónappal ezelőtti kísérletnél ráadásul sikerült neki, úgy, hogy átszinkronizálta a régi felhőmentést, és elveszett egy rakás fontos friss jegyzetem, azt hittem elmegyek Kínába, megölöm az egész bandát)
- a jegyzetekkel össze vannak kutyulva a weboldal kedvenceim
- de még a weboldal kedvenceken belül is teljesen összekeverte a mappáimat, mégcsak nem is ábécésorrendben...
- a kedvencek soron a gyakran használtak helyett önkényesen berakta a jegyzeteimet, és hiába rendezem be újból a régi megszokottakat, a következő újraindításkor visszarendezi azokat

Hirtelen ennyi...

Szóval miért is jó ez?

(#1367) Botigta


Botigta
aktív tag

Namost a legújabb mókája, hogy címsorba írva egy szót, az enterre nem keres a google, mert hibásan indítja az URL-t egybeírja a google domainnevét a keresendő szóval, így nyilván semmi értelme, amit tudomásomra is hoz. Próbából visszatettem az MX5-öt, azzal ugyanez.
Másnál is jelentkezik ez a probléma?

(#1368) csákány. válasza Botigta (#1367) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nálam is csinálta, de nem egy szónál, hanem pl. ha bemásoltam egy filmcímet, aminek a szavai pontokkal el voltak választva-na abból tényleg linket akart csinálni, viszont más esetben nem tapasztaltam ezt a jelenséget.

1366-ra válasz:
Bár nekem jegyzetem nincs a Maxnoteban csak kedvencek, de mindig jól szinkronizál, nem keveri össze stb. Nálad talán az a probléma, hogy a 4-est is hadználod párhuzamosan, és a szinkronizáció nem tökéletes a két verzió között. Én a helyedben átköltöznék teljesen az MX5-re.

[ Szerkesztve ]

(#1369) Botigta válasza csákány. (#1368) üzenetére


Botigta
aktív tag

Köszi a válaszaidat.
Viszont én abban nem látok logikát, hogy ha csak az 5-öst használom, egyszeriben megjavul a szinkron...

(#1370) csákány. válasza Botigta (#1369) üzenetére


csákány.
aktív tag

Csak valószínűsítem, hogy nálad is jó lesz a szinkronizálás, mert én nem tapasztalok ilyen téren anomáliát. És nem csak a Maxthon szerverein tárolódnak az adatok, hanem pl. MX5-nél a c:\Users\"Username"\AppData\Roaming\Maxthon5\Users\"Maxthon username"\ alatt is. Maxthon 4 esetében viszont megint más helyre ment. Ez miatt gondolom, hogy a két verzió közötti szinkronizálási probléma a hiba oka.

(#1371) Botigta válasza csákány. (#1370) üzenetére


Botigta
aktív tag

Na de attól, hogy nem nyitom meg többet a 4-et hogyan jönne helyre a szinkron...

(#1372) csákány. válasza Botigta (#1371) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nem ezt mondtam. Arra céloztam, hogy költöztesd át teljesen a kedvenceidet és a jegyzeteidet az MX5-be, majd a Maxthon 4-et uninstalláld, és csak az MX5-öt használva valószínű, hogy megszűnnek a problémáid.

(#1373) Botigta válasza csákány. (#1372) üzenetére


Botigta
aktív tag

Sajnos attól ,hogy uninstallálom a 4-et, a hiba az 5-ben is megmarad. De a kereső hibát megoldottam, egy Beállítások alaphelyzetbe állításával, úgyhogy maradok a 4-nél, mert utálom az 5-öt.

De köszi a segítőkész válaszokat

(#1374) Botigta


Botigta
aktív tag

Szent meggyőződésem, hogy ezek a tetű kínaiak szándékosan bomlasztják a 4-est, hogy rákényszerítsenek az 5-ösre...
Újabb szopás, hogy minden gépemen eltűntek a Beállítások/Űrlapkitöltő menüpontból a mentett weboldalak. Amik egyébként megvannak, mert a felső ikonnal lelistázhatóak, csak éppen ott nem tudok belejavítani...

(#1375) csákány.


csákány.
aktív tag

Van egy problémám - mostanában kicsit darabosan tölti be a Facebook-ot miközben görgetek, vagy éppen meg sem jelenít néhány elemet, pedig az elem ott van, csak nem látható, mert ha jobb klikkel próbálkozok rajta, akkor jön a menüje. Nem tudom, hogy csak nálam van ez így, vagy nálatok is hasonló a helyzet?

(#1376) Daemos válasza csákány. (#1375) üzenetére


Daemos
tag

Szia.

Nekem jól jeleníti meg az elemeket illetve görgetésnél se tapasztalok hiányosságokat.
Valami addon esetleg ami megfogja ? :F

(#1377) csákány. válasza Daemos (#1376) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nem használok + kiegészítőket, csak azok vannak, amiket a gyári telepítő kínál. Igaz kikapcsolgatni még nem próbáltam őket. Tegnap már újra raktam az egészet, de semmi változás :(
Amúgy az előző hozzászólásomban rosszul írtam, az üres helyen nincsenek bejegyzések, csak a háttér elem menüje jön.
A probléma:

Az képen látható bejegyzés után is vannak még bejegyzések, csak át kell görgetnem az üres helyet-ami változó hosszúságú. :W

[ Szerkesztve ]

(#1378) Davidkoma


Davidkoma
tag

Segítsééég! (-et kérek!)

Eltünt a böngésző "ELŐZMÉNYEK"-ablakából az "UTOLSÓ MUNKAMENET"-fül.(?)

Tegnap jelezte a böngésző, hogy frissítések vannak.
OK. Engedélyeztem, de az újrainditást már nem.
Ma bekapcs. után telepítette amit kell, viszont a procedúra végén Maxton-fiókot meg mobilos szinkronizációt "emlegetett".
Ebből köszönettel, de nem kértem, nem kívánom sehová regisztrálni sem a telefonszámomat, sem mást.
A böngészőt pc-n használom kizárólag, és csak itthon, tehát nincs szükségem semmiféle szinkronizációra egyéb eszközökkel.

A Maxtont nem merem becsukni, most egy másik böngészővel irok ide, egészen egyszerűen azt szeretném elérni (ahogy évek óta eddig is), hogy a böngésző megynyitásakor betölthessem a korábbi munkamenetemet, azaz a megnyitott és nyitva hagyott weboldalakat.

Tehát:
Hol tárolja a böngésző, melyik fájlban/-ból tudom az utolsó munkamenetet megnyitni?

Az "ELŐZMÉNYEK"-alatt most csak azt látom, hogy mi volt tegnap "használva", de ez a pár weboldal csak a töredéke annak, ami meg volt nyitva egyidejűleg régóta.

Köszi szépen a segítséget!

(#1379) sChess válasza Davidkoma (#1378) üzenetére


sChess
csendes tag

Én már az 5.1.4.1200 beta verziót használom, úgy gondolom, hogy Te az utolsó véglegest. Tehát a kérdésedre a válasz:
- azt nem tudom, hogy hol tárolja az utolsó munkamenetet, melyik filebe. Valószínűleg meg lehet fejteni, de minek

- Csak a Maxthon indításakor jön fel az utolsó munkamenet, ha úgy van beállítva az indulás.
(Beállítások - Általános - Induláskor a következő megnyitása - Utolsó munkamenet és kijelölés)

Nem tudom, hogy mióta van így én a gyorshivóval indítok. Szerintem nyugodtan zárd be a Maxthont és indítsd újra.

(#1380) Morgó Ceruza


Morgó Ceruza
újonc

Kipróbáltam a Maxthon böngészőt. Az lenne a kérdésem, hogy importáltam az IE kedvenceit, de csak apránként lehet letörölni őket, hiába van helyi menü. Vagy regisztrálni kell a Maxthon útlevélhez, azért nem műkszik rendesen? Ha én a firefox könyvjelzőket (JSON kiterjesztés) -ét átnevezem HTML-re, másik böngészőnél miért nem importálja?

(#1381) Igazmondó1


Igazmondó1
újonc

Beizzítottam egy kamu email címmel egy maxthon v5.2.7.3000 portablét, ez legalább nem annyira erőszakos, hogy kizárólag telszám megadásával engedné a használatot, mint pl: "fasbuk" ..... kérdésem lenne: a kukát hogy lehet felvarázsolni a jobb felső , mindig látható eszköztárba ?

(#1382) Daemos válasza Igazmondó1 (#1381) üzenetére


Daemos
tag

Szia,

Én nem találok olyan opciót hogy a kuka ott legyen... Egyáltalán milyen kukára gondolsz? (windows?)

(#1383) Igazmondó1 válasza Daemos (#1382) üzenetére


Igazmondó1
újonc

Szia , nem windowsos kukára gondoltam......, a 4.9-nél még lazán meglehetett jeleniteni a kukát--tisztitást--kefét a böngésző jobb felső sorában.

[ Szerkesztve ]

(#1384) Daemos válasza Igazmondó1 (#1383) üzenetére


Daemos
tag

Szia,

Köszönöm válaszod, nézegettem de sajna én se találom ezt a menüt. Szerintem már csak úgy lehet beállítani amit te szeretnél vele elérni, hogy ha kilépsz akkor kiírja hogy törölje-e a böngészés nyomait...

(#1385) Igazmondó1 válasza Daemos (#1384) üzenetére


Igazmondó1
újonc

Szia, én is köszönöm, amúgy úgy szoktam, hogy rákattintok a "menü"-re és "clear data"

(#1386) Daemos válasza Igazmondó1 (#1385) üzenetére


Daemos
tag

Marad ez az opció :D

(#1387) Igazmondó1 válasza Daemos (#1386) üzenetére


Igazmondó1
újonc

Yesssssssss :)

(#1388) Igazmondó1 válasza Daemos (#1386) üzenetére


Igazmondó1
újonc

Ne lepődj meg ........ eddig be volt állítva , hogy kapjak értesítés az új beírásról, ezt most kivettem, így lehet hogy 5 év múlva kukkantok vissza :) ..... kicsit halott a topik, köszönhetően a maxthon fejlesztőinek :( ....... de nátha felébrednek :) .... szia

(#1389) Daemos válasza Igazmondó1 (#1388) üzenetére


Daemos
tag

Semmi gond, én több topikba vagyok és én is rásasolok néha! :) Sajna nem túl népszerű meg a frissítés is úgy látom hogy külön kell leszedni a honlapjukon mert a belső frissítésük nem megy a programon belül.

(#1390) Morgó Ceruza


Morgó Ceruza
újonc

Maxthon 5 böngészőt feltettem a gépemre. Több html fájlban rengeteg régi könyvjelzőm van. Át szerettem volna tenni őket a Maxthonra. Vagy sikerült, vagy nem. De a gépen lévő Firefoxnál az ott lévő összes könyvjelző szőrén-szálán eltűnt. Mi okozza ezt a problémát? Üti egymást a két böngésző?

[ Szerkesztve ]

(#1391) chaosmonger válasza Morgó Ceruza (#1390) üzenetére


chaosmonger
tag

Nem hinném hogy üti egymást, a Maxthon ráadásul a felhőben tárolja a könyvjelzőket, tehát még fizikailag sem nagyon lehet köze egymáshoz.
Firefoxot pont nem használok, de Chrome és Edge simán élik a kis életüket a Maxthon mellett

(#1392) Daemos válasza Morgó Ceruza (#1390) üzenetére


Daemos
tag

Ott valami más gond lehet, nekem sincs gondom és nekem céges gépen fox is megy ugyan úgy.

(#1393) hypno skate


hypno skate
senior tag

Megjelent a 6-os verzió végleges kiadása. Frissen telepítve fürge mint az olajozott istennyila

[link]

De mi az öreg istenre jó nekem egy Blockchain technológiát használó böngésző? :F

[ Szerkesztve ]

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#1394) Daemos válasza hypno skate (#1393) üzenetére


Daemos
tag

Szia,

Megnézem én is a progit. Ez a bitcoin-os őrület nagyon futótűzként terjed....
Korábban sokat használtam mert jó kis böngésző. (gondolom chromium motorra állt át)

(#1395) hypno skate válasza Daemos (#1394) üzenetére


hypno skate
senior tag

Tényleg chromium alapú
Mondjuk nekem az jött le elsőre, hogy a blokklánc technológiának nem a bányász, hanem a cryptográfiai vonatkozásai vannak beleszuszakolva

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.