Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Braddock válasza #27441408 (#398) üzenetére


Braddock
őstag

Az 1 hónap, csak tipp volt. Néha azért rápillantok, de maradnak a nevesebbek PC-n.

(#402) #27441408


#27441408
törölt tag

Olvasgattam a fórumukat elég szép számmal írtáka mi nem jó, listát. De ha itt mindenki eldobja a maxthont elsüllyed a topik :DDD

Egyébként ezért felwsleges volt az óra visszaszámlálás meg a többi hype.

[ Szerkesztve ]

(#403) motacilo válasza #27441408 (#402) üzenetére


motacilo
aktív tag

Erre mondják, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja.

(#404) #27441408 válasza motacilo (#403) üzenetére


#27441408
törölt tag

Neked tölt fel profilképet? Csak nekem nem akar? Jó a hype-t tudjuk be annak, hogy sokkal kisebb a közösségük mint a nagyoknak és elvoltak a "nagváltással" Én minimum azt hittem 1 új böngészőmotort fejlesztettek.

[ Szerkesztve ]

(#405) motacilo válasza #27441408 (#404) üzenetére


motacilo
aktív tag

Nekem sem tölt be profilképet. Minden más működik, de a bal oldali kiegészítősávot nem tudom eltüntetni, a régebbiben megtaláltam. Itt hogyan?

(#406) #27441408 válasza motacilo (#405) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem se megy..szerintem el se lehet most tüntetni .. de én már betettem 1 félre eső mappába a maxthon ikonját...... Nevesebb cuccot használok 1 ideig , nincs bajom a maxthonnal de kezdenek számomra idegesítő dolgai lenni.

[ Szerkesztve ]

(#407) korobi


korobi
aktív tag

kár hogy a skineket nem támogatja... :( nem a legszebb ez a kék szin...

(#408) #27441408 válasza korobi (#407) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elvileg vannak gyáriak. Legalábbis a 3-asba voltak.....

Ebbe nincsen ilyen lehetőség. :DDD Bakker egyre gázabb ez a böngésző , ezt elcseszték de rendesen......

[ Szerkesztve ]

(#409) #27441408 válasza motacilo (#405) üzenetére


#27441408
törölt tag

Így kell eltüntetni az oldalsávot,

Ugyanitt az alsó sáv is eltehető, ezt eddig nem lehetett. (1 jó pont)

Na ha ezek eltünethetők és nem kell az undormány fehérkockát nézegetni kap 1 esélyt. Ezek eltüntetésével a dizájn se akkora gáz.

[ Szerkesztve ]

(#410) motacilo válasza #27441408 (#409) üzenetére


motacilo
aktív tag

Köszönöm! Jól elrejtették!

(#411) #27441408 válasza motacilo (#410) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szivesen , így már a dizájn is tűrhetőbb nem? :)

Vigyázzatok mert ha beéállításoknál nem veszitek ki a pipát minden letöltött dolgot automatice felrak a felhőtőkbe,gondoltam inkább szólok...

[ Szerkesztve ]

(#412) #27441408


#27441408
törölt tag

Milyez a felhő izé amitől most annyíra elvannak telve maguktól a programozók? Az összes nagyobb nevű böngészőt lehet szinkronizálni.

(#413) #27441408


#27441408
törölt tag

Elégjól kezdem mexokni. Nem annyíra rossz ez csak szokni kellett a dizájnt. Az androidos böngésző meg szinte mindent ver. (ezt mutatják alatta a kommentek is)

(#414) csákány.


csákány.
aktív tag

A kezdőoldalon lévő gyorsindító nektek is ilyen bénán jeleníti meg a lapokat - hogy a teljes oldal képe helyett az oldal egy részletének felnagyított változatát mutatja csak! :(

(#415) #27441408 válasza csákány. (#414) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez miért baj? Az Fx is meg az Opera is sokszor így tesz nálam, de nem a kezdőoldalt nézegetem...... amúgy igen nekem így.

(#416) picimako


picimako
csendes tag

Üdv mindenkinek!

@silver star
#408:
Van egy topic a Maxthon fóumon, ahol a felvetődött kérdéseket lehet tisztázni: [link]
A skinekkel kapcsolatban azt írták, hogy új architektúrára építenek, és nem soká azokat is lehet majd használni.

#409:
Van egy frissítés az új verzióhoz, amiben visszahozták a régi megoldást is az oldalsáv eltüntetéséhez.
[link]

Ja, és nekem XP-n is megjelenik az avatár a bal felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

(#417) #27441408 válasza picimako (#416) üzenetére


#27441408
törölt tag

:U Nekem nem és nem jó a stausbáron vagy min alul a procimérő se a 3-asba se volt jó és ebbe se, pedig komplett ujratevés volt .

Akkor mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#418) picimako válasza #27441408 (#417) üzenetére


picimako
csendes tag

Jó kérdés. Az avatár a 3-asban nekem se volt jó, de a 4-esben megjavult. A procimérő viszont nekem se jó, nem tudom, hogy miért, de kíváncsi vagyok, hogy a Maxthon fórumon már jelezték-e.

(#419) #27441408 válasza picimako (#418) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elvileg valamikor 2012 elején jelezték kijött valami javítócucc a 3-ashoz feltettem, de nem jó.-.... jeleztem a fórumon aki beírt az azt írta neki működik... Érdekes, hogy hol működik hol meg nem...

[ Szerkesztve ]

(#420) picimako válasza #27441408 (#419) üzenetére


picimako
csendes tag

Fura, mert megnéztem a Win7-em alatt, és ott meg jó.

(#421) #27441408 válasza picimako (#420) üzenetére


#27441408
törölt tag

Anyukám gépén 7 van és ott én is láttam hogy jó, már arra gondoltam bojkottálják az XP-t de valaki itt ha jól emlékszek írta, hogy neki xp-n jó.

(#423) csákány. válasza picimako (#416) üzenetére


csákány.
aktív tag

Gondolom te vagy az aki a magyarítást készíti a maxthonhoz - köszönöm a munkád! Bár én még egy kicsit testre szoktam szabni :)

(#424) #27441408 válasza csákány. (#423) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezt meg miből sütötted ki ? :DDD Amúgy van Maxthon magyar nagykövet is :D komoly cikk is van vele valahol a neten.

(#425) csákány. válasza #27441408 (#424) üzenetére


csákány.
aktív tag

Már elég régóta ő az egyik a 3-ból, aki magyarosításokat készít a Maxthonhoz!
[link] Keresd meg lejjebb a magyar nyelvet, és nézd meg a feltöltőket!

(#426) picimako válasza csákány. (#425) üzenetére


picimako
csendes tag

Igen, én vagyok az egyik, aki a fordítást készíti. Ha van valami észrevételed vagy javítani kellene valamit, akkor szívesen várom. Jólesik, ha értékelik a munkám. :)

@silver star: én lennék a magyar nagykövet ;) , így ezen belül több mindent is csinálok, de legfőképpen fordításokat. Cikk pedig nem készült velem, max egy Androidos teszt végén lettem megemlítve.

[ Szerkesztve ]

(#427) #27441408 válasza csákány. (#425) üzenetére


#27441408
törölt tag

:DD :D

Cikk pedig nem készült velem, max egy Androidos teszt végén lettem megemlítve.

HELYETTEM! :C :DDD

amúgy mint nagy követ lehetnél aktívabb , nem ?(nem kötekedés) itt szinte évek óta én tartom életbe a topikot, másik 2 hátom fórumon szintén magam csináltam Maxthon topikot, de most komolyan akkor te miért nem népszerűaíted? azért annyíra nem x@r :DDD

[ Szerkesztve ]

(#428) picimako válasza #27441408 (#427) üzenetére


picimako
csendes tag

Igazad van, egyértelműen lehetne jobban népszerűsíteni, de amiket csinálok (olyan dolgok is, amik a felhasználókat nem érintik) mindent a szabadidőmben csinálok, és sajna nem mindig jut időm rá.

Egy fórumon való aktív részvétel szintén időt igényel, ezért közösségi téren tény, hogy nem sok mindent tettem még le az asztalra. Illetve erre a topic-ra is csak nem régen leltem rá.

Egy másik dolog, hogy tapasztalatom szerint a magyar IT oldalakat nem igazán érdekli a Maxthon, legalábbis abból kiindulva, hogy legutóbbi levelemre is csak az ITcafé/Prohardvertől válaszoltak.

Elküldenéd nekem a másik fórum topic-ok linkjeit, amiket készítettél?

(#429) csákány. válasza #27441408 (#427) üzenetére


csákány.
aktív tag

Te tartod életben a topicot, de ha jól emléxem, akkor anno én "vittelek bele a bűnbe" (#63-as hozzászólástól) :D Kicsit vonakodtál kipróbálni, de aztán te is "szerelembe estél" :D Én a Maxthont már az 1-es verziójától kezdve folyamatosan használom, és nem hogy nem szar, hanem az egyik legjobb! Egyedüli észrevételem, hogy olyan gyors ütemben fejlesztik, hogy nincs idő az alapos tesztelésre, és ezért néha bugos :/

(#430) #27441408 válasza csákány. (#429) üzenetére


#27441408
törölt tag

MINDEN A TE HIBÁD! :DDD

picimako

Eggyes leírások szerint kínai izraeli, mások szerint csak kínai vállalat a maxthon (vagy minek írjam) te nem tudod a pontos választ? Ill állítólag bizonyos százalék tulajdon részt vett a GOOGLE is! az a bizonyos 1 millió dollár amit a Maxthon vezérigazgató tagad a wikipédia szerint, viszont annó kész tényként kezelték, hogy a GOOGLE 1 misit adott 2007-be a Maxthonnak, éss vásárolta be magát. Te erről mit tudsz? ha már itt vagy érdekel mert kissé homályos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#431) csákány. válasza #27441408 (#430) üzenetére


csákány.
aktív tag

Szánom-bánom bűnömet... :D

(#432) #27441408 válasza csákány. (#431) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mégis engem kiáltottak ki több fórumon beépített embernek és nem a nagykövet urat vagy téged, :D kicsit agresszíven toltam a "kampányt" :C ;] volt ahol azt hitték a maxthion fizetett embere vagyok, komoly. :C

[ Szerkesztve ]

(#433) picimako válasza #27441408 (#430) üzenetére


picimako
csendes tag

Izraeli részről még egyáltalán nem hallottam, szerintem téves infó. Ahogy én tudom kínai, illetve időközben San Fransisco-ban is nyitottak egy irodát.

Az 1 millió dollárról én is azt tudom (a wiki alapján), hogy vissza lett utasítva, és azért gondolom, hogy ez ténylegesen így van, mert azóta sem publikusan, sem pedig belső körökben nem hallottam Google részesedésről.

Ebben a videóban el van mondva (http://www.youtube.com/watch?v=hyaiLj5STYY), hogy Jeff Chen, a Maxthon alapítója, egyedül egy helyről fogadott el befektetői pénzt (ha jól értettem). Kb 7 perctől kezdődik az a rész.

volt ahol azt hitték a maxthion fizetett embere vagyok, komoly.
Ezzel valamilyen szinten én is találkoztam, mert ha kicsit lelkesebben csinálod a dolgokat, akkor rögtön azt hiszik, hogy fizetett emberke vagy (ahogy te is írtad) vagy valami hasonlót, és nekem olyan érzés, mintha meg lennél bélyegezve.

[ Szerkesztve ]

(#434) csákány. válasza #27441408 (#430) üzenetére


csákány.
aktív tag

A Google-el való kapcsolatukról olvastam anno valami cikket, de annyira nem érdekel a háttér, hanem inkább az hogy egy f@sza böngésző legyen a végeredmény - és ez nagyrészt sikerül is!
A napokban megfertőztem egy barátomat a hosszútávú kiheverhetetlen Maxthon-betegséggel :D A sztori annyi volt, hogy a gépét átmentem kicsit karbantartani, mert elmondása szerint már egy ideje kékhalálba vitte több böngésző is a gépét (Chrome, Coolnovo, Firefox). Kiegészítőket eltávolítottam, flasht piszkáltam stb + egyéb karbantartások után sem volt tartós változás - meguntam és feltettem neki a legutolsó Maxthon 3-ast, megmutattam neki mit tud, azóta csak áradozik :D Na és persze azóta nem volt kékhalál a gépen!!!

(#435) #27441408 válasza picimako (#433) üzenetére


#27441408
törölt tag

Amerikában ha jól tudom ódzkodnak a kínai dolgoktól, na mármost a Maxthon kínai mégis van irodája ott is, mekkora az ameriikai részesedése a maxthonnak? Mármint azt kérdezem, hogy mekkora a használati % csak nem tudom megfogalmazni :) Hogy hogy van irodájuk ott is? ezt sose értettem. Engem nem izgat a megbélyegzés, mikor soknak éreztem a reklámot befejeztem ennyi, mindenki mondjon amit akar. Szerintem kéne ide a cafféra írni 1 fasza cikket a Maxthonról én írnék is de ilyen nekem nem megy. Valamikőtök esetleg? ;] Az izraeli kínai vegyest 1 weboldalon olvastam annó, de ezekszerint téves. Lesz ismét magyar mxthon oldal? a 3-asnak volt magyar nyelvű weboldala.

[ Szerkesztve ]

(#436) picimako válasza #27441408 (#435) üzenetére


picimako
csendes tag

Hát jó kérdés, hogy mennyien használják Amerikában. Az ottani irodában nincsenek fejlesztők, ott úgy tudom, hogy inkább a marketing és hasonlók zajlanak.

A cikkek írásához én se igazán értek, meg persze valószínűleg túl elfogultan írnám meg. :) Egyébként az ITcafé-tól levelemre kapott válaszban azt írták, hogy ha rendezik a munkaerőhiányt, akkor nagy valószínűséggel foglalkoznak a témával.

Magyar weboldal pedig lesz, de nem tudom, hogy mikor, mert a fordítás első turnusában a magyar még nincs benne. De szeretném elintézni, hogy hamarabb elkészíthessem.

(#437) #27441408 válasza picimako (#436) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csak azért kérdeztem, mert a magyar weboldal ha van nagyobb vonzerő, volt hogy valakire úgy tukmáltam rá, hogy mondtam "nesze" nézd meg van magyar oldala is ezt meg azt tudja stb. Nekem jelszavaim is felvannak szinkronizálva, biztonságos ez? vagy marhaságot csináltam? Bár már vagy 2-3 éve ;]

[ Szerkesztve ]

(#438) picimako válasza #27441408 (#437) üzenetére


picimako
csendes tag

Szerintem biztonságos. Én például munkahelyi oldalak linkjeit tárolom ott, és eddig még nem ütköztem gondba. Legjobb tudomásom szerint az Amazon szervereit használják, így ha nem biztonságos, akkor véleményem szerint az Amazon tárolási módszere nem biztonságos.

(#439) #27441408 válasza picimako (#438) üzenetére


#27441408
törölt tag

1 szó mint száz, gondolom nem nagyobb a veszély mint a lastpassnál . Ugye ott is sokan tárolják a cuccaiket, én is.

(#440) picimako válasza #27441408 (#439) üzenetére


picimako
csendes tag

Egyetértek.

(#441) #27441408 válasza picimako (#440) üzenetére


#27441408
törölt tag

A szürke színt már eltüntethetnék nem lehet lecserélni de a kék jobban tetszett :)

(#442) #27441408 válasza csákány. (#431) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért tökélletes munkát nem végeztél sokszor hetekig operázok, most is azzal írok a Maxthon topikba, micsoda szentségtörés tudom :D

(#443) csákány. válasza #27441408 (#442) üzenetére


csákány.
aktív tag

Most megkérdezhetném akkor, hogy miért??? :D
De tudom a válaszod, mert valami nem működött rendesen, vagy nem jelent meg jól vagy kiakadt stb. Erre én azt mondom, hogy biztos hogy néha bugos a progi, de a fórumon jelzett problémák 98%-ával sosem találkoztam - talán az embereknek el kéne gondolkodniuk, hogy sok esetben talán nem is a maxthon a ludas a dologban, hanem esetleg egy haldokló oprendszeren futtatják vagy egyéb feltételek nem adottak stb.
A másik, amit meg sosem értettem, hogy ha valamit használunk egy ideje megelégedéssel, és megváltoztatják egy kicsit a fejlesztéseknek köszönhetően, akkor rögtön nem találunk meg semmit, meg keresgélünk alternatív progikat, mert nem tudunk átállni! Legyünk már egy kicsit alkalmazkodóbbak, és tudjunk kompromisszumot kötni!
A fentieket ne vedd személyeskedésnek, nem ellened irányúltak, csak általánosságban kifejtettem a véleményemet!
És én Maxthonról vagyok most is :D

(#444) #27441408 válasza csákány. (#443) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tévedsz, azért mert az Operát már ezer éve használom és kötődök hozzá, a mobil cuccuk is jobb :P és nem Knai..... nem minthja bajom lenne a kínai emberekkel, mielőtt valaki féleérti! de jobban esik, 1 olyan ország (norvégia) termékét használnom, ahol a szabadság szót nem szűri ki az msn mint kínába :DD , és szabad a net, nem úgy mint kínába.... szóval ezért mert csájníz. De mielőtt teljesen bolondnak nézel az első a komolyabb ok, miszerint kötődöm az opcsihoz már akkor ezt nyomkodtam javarészt amikor még fizetős volt, ill akkor tájt kaptam rá pont, amikor levették a fizetős részt és full free lett. a kínai telefonomat is lecseréltem csak mert kínai a gyártó :DD és nyomatékosan megismétlem a kínai emberekkel semmi problémám.

Egyébként wz a szürke dizájn egy ocsmány hányadék :és nincs másik :O

[ Szerkesztve ]

(#445) csákány. válasza #27441408 (#444) üzenetére


csákány.
aktív tag

Na akkor te már "kettős állampolgár" vagy: norvég és kínai........fan :D Na ezt jól megfogalmaztam :U
Ha a szürke fejlécre és a menükben található egyéb szürke sávokra gondolsz, akkor a 4-es Maxthon megjelenésekor ezek még halványkék színben pompáztak, de aztán a fórumban olvastam, hogy kifogásolták - erre megváltoztatták szürkére :U Ez is bizonyítja, hogy nem lehet mindenkinek a kedvére tenni :( És itt jön elő az előbbi hozzászólásomból a kompromisszumkészség, mert meg kell mondjam nekem sem tetszik minden a Maxthonban, de számomra perpillanat ez a legjobb, legjobban kézreálló böngésző! Persze ez mindenkinél más lehet! Én is használok még Coolnovo-t mellette, az is jó, de valahogy.... :(

[ Szerkesztve ]

(#446) csákány.


csákány.
aktív tag

Tegnap hosszú idő után ismét kipróbáltam a Maxthon androidos változatát. Meg kell mondjam nagyon sokat fejlődött a progi, és szerintem az egyik legjobbnak és leggyorsabbnak számító Dolphin Browsernél is gyorsabb!

(#447) #27441408 válasza csákány. (#446) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igen és a merketen is szép magas a pontozottsága és szinte csak jót mondanak róla, van 1-2 hibája de teljesen jó koreekt kis cucc :D

(#448) picimako


picimako
csendes tag

Egyet kell, hogy értsek. Sok minden került bele, és tényleg nagyon gyors.

(#449) picimako


picimako
csendes tag

Egy kis infó a skin-ekről.
[link]
Now we tentatively schedule to launch skins is Feb 2013 (don't hold us to that schedule because it can change).

[ Szerkesztve ]

(#450) #27441408


#27441408
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.