Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) gandol válasza picimako (#600) üzenetére


gandol
csendes tag

Óóó, nagyon köszönöm! :-)
Kiléptem és minden visszajött! :R
Akkor most csak az a kérdés, hogy ezeket hogyan vihetem át a bejelentkezett állapotba?

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#602) picimako válasza gandol (#601) üzenetére


picimako
csendes tag

Ha minden igaz, akkor a c:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\ mappa (ez tárolja az adatokat) alatt találsz egy "guest" mappát (ez van használva kijelentkezett állapotban) és egy mappát a Maxthon fiókodhoz tartozó e-mail címmel. Ha a fiókod mappájának tartalmát felülírod a guest mappa tartalmával, akkor bejelentkezés után már a jó adatokat kellene látnod.

Mindenesetre ajánlok egy biztonsági mentést róluk, hogy ne kelljen minden beállítást elölről kezdeni, ha mégse működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#603) #27441408


#27441408
törölt tag

1 kis érdekesség, fórumukon olvastam, hogy az aligazgató, vagy mi a szösz a tulajdonképpeni vezérigazgató is és nem Jeff Chan aki megalapította a Maxthont.

Akkor ő mit csinál ? Pálcikázza a rizst egésznap ? :DDD

(gondolom még az is megeshet, hogy a kaliforniai bázisról működtetik a Maxthont és nem pekingből, de ez csajk az én agymenésem. )

[ Szerkesztve ]

(#604) picimako válasza #27441408 (#603) üzenetére


picimako
csendes tag

Elsőkörben érdekelne, hogy pontosan hol olvastad ezt. Másrészt legjobb tudomásom szerint Karl Mattson titulusa General Manager, aki főleg marketinges dolgokért és az eladásokért felelős, Jeff Chen pedig CEO, akinek ahogy kivettem több, és kicsit más felelősségi köre van.

Pálcikázza a rizst egésznap ?
Lehet, hogy ezt poénnak szántad, de szerintem abszolúte nem poénos, amikor egy ilyen beosztású és jelentőségű illetőről van szó. Ha ő nem lenne, akkor most egyikőnk se írogatna ebbe a topicba, satöbbi satöbbi.

(#605) #27441408 válasza picimako (#604) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért ennyíre nem kell komolyan venni, akkor írnék a google topikba a Chrome-hez....

Amúgy meg nem értem mi bajod, rengeteg ilyen cégvezető felvesz maga alá helyettest aki gyakortatilag a vezérigazgató a cégvezér meg éli világát a hozambol stb stb... éppen Jeff is megteheti, hisz a Maxthon eléggé sikeres főleg Ázsiában és KÍnában.

[link]

értelemszerűen mivel fordítóval olvastam lehet nem jól értettem.

(#606) picimako válasza #27441408 (#605) üzenetére


picimako
csendes tag

Amúgy meg nem értem mi bajod, rengeteg ilyen cégvezető felvesz maga alá helyettest aki gyakortatilag a vezérigazgató a cégvezér meg éli világát a hozambol stb stb... éppen Jeff is megteheti, hisz a Maxthon eléggé sikeres főleg Ázsiában és KÍnában.
Ez teljesen logikus, és érthető. Valószínűleg sokan csinálják ezt.
Az tény, hogy pontosan nem tudom, hogy Jeff mivel foglalkozik, de belsős megbeszélések során az kiderült, hogy nagyon elfoglalt a céges ügyekkel. Illetve amiből még ki tudok indulni egy interjú egy mondhatni támogatójukkal, aki anno felajánlotta a pénzét Jeffnek a cég számára, de ő visszautasította, és az interjú alapján azóta sem vette igénybe ezt a felajánlást.

Persze mindent én se tudhatok, így lehet, hogy tényleg egész nap csak elvan, és élvezi az életét.

És nem utolsó sorban elnézést, ha keményen fogalmaztam.

(#607) #27441408 válasza picimako (#606) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az erős megfogalmazást nem veszem fel, nyugi :) más is elvakultan maxthonos a fórumba nevet nem írok :DDD te dolgozol is rajta érthető.

ott a forrás gondolom olvastad, angolul nem tudok a fordítóból hámoztam ki amit mondtam.

A Gé betűs világfelderítő cég akit te is írtál, még támogatja a maxthont? Vagy az csak egyszeri ajánlat volt? (bár azóta saját böngészőjük van minek karolnák fel a maxthont)

Lehet nagyon idióta kérdés, de kínából hogy lehet ilyen céget vezetni? Tudjuk kínába cenzúrázott a net stb.... azt annó megbeszéltük, hogy a face profilt kaliforniából tollják. , de a többit lehet pekingből intézni? Asszem a honlapon pekingbe írják a központot.

Amúgy Jeff valamit ügyesen csinálhatott van még 2-3 ismertebb kínai böngésző de a közelébe nincsenek a maxthonnak...

(#608) picimako válasza #27441408 (#607) üzenetére


picimako
csendes tag

Akkor nincs harag. :)

A Gé betűs cég ajánlata csak egyszeri volt, és ahogy te is írtad, minek támogassanak egy másik böngészőt, ha megvan a sajátjuk.
Hát, hogy hogy lehet netcenzúra mellett egy ilyen céget vezetni, ez nekem is kissé rejtély. Lehet, hogy ennek utánakérdezek, mert korábban már én is filóztam rajta.

(#609) #27441408 válasza picimako (#608) üzenetére


#27441408
törölt tag

Na ugye kicsit rejtélyes, nem véletlenül kérdeztem anno, hogy pl Jeff Pekingbe él e..

Gondolom a kaliforniai iroda nyitásban az is benne volt, hogy a marketinget onnét szabadon lehet terjeszteni, kínába pl blokkolják a fészt, ha jól tudom. Sebaj ott meg lehet a baidun nyomulni :D

De én szerintem nem véletlenül olvastam, hogy tulképp a Jeffalatt álló helyettes a vezérigazgató.... mi va ha ő pl nem kínába él... így azért nekem már logikus lenne.

tetszik a névjegybe a kínai betű :)

lehet Jwff proxyn tollja a facét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#610) Narxis


Narxis
nagyúr

BETA 4.1.0.600 [2013-05-23]

New Features:
+ GPU Acceleration in Ultra Mode
+ URL ad blocking in Retro Mode
+ Popup Blocker in Retro Mode
+ Page Mute

Improvements:
* Improved the loading speed of Quick Access page
* Optimized the display method of tab list
* Enhanced the Cookie privacy policy

Fixes:
[Main Frame]
* Problem caused by skins
* Problem caused by adding favorites
* It could not use right-click menu in Download Manager
* Problem about Lock Tab
* Language switching did not work in Download Manager interface
* Syncing feature did not work after switching account

[Webkit Core]
* Page kept refreshing when right-click menu popuped
* Developer Tools window problem
* Developer Tools right-click menu problem
* It could not upload files to Google Cloud
* No respond of some pages
* Youtube page display problem
* No respond of the browser if popuped video window
* Attachments in some mail boxes could not be downloaded by third-party tools
* Proxy problem
* Print feature did not work in some pages
* Improved the core stability

[Maxthon Cloud]
* Optimized local file cloud push

Thanos was right.

(#611) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,
Olyan gondom van, hogy pár napja kezdte a Mx3, hogy bizonyos gombokra nem reagál. Vagyis: Pl Apród üzenetet nem tudok elküldeni a küldés gombbal. Vagy a Google kereső nem szűkít, ahogy ütöm be a betűket, és a nagyító (kereső) gombra sem reagál. A gmail betöltése kb. 80%-nál megáll, pörög a folyamatcsík órákig, egy helyben. Mx2-vel, vagy Chrome-mal, ezek a funkciók közben működnek. Kínomban feltelepítettem a Mx4-et, és azzal rögtön kipróbálva működtek, de ma már azzal sem. Teljesen értetlenül állok a probléma előtt... :W
Kösui, ha van valakinek egy használható ötlete

(#612) #27441408 válasza Botigta (#611) üzenetére


#27441408
törölt tag

Frissíts...... már viszonylag az Mx 4-et gyűrjük :)

(#613) Botigta válasza #27441408 (#612) üzenetére


Botigta
aktív tag

Bocs, de ha figyeltél volna, leírtam, hogy az Mx4 van fent, és azzal is ezt csinálja! De az Mx2-vel nem! Már letöröltem Revo Uninstallerral a 4-et, újratelepítettem, de semmi változás. Legalább 4 gépemen van Maxthon, ilyen problémával egyiken sem találkoztam...

(#614) #27441408 válasza Botigta (#613) üzenetére


#27441408
törölt tag

én este csak mx3-at láttam :) de majd bekukkantanak a szakik és segítenek .

(#615) #27441408


#27441408
törölt tag

blogot indítottam az egyik nagy ingyenes szolgáltatónál, öröm látni, a megtekintési statisztikában böngészőkre bontva, ott figyel a Maxthon is. :DDD jó nem írdatlan nagy számba de ott van előrébb mint az opera meg az IE , és mindezt amerikából vagy magyarországról :) (térkép szerint kínába nem nézték meg a blogom :P )

Magyar helyesírás ellenőrőt ebbe a maxthonba hogy kell beletuszakolni?

[ Szerkesztve ]

(#616) csákány. válasza #27441408 (#615) üzenetére


csákány.
aktív tag

Töltsd le innen a "hu-HU.mxdic" fájlt és indítsd el!

[ Szerkesztve ]

(#617) #27441408 válasza csákány. (#616) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi,

Ennyíre elterjedt böngésző lett a maxthon? Bocsi csak engem megjepett, hogy megjelent 1 ilyen látogatottsági statisztikába és ráadásul nem leghátul :)

(#618) #27441408 válasza #27441408 (#617) üzenetére


#27441408
törölt tag

És nem a saját maxthonom, :DDD :C letiltottam, hogy a saját belépéseimet rögzitse:)

(#619) csákány. válasza #27441408 (#617) üzenetére


csákány.
aktív tag

Milyen látogatási statisztika, és milyen blog? Linket kérek :)

(#620) #27441408 válasza csákány. (#619) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem tudom feltenni!!!! nem indul el a társítás ablak jön be ennyi.

(#621) picimako válasza #27441408 (#620) üzenetére


picimako
csendes tag

Ebbe a mappába másold be, akkor működnie kellene: c:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Maxthon3\Public\Dicts\

(#622) #27441408 válasza picimako (#621) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi, mostmár nem ártana ha lenne kontrolom , fórumon nem érdekel hogy íropk meg ki szól le,,, de nyílvános blog az más :)

(#623) picimako válasza Botigta (#613) üzenetére


picimako
csendes tag

Szia.

Én is tapasztaltam ilyet bizonyos verziókkal. Ilyenkor nekem általában csak egy következő verzió oldotta meg.
3-asból és 4-esből melyik van fent?

Teljesen nem vagyok biztos benne, de lehet, hogy a 3-as és a 4-es is ugyanazt a beállítások mappát használja (c:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Maxthon3\), ezért ugyanazt látod a 4-esben, mint a 3-asban. Lehet, hogy megérne egy olyat, hogy leszeded a 3-asat, és így megnézni, hogy a 4-es hogy viselkedik.

(#624) csákány. válasza #27441408 (#620) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nincs azzal baj, állítsd be neki mikor felugrik, hogy az ilyen kiterjesztésű fájlokat a Maxthon kezelje - szerintem akkor jó lesz! ;)

(#625) #27441408 válasza csákány. (#624) üzenetére


#27441408
törölt tag

picimackó megoldotta :) mivel ebbe a hsz-be már javítgat is , működik :DDD

nah de komolyan tényleg ennyíre elterjedt már a maxthon ? Még egyszer, nem a sajátom lett elvileg rögzítve :)

bár csak magyarországrol meg az usábol nézték meg a blogom, szóval vagy itt vagyott burjánzik a maxthon :) (meg 1 megjelenítés volt indonéziába)

[ Szerkesztve ]

(#626) Black Plague válasza #27441408 (#625) üzenetére


Black Plague
tag

Mi van akkor ha a látogatók java része robot ???
Nem rakod be az oldalad linkjét ??? Megnézni hogy milyen meg mit is mutat...
PL a webnode nál is van olyan hogy a látogatottság és az indexelés miatt robotok is felkeresik az oldalt..Ha tévedek akkor bocsi

(#627) #27441408 válasza Black Plague (#626) üzenetére


#27441408
törölt tag

nem tudom kiírhatom e nem e reklám :) a keresőóriás bloggrendszerét használom , És nem is értek ehhez ez az első blogom, csak meglepett, hogy van ilyen statisztika és hogy ott a Maxthon és kb a chrome meg az FF mögött , ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#628) #27441408 válasza Black Plague (#626) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem rakod be az oldalad linkjét ??? Megnézni hogy milyen meg mit is mutat...

nem tudom hova gondoltad de átküldtem neked.

[ Szerkesztve ]

(#629) #27441408


#27441408
törölt tag

Tudom, hogy egy kicsit off, de a napi blog látogatottsági listámon a maxthon ma első volt :) és a saját rögzitésem kikapcsoltam..

[ Szerkesztve ]

(#630) GG888 válasza #27441408 (#629) üzenetére


GG888
senior tag

Én mindig beállítok nofollow-t, meg jónéhányszor átállítom a useragentet a különböző css-ek teszteléséhez (webprogramozó volnék :D )

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#631) #27441408 válasza GG888 (#630) üzenetére


#27441408
törölt tag

leírnád ezt emberi nyelven ? bocsi nem értem :)

(#632) GG888 válasza #27441408 (#631) üzenetére


GG888
senior tag

Ha bemész a maxthonod beállításaiba, akkor a részletes beállításoknál legul találod az ilyen finom beállításokat :)
Ami pedig a css-t illeti, az nem más mint a Cascading Style Sheet, egy stíluslap, ami a honlapok kinézetének igen nagy hányadát kiteszi :)

Szerk.:
A UserAgent pedig arra való, hogy megmondja az adott böngésző típusát, verziószámát, minden szirszart a honlapnak (persze csak ha kéri) és az alapján a lelekes webprogramozó (én), be tudom állítani, hogy mondjuk IE6-9 alatt ne legyenek ilyen-olyan effektek, mert úgyse látszik, mert az IE fos.

1 szó mint 100, nem kell 10 féle böngészőt futtatnom, csak átállítom a maxthont, hogy épp minek mutassa magát és újratöltöm az adott oldalt.

[ Szerkesztve ]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#633) #27441408 válasza GG888 (#632) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi, a blogomon amúgy Chrome-nak van azonosítva a maxthon :)

(#634) Botigta válasza picimako (#623) üzenetére


Botigta
aktív tag

Üdv,
A hármas le lett tisztítva, és úgy van fent a 4-es, és az is le lett frissítve. De így is jelentkezik a gond. De ráadásul nem mindig. Azonkívül a 2-es van fent internet bankolni, és egy kontroll böngészőnek.

(#635) Black Plague


Black Plague
tag

Maxthon 4.6.2000 verziószámu a Maxthonom és így hozza be az oldalt..Kérdésem az lenne hogy mitől lehet ez ?? Az adobe flash a legfrisebb 11.07 verziószámú és Windows 8 64 bites rendszeren használom..4 giga rammmal

(#636) Dluinet válasza Black Plague (#635) üzenetére


Dluinet
nagyúr

reklámszűrőt kapcsold ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#637) Black Plague válasza Dluinet (#636) üzenetére


Black Plague
tag

Reklámszürő ki van kapcsolva és úgy mutatta ezt a képet.
Egyéb 5let ???

(#638) Dluinet válasza Black Plague (#637) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pedig be van kapcsolva a kép szerint
Egyéb 5let:
kapcsold át Trident motorra

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#639) Black Plague válasza Dluinet (#638) üzenetére


Black Plague
tag

azt a tetszöleges user agentnál kell átváltani ??

szerkesztés...
egyik megjelenítő monitorral sem változik a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#640) Dluinet válasza Black Plague (#639) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én a beállítások> nézet > böngészőmód váltása gombot szoktam kipipálni
ilyenkor a címsor végén megjelenik egy villám, és arra rákattintok, akkor átvált kékre (trident motor)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#641) Black Plague válasza Dluinet (#640) üzenetére


Black Plague
tag

Más a gond valszeg a win8-as flash beépülö szarxik ugyanis IE10 alatt is ilyen meg a Comodo dragon alatt is ugyanez a helyzet...
Még kiprobálom firefox alatt ugyanis ott másfajta Flash plugin kell

(#642) GG888 válasza Black Plague (#635) üzenetére


GG888
senior tag

Biztos, hogy a flash-sel lesz valami, laptopon nekem is a legfrissebb beta win8 x64 alatt fut problémamentesen.

Bár a flash meg nem kéne, hogy szétverje az oldalt ennyire, csak nem kéne hogy a flash látszódjon oszt jónapot.
Meg maxthon mellé nem is kell flash ha csak azt használsz ha jól tudom, de majd kijavít valaki ha nem így van (tudtommal van benne beépített plugin)

Ha megcsinálom a ramdisket akkor ki is próbálom nektek :))

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#643) picimako válasza GG888 (#642) üzenetére


picimako
csendes tag

Hali. Maxthonban van beépíett Flash. Mindig a fejlesztők által stabilnak tartott verzió kerül bele.

(#644) Black Plague


Black Plague
tag

Köszi mindenkinek megoldódott a probléma egy win8 újratelepítéssel mert nem volt időm keresgélni mi okozhatta a hibát így megjavult

Most nincs fennt az AMD videodriver hanem csak a Win8 által felrakott videodriver és jó a dolog..Minden progit visszaraktam csak a videokártya gyári AMD-s driverjét nem és mükszik a dolog

Köszi az ötleteket mindenkitöl.. :R

(#645) #27441408


#27441408
törölt tag

(#646) #27441408


#27441408
törölt tag

Srácok hova lettetek ? :C

jól nézek ki ebbe a topikba az operás aláírásommal, most kitagadtok ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#647) Xeon7


Xeon7
aktív tag

:DD

(#648) #27441408 válasza Xeon7 (#647) üzenetére


#27441408
törölt tag

újra köztetek :P

(#649) picimako


picimako
csendes tag

2 napja új béta verzió jelent meg: 4.1.01600

(#650) Dluinet válasza picimako (#649) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem raktam fel, mert nem jelent meg a főoldalon, pedig a Changelog-ban láttam.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.