Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) #27441408 válasza picimako (#649) üzenetére


#27441408
törölt tag

És nagyon jó! :) Pont és is azért léptem be most a fórumba, hogy beírjam 2-3 napja ezzel tolom és szerintem tök jó :DDD

(#652) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali, mitől van az, hogy ha belépek a blogger.com irányítópultjára és mindenzt maxthonnal akkor nemes 1szerűséggel a rendszer közli hogy nekem nincs blogom ?

Pedig van ott a cím ellenőrízhetitek, és más böngikbe jól működik, sőt ha nem lépek be a gugliba akkor a blog külön be is jön, de ha belépek a bloggerbe közli, hogy semmim sincs.... ötlet?

(#653) #27441408


#27441408
törölt tag

fura a beta-ba működik....

(#654) GG888 válasza #27441408 (#652) üzenetére


GG888
senior tag

Lehet, hogy cachebe vagy cookie-ba megőrült valami, próbáld ki, hogy minden előzményt meg az ahhoz az oldalhoz tartozó sütiket törlöd...

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#655) #27441408 válasza GG888 (#654) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi.

(#656) #27441408


#27441408
törölt tag

Ti is kaptatok levelet a Maxthontól? :C

Ez természetesen azokhoz szol akiknek fiókja van a Maxthonnál!!

[ Szerkesztve ]

(#657) Dluinet


Dluinet
nagyúr

A mentet jelszavakat már nem lehet megnézni a 4.1.0.2000-es verziónál?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#658) picimako válasza #27441408 (#656) üzenetére


picimako
csendes tag

Gondolom hírlevelet kaptál. Nemrég kezdték el őket csinálni. Azok, akik létrehoznak Maxthon fiókot, automatikusan felkerülnek erre a listára.

@Dluinet: ha szerkeszted a mentett felhasználónév/jelszó bejegyzését, akkor az ablak alján van egy Jelszó megjelenítése mező. Azt bepipálva megmutatja.

(#659) #27441408 válasza picimako (#658) üzenetére


#27441408
törölt tag

Jaja afféle , felháborítónak trtják a lehslgatást és biztosítanak róla, hogy a Maxthon vigyáz rám. :DDD

(#660) Dluinet válasza picimako (#658) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a munkahelyi gépemen van az otthonin nincs

maxthon verziója ugyan az :Y

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#661) #27441408


#27441408
törölt tag

(#662) spammer


spammer
veterán

Nézegettem ma ezt a böngészőt, de nem találtam, hogy hol a fenébe lehet kikapcsolni a search boxot. Minek egyáltalán, ha amúgy is lehet keresni a címsorból? A másik, hogy a kezdőlapnak be lehet állítani, hogy sima fehér lap legyen? about:blank -et hiába írtam be. Könyvjelzősávot, status bart sem lehet kikapcsolni? Nem találtam a beállítások között.

Amúgy nem rossz, de még van hova fejlődnie, bővítmények terén mindenképpen :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#663) Dluinet válasza spammer (#662) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a beállítások menüben a Nézet szóra ráhúzod az egeret és vársz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#664) spammer válasza Dluinet (#663) üzenetére


spammer
veterán

S tényleg, köszi :) Én meg a Settingben nézelődtem.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#665) #27441408


#27441408
törölt tag

Új béta van új funkciókkal :C

(#666) #27441408


#27441408
törölt tag

Hát én 1 új dolgot se fedeztem fel :)

(#667) Dluinet válasza #27441408 (#666) üzenetére


Dluinet
nagyúr

+ Press Boss key to mute the page
+ Address bar Domain Highlighting
+ Developer Tools in Retro mode(IE8 and Above)
+ Underlying network module support Proxy Authentication

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#668) #27441408 válasza Dluinet (#667) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezeket a fórumon is láttam, de magyarul ezek mik?

(#669) Dluinet válasza #27441408 (#668) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Press Boss key to mute the page: egy kiválasztott billentyűre elrejti a böngészőt
Address bar Domain Highlighting: címsorban a prohardver.hu fekete a cím többi része szürke
Developer Tools in Retro mode(IE8 and Above): webfejlesztő eszközök elérhetők IE módban
Underlying network module support Proxy Authentication: alhálózatban is engedélyezhető a proxy hitelesítés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#670) #27441408 válasza Dluinet (#669) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi : :R

Ezek közül egy se nagyon érint engem, gondolom ezért nem is találtam sehol az újdonságokat. :U

(#671) GG888 válasza Dluinet (#669) üzenetére


GG888
senior tag

nálam nem elrejti, hanem némítja az adott oldalt

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#672) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Developer tools-ban, módosítok a maxthon kinézetén, ikonok, fülek, stb pozícióján, kinézetén, stb.
Miért nem menti el?
Újraindítom maxthont, vagy F5; és visszaáll eredetire minden. :/
Nem vagyok nagy guru/programozó. De akkor mindek a fejlesztői cucc, ha nem lehet elmenteni a változtatásokat. Vagy béna vagyok?
Köszi előre is.
Am. hiányolom a mostaniból a kézi blokkolót. (áll. kivették 1-2 bug miatt, de ha kiküszbölték a hibát újra visszarakják). De megoldható a blokkolás, ha dt-ban kikeresed a forrást, és hozzáadod a blokkolási szabályzathoz. :P

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#673) GG888 válasza Bajgunar (#672) üzenetére


GG888
senior tag

Ha a developer tools alatt azt érted, amit f12-vel hozol elő, fejlesztői eszközöket, akkor az olyan, mintha firefoxba lőnél egy firebugot, avgy IE-ben megnéznéd az oldal forráskódját.
Ott bármit változtatsz, az csak a te gépeden fog másképp megjelenni és csak addig, amíg le nem frissíted az oldalt, vagy értelemszerűen újra be nem töltöd.
Mivel én webprogramozó volnék, így hasznos ez a funkció, ha valami nem klappol. Akkor itt a developer toolsban beállítok mindent, hogy faintosan működjön, majd ezután állok neki valóban szerkeszteni az oldalt, hogy ne kelljen többször és ne kelljen kieséssel számolni, mert itt-ott nem stimmel 1-2 pixel...
Nem igazán próbálkoztam még egyedi stíluslapot meghívni a különböző honlapokhoz, biztos van egyébként ilyen fícsör a maxthonban, vagy ha nincs, akkor meg kell lennie hozzá ilyen extension-nek.
ha pl. a http*://*.prohardver.hu/* oldalt nézem, akkor töltse be az oldalba az én egyedi kívánalmaimat is.

Ha gondolod mx fórumban megkérdezem neked, hogy létezik-e ilyen add-on.

Remélem nem írtam nagyon összevissza és érthető

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#674) biga-csiga


biga-csiga
csendes tag

Sziasztok!

Tudja e valaki hol lehet beállítani a maxthon-nál azt, hogy amikor elindítom a maxthon-t ne ajánlja fel az előző munkamenet oldalait hanem egyből betöltse?
Tehát úgy mint pl a chrome-nál... elindítom és szépen megnyit mindent, ahol legutóbb abbahagytam.
Mert engem nagyon zavar, h mindig rá kell kattintanom, h az előző munkamenet visszaállítása....vagy mit.

(#675) GG888 válasza biga-csiga (#674) üzenetére


GG888
senior tag

Szia!

Legkevesebb klikkel úgy oldható meg ahogy most használod valószínűleg.
Beállításoknál utolsó munkamenetre rakod, majd amikor újranyitod a böngészőt, akkor rányomsz, hogy minden elem megnyitása.

B. verzió ha Kezdőlapot választassz a beállításoknál majd alatta a szövegdobozba enterrel elválasztva beirod az URL-eket akkor mindig azokkal a lapokkal fog indulni a böngésződ.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#676) #27441408


#27441408
törölt tag

(#677) motacilo


motacilo
aktív tag

Hogyan lehet a kedvencek sor magasságát csökkenteni, mert a legújabb verzióban nagyon sok helyet foglal fölöslegesen?

(#678) picimako válasza motacilo (#677) üzenetére


picimako
csendes tag

Sajnos azt nem lehet változtatni.

(#679) motacilo válasza picimako (#678) üzenetére


motacilo
aktív tag

Ez azért így gáz!

(#680) picimako válasza motacilo (#679) üzenetére


picimako
csendes tag

Melyik verziót használod most?
Illetve azon gondolkoztam, hogy a kedvencek sor magassága nem változott mostanában. Nekem is le van nyitva állandóan, és nem láttam változást e téren.
Meg az jutott még eszembe, hogy használsz-e valamilyen megjelenést, ami esetleg bekavarhat?

(#681) motacilo válasza picimako (#680) üzenetére


motacilo
aktív tag

Verzió: 4.1.2.2000
Ennél jelentkezett a gond.

[ Szerkesztve ]

(#682) motacilo


motacilo
aktív tag

Helyreállt! Hogy hogyan nem tudom.

(#683) picimako válasza motacilo (#682) üzenetére


picimako
csendes tag

Akkor legalább nincs gond vele. :)

(#684) GG888


GG888
senior tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám akadt, hogy a laptopomon a legfrissebb beta van fent (mint mindig :) ).
Napokban felraktam egy Web Studio Expresst (vagy mit) kb. 27 programot rakott fel, azóta a következőket tapasztalom:

ha címsorban guglizok valamire, akkor az első lekérdezés sikerül.

utána ha a guglis felületen bármit beírok, akkor nem csinál semmit.

Elem vizsgálatakor, konkrétan az egész Developer tools felület szana-szét van esve.

Szerintem várok egy újabb verziót és törlöm a régit, azt meg felrakom.
Ha nem jön helyre, akkor újrahúzás...

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#685) mntn


mntn
tag

Sziasztok,

két kérdésem lenne. Az egyik, hogy a dokkot el lehet helyezni jobb oldalon is? A másik, hogy be lehet állítani kezdőlapnak az alábbi képen látható lapot? (mint a Chromeban)

Üres oldal beállításra és about:blank-ra is a http://i.maxthon.com/hu-hu.htm oldal jön be megnyitáskor.

[ Szerkesztve ]

(#686) GG888 válasza mntn (#685) üzenetére


GG888
senior tag

állítsd be beállításoknál, hogy Kezdőlappal induljon az Maxthon,
az első sorba meg írd be, hogy az about:blank legyen a kezdőlap (az a gyorshívó)

Dokkolóhoz nem tudok hozzászólni, talán registryből...

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#687) picimako válasza mntn (#685) üzenetére


picimako
csendes tag

A dokkról úgy tudom, hogy fixen bal oldalon van, de ahogy GG888 írta, lehet, hogy valami trükkel meg lehet oldani.
A kezdőoldal beállítására pedig van egy picit egyszerűbb mód, mégpedig ugyanúgy a beállításoknál az Új fül opciót választod, akkor alapból az about:blank-et fogja behozni.

(#688) mntn


mntn
tag

Köszönöm a válaszokat. A probléma az volt, hogy az oldalsávon található ikonnal indítottam a böngészőt és az alapból a http://i.maxthon.com/hu-hu.htm címre visz. Azt meg szerkeszteni nem lehet.

(#689) mntn


mntn
tag

És lenne még egy idegesítő kérdésem. :DD Ha pl. a Googke Drive (vagy Dropbpx, Gmail) oldalát szeretném betenni a csempék közé, akkor annak tudok adni igényes mintázatot? Vagy az alap csempék úgy vannak beintegrálva a böngészőbe? Nem találtam a Google Storehoz hasonló oldalt a Maxthonnál. :B

(#690) GG888 válasza mntn (#689) üzenetére


GG888
senior tag

A csempéken szerintem lehet változtatni, de nincs rá igazán felhasználóbarát megoldás (most épp Visual Studio 2012-vel próbálkozom vele :) )
Ha törölsz egy alap csempét, akkor a után a felvett oldalnak a printscreenjét(illetve annak egy részletét)
fogod látni.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#691) picimako válasza GG888 (#690) üzenetére


picimako
csendes tag

most épp Visual Studio 2012-vel próbálkozom vele
Pontosan mit tervezel? :) Egy kiegészítőt próbálsz készíteni esetleg?

(#692) GG888 válasza picimako (#691) üzenetére


GG888
senior tag

is...
Pokki startmenüt használok win8-on, ahhoz nagyon jó developer appok vannak (honlapokat hegesztek).
Azokat próbálom meg átültetni a fejelsztős gépre maxthonba, mert több erőforrást nem vonhatok már el ilyenekre a géptől.

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#693) Hege1234


Hege1234
addikt

lehet valahogy szinkronizálni a chrome cuccaival ?
(jelszavak könyvjelzők)

(#694) Dluinet válasza Hege1234 (#693) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szerintem LastPass kiegészítővel
nem próbáltam, de azzal kezdeném

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#695) dragonfx


dragonfx
veterán

nektek is ilyn gagyi lett a felületi mobilon az utolso uopdate ota?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#696) Hege1234 válasza Dluinet (#694) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!

(#697) sChess válasza Hege1234 (#693) üzenetére


sChess
csendes tag

A jelszavakat nem tudom. A könyvjelzőket lehet. Menü (Alt+F), Eszközök, Adatok importálása/exportálása menüpontnál. IE, firefox és chrome is lehetséges

(#698) Hege1234 válasza sChess (#697) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!

(#699) sChess válasza mntn (#689) üzenetére


sChess
csendes tag

A gyorshívó csempéinek számát, a csempén lévő képet is módosíthatod. Ajánlom figyelmedbe a következő címet: http://forum.maxthon.com/thread-3908-1-1.html
Innen töltsd le az mx4.1.2.3000.7z filet és a page.dat -ot cseréld ki. (persze előtte mentés). Ezek után a gyorshívó csempéire képeket is betölthetsz, de sok egyéb új lehetőséged is lesz.

(#700) mntn válasza sChess (#699) üzenetére


mntn
tag

Köszi, ez nagyon hasznos, már el is kezdtem szerkeszteni a csempéket :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.