Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #27441408 válasza picimako (#550) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi

(#552) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Maxthon 4.0.5.2000

New Feature:
+ Maxthon Dock (Supporting pin the independent SideBar to your desktop for quick visiting favorite sites and extensions.)

Improvements:
* Improved the page load speed
* Optimized the memory usage

Fixes:
* Crash problem if uploaded images to Google+
* Some other crash problems
* No response of drag&drop during downloading files
* The upload status problem in Maxthon Downloader

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#553) Dluinet


Dluinet
nagyúr

sokkal gyorsabb lett

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#554) #27441408 válasza Dluinet (#552) üzenetére


#27441408
törölt tag

Már vagy 4 napja tolom vele... :)

(#555) Dluinet válasza #27441408 (#554) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ma jelent meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#556) picimako


picimako
csendes tag

A mobil verzió is frissült.

(#557) #27441408 válasza Dluinet (#555) üzenetére


#27441408
törölt tag

igen nekem a beta volt fenn :)

(#558) Torretto


Torretto
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy van-e valamilyen bővítmény a Maxthon-hoz amivel Facebook-on kattintás nélkül ki nagyítja a képet?
A firefox és a Google Chrome az tudja bővítménnyel csak a maxthonhoz nem tudom létezik-e ilyen

A proci füstel működik!Mivel rendszerint ha kijön a füst belőle nem működik tovább!!

(#559) picimako válasza Torretto (#558) üzenetére


picimako
csendes tag

Szia!
Nem tudok róla, hogy lenne ilyen.

(#560) Torretto válasza picimako (#559) üzenetére


Torretto
csendes tag

Kár mert maximálisan meg vok vele elégedve ezt leszámítva hogy mindig meg kell nyitogatni új lapon az olyan képeket amik kicsiben alig látszanak :(

Leszedtem a legújabbikat a 4.2..... de az meg már olyan hiper szuper high tech hogy vissza raktam inkább a 3.5...-öt :)

keresgettem a neten találtam is valamit le szedtem de ahányszor megnyitom csak újra letölti magát :(

A proci füstel működik!Mivel rendszerint ha kijön a füst belőle nem működik tovább!!

(#561) Torretto


Torretto
csendes tag

Ha valaki tud esetleg valami app-ot bövítményt vagy progit bármit az lécci írja meg :)

A proci füstel működik!Mivel rendszerint ha kijön a füst belőle nem működik tovább!!

(#562) #27441408


#27441408
törölt tag

Új maxthon van ma jött ki,

Torretto jobb felső sarok és kinagyíthatod a képet, a képen jobb felső. Facebookba benne van.

[ Szerkesztve ]

(#563) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali leginkább a fordító és más szakik véleménye érdekelne, amit eddig próbáltam alternatív webkittes böngészők azok mind le voltak 1-2 vel maradva a mindenkori webkittől amit a Chrome használt, kérdésem a maxthonba mennyíre aktuális webkitt motor a legujabbhoz képest? (gondolom ami a Cheome ba van.) köszi

(#564) picimako válasza #27441408 (#563) üzenetére


picimako
csendes tag

Hali!

Nyisd meg a http://whatsmyuseragent.com/ oldalt. Ez megmutatja a böngésző User Agent-jét, ami azonosítja magát a böngészőt.

A Chrome/ rész mondja meg, hogy melyik Chrome verzióhoz köthető, a AppleWebKit/ rész pedig a webkit verziót.

A 27.0.1453.9-es Chrome-ra 537.36 webkit verziót ír.

(#565) #27441408 válasza picimako (#564) üzenetére


#27441408
törölt tag

Le van maradva a sleipnirhez képest??!!!! Ez hogy lehet???? a lovacskás 25-ös krómot ir asszem ez a legfrissebb is a maxthon meg 22-őt..... bakker ez gáz :U

Your User Agent String is:
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.1 (KHTML, like Gecko) Maxthon/4.0.5.3000 Chrome/22.0.1229.79 Safari/537.1

Sleipnir

Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.152 Safari/537.22 Sleipnir/4.0.0

bocsi srácok, lehet csak felfujom de ez meglepett és csalódtam a maxthonban.. :(

[ Szerkesztve ]

(#566) Dluinet válasza #27441408 (#565) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mennyi is a különbség?
semmi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#567) picimako válasza #27441408 (#565) üzenetére


picimako
csendes tag

Osztom Dluinet véleményét.
Nem hinném, hogy sok látható különbség van a két verzió között.

(#568) picimako


picimako
csendes tag

Új verzió: 4.0.6.600: [link]
Mostmár lehet keresni a beállítások között.

(#569) Torretto válasza #27441408 (#562) üzenetére


Torretto
csendes tag

Őőőő nem értem hogy érted :D vagyis hogy mondod :D
Csak úgy tom kinagyítani ha rá kattintok és megnyitnya nagyba de ha csak rá teszem a kurzort nem nagyítja mint a crome meg a firefox a jobb felső sarokban meg a képen nem csinál semmit :)

[ Szerkesztve ]

A proci füstel működik!Mivel rendszerint ha kijön a füst belőle nem működik tovább!!

(#570) #27441408 válasza picimako (#567) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért mégse megnyugtato nekem, hogy nem a legfrissebb cuccokkal tolja, mindegy nem vagyok szaki, most amúgy is visszacsábultam :)

(#571) #27441408 válasza Torretto (#569) üzenetére


#27441408
törölt tag

Jobban nem tom leírni nekem 4 böngésző is kinagyítja köztük a maxtika :DDD

(#572) #27441408 válasza picimako (#568) üzenetére


#27441408
törölt tag

aero-rol még mindig semmi hír? :O

(#573) #27441408


#27441408
törölt tag

feltettem a bétát az nagyon jó! :) és végre eltűnt a f*smány lehangoló szürke szín. :)

(#574) Torretto válasza #27441408 (#571) üzenetére


Torretto
csendes tag

Sztem mi elbeszélünk egymás mellett :D
Nem úgy értem én a nagyítást hogy a megtekinteni kívánt képre rákattintok a hirfolyamban és megnyitja egy ablakban és annak a jobb sarkában teljes képre kinagyításról beszélek,hanem arról hogy mint pl a Mozzilával ha csak simán ráhúzom a kurzort a megtekinteni kívánt képre és kattintás nélkül megmutatja a képet nagyobban.

[link]

[ Szerkesztve ]

A proci füstel működik!Mivel rendszerint ha kijön a füst belőle nem működik tovább!!

(#575) #27441408 válasza Torretto (#574) üzenetére


#27441408
törölt tag

passz :)

(#576) picimako válasza Torretto (#574) üzenetére


picimako
csendes tag

Értem mire gondolsz, viszont nem tudok olyan Maxthon kiegészítőről, ami ezt vagy hasonlót tud.

(#577) #27441408 válasza picimako (#576) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szólj Jeff-nek :) :C :DDD

(#578) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Frissítsetek 4.0.5.4000

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#579) #27441408 válasza Dluinet (#578) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem már újabb van, nem 4.5-ös hanem hatos.

(#580) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok!
Nálam nem csinál semmit a felirat linkkel, amit általában a torrent oldalakon meg szoktak adni. Tök egyszerű lenne csak klikk, és lent van, de már mióta kínlódok maxthonnal, mert ez meg nem akar vele semmit csinálni. Megnyit, illetve betölti az oldalt, de csak egy nagy fehérség fogad.
Ötlet esetleg ? Más böngésző meg hibátlanul teszi a dolgát.

(#581) #27441408


#27441408
törölt tag

Az olvasó nem minden oldalon jó, megéri elküldeni a maxthon felé a jelentést ha valahol nem működik? Tényleg foglalkoznak vele?

(#582) Dluinet válasza Sterilzona (#580) üzenetére


Dluinet
nagyúr

esetleg oldalhoz linket tudsz adni?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#583) Dluinet válasza #27441408 (#581) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pont a magyar oldalaknak fognak nekiesni, de azért küldjed, sok lúd disznót győz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#584) #27441408 válasza Dluinet (#583) üzenetére


#27441408
törölt tag

MAGYARUL BARNAMACIZNAK RÁ....

[ Szerkesztve ]

(#585) Black Plague


Black Plague
tag

Sziasztok !!!
Az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az oldalsávot valahova máshova helyezni a Maxthon 4 ben ???
Engem kicsit zavar hogy a kiegek elveszik a területet a böngésző ablaktól....Nem tudom a kiegeket valahova a címsor alá biggyeszteni?? Meg a google keresömezöt nem lehet valahogy eltüntetni ha már acímsorból is tudok keresni ???

Előre is köszi a válaszokat :R

(#586) Dluinet válasza Black Plague (#585) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kiegbe nem tudok segíteni
keresődoboz: alt+F > nézetsor végén a nyílra ráviszed az egeret> keresődoboz elöl kiveszed a pipát

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#587) picimako válasza Black Plague (#585) üzenetére


picimako
csendes tag

Legjobb tudomásom szerint nem tudod őket máshova tenni. Egyelőre az oldalsáv a dedikált hely nekik.

(#588) Black Plague válasza picimako (#587) üzenetére


Black Plague
tag

Dluinet
picimako

Köszönöm szépen mindkettötöknek a választ... :R

(#589) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Legfrissebb verzió van fent.
Ezt a apple reklámot hogy lehet kilőni a főoldalról ? Egy link van, ami maxthon oldalra visz, ahol meg valami apple téma van. Nekem nem kellene ez :)

(#590) picimako válasza Sterilzona (#589) üzenetére


picimako
csendes tag

@Sterilzona: nem igazán értem, hogy mire gondolsz.

(#591) Sterilzona válasza picimako (#590) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Mindegy :) Ma már nem apples rekmlám volt, , de amúgy valami maxthon oldalt hoz be. Kereső sáv alatt közvetlen van egy link, arról beszélek.
Friss rendszer van, elvesztek a beállításaim. Hiába van regelt fiókom, nem ment zökkenőmentesen a kedvencek visszaállítása sem. Most az a gondom még, hogy helyesírás ellenőrzés be van kapcsolva, és minden szót aláhúz, amit írok. Rámentem, hogy több nyelv, magyart leszedtem, beraktam maxthon mappa nyelv almappájába, de semmi. Mit kell csinálni ? :) Vagy hova kell másolni, ha nem oda ?

(#592) picimako válasza Sterilzona (#591) üzenetére


picimako
csendes tag

A link mindig egy adott offtopic topic-ra mutat a Maxthon fórumon. Valamilyen időközönként cserélgetik.

A helyesírás-ellenőrzőhöz pedig ha leszedted a fájlt, akkor csak el kell indítanod, és a Maxthon automatikusan feldobja a telepítő ablakot. Ha mégse dobná fel, akkor ebbe a mappába másold be: c:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Maxthon3\Public\Dicts\

(#593) Sterilzona válasza picimako (#592) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nem akarok lököttnek tűnni, de nekem nincs is ilyen mappám !

(#594) Sterilzona válasza Sterilzona (#593) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Meg van. Rejtett fálj, azért nem láttam.

(#595) #27441408


#27441408
törölt tag

[link] jó látni, hogy több magyar is van a listán :)

(#596) #27441408


#27441408
törölt tag

Végre Aero skin, tök szép :)

lehet, hogy nem teljesen új dolog, de egy ideje nem maxthonoztam, és nem is frisstettem, most elővettem befrissítettem, nekem most tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#597) gandol


gandol
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérek!

Maxthon böngészőm minden beállítását hogyan tudom átvinni egy másik gépemre?

Van fiókom, csináltam szinkronizálást de csak annyit értem el, hogy a most használt böngészőm kezdőlapja is visszaált gyárira, és eltűnt az összes kedvencem. Pedig sokat dolgoztam vele amíg minden általam használt lapot beállítottam. :-(
Mire jó ez a szinkronizálás, ha a használt böngészőm beállításait nem tudom elmenteni, majd egy másik gépen lévő böngészőbe beállítani? Valamit nem jól csinálok?

[ Szerkesztve ]

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#598) picimako válasza gandol (#597) üzenetére


picimako
csendes tag

@silver star: szintúgy örülök neki. Sőt nemrég találtam egy kiegészítőt, aminek van magyar fordítása.

@gandol:
Ha be vagy jelentkezve a böngészőbe, akkor normális esetben a szinkronizált adatok egy másik gépen is meg kellene, hogy jelenjenek.
Lehet, hogy hülye kérdés, de jobb tisztázni: a kedvencek alatt a könyvjelzőket érted vagy pedig az üres oldalon levő ablakocskákat?

(#599) gandol válasza picimako (#598) üzenetére


gandol
csendes tag

Most néztem, hogy eltűntek a mentett bejelentkezési adataim, a könyvjelzőim, meg a kezdőoldalon beállított ablakocskáim is! Pedig csak bejelentkeztem, aztán gondoltam a szinkronizálással ezeket a beállításokat fogom elmenteni, hogy máshol visszakapjam. Sajnos nem így lett, most teljesen alap a böngészőm. De akkor minek a szinkronizálás, ha csak lefelé működik?

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#600) picimako válasza gandol (#599) üzenetére


picimako
csendes tag

Ööö, lehet, hogy rossz a sejtésem, de most a következőre gondolok, aztán légyszi cáfolj rá, ha nem jól látom:

kijelentkezve beállítottad a dolgaidat, aztán pedig, hogy bejelentkeztél a fiókodba, akkor tűntek el a beállításaid, és mindened.
Ha így van, akkor az a helyzet, hogy bejelentkezés után kell beállítanod a dolgokat, és csak azokat fogja szinkronizálni. Szintén ez esetben azt hiszem van egy lehetséges megoldás, mármint ha kijelentkezés után visszakapod a beállított adatokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.