Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) handrash válasza RootRulez (#1349) üzenetére


handrash
őstag

Köszönjük! SVOX Mariskával egész jó. :DD

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1352) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a File Manager az 1.12.1-es verzióra. :)

═════════════════════════════════════════

(#1353) handrash


handrash
őstag

PDA-s korom egyik kedvenc alkalmazása is elérhető androidra. Javasolom figyelmetekbe:
Métro

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1354) Volex válasza RootRulez (#1058) üzenetére


Volex
csendes tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a hangrögzítő azt írja, az ingyenes verzió csak max 2 percet vesz fel.
Másik verziót meg nem találtam. Hogy lehetne ezt megoldani?
Fizetnék is érte, mert nagyon jó.

(#1355) TRob1 válasza Volex (#1354) üzenetére


TRob1
veterán

Sanity Donate
- remove the 2 minutes limit in the call recorder
- ...
- ...
- ...

(#1356) Z0C! :
Ez is igaz. Ez mostanában divat, hogy mindenki fel akarja venni a beszélgetéseket. Azért arra kiváncsi lennék, hogy a "felvevők" közül hányan tájékoztatják a másik felet... anélkül meg gusztustalan is (ha csak normál beszélgetésekről van szó, és nem épp vmi leleplezésről :D), és ha jól tudom, törvénysértő is (az biztos, hogy felhasználni nem lehet).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1356) Z0C! válasza Volex (#1354) üzenetére


Z0C!
őstag

Miért jó?
Másik felet tájékoztadod beszélgetés előtt, hogy felveszed a beszélgetést? Ebből hallottunk már problémákat...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1357) Volex válasza TRob1 (#1355) üzenetére


Volex
csendes tag

Köszi, de gondolom így meg nem lesz magyar.
Azért jó, mert sokszor éjszakás műszak után keresnek, és beszélek félkómásan, másnap meg nem emlékszem mit beszéltem meg.

(#1358) TRob1 válasza Volex (#1357) üzenetére


TRob1
veterán

Magyarban betanulod a funkciókat, utána már nem is lesz jelentősége, hogy nem magyar a Donate verzió. :D
Egyébként a Fizetősnél nem a teljes verziót szedi, csak vmi 33k-os gondolom unlocker. Persze kell neki a sima, és az meg lehet hogy csak a Marketből jó. Próba és kiderül. 15percig még a pénzt is visszakérheted.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1359) Volex válasza TRob1 (#1358) üzenetére


Volex
csendes tag

Nem tudom letölteni, azt írja a neomra
choose device on which to install

This app is incompatible with your T-Mobile Sony Ericsson MT15i.

T-Mobile Sony Ericsson MT15i
This item cannot be installed in your device's country.

[ Szerkesztve ]

(#1360) TRob1 válasza Volex (#1359) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor asszem marad a 2 perc. :U

(#1361) RootRulez :
Ezt mondtam én is, csak nem biztos hogy telepítettnek veszi, ha nem marketből van. Ugyanúgy, ahogy az újabb verziók se veszik figyelembe sajna a magyarított appokat.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1361) RootRulez válasza Volex (#1357) üzenetére


RootRulez
félisten

De magyar marad ez a Donate "csak" feloldja a programot. :K

═════════════════════════════════════════

(#1362) Volex válasza RootRulez (#1361) üzenetére


Volex
csendes tag

ok, csak hogy vegyem meg??
Hol nézi az országot hogy hol lakom?
Az a baja nem? vagy a telo?

[ Szerkesztve ]

(#1363) Volex válasza Volex (#1362) üzenetére


Volex
csendes tag

Megvan, :)

(#1364) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Traffic Monitor a 3.0-ás verzióra...

═════════════════════════════════════════

(#1365) k850 válasza TRob1 (#1355) üzenetére


k850
addikt

" divat, hogy mindenki fel akarja venni a beszélgetéseket. Azért arra kiváncsi lennék, hogy a "felvevők" közül hányan tájékoztatják a másik felet... anélkül meg gusztustalan is (ha csak normál beszélgetésekről van szó, és nem épp vmi leleplezésről ), és ha jól tudom, törvénysértő is (az biztos, hogy felhasználni nem lehet).

A régebbi típusú készülékekben alapból benne volt ez a hívás felvétel, vagy is, amit én használtam Sony Ericsson készüléket az mind tudta.
Maga a beszélgetés rögzítése nem törvénysértő, mert, akkor a készülékeket nem is engednék forgalmazni. Maga a beszélgetés közzététele az már aggályos, késsel is lehet bajt okozni, még sem tilos a használata.
Szerintem túl van lihegve a dolog, nincs ebből semmi gond, ha intelligensen használják.
A modernkor vívmányaival könnyen lehet manipulálni a médiatartalmakat, de sok hasznos lehetőség is rejtőzik benne.
Nem kell meggondolatlanul össze-vissza telefonálgatni, akkor nem lesz semmi gond.
Véleményem szerint a videó felvétellel sokkal több kompromittáló dolgot lehet elkövetni. Mégsem tiltakozik senki ellene!
:K

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1366) TRob1 válasza k850 (#1365) üzenetére


TRob1
veterán

Nem véletlen ám hogy a régebbi készülékek tudták, az újabbak meg nem... És az sem véletlen ám, ha bármelyik "intézmény" felhív téged, rögtön úgy kezdik, hogy mondják neked, a beszélgetés rögzítésre kerül (miért is mondanák, ha beleegyezés nélkül is rögzíthetik?)...szerintem. De egyébként annyira nem érdekel a téma, a lényeg hogy engem ne rögzítsenek (főleg ha be vagyok baxva :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1367) k850 válasza TRob1 (#1366) üzenetére


k850
addikt

Az androidba nincs benne alapból, :W ill. sok más remek dolog ami a régebbi SE készülékeimben megvolt.

A múltkor egy kedves női hang figyelmeztetett, hogy felveszik a beszélgetésünket, erre én is közöltem, hogy én is ezt teszem a félreértések elkerülése véget. :D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1368) TRob1 válasza k850 (#1367) üzenetére


TRob1
veterán

Ok, rosszul fejeztem ki magam. Régen (asszem 2.1-ig) minden további nélkül fel tudták venni mindkét fél hangját, utána vmi korlátozás lépett életbe, és hivatalosan max a sajátod veheted fel. Nincs kedvem most keresgélni, de ilyesmi a szitu...

ui: Látod, közölted vele, és ha neki oké, veheted.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1369) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Battery Info. Widget, a 1.19.6.1-es verzióra. :)

═════════════════════════════════════════

(#1370) w333


w333
félisten

Beutiful widgets magyarositást lehetne késziteni ??? :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1371) RootRulez válasza w333 (#1370) üzenetére


RootRulez
félisten

Az vele a gáz, hogy fizetős (még ha getjarról ingyen le lehetett tölteni) Szóval honosítása és megosztása szerintem wareznek minősülne... :(

═════════════════════════════════════════

(#1372) w333 válasza RootRulez (#1371) üzenetére


w333
félisten

Jah értem hát ez gáz, esetleg akkor a "beweather free" verziót lehetne magyarositani ? :D

Más: uj Fancy Widgets 3.5.0 free -ből szerinted ki lehet szedni az accuweather szolgáltatót és berakni a régi Fancy Widget pro v1.8 -ba , mert ez a (weatherbug) szolgáltató hibásan mutatja az időjárást :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1373) RootRulez válasza w333 (#1372) üzenetére


RootRulez
félisten

A Beautifulosokkal felvettem a kapcsolatot, a Be Weathert megnézem...

Hát az az időjárás szolgáltató csere-bere már programozói kérés... :(

═════════════════════════════════════════

(#1374) w333 válasza RootRulez (#1373) üzenetére


w333
félisten

Ok jólvan ,köszönöm előre is :R a beweather nekem sem jön be annyira viszont a beutiful az sokkal jobb és szebb is :) ,az a baj hogy nem tudok marketen vásárolni mert már rég megvettem volna a Fancy widgest 3.5.0 pro-t :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1375) Apaxp


Apaxp
senior tag

Magyarított Fuellog vagy estleg vmi hasonló magyarul tudó program létezik?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#1376) RootRulez


RootRulez
félisten

Kedves honosítók! Az xml berhelőnek kész az a verziója, ahol már 3 fájl fog kelleni. :K

Tessenek kipróbálni. :)

Letölthető innen .

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1377) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Go!Chat for Facebook alkalmazás, az 5.0-ás verzióra. (Market link)

http://hunapk.uw.hu/

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1378) fatal` válasza RootRulez (#1377) üzenetére


fatal`
titán

FriendCaster Pro for Facebook és a Chat készítőjével nem akarsz diskurálni egyet?:) Fizetős, de ezerszer jobb, mint a gyári ótvar fb app.

(#1379) stefi68 válasza RootRulez (#1376) üzenetére


stefi68
addikt

Nagyon jó! Csak megvalósult az ötletem a 3 fájlra vonatkozóan [link]:DD

Kipróbáltam és a következők a tapasztalatok vele:

Jól meghajtja a procit (procikat) az biztos! A NIS már jelzett is mint túlterhelést okozó program....
Először azt hittem, hogy lefagyott mint az előző verzió (k), mert 10% után se kép se hang.
Aztán ott hagytam és lám csodát, úgy 10 perc múlva végzett (lehet hogy az előzők is végeztek volna csak nem győztem kivárni :F ).

Megtalálta az újakat, észrevette a megváltozottakat, minden oké is látszólag, viszont a nagy méretű string-ekkel akad egy kis baja. Úgy vettem észre hogy a hosszabbaknál kicsit megbolondul.

<string name="QA_content">&lt;html>&lt;head>&lt;style>p.ques span{color:#78af00;}&lt;/style>&lt;/head>&lt;body>&lt;p class=ques>&lt;span>1. Tedd a GO SMS-t alapértelmezett SMS alkalmazássá. Küszöböld ki a dupla értesítést úgy, hogy tiltsd le azt a Stock és a többi SMS alkalmazásban. Engedélyezd az értesítést a GO SMS-ben.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>2. Figyelmeztetés a folyamatos dupla üzenetek esetén: Ha a Handcent SMS fel volt telepítve nemrég előfordulhat, hogy a GO SMS duplán fogadja az üzeneteket. Tiltsd le az \"Önellenőrzés\"-t az \"Üzenetbeállítások megnyitása\" résznél a Handcent-ben.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>3. Ha problémád van az MMS üzenetek vételével, engedélyezd az automatikus helyreállítást a Stock SMS beállításainál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>4. Ha az időeltolódást tapasztalsz, menj a Beállítások->Fontos tippek->Időkorrekciós érték beállítása részhez.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>5. Néhány telefonon jelnetkező rendezetlen üzenetek problĂ©májának kikÄ‚Ä˝szöbölĂ©sĂ©hez, menj a BeállĂ­táso
k->Fontos tippek->Beszélgetés jellegű üzenetváltások rendezése részhez.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>6. Ha azt szeretnéd, hogy beérkező üzenetkor a képernyő bekapcsoljon, menj a Beállítások->Értesítés beállítások->Alapértelmezett értesítési beállításokhoz és és engedélyezd a képernyő feloldást.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>7. A titkosság érdekében használj biztonsági zárat. Az \"Értesítési sáv bizalmas mód\"-nál töröld a jelölést a \"Üzenet tartalmának megjelenítése\"-ről a Felugró ablak beállításoknál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>8. Be tudsz állítani egyedi paramétereket a Beállítások->Egyedi beállításoknál, vagy a beszélgetések képernyőjén nyomd meg a menü gombot.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>9. Be tudsz állítani aláírást a \"Küldési beállítások\" és \"Egyedi beállítások\"-nál.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>10. Kérlek használd a javaslat funkciót a Menü->Segíts->Csatlakozz a felméréshez résznél, így segítesz hogy a GO SMS mĂ©g jobb legyen.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>11. Ä‚Ĺ›zenet emlĂ©keztetÄąâ€� beállĂ­tásához menj a
Beállítások->Értesítés beállítások->Alapértelmezett értesítési beállítások->Emlékeztetők részhez.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>12. Az MMS-ek megtekintésének két módja van: Hosszan klikkelve az MMS-en válaszd ki a \"Sima diavetítés\" vagy a \"Diavetítés\"-t.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>13. Két vagy több üzenet csoportosítva lesz, ha az üzenetváltás 3 percen belül történt.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>14. A GO SMS támogatja a csoportos üzenetküldést. Ki lehet választani több címzettet, vagy csoportot a névjegyek közül.&lt;/p>&lt;p class=ques>&lt;span>15. Az \"Újraküldés\" funkció megtalálható a környezeti menüben, amikor az üzenetek elküldése sikertelen volt.&lt;/span>&lt;/p>&lt;p>16. A GO SMS remekül működik a Stock SMS mellett. Ha eltávolítod, lehet hogy problémák lépnek fel az MMS küldés, fogadás során. Ezért jobb, ha a Stock SMS megmarad.&lt;/p>&lt;/body>&lt;/html></string>

Ilyen volt több is.....
Az utolsó 2 sornál meg ilyen volt:

V�TOZOTT <string name="file_overdue">The file is expired</string>
ۊ KULCS <string name="schedule_sms_send">Send scheduled sms</string>

Ez mondjuk nem annyira gáz...
Szóval halad a dolog a használható felé. A hosszú string-ek problémájának megoldása után már lehet, hogy jó is lesz, persze egy komoly összehasonlító teszt még hiányzik, nem-e szemetel még valamit össze.

Ja és a végére írom, a GO Sms új verziójával teszteltem, ami ugye jó kis feladat volt neki, mert ugyebár több mint 2ezer sor. De hát az ilyeneknél kell jól működnie, mert akkor lesz igazán nagy segítség, nem a pár100 soros fájloknál.

Gratula a fejlesztéshez, csak így tovább! :C

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1380) RootRulez válasza stefi68 (#1379) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi a tesztet, köszi a visszajelzést, továbbítom. :) Igen beláttam, hogy jobb a 3 fájl, még ha így a "bugzási" rizikó faktor is nagyobb. :DDD

Nekem egy párszáz soros cuccba akadt most bele, mindig hibaüzi jön 61%-nál és nem csinálja meg. Ja igen az a cucc a Go Chat volt. :DDD Végül az 1.0-ással kellett átpörgetnem, azzal megcsinálta...

Elküldenéd nekem a Go SMS nyelvi fájljait? (mail az adatlapomon)
régi angol, régi magyar és új angol néven, had tesztelgesse fejlesztőnk azokat a hosszú sztringeket is. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#1381) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült az Android Assistant alkalmazás, a 3.4-es verzióra. (Market link)

http://hunapk.uw.hu

═════════════════════════════════════════

(#1382) Foose válasza fatal` (#1378) üzenetére


Foose
addikt

A pro mivel másabb mint a "sima" friendcaster?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1383) zozyk válasza fatal` (#1378) üzenetére


zozyk
addikt

Köszi a programtippet,tényleg jobb mint a gyári...

(#1382) Foose
Gondolom nincs benne reklám.

[ Szerkesztve ]

(#1384) fatal` válasza Foose (#1382) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, a simát nem próbáltam. Szerintem reklámmentes csak.

(#1385) Foose


Foose
addikt

Köszönöm...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1386) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Traffic Monitor alkalmazás, a 3.0.2-es verzióra. (Market link)

http://hunapk.uw.hu

═════════════════════════════════════════

(#1387) SimonYana


SimonYana
addikt

Sziasztok!

RocketDial
Ezt most tesztelem és nagyon jónak tűnik. Nem tudjátok magyar nyel van e vagy valami hasonló progi ami magyar. Ha nincs akkor marad angolul , mert szerintem nagyon jó!

Közben úgy nézem meg vagy a nyelvi pack. :C

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1388) SimonYana


SimonYana
addikt

Pack újból.

Sorry! :R

® SimonYana ®

(#1389) drotifuti válasza SimonYana (#1388) üzenetére


drotifuti
aktív tag

Már kértem...fiuk, egy pár szóban írjátok már le a frissített,vagy újonnan magyarított progi mire is való..Köszi

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#1390) SimonYana válasza drotifuti (#1389) üzenetére


SimonYana
addikt

Próbáld ki és megtudod. Ha nem tetszik leszeded!
Én is ezt teszem és még sokan mások. :R

® SimonYana ®

(#1391) napocska2 válasza drotifuti (#1389) üzenetére


napocska2
senior tag

A fordítók többsége nagyon korrekt leírást készít a magyarított appokhoz, a blogjukon megtalálod őket.

(#1392) drotifuti válasza napocska2 (#1391) üzenetére


drotifuti
aktív tag

Értem én...de most miből tart itt is leírni két szóval h mire való... :F

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#1393) RootRulez válasza drotifuti (#1392) üzenetére


RootRulez
félisten

A RocketDial egy tárcsázó. :K Erről nem lehet sokat mesélni tovább. :N

═════════════════════════════════════════

(#1394) RootRulez


RootRulez
félisten

A Dolphin Browser felhasználókkal közlöm, hogy a Dolphin Browser Mini után, most a Dolphin Browser HD-t magyarítom, jelenleg kb 60%-nál járok.

Lefordítom, utána még átnézem helyesírásilag/félregépelésileg és mindenki boldog!! :DDD

═════════════════════════════════════════

(#1395) drotifuti válasza RootRulez (#1393) üzenetére


drotifuti
aktív tag

Köszönöm! ugye h nem fájt... ;)

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#1396) aldebaran válasza RootRulez (#1394) üzenetére


aldebaran
őstag

A kettő között mi a különbség?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1397) RootRulez válasza drotifuti (#1395) üzenetére


RootRulez
félisten

Neked se fájt volna beírnia gugliba. :N

Hamarabb beírtad volna azt, hogy "RocketDial", mint én, hogy "A RocketDial egy tárcsázó. :K Erről nem lehet sokat mesélni tovább. :N"

:P

═════════════════════════════════════════

(#1398) RootRulez válasza aldebaran (#1396) üzenetére


RootRulez
félisten

A HD-hoz van mindenféle Plugin - kiegészítő, akárcsak egy asztali böngészőhöz. :))

═════════════════════════════════════════

(#1399) aldebaran válasza RootRulez (#1398) üzenetére


aldebaran
őstag

Ahá... thx a választ. Ha kész, frissítem az enyémet a tiédről... vagy mi. :DDD

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1400) RootRulez válasza aldebaran (#1399) üzenetére


RootRulez
félisten

Hát most így 4-500 sor után kivan a >#&>om, szóval pihentetem a dolgot estig-holnapig-akármeddig. :)

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.