Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) kelzsoca válasza dokee78 (#97) üzenetére


kelzsoca
félisten

A magyar nyelv sehol nincs, az utolsó utáni ha android alkalmazásról van szó. :)

(#99) dokee78

Ez sok minden függvénye, nyilván ha a programban csak minimális módosítás történik, lehet nem is érinti a nyelveket, viszont ha mindig felépíti, akkor már kérdéses lehet.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#102) canniball válasza RootRulez (#87) üzenetére


canniball
nagyúr

:R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#103) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Mára az Andoku 2. részét magyarítottam nektek!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#104) RootRulez válasza RootRulez (#87) üzenetére


RootRulez
félisten

Ja még valami, aki leszedte a magyar K9-et a fejlesztő oldaláról, az írja már le milyen készüléken és milyen android verzión működik neki, mert elküldeném a fejlesztőknek, hogy miken volt tesztelve. Miken ment gond nélkül és amin gond volt, azt is... Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#105) cdl válasza RootRulez (#87) üzenetére


cdl
senior tag

Szia.
Én leszedtem már kétszer is a K-9-et(a Magyar verziót), használtam pár napig, de mindkétszer belefutottam ebbe:1 éjszaka alatt majdnem lemerült az akku és kiugróan sok adatforgalmat bonyolított a telefon.
Nem biztos, hogy a mail progi a bűnös, csak rá gyanakszom. Most fenn van a Markettről a legújabb, meglátjuk mi lesz.
Htc Desire 2.2 SN:2,29.405.5 gyári minden.
Természetesen nagy elismerés a munkádért!

[ Szerkesztve ]

(#106) RootRulez válasza cdl (#105) üzenetére


RootRulez
félisten

Szia! (Tudtommal) a magyarítással (ahogy én csinálom) nem lehet befolyásolni a program működését. ha a K9 felelős a nagy adatforgalomért, akkor az eredeti verzió is ennyit generált volna. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#107) cdl válasza RootRulez (#106) üzenetére


cdl
senior tag

Persze, lehet, hogy az a verzió volt a bugos.
Vagy valamelyik másik app, a fene sem tudja.
Meglátjuk...

(#108) RootRulez válasza cdl (#107) üzenetére


RootRulez
félisten

:K

═════════════════════════════════════════

(#109) dokee78 válasza RootRulez (#104) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem még nincs Droidom,de apám X8-án próbáltam és jó volt,

(#110) RootRulez válasza dokee78 (#109) üzenetére


RootRulez
félisten

Oksa, jegyeztem. :K Én elkoboznám fatertől, neki meg adnék egy akármit ;]

═════════════════════════════════════════

(#111) dokee78 válasza RootRulez (#110) üzenetére


dokee78
félisten

2 honapot már csak kibírok valahogy.

(#112) RootRulez


RootRulez
félisten

Letölthető a Zeam Launcher 3-as verziója (3.0.1) Magyarul!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#113) Rosep


Rosep
senior tag

Remélem nem haragszotok meg, ha tájékoztatlak benneteket, hogy a RocketDial-ba bekerült a magyar nyelv is. Illetve külön fájlban van a marketen. Én csináltam, szedjétek, teszteljétek!
A mai verzióban kicsit átrendezte a készítő a progit, átláthatóbbak lettek a menük, viszont lett pár új, ami így még nincs lefordítva. Nálam kellett egy kis idő mire tudomásul vette, hogy én magyarul akarom használni. Ezt jeleztem a készítőnek, ez ne tántorítson el senkit. Szóval kis türelem, és beáll magyarra idővel. :)
Továbbá javasoltam azt is, gyúrja egybe az összetevőket, hogy minden benne legyen a progiban, ne kelljen mindent külön leszedni (nyelvi fájl, skinek, progi).
Szerintem az egyik legjobb és legsokoldalúbb tárcsázó, névjegykezelő progi.
Felhívnám a figyelmeteket egy nagyon hasznos opcióra! Mit tegyen a program bejövő illetve kimenő hívás végén? Szépen le tudja zárni a telót. (2.2 esetén)
Kérdések, észrevételek jöhetnek priviben!

(#114) RootRulez válasza Rosep (#113) üzenetére


RootRulez
félisten

Miért haragudnánk, erről szól a topik... :K Épp ellenkezőleg, ezek szerint neked köszönhetjük majd, hogy benne lesz a programban a magyar nyelv. :K

═════════════════════════════════════════

(#115) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Valaki ráérő idejében fordíthatná a PowerAMP-ot srácok, hogy valami hasznos is történjen. Nekem nem technikai okokból nem megy, hanem nincs türelmem hozzá. Arra készüljetek, ha valaki nekilát, hogy már két ember feladta ez miatt. Tetemes mennyiségű szöveg van benne és jó ha olyan kezdi el, aki nem csak angolban jó, hanem ért a zenéhez is kicsit, mert másképp nem fog boldogulni...

(#116) RootRulez válasza Keeperv85 (#115) üzenetére


RootRulez
félisten

Azt ki lehet csomagolni? Úgy tudom, buherálás után nem megy vagy az unlocker nem müxik...

═════════════════════════════════════════

(#117) stefi68 válasza Keeperv85 (#115) üzenetére


stefi68
addikt

Jah, én voltam az egyik...
Csak "gyorsfordítás" volt, mivel nem tudtam visszafordítani így tesztelni sem, úgyhogy ment a kukába :(

Ennek már jó pár hónapja....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#118) Keeperv85 válasza RootRulez (#116) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ki lehet csomagolni és megfelelő szignó esetén az unlocker is megy. Legalábbis a Marketes verzió tuti... Most próbáltam ki. Egyébként, ha a jövőbeli változatokban ez előfordulna (unlocker hiba) még mindig ott a fejlesztő, akit meg lehet kérni, hogy építse be a fordítást...

(#119) Keeperv85 válasza stefi68 (#117) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom, hogy te voltál, megvan az a fájl még. :R Azóta bekerült "néhány" új rész. Némelyikről fogalmam nincs mit akartak vele :D

(#120) punky10 válasza Rosep (#113) üzenetére


punky10
addikt

Köszönjük... :R
Régota használom(megvettem a Prot is...)de rengeteget szerencsétlenkedtem ezzel a magyarositással.Tegnap ismét kaptam egy frissitést,leszedetem,majd éppen csoportositottam az Appokat.Egyszer csak feltünt,hogy vagy 4 oldalon szerepel a Dial meg a Contact is...Kiderült,hogy többször megnyomtam a "create shortcut on screen"feliratot,és mindannyiszor létrehozott egy plussz ikont.Kitöröltem öket,megmaradt a legfrissebb,magyar lett teljesen,nagy az öröm...Ma reggel hivom öcsémet,beszélünk,majd valamit intézve megnyitom a telefonkönyvet...hát megint angol a kedves... :W :W
Mindedgy,akkor is az egyik legjobb app,csak kicsit problémás a hungarise.... :)
Nekem legjobban az tetszik,hogy a névre bökve,ha balra huzom SMS,ha jobbra akkor a hivás indul...Szuper...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#121) Rosep válasza punky10 (#120) üzenetére


Rosep
senior tag

Igen, kicsit macerás a nyelvi része valamiért. Ha kilépsz a progiból az Exit menüponttal, akkor is ezt csinálja.
Nekem a hívásmegerősítés, és a hívás utáni funkciók tetszenek nagyon.

(#122) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Visszatérve a PowerAMP-re. Készítettem projectet, mert túl nagy egy embernek (legalábbis nekem...) a szövegmennyiség a fájlokban.

Akinek van kedve és ideje és tényleg érez magában késztetést, annak erre tessék...

(#123) k850 válasza Keeperv85 (#122) üzenetére


k850
addikt

Nagyon frankó volna, ha összejönne! :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#124) Keeperv85 válasza k850 (#123) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

9 napig él a project, mert fizetős az oldal, de 9 nap alatt elég sok érdemi előrelépést lehetne tenni és ha jól haladna a cucc, talán megfordulna a fejemben, hogy áldozzak is rá...

(#125) RootRulez válasza Keeperv85 (#124) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez milyen megoldás? Mert ha anyni, hogy egy dokumentumot többen szerkeszthetnek, akkor google docs-ba is feltehetted volna és adtál volna jogokat 1-2 emberkének...

Vagy ez más, amit fordítasz egyenesem a fejlesztőhöz megy?

═════════════════════════════════════════

(#126) Keeperv85 válasza RootRulez (#125) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Eszem ágában sem volt a Google docs-ba tenni, mert nem lehet követni. Itt pontosan látom, ki-mikor-mit-merre írt be és egy-egy bejegyzést lektorálni is kell, mielőtt bekerül a fordításba.

A fejlesztőhöz majd akkor megy, ha hajlandó lesz válaszolni...

Addig viszont... "minden oké". Csak éppen telepíteni nem lehet még a cuccot. Kicsit trükkösebb egyelőre a felrakás. (Dolgozom rajta, hogy ne maradjon így, de elég komplex a DRM ahhoz, hogy megegye utólag az unlocker is... :U)

szerk: Félreérthetőség elkerülése végett... Felteszed a fájlt root exp.-el, rádobod a jogokat. Semmi baja. Megy az unlocker is. Eddig azét használtam ezt a megoldást, mert nem kellett folyamat le-fel törölgetni minden javításnál. Viszont nem települ, mert megbuktatja a speciális szignók miatt a rendszer ellenőrzése és ezt a cuccot NEM fogod aláhamisítani, ha egyenesen a legprofibb cuccot küldöd neki, akkor sem. Az itt nem játszik...

[ Szerkesztve ]

(#127) RootRulez válasza Keeperv85 (#126) üzenetére


RootRulez
félisten

regisztráltam volna,de a gmail helyett gamil írtam és nem vettem észre. :( Most regisztráljak másik nevet? :F megoldottam. :))

most már csak ki kell magam ismerni :D

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#128) Lasy válasza RootRulez (#127) üzenetére


Lasy
veterán

hidd el könnyen fog menni, és nagyon sok app megvan itt, mint pl az ADW is, amit senki nem is fordít.

+36702778032

(#129) kelzsoca válasza Lasy (#128) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az ADW már le van honosítva :)

https://vertigostore.eu

(#130) RootRulez válasza kelzsoca (#129) üzenetére


RootRulez
félisten

:K

═════════════════════════════════════════

(#131) Lasy válasza kelzsoca (#129) üzenetére


Lasy
veterán

igen ezen az oldalon volt már nagyon régen, és abból szedtem ki.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#132) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Battery Info. Widget frissítés jött ki, mely ez elődökhöz hűen, áldozatául esett magyarításomnak...

Pár napja, pedig az Andoku 2-nek is jött ki frissítése, az is pótolva. :K

═════════════════════════════════════════

(#133) gatto_ válasza RootRulez (#132) üzenetére


gatto_
senior tag

Üdv!

Szuper! Már rántom is le.
A PowerAMP-os projektről lehet valamit tudni? Van valami előrelépés? Nagyon jó lenne ha összejönne.

[ Szerkesztve ]

(#134) Keeperv85 válasza gatto_ (#133) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lehet. 90% körül járok/járunk a fordítással. Kb 50 kulcs van vissza belőle, meg a szöveg hosszúságok korrigálása, ahol lehet/kell. Viszont aggasztó, hogy a fejlesztő nem válaszol és így nem megy a telepítés, csak a másolás..

(#135) RootRulez


RootRulez
félisten

Közben kijött a FaceBook kliens 1.6.1-es verziója, akit érdekel, letöltheti a magyarított verziót innen. :K

═════════════════════════════════════════

(#136) RootRulez


RootRulez
félisten

A magyar ES File Explorer-is kapott egy frissítést. Nem a fejlesztőtől, hanem tőlem. Kijavítottam pár fellelt gépelési és helyesírási hibát. :K

Átfutottam a Facebookot is, és ott is javítva lett 1-2 dolog. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#137) Keeperv85 válasza Keeperv85 (#134) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Helyzetjelentés:

3 kulcs van vissza... de azokat fogalmam nincs mire kéne fordítani.... :DDD Most jön majd, hogy le kell rövidíteni a szövegeket, mert nem fér be....

(#138) k850 válasza Keeperv85 (#137) üzenetére


k850
addikt

Hajrá, nagyon szurkolunk, hogy sikerüljön!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#139) Keeperv85 válasza k850 (#138) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem tudom megcsinálni a telepítőt, még a fejlesztő nem hajlandó közreműködni, szóval érdekes lesz hogy fogjuk feltenni a cuccot pl nem Roorolt telóra...

(#140) kirusz1 válasza Lasy (#50) üzenetére


kirusz1
őstag

Nagy UP a topicnak :C :R :R

[ Szerkesztve ]

(#141) gatto_ válasza Keeperv85 (#139) üzenetére


gatto_
senior tag

Pedig tuti megvenném ha belekerülne a magyar nyelv. Írd nekik hogy egy fix vevőjük máris van. :) Biztos nem nagy piac nekik a magyar, de tuti van pár ember akit nagyban befolyásolna a döntésben, hogy megvegye vagy sem. Én igyekszem honosított programokat telepíteni a telefonra, és hála az áldásos tevékenységeteknek, szinte minden téren van már megfelelő. Talán ez a zenelejátszó lenne az utolsó fontos momentum. Max még egy photoshop jellegű képszerkesztő kéne.

(#142) RootRulez


RootRulez
félisten

hú bakker... tényleg húzós ez a 3 szöveg. :D

Van ez a mondat angolul topik. :))

rá is kérdeztem, ez a "*.cue" mit takar amúgy? Mert van ilyen CD képfájl típus. .K

═════════════════════════════════════════

(#143) Keeperv85 válasza RootRulez (#142) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pont azt a képfájlt takarja. Azokból is tud olvasni ugyanis :C

(#144) RootRulez válasza Keeperv85 (#143) üzenetére


RootRulez
félisten

hmm, így már könnyebb lehet értelmeznő... i:-)

═════════════════════════════════════════

(#145) RootRulez


RootRulez
félisten

Erre reagálnék neked itt. :K

Szerintem a programok neveit nem kell lefordítana. :N Talán az alcímnek lehet értelme, de eleve a nevét szvsz nem kell. :N Oylan fura, hoyg használok egy programot és más a neve, mint ahogy hívják. :D

Lehet ez csak az én hülyeségem...

═════════════════════════════════════════

(#146) Keeperv85 válasza RootRulez (#145) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azt én is tudom, de ha az van pl a mondat környezetesben, hogy "Enable Last.Fm scrobbilng effect" akkor azt hogy a bánatba fordítsam le? :DDD "Engedélyezi a Last.Fm scrobbling folyamatot" LOL. Nagyon hülyén hangzik.

(#147) RootRulez válasza Keeperv85 (#146) üzenetére


RootRulez
félisten

hátigen...

═════════════════════════════════════════

(#148) Wajk válasza Keeperv85 (#146) üzenetére


Wajk
addikt

olvasgasd ezt egy kicsit, hátha jön valami ihlet...

én nem használom ezt a progit, de azt kellene megnézni, hogy mit csinál ez a kapcsoló. Én ha fordítok egy programot így szoktam. Nem szimplán szótáras fordítással, mert néha sokkal egyszerűbben is lehet fogalmazni...

pl.: "Automatikus zenefeljegyzés engedélyezése"; "Last.FM scrobbling engedélyezése" valami hasonlót raknék ha ez a gomb azt jelenti, hogy ha ez azt engedélyezi, hogy az általunk hallgatott számok megjelennek a „Recently Played tracks”-ek között...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149) Keeperv85 válasza Wajk (#148) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszi!

Az "Automatikus zenefeljegyzés engedélyezése" volt már nálam is a fordításban, de azért vettem le, mert nem utal magára a programra. A "Last.FM scrobbling engedélyezése" meg pont a funkcióra nem utal. Egyelőre marad pedig ez az utóbbi. Most nagyobb bajban vagyok... nem tudom ugyanis telepíthetőre összerakni az alkalmazást, amit ellehetetleníti a publikálást...

(#150) RootRulez válasza Keeperv85 (#149) üzenetére


RootRulez
félisten

Semmilyen szinten nem tudod apk-ba tenni?

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.