Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) M0RGI válasza RootRulez (#707) üzenetére


M0RGI
őstag

Hello!
Fel tudnád dobni valami rendes tárhelyre?
Semmi kedvem csak ezért telepíteni ezt az iLivid-et!
Köszi!

(#752) hodostamas válasza M0RGI (#751) üzenetére


hodostamas
addikt

Simán letölthető, csak várd meg a jobb felső sarokban a skip AD gombot :)

(#753) M0RGI válasza hodostamas (#752) üzenetére


M0RGI
őstag

:W Ohh, köszi!!

(#754) RootRulez válasza M0RGI (#751) üzenetére


RootRulez
félisten

jobb felső sarokban 5-ről visszaszámol, majd megjelenik egy "skip ad" gomb, arra matt...

...

közbe látom megoldva...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#755) domojko


domojko
senior tag

Sziasztok!

X8-ra gyári 2.1-es rom-ra szerettem volna feltenni a magyar BsPlayer-t.
Nem akar sikerülni. :W
Feltelepítem addig ok, elindítom akkor kéri hogy telepítsem fel hozzá a BSPlayer ARMv6 VFP support-ot. Market-ról leszedi, telepíti, de a telepítés végén azt írja hogy nincs telepítve, és valóban nincs :( , mert ha elindítom a BSPlayer Lite-t, akkor újból kéri hogy telepítsem a BSPlayer ARMv6 VFP support-ot.
Viszont ha merket-ról telepítem a Lite-t, utána market-ról a BSPlayer ARMv6 VFP support-ot,
akkor jól működik viszont nem magyar. Én bénázok el valamit?

Esetleg ha valaki még a Skype 2.5.0.108 verziót lefordítaná megköszönném. :) :R

(#756) k850 válasza domojko (#755) üzenetére


k850
addikt

Szerintem a magyarított verzióval van valami kontabilitási probléma, ugyan így jártam egy-két hónappal ezelőtt, amikor megjelent.
Nem egy bonyolult progi, angolul is lehet vele boldogulni.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#757) dokee78 válasza domojko (#755) üzenetére


dokee78
félisten

Nem igazán kell a magyar nyelv a BSplayerhez.
Én sem tudok angolul,de ezek annyira megszokott kifejezések,hogy már tudjuk,mi mit jelent.

(#758) domojko válasza dokee78 (#757) üzenetére


domojko
senior tag

Nem szeretnék vitatkozni, de nem csak gyakorlott felhasználók léteznek.
Egy kezdő user nem biztos hogy boldogul az angol menüvel.

[ Szerkesztve ]

(#759) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Két program is frissült
ES File Explorer
és
Andoku 2

═════════════════════════════════════════

(#760) RootRulez


RootRulez
félisten

Kérésnek eleget téve magyarítottam az AutoAnswer nevű programot. Automatikusan "felveszi a kagylót" előre beállított idő elteltével, ha bejövő hívásunk van... A honosított verziót innen tölthetitek le...

═════════════════════════════════════════

(#761) keszo válasza RootRulez (#759) üzenetére


keszo
őstag

Hali
Az ES mennyivel másabb mint az előző?
Érdemes rá frissíteni?
Előre is kösz az infot

Attila

(#762) k850 válasza keszo (#761) üzenetére


k850
addikt

1.6.7 verzió újdonságok: SugarSync támogatás, gyökér ikon cseréje a kedvenceknél, md5/sha1 ellenőrző hozzáadása, gmail csatolmányok megnyitásának hibajavítása, tovább fejlesztett fájlkezelés, multi_volume rar támogatás.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#763) RootRulez


RootRulez
félisten

Kicsit pofásabb, felteheted, semmibe nem kerül, előzőre fel lehet tenni, nem kell azt törölni, ha nem jön be meg visszarakod a mostanit (benne hagytam a rarban)

═════════════════════════════════════════

(#764) domojko válasza RootRulez (#724) üzenetére


domojko
senior tag

Szia!
A beállítás menüben nem lehet állítani semmit csak a fájlméret csúszkát.
Másnál is vagy csak nálam ilyen?

(#765) k850 válasza domojko (#764) üzenetére


k850
addikt

Milyen készüléken próbáltad, mert a SE X8 tökéletesen működik mindenféle beállítás.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#766) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Szeretném ha Ezt a programot honosítanátok.Egy egyszerű naptár widget.Előre is köszönöm.

Holnapkészítést vállalok.

(#767) domojko válasza k850 (#765) üzenetére


domojko
senior tag

X8-on próbáltam. Gyári 2.1

(#768) Damian válasza forintuser (#766) üzenetére


Damian
tag

(#769) forintuser válasza Damian (#768) üzenetére


forintuser
őstag

Köszönöm.

Holnapkészítést vállalok.

(#770) gasprix


gasprix
csendes tag

Sziasztok

Én ezt a progit használom, lehetséges ezt lefordítani?
Perfect App Protector - FREE

(#771) k850 válasza domojko (#767) üzenetére


k850
addikt

Akkor valamit rosszul csinálsz, mert nekem is pont ugyan ez a rendszer van, és tökéletesen működik. Itt egy kép a lehetőségek tárházából egy kis ízelítő, hogy a 2.1 SE X8 működik.

;)
A beállítás menüben keresgéled a lehetőségeket! Bal alsó gomb, majd a beállításokra katpizva jön föl a menü.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#772) k850 válasza forintuser (#769) üzenetére


k850
addikt

Próbáltad már a Smooth Calendar magyarul, ez is hasonló, valamivel többet jelenít meg a kijelzőn.
Nálam így néz ki.

Csak egy másik lehetőség! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#773) novoszath


novoszath
senior tag

a hotmail levelezo rendszert le tudnatok magyarositani?

https://market.android.com/details?id=com.hotmail.Z7

erre gondolok

elore is koszonom

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#774) domojko válasza k850 (#771) üzenetére


domojko
senior tag

A képek alapján nem a kérdésemre válaszoltál. :) Az ES File Explorer nekem is működik rendesen, de a kérdésem nem erre a programra irányult. A (#724)-es hozzászólásban nem erről a programról van szó hanem a MIUI Music Player V3.-ról.
A válaszod alapján miszerint nálad működik újraraktam a telót. :W Csak utána vettem észre hogy nem is abból a programból vannak a képek amit beraktál. No mindegy mostmár így jártam, csináltam egy kis munkát magamnak. Egyébbként friss rendszeren sem működnek a
MIUI Music Player V3 lejátszó beállítás menüpontjai, csak és kizárólag a fájlméret csúszka. :)

(#775) k850 válasza domojko (#774) üzenetére


k850
addikt

Ja , igen most látom, hogy nagyon benéztem. annyira el voltam foglalva a ES File Explorerrel, hogy nem is figyeltem a címsorban, hogy egy előző (#724)-re reagáltál.
Elnézést kérek, hogy kellemetlenséget okoztam a figyelmetlenségemmel!
Tudod a pokolba vezető út is jó szándékkal van kirakva.
Bocsi még egyszer! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#776) domojko válasza k850 (#775) üzenetére


domojko
senior tag

Semmi baj, a segítő szándék a fontos. :) :R

(#777) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Nyomon követem a munkáitokat, és nagyon köszönöm a sok fáradságos munkával magyarított progit és a hozzájuk tartozó rövid leírásokat. Viszont azt vettem észre, hogy a guglis doksit, ahonnan elirányít a letöltő helyre, nem frissíti senki. Legalább is nem látok minden új magyarítást.

[ Szerkesztve ]

(#778) hodostamas válasza Probert75 (#777) üzenetére


hodostamas
addikt

Hogy erted hogy nem frissul? Ahogy nezem benne vannak a frissen forditott appok is..

Kulon nincs feltuntetve soha, hogy na most ez es ez az uj benne.

(#779) Probert75 válasza hodostamas (#778) üzenetére


Probert75
addikt

Jobban átnézve már észre vettem az újakat, de az üzit már nem tudom törölni. Elnézést! :R

(#780) Probert75 válasza hodostamas (#778) üzenetére


Probert75
addikt

Ez sincs a táblázatban sehol. :F

(#781) RootRulez válasza Probert75 (#780) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, ezt olyan gyorsan dobtam össze, hogy onnan kifelejtettem... :D

═════════════════════════════════════════

(#782) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!
Segítsen valaki légyszi!
Egy olyan beszélgetésfelvevőt keresek, amelyik mindkét fél hangját felveszi, de nem úgy, hogy kihangosítja a másik felet.
2.3.4 Android
2.6.35.11.-ninphetamin-2.0.2 és
Lite'ning V4.2 XXKG3 van rajta.
Köszi ha valaki segít.

(#783) k850 válasza somnia (#782) üzenetére


k850
addikt

Próbáld ki az AllCallRecorder, nekem SE X8 tökéletesen működik :C , de úgy tudom, hogy készülék függő.
RootRulez-nek a Motorola DEFY pl. nem működik.
De ha beírod a market keresőjébe azt, hogy Call Recorder, akkor fel fog dobni egy csomó találatot. Ezekből választhatsz nyugodtan.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#784) kelzsoca válasza hodostamas (#778) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kulon nincs feltuntetve soha, hogy na most ez es ez az uj benne.

Ha megoldható, talán a felhasználóknak kis segítség lehetne, ha esetleg a friss programok mondjuk 1 hétig más színnel lennének kiemelve, ezt természetesen alsó sorban némi magyarázattal le lehetne írni, persze nem beleszólni szeretnék. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#785) hodostamas válasza kelzsoca (#784) üzenetére


hodostamas
addikt

Miattam.. Fordítóknak kellene akkor ezt jelezni ha beraknak valami újat :)

(#786) RootRulez


RootRulez
félisten

Én ide mindig bebiggyesztem. :K

Legutóbbi progit is a táblázatból felejtettem ki. :U

═════════════════════════════════════════

(#787) Damian válasza kelzsoca (#784) üzenetére


Damian
tag

Szerintem elég lenne az is, ha beleírjuk a verziószámot is az appok neve mellé. Így nincs az hogy nem érünk rá vagy esetleg elfelejtjük 1 hét múlva eltüntetni a más színű kiemelést, ugyanakkor a felhasználók is nyomon tudják követni hogy van-e frissebb verzió mint ami épp telepítve van nekik.
Így csak az alkalmazás publikálásakor kell figyelni rá hogy átírjuk, és utána nincs vele gond, ugyanakkor mégis naprakész információkkal szolgálna.

[ Szerkesztve ]

(#788) kelzsoca válasza Damian (#787) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az átlag usernek fogalma nincs melyik alkalmazásból mi a friss verzió verziószám szerint :)

https://vertigostore.eu

(#789) Anti425


Anti425
tag

Sziasztok!
T-mob-nál létezik mobiltévé szolgáltatás.

Van vmilyen Androidos program,amihez nem kell T-mobosnak lenni,és lehetne akár Telenor,vagy Vodásan is mobiltévézni?

Vagy ez kizárólag csak T-mobilnál lehetséges??? :F

(#790) RootRulez válasza Anti425 (#789) üzenetére


RootRulez
félisten

SPB TV ismer pár magyar adót...

═════════════════════════════════════════

(#791) k850 válasza kelzsoca (#788) üzenetére


k850
addikt

"Szerintem elég lenne az is, ha beleírjuk a verziószámot is az appok neve mellé."
Nekem színpatikus Damian ötlete. :K
"Az átlag user" majd telepíti elsőre azt ami van, a fordítók nem kereshetnek fel mindenkit személyesen, hogy esetleg nem szeretné kipróbálni az új verziót. A nem tudás még a jogban sem felmentés, majd ha tetszik az alkalmazás, akkor fogja figyelni, hogy melyiknek van frissítése.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#792) Damian válasza kelzsoca (#788) üzenetére


Damian
tag

Nem mondom hogy nincs igazad, de szerintem annyit a felhasználók is megtehetnek hogy megnézik épp melyiket használják. Legalábbis akinek fontos hogy az alkalmazásokból a legfrissebb legyen telepítve neki.
Vagy lehetne például a frissítés dátuma a verziószám helyett, ez is csak egyszeri "beavatkozást" igényel.
De úgysem én döntök, csak ötleteket adtam, egyszerűbb ha mindenki elmondja hogy kinek melyik vagy milyen megoldás lenne szimpatikus.

(#793) RootRulez válasza Damian (#792) üzenetére


RootRulez
félisten

Én a sajátjaim egy oldalra összeszedtem és ott látható, mikor volt utoljára módosítva. :K

:U

═════════════════════════════════════════

(#794) kelzsoca válasza Damian (#792) üzenetére


kelzsoca
félisten

A verziószám után a frissítés dátuma ha fel lenne tüntetve, akkor nem is lenne gond.

ui: több fordító is így csinálja egyébként, saját blogjában.

https://vertigostore.eu

(#795) hodostamas


hodostamas
addikt

Megoldható hogy mindenki mellé egy sort beszúrok, és akkor ott fel lehetne tüntetni a dátumot mikor frissült.
De másképp is mehet ha van rá ötlet.

(#796) Anti425 válasza RootRulez (#790) üzenetére


Anti425
tag

Szia! Köszönöm a választ,kipróbáljuk,és majd beszámolok az eredményről,üdv! :R

(#797) kelzsoca válasza hodostamas (#795) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem, ha megoldható, és nem okoz különösebb problémát, ezt sokan megköszönnék.

https://vertigostore.eu

(#798) hodostamas válasza kelzsoca (#797) üzenetére


hodostamas
addikt

Minden megoldható, hisz azért is lett a docs választva :)
délután átrendezem majd.

[ Szerkesztve ]

(#799) hodostamas


hodostamas
addikt

Remélem így jó lesz mindenkinek.
[link]

(#800) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem lehetne valahogy lerövidíteni a dátumformátumot a táblázatban?

"11-10-05" ennyi pont elég lenne, de ha beírom átváltozik, itt meg nincs "celaformázás" menüpont, mint Excellben, legalábbis én nem találom...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.