Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) gabe_


gabe_
őstag

Mióta vannak a marketen ezek az idióta magyarítások? Te jó ég! :Y

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1852) baalco válasza gabe_ (#1851) üzenetére


baalco
tag

szok kici pamutzogni occó occó

(#1853) RootRulez válasza gabe_ (#1851) üzenetére


RootRulez
félisten

gugli fordító RLZ!!! :DDD

én is találkoztam már pár ilyennel.

═════════════════════════════════════════

(#1856) punky10 válasza gabe_ (#1851) üzenetére


punky10
addikt

Könyörgöm,valaki,aki tudja az inglist,forditsa le normálisan!Megesz a kiváncsiság,hogy milyen a biologia lány érzés,és hogy gunyol egy tanév... :D

RootRulez,köszönöm az Astro 3 forditását.Végre sikerült leszednem... :R

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1857) RootRulez válasza #40993792 (#1855) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem, nem fordítom és lehet nem is fogom, csak meglestem, ha fordítanám, mennyi nyűg lenne. :U

═════════════════════════════════════════

(#1859) RootRulez válasza #40993792 (#1858) üzenetére


RootRulez
félisten

Lehet van pár fotós szakszó is, az megint plusz cumi, persze akármi is lehet. :D

═════════════════════════════════════════

(#1860) gabe_ válasza RootRulez (#1853) üzenetére


gabe_
őstag

Elég ritkán járok a marketen, de az utóbbi időben vettem észre ezt a sok gagyi fordítást. Még a programok neveiben is. Nem lehet kikapcsolni valahogy? :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1861) baalco válasza punky10 (#1856) üzenetére


baalco
tag

...."The cute girl from your biology class is there....... Biology girl is feeling it. ......"

A lány a biológia óráról ott van (a buliban).... a bioszos lány érzi ezt...

vagy vmi ilyesmi :))
házibuli rulez :DD

rave feeling... huu mikor volt a rave korszak? 90-es évek eleje, közepe... fiatalság bolondság, de régen volt :o

[ Szerkesztve ]

(#1862) kezman


kezman
őstag

Szép estét, lehetne kérni a Launcher7 magyarítását, igazából nem sok a szöveg, nekem bejön, egyszerű és szinte mindent be lehet lőni egy oldalon :R :B

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1863) punky10 válasza baalco (#1861) üzenetére


punky10
addikt

Köszi!Igy egy kicsit értelmesebb,bár ettöl sem jött meg a kedvem a letöltésre.Közbejátszhat az is,hogy nincs "bioszos lány" ismerösöm... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1864) kallossy


kallossy
tag

ezt néztétek jonak tünik nem lehetne megcsinálni ?

(#1865) zho-lee


zho-lee
addikt

Sziasztok!
Én is szeretnék kérdezni, mert még nem tudom.
Fizetős appokat szoktatok fordtani?
Ha nem, akkor tárgytalan lenne, ha igen, akkor a következő, szerintem hasznos appot szúrtam ki:
Acupressure: Treat Yourself a marketen.

tudtok esetleg hasonló magyarul beszélőt is...? :DDD
:R a választ!

Szerk: kallossy: a qq launcher nagyon jó, szép, de időnként megáll, lefagy, nem válaszol.
3 féle készüléken: Vodafone 845 :DDD , Vodafone 858 :D , LG Optimus Pro C660 :DD próbálva..

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#1866) jemy


jemy
tag

sziasztok!
az avast virusirtót ha leforditaná valaki megköszönném!

(#1867) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

Kicsit off, de itt előfordulnak hozzáértő emberek - hátha valaki kedvet kap hozzá:
Időkép pályázat

[ Szerkesztve ]

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#1868) daytonka1


daytonka1
tag

Sziasztok! Valaki esetlegleg tudná magyarítani ezt a jó kis progit: Visidon AppLock

Jó kis védelmi program és van ingyenes verzió is.

(#1869) superb


superb
csendes tag

Sziasztok. Kellene egy kis segitség. Van egy 4 GB os kártyám amin particionálva van a HTC Magyar rom és ezt át szeretném másolni egy 16 GB os kártyára . Nem vagyok számitogép zseni igy jó lenne ha valaki érthetöen leirná, hogy milyen programmal és miképpen tudnám ezt megoldani. PÜ ben lenne jó ha megtenné. Elöre is köszi. Tamás

Privát üzenetre illik válaszolni, főleg ha Te keresel meg.

(#1870) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Facebook for Android alkalmazás, az 1.8.2-es verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1871) RootRulez válasza RootRulez (#1870) üzenetére


RootRulez
félisten

Frissült a StopWatch & Timer alkalmazás 1.19-as verziója. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1872) RootRulez válasza RootRulez (#1871) üzenetére


RootRulez
félisten

Frissült a PhoneUsage alkalmazás 1.18-as verzióra. (market link)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1873) kezman válasza RootRulez (#1870) üzenetére


kezman
őstag

Köszönet a munkáért, :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1874) zho-lee


zho-lee
addikt

Köszönet szintén! :R
Erre esetleg van valami 5let?
:R :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#1875) aldebaran


aldebaran
őstag

Tudtok olyan programot, hogy ha pdf-et, vagy .doc -ot olvasok, akkor ha ismét megnyitom ugyanazt a fájlt, akkor oda ugorjon ahol tartottam?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1876) gabe_ válasza aldebaran (#1875) üzenetére


gabe_
őstag

ez engem is érdekelne

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1877) Probert75 válasza aldebaran (#1875) üzenetére


Probert75
addikt

Az ezPdf Reader, nekem ugyanott folytatja.
Doc-ra nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1878) aldebaran válasza Probert75 (#1877) üzenetére


aldebaran
őstag

Thx. :R
Legfeljebb minden doc el lesz mentve pdf-be. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1879) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült az Android Assistant alkalmazás, a 3.8-as verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1880) Foose válasza RootRulez (#1879) üzenetére


Foose
addikt

Lájk :DD :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1881) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Kérésre honosítottam a My Calculator programot. Ez egy számológép, de a megfelelő műveletet (jelszót) beírva beléphetünk egy SMS és hívásblokkoló programba. ;] Jó kis program. Még nincs teljesen kész, mert sajnos a szövegeket keresgélni kell a programban, nem egy helyen van, ahogy illene, de már nagyon kevés híva van... Mivel többen érdeklődtek, gondoltam megosztom a majdnem kész verzát A honosított verziót letölthetitek innen.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1882) Mcfery válasza RootRulez (#1881) üzenetére


Mcfery
tag

:C

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#1883) RootRulez válasza Mcfery (#1882) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#1884) tutis


tutis
őstag

fent van a go locker 1.08 magyar verzió, az alap téma magyar, az összes többi nem. Mit kell tenni hogy mindegyik téma magyar legyen? Témákat is le kell fordítani?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1885) TRob1 válasza tutis (#1884) üzenetére


TRob1
veterán

Igen.

¤ R'n'R ¤

(#1886) kezman


kezman
őstag

Azért elé sok téma magyar én a CoolRight-et használom, az is magyar például, keresni kell, több magyar is van ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1887) RootRulez


RootRulez
félisten

Kipróbáltam a Nemus Launcher-t, egyúttal honosítom is, (többen kérték) Szóval megosztom veletek a ~80%-ban kész magyarított programot.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1888) kezman válasza RootRulez (#1887) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, esetleg a Launcher7-et meg néznéd? :R

MÁS
Valaki tudna egy működő hőmérő programot ami az adott helyen mutatja az aktuális hőmérsékletet, nagyon köszönöm? :R :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1889) localhost válasza kezman (#1888) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Melyik telefonban van hőmérő szenzor ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1890) tutis válasza localhost (#1889) üzenetére


tutis
őstag

hát szerintem nagyon semelyikben, azaz csak a belső proci hőmérsékletét monitorozza, de külső szoba hőmérsékletet nem mérnek ezek, olyan hőmérő progi van tudtommal amelyik a helyazonosítás által megmondja hogy az adott területen mennyi a hőmérséklet..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1891) kezman válasza tutis (#1890) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, ez van akkor vennem kell egy hőmérőt :F ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1892) Lasy válasza kezman (#1891) üzenetére


Lasy
veterán

kemény 200 forint. ;]

+36702778032

(#1893) gatto_


gatto_
senior tag

Elvileg az aksikban is van valami hőszenzor, mert a litiumos aksik töltésénél az elektronika figyelembe veszi az aksi hőmérsékletét. Az aksifigyelő widgetek, programok általában mutatják is a hőt. Próbáltam a marketről pár hőmérő programot, de mind szar volt. Van amit kalibrálni is lehet egy szobahőmérőhöz, de az is csak aksihőhöz viszonyított. Pont töltés közben kalibráltam, mikor 30 valahány fokos volt az aksi, majd mikor lehúztam a töltőről és lehűlt kb. szobahőmérsékletre, akkor a hőmérő progi 12 fokot mutatott.

(#1894) localhost válasza gatto_ (#1893) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De éppen ezért nem használható hőmérőnek :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1895) RootRulez válasza localhost (#1894) üzenetére


RootRulez
félisten

Főleg, amikor használom és már süti a kezem az 50 fokos aksi. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#1896) Foose válasza RootRulez (#1887) üzenetére


Foose
addikt

És? Jobbnak találtad mint az ADW-t? Mert valamelyik nap azt "tesztelted"... :) Mikor lesz 100% a fordítása? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1897) RootRulez válasza Foose (#1896) üzenetére


RootRulez
félisten

ADW kínlódott, amikor feloldtam, üres képernyő volt, majd másodpercek méltóztatott méltóztattak rajta megjelenni a widgetek/ikonok. És amikor megkíséreltem belépni az alkalmazások közé, az sem volt piskóta... Ez mindenképp jobb, de ehelyett meg már mindegy, ha visszatérek LP-ra, mert témailag ez sincs eleresztve :N

100%? Nemsoká erőt veszek magamon... :DDD

mod: a Go Launcher EX a fogyasztása miatt ijesztett el, mert 9-10%-át használta a teljes energiafelhasználásnak. Az ADW már jóval kevesebbet evett az pedig még kevesebbet fogyaszt...

A widgetek és parancsikonok ugyanazok voltak az összes launchernél

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1898) Foose válasza RootRulez (#1897) üzenetére


Foose
addikt

Értem. Sokáig én is Go launcher Ex-et használtam,csak nekem valamiért bekapcs után sokáig töltöget a telóm,és sokszor csinált olyat,hogy a Go Ex nem töltött be mindent,ezért nem volt minden ott a menüben... Ezért pucoltam le,azóta ADW EX. De fura módon nekem egyáltalán nincs ilyen gondom vele,mint amiket írsz. Nem Locker kavart be neki? (mint ahogy Te is gyanakodtál rá) Na mindegy,csak azért kérdeztem,mert tetszik ebben a Nemusban,hogy van benne futó progik,mint a Go-ban... meg ugye nem tűnik rossznak,főleg hogy lefordítod :C de valóban,témázottság terén biztos kaka... Viszont akkor így meg lehet,hogy marad az ADW EX...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1899) TRob1 válasza Foose (#1898) üzenetére


TRob1
veterán

"sokszor csinált olyat,hogy a Go Ex nem töltött be mindent,ezért nem volt minden ott a menüben" - márciusban lesz egy éve hogy használom a Go-t, de még Soha nem tapasztaltam ilyet. Valszeg nem használnám 1 éve ha ilyen hibái lennének, meg ha olyan húde sokat fogyasztana... :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1900) Foose válasza TRob1 (#1899) üzenetére


Foose
addikt

Én meg tudom,hogy nekem ezt csinálta :( Nem véletlenül dobtam kukába. Egyébként nekem is bejött,de olyan mintha bekapcsolnád a pc-t,és nem lát minden feltelepített progit,csak pl 2-t. Hidd el hogy zavaró volt. Az okát máig nem tudom :((( Most még a Launcher pro-val szemezek,még nem próbáltam,bár sok helyen olvasom,hogy jobbnak tartják a Go launcher Ex-et.
Jah,mellesleg ez már más topicba való beszélgetés,ha így folytatjuk :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.