Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) kezman válasza s7evcsenko (#1700) üzenetére


kezman
őstag

Kezeli a könyvtárakat, be lehet állítani melyik könyvtárba keressen, a hangja sem vészes szerintem, persze mindenkinek saját izlése van :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1702) RootRulez


RootRulez
félisten

No akkor kész a magyarítás, tessenek letölteni...

Szóval kérésre honosítottam a FREEdi Call Filter hívásszűrő programot. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1703) s7evcsenko válasza kezman (#1701) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem úgy értettem a könyvtárkezelést. :B
Nem az alapértelmezett könyvtárra gondolok, hanem, azon belül az albumok nálam mappába vannak rendezve, amik szerint tudom indítani a lejátszást.
Mint ahogy a gyári lejátszóban van előadó szerint, műfaj szerint, stílus szerinti csoportosítás, úgy a poweramp-ban van mappa szerinti rendezés.
Ezt nem találtam a mortplayer-ben.
Ha ez is benne van, akkor viszont letöltöm még1x kipróbálni... :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1704) kezman válasza RootRulez (#1702) üzenetére


kezman
őstag

Nagyon nagy köszönet :R :R :R

s7evcsenko
(őstag)

Úgy ahogy mondod, nekem példáúl a Mosic mappába vannak előadók szerint, és onnan úgy játszom le ahogy akarom, be lehet állítani hogy sorb, keverve, az összeset vagy csak a mappában lévőt stb :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1705) punky10 válasza kezman (#1704) üzenetére


punky10
addikt

Viszont van egy negativum is a Mortnál.Pont az emlitett alapértelmezett mappa megadása.Ugyanis nekem csak egyett engedélyez.Viszont a Tabon van music mappám a beépitett memorián is(ezek a kedvenc albumjaim)és van a memoriakártyán is(ezek néha cserélödnek...)De sajnos csak az egyiket tudom egyszerre beállitani.A PowerAmp tud többet is...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1706) PaFec


PaFec
aktív tag

Tudnàtok mondani olyan hivàsszűrőt, ami jelzi is a hivàst? A privatsmscall-t hasznàlom, teszi is a dolgàt, de csak a hivàsnaploból tudom meg ha valaki keresett. Semmi hangot nem jelez, csak ha megnèzem, akkor látom. Olyan kellene, ami valamilyen szinten akár hang, vagy valami okon, ami jeleznè. Köszi.

PaFec

(#1707) GyéBen válasza stefi68 (#1697) üzenetére


GyéBen
tag

Az AndroidManifest.xml fájlban ezt találtam ezzel kapcsolatban:
<application android:label="@string/app_name" android:icon="@drawable/icon" android:persistent="true" android:hardwareAccelerated="true">
Na most nem tudom, hogy ezzel mibe piszkáltam bele (én sem vagyok programozó), de az
android:hardwareAccelerated="true"
részt kitöröltem, elmentettem, és így már sikerült visszafordítani, úgyhogy köszönöm a segítségedet. :R

AltDrawer (xda topic) alternatív app drawer; 1.0-s magyar fordítás letöltés: LINK

Valószínű, hogy csatlakozok a fordítók népes táborához, amennyiben időm engedi.

[ Szerkesztve ]

(#1708) Keeperv85 válasza GyéBen (#1707) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"android:hardwareAccelerated
Whether or not hardware-accelerated rendering should be enabled for all Activities and Views in this application — "true" if it should be enabled, and "false" if not. The default value is "false".

Starting from Android 3.0, a hardware-accelerated OpenGL renderer is available to applications, to improve performance for many common 2D graphics operations. When the hardware-accelerated renderer is enabled, most operations in Canvas, Paint, Xfermode, ColorFilter, Shader, and Camera are accelerated. This results in smoother animations, smoother scrolling, and improved responsiveness overall, even for applications that do not explicitly make use the framework's OpenGL libraries.

Note that not all of the OpenGL 2D operations are accelerated. If you enable the hardware-accelerated renderer, test your application to ensure that it can make use of the renderer without errors."

(#1709) tomi613 válasza RootRulez (#1702) üzenetére


tomi613
aktív tag

Köszi!! :)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#1710) stefi68 válasza Keeperv85 (#1708) üzenetére


stefi68
addikt

Ááá, Keeperv, Üdv!

Nem tudnál kitalálni valamit a No resource identifier found for attribute 'xxxxxxx' in package 'android' hibára?

Mint írtam korábban is előfordult, hogy az 'android' csomagban nem talált valamilyen azonosítót.
A fentebb link-elt hivatkozáson található infó megoldás a problémára?

Lefordíthatnád emberi nyelvre mit is kellene csinálni ilyenkor.... (régi csomag, új csomag, átnevez, stb, ):F

Kössz előre is!

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1711) Keeperv85 válasza stefi68 (#1710) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezen a gépen még nincs megfelelő környezet kialakítva ilyesmire. :B Jövőhét végén visszatérünk erre, addig türelmedet kérem. :B

(#1712) stefi68 válasza Keeperv85 (#1711) üzenetére


stefi68
addikt

Rendben, köszönöm előre is!

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1713) Foose válasza RootRulez (#1702) üzenetére


Foose
addikt

Eddig zsírkirály :R Kár hogy bejövő híváskor rezeg egyet a teló. (bizt. őr vagyok,reggel használnám,amikor alszok itthon,hogy csak a főnököm érjen el,vagy épp senki)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1714) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Lehetne esetleg kérni a Lightning Bug program magyarítását? Néha jól jön, ha nem tudok elaludni, és bár nem sok szöveget tartalmaz, van-1-2 dolog amit nem egészen értek..:(

Jut eszembe... Olyan szótanuló programot nem tudtok ami az általam kiválasztott szavakat kérdezi csak és magyar a menüje? :)

Köszi:

R.

(#1715) robit1973


robit1973
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném kérni ennek a programnak a magyarítását, ha lehet:Handy Profiles

Köszönöm!

(#1716) H_András


H_András
tag

Én is egy kérelmet terjesztenék be ha lehet: Whiteboard Pro - Home Notes_v4.5 Egyszerű kis jegyzet, firka- emlékeztető programocska, nem tudom megoldható-e. Minimális szöveg van benne. :R Ha már majdnem minden magyar, hátha ez is lehetne az... :B
Itt találtam

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#1717) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Battery Monitor Widget alkalmazás, a 2.0.5-ös verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1718) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a MyBackup alkalmazás, a 3.0.7-es verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1719) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült a Battery Info. Widget alkalmazás, a 2.2.5-ös verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1720) kallossy


kallossy
tag

olyan hivásszüröt ismertek ami foglaltat jelez a hivo félnek ha feketelistán van ? ami fenn van és magyaritott az csak hangpostára rakja .

(#1721) RootRulez válasza kallossy (#1720) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez szolgáltató függő. Szóval ki kell kapcsolnod a hangpostát és akkor "kinyomja" ha olyan hív...

═════════════════════════════════════════

(#1722) PaFec válasza RootRulez (#1721) üzenetére


PaFec
aktív tag

Ès olyan lètezik, ami valami hang fèlesèggel jelzi ha blokkolt hivàs èrkezik? Mert amit hasznàlok, az csak a nemfogadott listàban mutatja, de csak akkor làtom, ha belemegyek megnèzni.

PaFec

(#1723) RootRulez válasza PaFec (#1722) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem tom, ezekben az a poén, hogy sehogy se jelezzen... :D Amúgy biztos van olyan, amit be lehet így is állítani. Millióféle blacklist progi van. :K

═════════════════════════════════════════

(#1724) kallossy válasza RootRulez (#1721) üzenetére


kallossy
tag

nekem olyan kéne ami a hivo félnek -ha feketelistán van azt jelzi hogy foglalt vagyok

(#1725) RootRulez válasza kallossy (#1724) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha foglaltat jelzel, átrak a hangpostára, ha az be van kapcsolva. Ez így működik, programtól függetlenül.

═════════════════════════════════════════

(#1726) handrash válasza kallossy (#1724) üzenetére


handrash
őstag

Ahogy azt pár sorral előbb már leírták: kapcsold ki az átirányítást elutasított hívás esetére és akkor a hívó foglaltsági jelzést hall! Ha nem tudod hogy kell, fordulj szolgáltatód ügyfélszolgálatához!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1727) Foose válasza RootRulez (#1719) üzenetére


Foose
addikt

Hip hip hurrá, viszont most nem találtam újdonságot. Köcce a fordítás!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1728) RootRulez


RootRulez
félisten

Frissült az Andoku 2 alkalmazás, a 2.1.0-ás verzióra. (market link)

═════════════════════════════════════════

(#1729) acsati válasza RootRulez (#1728) üzenetére


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Töltöttem le egy egyszerű battery widget-et. Azt szeretném megkérdezni, hogy azt hogyan próbálhatnám meg magyarosítani? Nagyon bonyolult lenne a dolog? Igaz még nem csináltam ilyet, de ha nem túl bonyolult megpróbálnám magamnak lefordítgatni, magyarul mégis jobban mutat :) Hol tárolja a telefon a widget fájljait?

(#1730) RootRulez válasza acsati (#1729) üzenetére


RootRulez
félisten

Egy kis piros arannyal vagy erős pistával magyarosabbá teheted. ;] Ha magyarítani szeretnéd, annak ebben a fórumban utánajárhatsz. :K

═════════════════════════════════════════

(#1731) Foose válasza RootRulez (#1730) üzenetére


Foose
addikt

"Egy kis piros arannyal vagy erős pistával magyarosabbá teheted." :DD :C Tegnap találtam rá az említett forumra,eddig nem is tudtam róla. hjaj,már nem győzök lassan turkálni a lefordított dolgok közt :R
00:00:18? Mikor alszol?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1732) RootRulez válasza Foose (#1731) üzenetére


RootRulez
félisten

A honosítás se egy nagy ördöngösség, bárki nekiláthat, aki kicsit otthon van az informatikában és érti az angolt. :K

═════════════════════════════════════════

(#1733) Foose válasza RootRulez (#1732) üzenetére


Foose
addikt

Ezért bízom én ezt Rátok :DD Se angol nyelvtudásom,informatika se nagyon megy,meg javarészt a gyerek ül a gép előtt. Rátok,fordítókra vagyok "szorulva" :B

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1734) acsati válasza RootRulez (#1730) üzenetére


acsati
aktív tag

Jogos! :B Köszi! :)

(#1735) zho-lee válasza Foose (#1733) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem is az volt a gondom, hogy ide ültem, és kérdeztem.
De szóltak, és örültem mert nem is figyeltem a jobb felső sarokban a keresőt.
Elég Rootrulez nevére rákeresni pl, és mindent megtalálsz.

Én sem tudok eléggé hálás lenni nekik :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#1736) Foose válasza zho-lee (#1735) üzenetére


Foose
addikt

Hála istennek, nem csak ő fordít :) vannak többen is :) [nem sértés hogy "hála istennek "]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1737) RootRulez válasza Foose (#1736) üzenetére


RootRulez
félisten

Max az sértődik meg rajta, akinek kis betűvel írtad a nevét. :P

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1738) stefi68


stefi68
addikt

Jó hír a GO SMS Pro magyar nyelvű hivatalos fordításával kapcsolatban, hogy a legújabb v4.30 verzió nyelvválasztó menüjében már szerepel a magyar nyelv mint választható lehetőség, de letölteni még nem tud semmit a program.
De ez is már valami nem?

Viszont fájdalomdíjul elkészítettem a v4.30 saját gyártmányú magyarított verzióját.
Letöltés -> [link]

A szépséghibája annyi, hogy nem teljesen magyar (kb. 98%), valamint a magyar nyelv bemókolása sajnos csak az angol nyelv kárára ment.
Azaz, nem kell nyelvet váltani mert alapból magyarral indul, angolt meg ki sem lehet választani. Akinek az angol kell az meg töltse le a Market-ről.

Trob1: ha erre jársz és látod (előbb-utóbb biztosan), oktass már ki légyszi hogy a bánatba lehet egy sms-t elmenteni, mondjuk piszkozatként, hogy később elküldhessem bárkinek.
Ugyanis a GO-ban sem tudtam ezt megoldani. (mondjuk nem szórakoztam vele csak 10 percet)
Egyre szimpatikusabb ez a Pansi SMS, abban kapásból van ilyen lehetőség.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1739) Foose válasza stefi68 (#1738) üzenetére


Foose
addikt

Kár,hogy nem kezeli a balra dőlő ékezeteket :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1740) mike13 válasza stefi68 (#1738) üzenetére


mike13
csendes tag

Igaz nem nekem szólt, de hátha erre gondoltál.
Ha írom az sms-t, de nem küldöm el, hanem csak kilépek a vissza gombbal, akkor az illető neve mellett ott lesz a "Draft" felirat, és a piszkozat sms, amit még a program újraindítása után is tudsz folytatni/elküldeni.

(#1741) TRob1 válasza stefi68 (#1738) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem nem lehet itt se (vagy én nem tudok róla), csak ha beállítasz előre kontaktokat is, később meg neki küldöd el. (Max üzenetsablont tudsz gyártani, és akkor azt bármikor betudod szúrni 1 sms-be :U ) Igazság szerint fel sem tűnt eddig, talán mert még sosem volt rá szükségem. :DDD

(#1740) mike13:
Csak stefi azt szeretné, ha bárkinek elküldhetné utána, és nem csak annak, akit előre kiválasztott az üzenethez. (De még ha kellene is ilyen ritkán, megoldanám vagy Szövegsablonnal, vagy az üzenet továbbításával, vagy a Szöveg kivágás/beillesztésével)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1742) stefi68 válasza TRob1 (#1741) üzenetére


stefi68
addikt

Úgy bizony, jól beszélsz....
Az ember azt gondolná, hogy az ilyen csicsa-micsa több megás szoftverek, amik már tudnak chat-elni, multimédiás tartalmakat küldeni, meg felolvasni, stb., stb. csak alkalmasak egy olyan egyszerű feladatra, hogy amikor mondjuk időm engedi megírok egy üdvözlő üzenetet, ezt elmenthessem és később több címzettnek elküldhessem.

Vagy ez túl nagy igény? Na mindegy ez a Panzi (valamiért mindig a Panzani jut eszembe) tudja ezt. Kicsi, egyszerű és egyre jobban tetszik....

Na de elég az off-ból.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1743) szutyis


szutyis
tag

Sziasztok urak.
Kérés : Camera360 Ultimate mivel ingyenes :C [link]

(#1744) kezman


kezman
őstag

Üdv, fel tettem az Auto Wifi Toggle alkalmazás magyar verzióját, minden ok, ha elmegyek hazulról ki kapcsolja a Wifit de ha visszaérek nem kapcsolja be, mi lehet a gond, az automata bekapcsolás be van állítva, ?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1745) RootRulez válasza kezman (#1744) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem használtam, de azt tudom, hogy nem azonnal kapcsolja be, ha hazaértél. Gondolom X időnként ellenőrzi, van-e WiFi. Szóval lehet épp akkor ellenőrzi, mikor hazaérsz. De lehet épp azelőtt ellenőrizte, így megint várni kell, mire újra meglesi, van-e elérhető WiFi és azt akarja-e valami használni. Feltettem és kipróbálom (1 perc használat alatt találtam is 3 félregépelés) :)

═════════════════════════════════════════

(#1746) kezman válasza RootRulez (#1745) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, igazad van, 10 perecre volt belőve, meg oldódott, a lényeg ha elmegyek kapcsolja ki mert mindig elfelejtem hiába öregszem, (56) a wifi kikapcsol és automatice átvált netre, kösz mégegyszer.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1747) RootRulez válasza kezman (#1746) üzenetére


RootRulez
félisten

No, én is kipróbáltam, nálam is működik. :K És nem egyből kapcsolta vissza. :N

═════════════════════════════════════════

(#1748) PaFec válasza RootRulez (#1747) üzenetére


PaFec
aktív tag

Hd caller id magyaritàst lehetne kèrni?

PaFec

(#1749) Winner_hun válasza RootRulez (#1202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Programnál menü gomb / További alkalmazások:

Tobb stopper...
Support for 99 hours - ez angol maradt
Jelenlegi köt megjelenítése opció
Cadence - ??

Beállítások:

Until cancelled - nem lett lefordítva

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1750) kallossy


kallossy
tag

[ezt] a naptárt nem tudja valaki honnan lehet letölteni ? bocs az off-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.