Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III

Hozzászólások

(#1301) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

A Nyclix's reshade-nél van jobb most?

(#1302) noxvilll válasza Lézerparaszt (#118) üzenetére


noxvilll
csendes tag

Lehet későn ìrok már, de nekem is ugyan ez a problémám..Van egy combos gépem.. i7 7700k, 16gb ram, evga gtx titan x hybrid.. mégis 2kban csak 59fpsel megy sőt sokszor leesik az fps majd megakad a game... Más játék 2kban mind 100+fpsel megy

(#1303) akoska07 válasza noxvilll (#1302) üzenetére


akoska07
nagyúr

A játék több,mint optimalizálatlan.
Konzolról portról copy and paste és annyi.
Ezt kaptuk pc-re.
megjelenéskor 30fps lock volt a játékon.
Sok panasz után lett unlock fps és társai pc-n.

Viszont a grafika semmit nem javult,semmilyen sweet fx-el nem játszanék vele.Próbáltam,adtam több esélyt.

Előrendeltem SP-al együtt.
Életem legrosszabb elővásárlása volt.

Csak becsülni tudom azokat akik játszanak ezzel,van kitartásuk.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1304) Toxy


Toxy
aktív tag

Sziasztok,

9GB-s frissítés jött a játékhoz. Szép.

Mi lehet ez?

Season pass-om nincs tehát nem hiszem hogy az új DLC.
Vagy az, s akor is letölti ha nem is tudok vele játszani?

Köszi

(#1305) kekesi132


kekesi132
tag

Elméletileg mindenkinek leszedi az új DLC-t.

(#1306) cyberkind válasza akoska07 (#1303) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig a sztorija is rohadt jó. És ne gondold, hogy konzolon szebb, kb pont így néz ki csak 30fps-sel, ezt tudja max a motor.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1307) cyberkind


cyberkind
félisten

Na kitoltam a játékot, kb olyan 40 óra lehetett nekem a sztori ami szerintem kevés, persze még hátra van az utolsó DLC meg az első nagyobb része és pár mellékes meg a gyűjtögetni valók, nekem jobban bejön mint a 2, de az 1-hez egyik se érhet fel, az tökéletes.

Paranormal Cocktivity

(#1308) #74018560


#74018560
törölt tag

Utolsó DLC-t hogy lehet elindítani? :F

(#1309) dbdadi1221


dbdadi1221
csendes tag

Üdv.
Van egy 6 gombos egerem. Az érdekelne hogy, hogyan lehet beállítani pl a 4. gombot, modjuk a futásra? Mert, egyszerűen csak a billentyűzet gombjaira engedni megváltoztat ni.

PerpetuMob1l3

(#1310) sixpak


sixpak
nagyúr

Az NV Freestyle módjával lehet tuningolni a grafikán kicsit.
A gyalázatos, homályos fost, ami eddig volt, kitűnően lehet orvosolni sharpness 100-ra tolásával.
Van még néhány dolog benne, érdemes kisérletezni vele.
Akkor most én is nekiállok és végigjátszom....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1311) Dtomka válasza sixpak (#1310) üzenetére


Dtomka
veterán

Az alapgrafika tényleg tré. Korábban raktam fel pár képet. Ezt a videót megnéztem és akkor döntöttem el, h én is moddolom :)
Mafia III | Reshade 5.1 by Nyclix (Colour Correction/Blur Removal)

Utána rákattantam a gémre. Igaz ezt is meg lehet unni, mert nagyon sok lehetőséget kihagytak. A város olyan "élettelen" és kevés helyre lehet bemenni.

(#1312) VincentVG


VincentVG
aktív tag

2018, uj ev, itt a remek lehetoseg, h megint ranezzek a jatekra ami a legjobban felbosszantott, ever...

Nekem az NV freestyle nem mukodott semmilyen driver-el sem (not supported), pedig 2x felraktam a jatekot is, plusz vagy harom driver-el probalkoztam. ( nem csak nalam, sokakat erint a problema, nvidia is hihetetlen h rajtunk beta-tesztel... januar ota letezo problema random ( elvileg tamogatott) game-eknel..)

Nade nem is ez a lenyeg hanem a Mafia... valami miatt mindig adok egy uj eselyt, nem tudom, a korszak, a zenek, a tortenetmeseleseben is lattam mindig fantaziat... csakhat az a hulladek, vallalhatatlan, minosithetetlen grafika...

Addig baszkuraltam a SweetFx-el, h nekem ez most vegre oke lett. megvan a 60fps, kb eles, es vegre en is elkezdtem jatszani... ( napersze kozben lett egy1080Ti is... ez is sokat segitett )

Talan a release date-i szabadsag kivetel tulzas volt.... de masfel ev utan nekieshetek.
h-i-h-e-t-e-t-l-e-n

(#1313) macssessz


macssessz
tag

Üdv Mafia 3 guruk!
Segítsetek légyszi!
Hogyan lehet a játékban saját autót szerezni amit lehet tuningolni és esetleg elmenteni?
A Sami bárját már újjá építettem, minden küldetést megcsináltam. Saját autót még nem tudok.
Köszi előre is a segítséget.
Józsi

(#1314) Dtomka válasza macssessz (#1313) üzenetére


Dtomka
veterán

Szia!

A menüből kell lekérni az autókat. De nem mindegyiket lehet egyből. Fel kell oldani...
MAFIA 3 - HOW TO ORDER A CAR FROM THE GARAGE

+1 videó a tuningról
Mafia 3 Customize Car

[ Szerkesztve ]

(#1315) macssessz válasza Dtomka (#1314) üzenetére


macssessz
tag

Köszi!
Nem is tudtam a menüről. :( . Lekértem egy piros sportkocsit, aztán elmentem vele egy szállítsd a ládát Burk-hoz küldetésre. Otthagytam a pirosat és vittem a furgont. Utána azt mutatja a piros sportkocsi zárolva van. Hogyan tudom feloldani?

(#1316) Dtomka válasza macssessz (#1315) üzenetére


Dtomka
veterán

Rég játszottam vele sajna nem tudom miért zárolta. Lehet éppen küldetésben voltál...

1 kis érdekesség:
Új AAA-stúdiót nyitott a Mafia 3 fejlesztője

(#1317) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Érdeklődnék hogy,a minősíthetetlen megjelenés óta mit sikerült kihozni a játékból a fejlesztőknek?
Vállalható már a játék?

(#1318) Dtomka válasza pruzsi (#1317) üzenetére


Dtomka
veterán

A patchek sokat segítettek illetve sweetfx + reshade a grafikán sokat tud javítani. Fentebb megosztottam pár képet, nem tökéletes, de szebb mint az alapgrafika, szerintem.

(#1319) PeAdam


PeAdam
tag

Véleményem szerint egy méltatlanul alulértékelt játékról van szó. Én már törtön kijátszottam egyszer, de annyira tetszett, hogy most meg is vettem eredetiben a játékot dobozos példányban.
Kezdeném a grafikával.
Abszolút nem értek egyet azokkal, akik szerint csúnya a játék. Lehet, hogy előfordulnak kevésbé éles textúrák, viszont a Motion capture arcanimáció és a karakteranimációk, lincoln mozgása fantasztikusan jóra sikerültek, az egyik legjobb, amit eddig játékban láttam. És ezt leszámítva is összességében szerintem kifejezetten szép a játék. Szintén kevés szó esik az autók fizikájáról, ami még az első 2 résznél is realisztikusabbra sikerült. Élvezet vezetni az autókat, az első olyan játék, amiben szivesen kocsikázom át a várost, borzasztó realisztikusak az autók egy arcade sztoriorientált játékhoz képest.
Harmadiknak pedig a játék sztoriját illetve a gameplayt emelném ki. A sztori véleményem szerint magasan veri a 2. rész cselekményét. Sokkal lüktetőbb, durvább, karakteresebb mindezt remek arcanimációkkal és mesteri átvezetőkkel. A 1. rész természetesen megismételhetetlen ilyen téren, de véleményem szerint nagyon erős a történet.
Utoljára pedig rátérnék a gameplay-re. Sok kritika érte a repetitív küldetéseket. Ez részben igaz, viszont arról nem esik szó, hogy lopakodva is meglehet oldani a feladatokat és ez rendkívül jól áll a játéknak. A lövöldözés és a lopakodós része is szinte tökéletesre sikerült a játéknak, mindez kiegészülve látványos takedownokkal kivégzésekkel. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy ez az első Mafia játék, amelyben ténylegesen egy mafiavezért alakítasz underbossokkal, akik között megbeszéléseken oszthatod ki a területeket, ami ráadásul hatással van a játék sztorijára, akkor rájövünk, hogy igazából a gameplay rész is patentra sikerült.

Bocsi a hosszú kommentért, de muszáj volt ezt kiírnom magamból.

Nálam 8/10 a játék összességében.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1320) Daffni2 válasza PeAdam (#1319) üzenetére


Daffni2
addikt

Teljes mértékben egyetértek veled.én megvettem a dobozos változatot.Már végigjátszottam,de újra meg újra előveszem.

"Aki ad,az nyer"

(#1321) PeAdam válasza Daffni2 (#1320) üzenetére


PeAdam
tag

Ez a grafika egyesek szerint "borzasztó". pedig nem egy ehhez hasonló képet lőttem ingame, nagyon hangulatos az egész. Nem mondom, van ennél szebb játék összességében, de tényleg divat lett fikázni ezt a játékot, pedig én jelenleg még az Assasin's Creed Originset is félretettem miatta. Ezek szerint nem vagyok egyedül akinek tetszik, nagyon is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1322) Daffni2 válasza PeAdam (#1321) üzenetére


Daffni2
addikt

Végigjátszottam már kétszer is,de mindig előveszem és csapatok 1 órácskát.

"Aki ad,az nyer"

(#1323) gézu


gézu
őstag

Ha ezt tudom, hogy ez egy gta san andreas HD remake, talán nem kezdek bele így közvetlenül a mafia2 után. :D Mert amúgy nem lenne ez a gém rossz, csak hát nem mafia. :N

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1324) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Most ott tartok a játékban, hogy megcsináltam az összes story mission-t és a DLC-ket, minden összegyűjtöttem, stb.. Nálam úgy alakult a story, hogy Vito lett száműzve a villából, viszont most van olyan vito-hoz köthető mission, amit nem tudok megcsinálni (nem adja be), így a karaktert sem tudom fullosra upgradelni. Ilyenkor mi a helyzet? Ja és mit kell csinálni, ha egy boss területén kiírja, hogy kickback és hozzá egy összeg. Remélem nem kell újrakezdenem a játékot, mert akkor azon a bizonyoson szúrom magam. Annyira nem volt jó ez a game, hogy még egyszer megcsináljam.

Válaszokat előre is köszönöm.

üdv. B.

(#1325) Bandi821


Bandi821
tag

gondoltam megpingelem az előző hozzászólásomat [link], amire még várnám a segítségeteket.

köszönöm, üdv.: B.

(#1326) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

Ez a rész mennyire kapcsolódik a 2. rész történetéhez? Mindenféle spoiler nélkül kérdezem,... Eddig nem vettem meg, mert teszteken nem írtak jókat róla, de a 2 rész sztoriját ha továbbviszi, akkor most akcióban befizetnék rá!..

(#1327) gézu válasza prtvlogan (#1326) üzenetére


gézu
őstag

Annyiban, hogy beleírták mellékszereplőként Vito-t, meg Galante-t. Amúgy egy Driver/GTA San Andreas klón, viszont annak jó. Nincs meg a 20-as, negyvenes évek mafia hangulata, viszont a zenék, az atmoszféra nagyon jó itt is, és akcióban nagyon megéri beszerezni. Hardver kell hozzá.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1328) prtvlogan válasza gézu (#1327) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

A 2 rész hangulata nekem nagyon bejött, a vége, ha még jól emlékszem az volt, hogy a főhős megmenekült, de az öreg fószer a barátját/társát egy másik autóval máshova viszi el, és azt mondja Vito-nak, hogy az alku csak rád szólt.
Ha jól értem, akkor ez a rész nem innen folytatja a sztorit, nem derül ki, mi lett a cimborával?
Az első, és a második részét nagyon szerettem, nem tudom, hogy a harmadik az első két rész után nem fog-e csalódást okozni..

(#1329) gézu válasza prtvlogan (#1328) üzenetére


gézu
őstag

Nem folytatás, önálló sztori. Joe-ról egy hint: [link] Amúgy, ha olvastad a #1323-as hsz-em, nekem is ez volt a gondom. Nincs meg az az igazi mafiás hangulata, hanem gta feeling. De ettől még jó játék. Én tavaly13euróért vettem meg akcióban a delux változatot, annyit nagyon megért.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1330) prtvlogan válasza gézu (#1329) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Nem olvastam a hozzászólást, csak így utólag.. Kár érte, érdekelt volna annak a vonalnak a folytatása. Egy új sztoriba időhiány miatt már nem szívesen fogok bele. túl sok "időrabló" játék van, nem jutna elég még erre is..
:R :R

(#1331) tomesto


tomesto
aktív tag

mafia 3ban a DLC-k hogy indulnak bele vannak a játék történetébe téve?

(#1332) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Most értem a végére.
Mondjuk úgy, hogy nem lep meg a kevés hozzászólás a topikban. :DDD

(#1333) Out


Out
addikt

Én két napja vettem meg a játékot és néhány hibától eltekintve jól szórakozom vele. Remélem, hogy sokáig tart majd míg mindent összegyüjtök és megoldom a mellékküldetéseket is, mert ha leülök vele játszani, akkor nagyon nehezen megy, hogy abbahagyjam :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1334) gézu válasza Out (#1333) üzenetére


gézu
őstag

A 60-as évek zenéje eszméletlen hangulatot kölcsönöz a játéknak, kihagyhatatlan gém. :R

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1335) Out válasza gézu (#1334) üzenetére


Out
addikt

Ezzel teljesen egyetértek, pedig nem szeretem a 60-as évek zenéit, de mikor száguldozok az autóval és szól a zene a rádióban az nagyon hangulatos :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1336) Out


Out
addikt

Valahogy olyan érzésem van, hogy mindig esik az a rohadt eső, akármikor, akárhova megyek. Azon sem csodálkoznék már, ha épületekben is esne :D

30 órányi játék után dobta ki az első kártyát, azért ez nem semmi :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1337) Out válasza Out (#1336) üzenetére


Out
addikt

83 óra alatt végeztem vele. Nagyon jó volt :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.