Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13760) BogyóBP válasza ko9 (#13759) üzenetére


BogyóBP
addikt

Feladtam mert nem tudtam sem az iatkos féle verziót sem a sima verziót mondjuk iboot al feltenni. Belefulladtam hogy mit meg hogyan. Az iatkos verzió már telepités előtt alakad az apple képernyőnél. Csak tölt tölt tölt. Egyedül ami működött hackintosbol az az XxX féle volt de az meg úgy megvolt karcsúsitva hogy kb minden hiányzott belőle. (keyboard layout menüpont meg ilyenek.) Szivesen tökölnék még vele ha lenne végre egy olyan disztribúcióm ami fel is kúszik és nincs megcsonkitva. Van amelyik betöltődött de aztán nem települt mert villant egyet és restart. A másik loader meg F5 megnyomása után felpörgetett mindent maxra és elment a kép, majd reset után sem állt helyre , kikellett kapcsoljak. Lehet nem mindent probáltam? Elmentettem azért azokat a képfájlokat amiket egyáltalán dmg formátumból kitudtam írni...Nevetséges. Komolyan. Azért egy misét megérne a dolog hátha mégis működik de a fél internetet átturtam és sehol nem írnak konkrétumokat. Hiába csináltam mindent ugyanúgy, ugyanaz volt. :(

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.