Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12789) KlezOne


KlezOne
tag

Vettem egy x58a ud3r lapot, össze is raktam a gépet, majd simán felment rá az L1. Induláskor már ismerte a videokarit is, jó volt szinte minden elsőre. Aztán raktam fel ethernet kextet lnx2-ot, ami jól is működik. A hangkártyahoz is raktam kext-et, viszont az nem jó de nembaj, mert külsőt használok és van osx drivere amivel műkodik is.
Ezen kivűl semmi mást nem raktam fel, csináltam time machine mentést, meg rakosgattam fel pár programot. Ment is vagy 2 napig a gép, majd ma ezt írta ki:

CODE SIGNING: cs_invalid_page(xxxxxx) x=xx (reportcrash) clearing cs_valid
CODE SIGNING: cs_invalid_page(xxxxxx) x=xx (sample) clearing cs_valid

Szerintetek hol a hiba? Még a sleep-em nem működik, bár az nekem nemfontos annyira.

--- Dell XPS M1730 (2.5Ghz - 8Gb - 9800GTX SLI) --- MacPro (8x2.66Ghz - 16Gb - HD4870) ---

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.